Opinie o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ASK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Hanna

A dla zainteresowanych firma właśnie poszukuje Samodzielnego Specjalisty ds. Rachunkowości i Podatków :)

Ksiegowy
@Hanna

Czy wiadomo czemu szukają kogoś na stanowisko Specjalisty ds. Rachunkowosci i podatków. Zwolnili kogoś czy sam się zwolnił. Czekam na info bo nie wiem czy warto próbować i o jeśli ktoś wie na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku

Hanna

Odbył już ktoś rozmowę kwalifikacyjną do ASK Poland Sp. z o.o.? Jak wrażenia?

NAIWNY

Jeżeli się ktoś wybiera do" pracy" w ASK Poland Sp. z o. o. to lepiej zastanowić się w obecnej chwili 1000 razy niż wejść w to (usunięte przez administratora) które może nie robią włosi ale Polskie kierownictwo w tej firmie. W tej firmie najwięcej do powiedzenia chcą mieć Liderzy a potem nad nimi jest z paru kierowników mniej lub więcej świadomych co który z pracowników ma do pracy, a prac od tego co na jest na ogłoszeniu rekrutacyjnym przybywa przy najniższej średniej krajowej. Nawet teraz gdy dosyć masowo ludzie się zwalniają potrafią straszyć nie upomnienie lub rozmową ale od razu naganami chcąc zastraszyć resztę niewolników.

Kamil

@mysz powiem ci szczerze, że dla mnie nie ma w tym nic wybitnie dziwnego. Monitoring sam w sobie jak dla mnie służy nie tylko kontroli ale i samemu bezpieczeństwu pracownikow... Jeśli ktoś w pracy nie chce za bardzo się narobić to narzeka...

Automatyk

Opis

Tomasz jakie zadawali pytania na rozmowie kwalifikacyjnej konkretnie byl jakis test?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
mysz

Kolejna nowość w ASK BB to kamerki na wszystkich stanowiskach , niby skierowane na maszyny a każdy widzi jaka jest rzeczywistość .... coś z tym można zrobić ?to chore przecież

żart

xxx

Monika ma najlepsze głembokości i parcie na kariere, w końcu młoda i jebliwa.

Zxc
@xxx

Ktora monika?

xxx
@Zxc

Z Łodygowic

Anita

Jeśli są wśród naszych pracowników produkcyjnych osoby ze znajomością języków obcych to serdecznie zapraszam.Wykształcenie nie ma tu znaczenia. Każdorazowo kiedy rekrutujemy pracowników pierwszeństwo dajemy osobom z naszej organizacji.Wystarczy tylko zgłosić się.

nikt

przyszedł nowy lider ciekawe na ile liczy i jak długo zostanie po pierwszej wypłacie o ile się nie mylę to jest na linii nr.3 fiat-mercedes

@nikt

dawać opinie co o nim sądzicie utrzyma się czy nie?

ask
@nikt

da radę

Czwarty lider w ciągu dwóch miesięcy (dwóch starych - kasa i dwóch nowych - wyższe wykształcenie techniczne do zamiatania i dolania kleju? Śmiech na sali). To chyba o czymś świadczy? Ale Pani N. dalej będzie twierdzić, że ludzie walą drzwiami i oknami do firmy, a nasz włoski przyjaciel nie wyrobi normy finansowej po zmianie warty :( Zastanawia mnie tylko, czemu pani A nie została liderem, skoro zawsze twierdziła, że tego chce. Za dużo roboty przeraziło?

Księżniczka Paczi

hahahahaha..... tak, oczywiście.... oferty są super ..:) Tylko, że podobno kolejny lider się zwalnia z felmeca. Osoby się zwalniają, liderzy i ekspedytorzy... Takie są wspaniałe warunki pracy :) Desperaci już każdego zatrudniają na lidera, bo nikt nie chce pracować :)Za chwile będą uchodźców przyjmować :)

niegrzeczna mama

Max....Chyba Bóg Cię opuścił....

lolita

Żabcia przemawia przez Ciebie agresja. Zawsze możesz pracę zmienić. Natomiast muszę się zgodzić, że masz rację odnośnie niektórych pracowników techniczno- administracyjnych.....Osoby bez wykształcenia siedzą w biurach a grono osób z dużymi kompetencjami pracuje na linii.... Zadko się zdarza w firmach żeby taki stan miał miejsce... no cóż to tylko ASK ....i mamy owoce braku kompetencji pracowników biurowych....w postaci złego zarządzania i dezorganizacji. Przykład "szefowej wydziału " ... Pozdrawiam. Myszka z manuala :*

Żabcia

hahaha...na produkcji każdy może pracować nawet po przedszkolu, taka jest prawda. Przeraża mnie fakt, iż spora część osób w biurach na w jakości to są osoby bez wykształcenia... i to jest kabaret. a osoby ze studiami robią na produkcji....tak jest tylko w ask. awansują buraków którzy nie mają żadnych kompetencji a sa awansowani przez to że liżą d..ę ....

hahaha

gdyby każdy pracował w tym dziale na którym się zna , to nie robili by glosników!! Ja gdyby mnie wolami do bióra ciągli to bym nie poszła . Nie potrafiła bym poniżyć koleżanek dla paru groszy więcej. Wolała bym mieć najniższą krajową . Są ludzie i parapety ., dla paru złotych rodzine by zjedli. Zaraz napiszecie o wykszt. Ja mam policealne i zapieprzam na produkcji i da się rodzinę utrzymać. A nie przyjdzie śpik po podst, i twierdzi ze wszystko się da i norme podniesie. Niech stanie na prod czy na pakowaniu to się zesra

obecny

@huhu o czym ty piszesz ??? kto nie robi nocek i wyrabia normę dwudniową produkcji w jeden dzień ??.

huhu

dlatego nie robia nocek bo nie ma takiej potrzeby bo to co produkcja zrobi w 2dni one to wyrobia w jeden

ask

3000 dobry żart

lolo

ha,ha,ha a to dobre

zibi
@lolo

Liderki no spoko oprucz jednej której się wydaje że wszystkie rozumy pozjadała i ma ludzi za śmieci szkoda tylko że Z.N. tego nie wdzi albo nie chce widzieć a ludzie zwalniają się przez tą jedną karierowiczke

Nikita

A co sądzicie o liderach z felmeca? Dobrze zarządzają swoją linią ?

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASK Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASK Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała