Opinie o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

rowerzyści

Kilka tygodni temu zrobiliśmy sobie wycieczkę rowerową po drodze podjechaliśmy pod duży most w Pawłowicach aby zobaczyć postęp prac powstającej obwodnicy , a naszym oczom ukazał się piękny widok przed kontenerem na leżaku leżał ochroniarz obok niego kiełbaski smażyły się na grillu i ochroniarz sączył piwko no wspaniała praca nie ma do was przyjęć bo chętnie też bym tak popracował.

Rada

ZAŁOŻYĆ KAMERY NA POSTERUNKACH NA BUDOWIE W PAWŁOWICACH NIECH NIE ŚPIĄ PO NOCACH !!! A NIE TYLKO PRZYJŚĆ WYSPAĆ SIĘ I DO DOMU !! LEKKA DOBRA PRACA TO NIE SZANUJĄ TYLKO JAK DO HOTELU PRZYCHODZĄ SPAĆ !!!

posejdon

Ale macie problemy założyć kamery na posterunkach budowy i gotowe plus system Guard odbijanie punktu co 20 minut i gotowe nikt nie będzie spał !!!!!!!!!!!!

Kamis

Zamiast płacić dyspozytorom pieniądze lepiej byłoby gdyby na każdym posterunku budowy na zmianie były po dwie osoby ,cóż to daje że dyspozytor zadzwoni i spyta czy wszystko w porządku ,czy choremu pomoże jeśli dzwoni raz czy dwa w ciągu 16-to godzinnej służby pracownika ochrony.I te idiotyczne pytania kto kolejny przejmuje służbę jak to kto ten co jest kolejny w grafiku,meldowanie dyspozytorowi rozpoczęcie i zakończenie służby normalnie nonsens za nonsensem,lepiej dla firmy dwóch na zmianie a dyspozytorzy do domu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
pektus

Sami widzicie jedna osoba i dwie inne opinie o niej to proste ,narzekają lenie którym się wydaje że nadal jest komuna i będą mieć wypłacane jak za komuny CZY SIĘ ŚPI CZY LEŻY WYPŁATA SIĘ NALEŻY ,nie te czasy ludzie przejrzyjcie na oczy ,czasy są takie a nie inne trzeba pracować ciężko za małe pieniądze nie ma innego wyjścia.

Niebieskooka

Pani kierowniczka B.R jest dobrym człowiekim,cieszę się że ją tam spotkałam.Ma ludzkie podejście do pracowników w przeciwieństwie do innych.Mam nadzieje że jeszcze kiedyś będe mogła popracować pod jej kierownictwem.

Animaus

kierowniczka od sprzątania ktora nie umie sprzatać ale jej mąż jest dyrektorem i dla tego została a był zwyklą sprzątaczką B.R. a A,G.nie umiała sprzątać firmie sprzątającej i dlatego wyleciał

sprzataczka

Co to za przykład dla pracowników jak kierownik ucieka z zakładu przed alkomatem albo w czasie pracy traci prawko przed zakładem bo akurat policja jechała.To jest ok.Każdy inny na jego miejscu stracił by robote.Wygadywac na innych zawsze pierwszy i ze swoją kliką prześladuje innych,a to one pierwsze powinny wylecieć za mobbing.

kabanosik
@sprzataczka

kobieto zawsze masz wybór nie podoba ci się to się zwolnić i do domu !!! mobbing używasz tego słowa a go nie rozumiesz pewnie uczucie zwane orgazmem też ci jest nie znane ale o nim słyszałaś.

do Animus

Masz rację lenie śmierdzące nie chce się pracować tylko przyjść do pracy i spać na posterunkach ,nawet posprzątać po sobie nie potrafią ,wstyd !!!!!!!!!!! pozwalniać nierobów co tylko patrzą żeby godziny przeleciały i przyjąć innych którzy chcą pracować a nie leniuchować,a kierownicy są od tego żeby sprawdzać pracowników a jak już który powie że nie wolno spać i utrzymywać porządek w miejscu pracy to zaraz wielka wrzawa ciekawe czy w domach też taki syf po sobie zostawiacie brudasy !!!

GERARD

KTO ŚPI TO ŚPI ,FIRMA POWINNA ODCEDZIĆ PRACOWNIKÓW I NIE PRZEDŁURZAC UMÓW TYM CO PRZYCHODZĄ TYLKO POSPAĆ I NIC NIE ROBIĆ !!!!! A PORZĄDNI PRACOWNICY NIE ŚPIĄ !!!

kaleta z Żor

spanie na posterunkach w Pawłowicach to norma ,chwali się ochrona wszystkim jak fajnie się śpi na budowie ,za mało kontroli przez kierowników wiadomo gdzie nie ma kota tam myszy harcują

pracownik innej ochrony
@kaleta z Żor

No dokładnie w sumie jeden się chwali który z nami pracował w Żorach na budowie że teraz ma lepiej bo może spać na posterunku i ma umowę o pracę a u nas miał umowę zlecenie po mimo że ma grupę inwalidzką.

sprzataczka
@pracownik innej ochrony

W porównaniu do ciebie poznałam jedno i drugie,a to drugie niestety w tej firmie.Uderz w stół,a nożyce się odezwą.Nie miałam wyboru kiedy po kilku latach pracy znalazłam się na bezrobociu dzięki wspaniałym rekomendacją pana kierownika.Spróbuj samotnie przeżyć za te pieniądze to dalej będziesz mógł bezkarnie drwić ze słabszych od siebie.

@sprzataczka

jak mi zle to się zwalniam a nie wypisuję głupot pretensje do całego świata jak się chce pracować to się zawsze prace znajdzie ,na bezrobociu siedzą ludzie którzy nie pójdą robić za 5 zł za godzinę czekają aż im dadzą 15 zł za godzinę a oszczerstwa o mobbing to poważna sprawa !!!!!!!!!!!!!!!! piszesz że przeżułaś jedno i drugie chyba to pierwsze nie zbyt dobrze a to drugie to chyba słyszałaś w programach typu dlaczego ja

sprzątaczka

W tej firmie dobrze mi się pracowało , ciagle żal.Jak nie spasujesz panu T to wylatujesz.Nie ważne że inni są zadowoleni z twojej pracy.Większość ludzi i kierowników jest naprawde w porządku.Szkoda że nie widzą kto psuje im opinie wśród pracowników,a ona idzie w świat.

Animaus
@sprzątaczka

Jeśli się ma lewe ręce do pracy to się wymawia na kierownika te że jest najgorszy. Ale niech każdy się za pyta czy jest w porządku, a potem osądza drugiego. Bez powodu nikogo nie zwalniają

niebieskooka

Wycisną człowieka jak cytrynę,wymiotą wszyskie kąty.Dowiedziałam się że nic nie potrafie choć w innej firmie mnie chwalą.Wymieniają pracowników równie szybko jak swoje samochody widać kto tu korzysta naj więcej.Nikogo nie zwalniają tylko czekają jak się umowa skończy bo ta praca to z laski byla.Nie chcę i nie potrafie zrozumieć tych ludzi.

prawda praca obiekt Bielsko

typowa firma nastawiona na profil ZPCHR jak najwięcej niepełnosprawnych ,bardzo dużo kierowników chyba więcej niż pracowników ochrony,według mnie za dużo kierowników i za mała dbałosć o pracowników.Niestety inne firmy korzystające z odpisów z ZPCHR mają więcej do zaoferowania dla niepełnosprawnych pracowników takie jak zwrot kosztów paliwa za dojazdy,zwrot za lekarstwa itp, a tu tego nie ma.

Nieznajoma

odpowiedz na zapytanie , ja jestem bardzo zadowolona z pracy w ochronie w tej firmie .super kierownictwo i dyrekcja tez , polecam

zapytanie

a jak jest w tej firmie z pracownikami ochrony napiszcie proszę czy warto się przyjmować do ochrony napiszcie prosze

pytanie

swój
@pytanie

Zapominają albo nie chcą wiedzieć że to zakład pracy chronionej.

sprawiedliwa

Kierownik roku za to jest tylko jeden w tej firmie i gadane ma.Jak mu ktoś nie spasuje to człowieka wykończy.Choć by pracował bez chorobowego i na każde wezwanie firmy.Widzałam co działo się u niego na zakładzie to jest wasza sprawiedliwość.

najsprawiedliwszy

sprawiedliwy to ten co na 8 m-cy zatrudnienia przechorował 6 mcy przynosząc L4 od różnych lekarzy a żeby zachować ciągłość chorobowego to przynosił zwolnienie za "honorowe" oddanie krwi. PRACOWNIK ROKU !!! Takich jest wielu.

sprawiedliwa

To co ludzie piszą to prawda ile kobiet straciło robote,albo zostało przesunięte w inne miejsce bo komuś się wydaje że jest bogiem sprzątania.Gdybyście byli uczciwi nie postępowali byście tak z ludzmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 218 ocen.

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.