Opinie o Faurecia w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Faurecia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Grójec

Myj ręce nie kochaj pracuj ...

Proponują ludzia zwolnienie lekarskie zamiast przestoju

Ghe
@Myj ręce nie kochaj pracuj ...

Proponuję na czas przestoju pracę w elitarnym zakładzie ferrero

xxx
@Myj ręce nie kochaj pracuj ...

W Wałbrzychu dali do podpisania urlopy i powiedzieli, że kto nie podpisze, to będą dawali wypowiedzenia. A to wszystko w porozumieniu ze związkami zawodowymi.

@Myj ręce nie kochaj pracuj ...

Nie gadaj głupot. Płaca przestojowe, jak ktoś zaległego urlopu nie ma.

xxx

Żadnego postojowego. W pierwszej kolejności urlop zaległy, następnie bieżący, a potem odbiór nadgodzin.

Antonisluchaczy

Wie ktoś jak zdobyć l4 jak przychodnie pozamykane?

Antonisluchaczy

Wie ktos czy już zamknęli zaklad? Czy wgl zamykają?

A gu... Z tą faurecja
@Antonisluchaczy

Od poniedziałku niby przestuj namawiają na urlopy a jak nie ko zwolnienie lekarskie żeby sobie załatwić

Faurecii nie zamkną nie czekajcie na To, kto się boi na l4

@Antonisluchaczy

Widzę że to samo się dzieje co w ferrero tylko że u nas juz są też zarażeni i osby na kwarantannie ale produkcja idzie dalej pełna para.

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Projektant instalacji sieci sanitarnych
Grójec
HSS Work Sp. z o.o.
Ten

Czemu bezprawnie wysyłacie ludzi na urlopy. To co robicie z czreobrygadówką to już sprawa nie dla PIPu tylko dla prokuratury. Zgodnie z prawem macie zapewnić pracownikowi pracę a nie wysyłać go na urlop. Mam nadzieję że ktoś weźmie prawnika i wytoczy wam wreszcie porządny nagłośniony w mediach proces. Biurowych też na przymusowe urlopy wyślecie czy tylko roboli.

W toaletach na nocnych zmianach NIE MA SPRZATACZEK w ogóle toalety są całe brudne w luckim kale. Po umyciu rak nie ma jak wytrzeć brak ręczników czasami też mydła wszystko brudne lustra pobrudzone umywalki aż strach tam wejść i to nie tylko podczas epidemii wirusa strach. Wczesniej jak jej nie było też był strach. A tak mówią higiena myje ręce myj rece tylko gdzie jak tam na kranie umywalcę i wokół więcej zarazkow niż na rękach. Wyobraź sobie całą zmiana niech każdy chociaż raz umyje ręce i nikt po nim nie posprząta A to nie jest 200 osob tylko więcej dużo więcej a nikt nie sprzata bo nie ma kto BRAK SŁUŻBY SPRZATAJACYCH NA NOCNYCH ZMIANACH !!!!!!!! Niech odpowiednie wladze zrobią z tym porządek tym bardziej teraz gdy człowiek tak naraża swoje i bliskich bezpieczeństwo A nawet życie...

Do zarządu faurecji

Wszędzie trąbią żeby ograniczyć wyjście z domu . Jeśli musisz pracować to pracuj w domu . W inny sposób nie uda zapobiec większego wzrost zachorowań. Ciekawe w jaki sposób wy jako zakład kontrolujecie ten przebiega. To że pracujecie zdalnie w domu to my wiemy a ludzi narażacie na pewną zarazę i ich całe rodziny. Tylko jak tragedia się wydarzy to nie będzie winnego kto za to odpowiada. Nawet temometru nie macie. Bo ostatnio pytałem mistrza to powiedział że to nie apteka ,a na stołówce podgromada ludzi w jednym czasie . W toalecie totalny (usunięte przez administratora) brak płynu dezynfekcji ale po co dezynfekować jak macie wszystko pod kontrolą. Nawet jak ktoś kuchnie to wy wiecie kto kocha. Proszę was zastanówcie się jako pseudo zarząd czy wy naprawdę macie rozum czy po prostu jesteście tak ciemną elita bałwanów że nie potraficie sami się sprzeciwić i podjąć konkretną decyzję która ochroni ludzi pracujących w waszym zakładzie. LUDZIE RATUJCIE SIE LR PROPONUJE

@Do zarządu faurecji

To prawda w toaletach na nocnych zmianach NIE MA SPRZATACZEK w ogóle toalety są całe w luckim kale brak ręczników mydła wszystko brudne lustra pobrudzone umywalki aż strach tam wejść i to nie tylko podczas epidemii koronowirusa strach jak jej nie było też był strach tam wejść A tak mówią higiena myje ręce myj rece tylko gdzie jak tam na kranie umywalcę i wokół więcej zarazkow niż na rękach. Wyobraź sobie całą zmiana niech każdy chociaż raz umyje ręce i nikt po nim nie posprząta A to nie jest 200 osob tylko więcej dużo więcej a nikt nie sprzata bo nie ma kto BRAK SŁUŻBY SPRZATAJACYCH NA NOCNYCH ZMIANACH !!!!!!!! Niech odpowiednie wladze zrobią z tym porządek tym bardziej teraz gdy człowiek tak naraża swoje bezpieczeństwo A nawet życie...

Anditodum na całe zlo

(usunięte przez administratora) Tak właśnie jest jak barwny na stołkach myślą ciągle o tym TRS podnieść zero zwachy że to już najwyższy czas zrobić coś co już powinno dawno się stać . Narażają niewinnych ludzi na to całe zło. Nikt się nie liczy że zarazić się łatwo a łe później powstrzymać przestrzenieniu się to już jest problem. Trzeba być tak (usunięte przez administratora) żeby tego nie rozumieć. Łatwo jest wysłać kogoś do pracy a w domu siedzieć obsranym i tylko czekać na finał ale nie będzie winnego. Ludzie ogarnijcie się jeba...... To Każdy lekarz wam wypisze zwolnienie lekarskie . Nie ma co się zastanowić tylko trzeba dzialac a z tą stołówką ktoś musiał się wysilić żeby wpaść na taki pomysł. Tak właśnie kontroluje faurecja nad wirusem a w okolicy coraz więcej chorych

Bo nie ma kto pisać. Wszyscy siedzą w domach tylko tobołami nikt się nie przejmuje. Pasków nie ma bo w jądrach nikt nie pracuje, na stołówkę wpuszczają po 3 osoby ale na linii produkcyjnej ramię w ramię po kilka osób pracuje.

Bo nie ma kto pisać. Wszyscy siedzą w domach tylko robolami nikt się nie przejmuje. Pasków nie ma bo w kadrach nikt nie pracuje, na stołówkę wpuszczają po 3 osoby ale na linii produkcyjnej ramię w ramię po kilka osób pracuje.

Bezdomny

Proponuje wszyscy na l 4

Robol

Ja jutro idę do lekarza i uciekam na L4. Nie zamierzam ryzykować zdrowia za minimalne wynagrodzenie i ewentualne 80 PLN podwyżki w lipcu

Do kierownictwa firmy co wy za bujdy Opowiadacie pod wirus pod kontrola masakra można bombę tu wnieść.... nic nie robicie!!!!!!!! Wyzysk i brak szacunku dla człowieka!!!!!

Anditodum na całe zlo

Obecnie jestem pracownikiem waszego zakładu i nie mogę zrozumieć waszej postawy w stosunku epidemii wirusa.bronicie się jak możecie że panujecie nad sytuacją. Guwno prawda zero szacunku dla pracowników jak i ich bliskich rodzin. W zakładzie pracuje ogromna ilość ludzi każdego wieku jak i również z wielu stron Polski jak i po za granicy. To o naszym zdrowiu jak i życiu bliskich tu chodzi. Premiera jak i minister zdrowia zarządził stan podwyższony epidemii. Przedszkole szkoły pozamykał w trosce o nasze pociechy . Brawo wkoncu ktoś wyciągnął wnioski z sytuacji innych krajów. Ograniczył zgromadzenia do 50 osoby nakazał siedzenia w domu 2tygodnie granice pozamykał a wy nadal.twierdzicie że nie trzeba zamknąć zakładu w którym jest ogromne skupisko ludzi gdzie wystarczy 1osoba zarażona i nastąpi na mozwoszu wzrost zachorowań. Ja mam 2 małych dzieci w wieku szkolnym nie wychodzą z domu jak i moja żona to dla czego mam siebie jak i również ich narażać i twierdzi że jestem chroniony w zakładzie. Powtarza do tych bałwanów co myślą że nic nam nie grozi . chcecie zrobić nam piekło które mają Włoch jaki i również Francja

Do zarządu faurecji

To co czekamy do pierwszego przypadku jak się pojawi w zakładzie i wtedy zdecydujemy czy zagrożenie jest czy nie ma

Faurecia Polska

W związku z zagrożeniem ze strony COVID-19 nasze zakłady znajdują się pod szczególną opieką. Dla każdego z nas ta sytuacja jest skrajnie trudna. Robimy wszystko do czego zobligowani jesteśmy prawnie, jednocześnie wprowadzając własne, dodatkowe procedury. Wiemy, że obecna sytuacja na świecie budzi emocje, dlatego prosimy wszystkich o niewprowadzanie dodatkowej paniki i dzielenie się informacjami potwierdzonymi. W tej chwili nie mamy przypadku zachorowania wśród naszych pracowników, ale zdajemy sobie sprawę z ryzyka i staramy się je maksymalnie ograniczyć. Jeśli mają Państwo sugestie dotyczące obecnej sytuacji, bardzo prosimy o przesłanie ich na adres : komunikacja@faurecia.com Z poważaniem Zespół Faurecia

Bezdomny

Czemu czekacie do końca ,a może nic się nie stanie może nikt nie przyniesie korony zesoba . W tym zakładzie nikt nie zdecyduje że zamykamy bo TRS trzeba podnieść a jak już dojdzie do rozprzestrzenić się wirusa to na wolne tego osobnika wyślą przytra ślady i zamydla oczy. Ale nie rozumiom bałwany że każdy ma rodziny dzieci małe starsze osoby i może być tradedia. Apeluje do pracowników faurecji zami zdecydujcie czy warto narażać się za marne parę groszy. Proponuje zrobić wszystko żeby temu zapobiec

Ciekawy

Czy faurecia podejmie jakieś kroki w związku z korona wirusem?

@Ciekawy

Dokładnie! Dlaczego firma nic nie robi !???????????

Bubu

Jak nie robi. Napisali poradnik, a w nim żeby unikać szatni i stołówki.

Malta

Operator pras-praca produkcja.Jaka to jest praca?Adecco? Trenkwalder?

Ciekawy

Dzień dobry! Czy ktoś wie, czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej, dotyczącej stażu w dziale CAD? Jak się do niej najlepiej przygotować? A i może ktoś coś powiedzieć o atmosferze i o tym jak to funkcjonuje w takich działach? Pozdrawiam!

ciekawski

Cześć, czy rozmowa rekrutacyjna do biura jest całościowa w języku angielskim czy tylko z HR?

I am
@ciekawski

To zależy od działu, zwykle jest to góra kilka pytań albo wręcz żadnego.

Barbara
@I am

Dobrze to wiedzieć. Na wiodącym portalu z ofertami pracy widnieje właśnie sporo od Faurecii. No i szukają między innymi Stażysty w dziale Controllingu Programów. Wydaje się to być ciekawa propozycja. A wiesz może, czy już pod odbyciu takiego stażu istnieje szansa na stałe zatrudnienie?

@I am
@Barbara

Szansa jest zawsze, ale z moich obserwacji wynika ze obecnie trudno o to. Staze sa maksymalnie przeciagane, czyt. 15 miesiecy, a co dalej? Nie wiem. Ponoc w tym roku w ogole przechodzenie na samodzielne stanowiska zostalo zamrozone.. Ile w tym prawdy nie wiem..

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Grójec

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia?

Kandydaci do pracy w Faurecia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia