Opinie o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NT Industry sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NT Industry sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Piękny

Generał Ty lepiej pilnój widlaka

Generał

Kantyna ???? niech o szatnie lepiej zadbają.Brud,syf, ubustwo.

Pracownik miesiąca

A poprzedni kolega gdzie pracował wcześniej kilka lat? Po twoim podejściu do pracy ,,kawa, papieros i telefon'' wnioskuje, że ,,MENADRZER,,. Proszę nie pisz takich głupot o warunkach pracy i wystraszonych ludziach. Nie wiem czy zauważyłeś w ciągu ciężkich 3 dni pracy, że budowana jest nowa kantyna więc chyba ktoś myśli o pracownikach. Powodzenia w poszukiwaniu pracy. Polecam polskie , firmy i kierownictwo.

Ostatni Duńczyk

Pracowałem kilka lat za granicą w różnych krajach , po powrocie do Polski postanowiłem poszukać tutaj pracy, znalazłem na Olx ofertę pracy industry, kapitał duński, myślę może być dobrze, rozmowa CV no i pierwszy dzień w pracy, Matko boska..... (usunięte przez administratora) wytrzymałem 3 dni, ludzie chodzą wystraszeni, zero papierosa zero telefonu, zero kawy, pracownicy napuszczeni jeden na drugiego, normy z sufitu, sprzęt pozal się Boże, odszedłem z dnia na dzień, drodzy pracownicy firmy industry, czy wy nie widzicie że jesteście traktowani jak bydło? Odpowiada wam to? Rozumie jeszcze jak by płacili sumy jakieś wielkie, ale w magazynie na Lidlu podobne stawki, zdecydowanie odradzam , no chyba że ktoś jest masochista.....

Monter

Rozmowa krótka ,stawka powyżej 20/h, premia do h przerobionej,socjal ZERO brak

Uprawnienia Doświadczenie zawodowe

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mietek

Ile na start dostać moze spawacz mag 135…?

Damian

Informowali, że od tego miesiąca będą zabierali 8 godzin do banku.W przyszłym tyg.ide na rozmowę do innej firmy mam nadzieję że mi wypali.Wtedy dam natychmiastowe zwolnienie jeśli nie podpiszą to porzucam ten Syf !!!!!!!!!!

operator cnc

to co tu piszemy pewnie nie trafia do fajnego dyrektora i śmiesznego prezia..... Edzia. zamówiłem tłumaczenie na muminkowe gadanie czyli duńskie i wysle im mailem. mamy w żici banki godzinowe. sekretareczki pewnie nie gadają co ludzie zapieprzający na hali myslą bo się boją o stołki. w danii za owerspend należy się wolne, stawka i dodatek a na stołówce gada że ciężkie idzie :) S T A R Y nie te czasy:)

mc robot

w tym zakładzie nie ma działu utrzymania ruchu tylko PODTRZYMANIE RUCHU. Na podstawowe części zamienne nie ma kasy, dziadowanie w dosłownym tego słowa znaczeniu na każdym kroku. jak raz jeszcze przyjdzie pip to osobiście podejdziemy i wskażemy co mają sprawdzić! jak babki jadą suwnicą to czeba pitać żeby nie zginąć. smutna prawda ot co.

Damian
@mc robot

Kombinują jak się da.Teraz chcą zabierać ż nadgodzin 8 godzin do tzw.banku.A jak nie będzie roboty to każą to wybrać.Nic tylko poinformować PIP.

robol
@Damian

tak samo jestem ciekawy czy to, że np. miedzy świetami a nowym rokiem (te z gory narzucone przestoje) sa brane z naszych urlopow, czy jest to zgodne z prawem....

Dominika

@Damian czy możesz powiedzieć coś więcej o tym? Skąd masz takie informacje? Proszę wszystkich o pozostawianie merytorycznych informacji i opinii i pracy w firmie NT Industry. @obiektyw a może Ty wypowiesz się na temat pracy w firmie?

Dominika

@palnik rozumiem, że warunki Ci nie odpowiadają. Czy próbowałeś rozmawiać o warunkach w jakich pracują pracownicy z pracodawcą? Zaproponowałeś jakieś zmiany? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią o pracy w firmie NT Industry?

palnik

a w szatniach dalej śmierdzi, grzyb za szfkami kwitnie na hali warunki jak za czasów ponoć ZREMBU. tylko na kamery nie żal w tej firmie pieniedzy. zapraszam pREZESA do WC na hali, usiądz i trzymaj klozet zeby sie nie przewrócił ! jak nas tak traktujesz to pewnie w danii takie same warunki panuja w firmach i jest to dla szefostwa standard. mamy pisać że jest super to najpierw tak powinno być na zakładzie nie mozemy być dwu licowymi .......

Volt

Stabilną i na czas wypłatę.

logistyk
@Volt

widze na tym forum prawdy się dowiedzieć nie da. troll jakiś tu wpisy robi. wywiad doniosl - wyplata na czas jest (usunięte przez administratora)

obiektyw
@Volt

jeśli dla ciebie dużym plusem zakładu jest stabilna i na czas wypłata to strach się zapytać gdzie pracowałeś poprzednio. tak tylko nadmienię, że wyplata na czas jest OBOWIAZKIEM pracodawcy i nijak nie powinno być traktowane jako jakiś plus wyróżniający nt industry od innych zakładów tak samo jak 8 godzinny eta,t płatne nadgodziny czy woda do picia. Chcecie pomóc ludziom się zdecydować macie 2 wyjścia: chcecie pisać źle? piszcie o tym czego się nie przestrzega albo gdzie omija przepisy( a jest o czym wierzcie na słowo) chcecie pisać dobrze? piszcie czym nt industry ma niby skłonić nowych pracowników jakie bonusy proponuje albo dodatkowe korzyści a nie siejcie propagandy rodem " z biurowca" bo na to się już nikt nie nabiera.

Dominika

@joker jak długo pracujesz w firmie NT Industry? Na jakim stanowisku? Co najbardziej podoba Ci się w pracy? Na jakie warunki pracy można liczyć? Aktualnie firma poszukuje na stanowisko Inżynier Serwisu. W ofercie napisane jest, że zapewniają stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego w środowisku multikulturowym, w nowoczesnej firmie będącej liderem w swej branży. Może ktoś jest zainteresowany złożeniem cv?

Volt
@Dominika

Polecam

logistyk
@Volt

co polecasz? pytanie poważne, bo się zastanawiam nad podjęciem pracy..... na razie rekruter odradził mi tego pracodawcę. i to nie z mikolowa tylko z katowic.

VOLT
@logistyk

generalnie pracę - może kiedyś było źle, ale obecnie jest ok. nie wiem czego się ludzie boicie - będzie nie pasowało ,to się zwalniam. ja obecnie pracuję kilka lat - raz dobrze, raz źle..... zależy od dnia....... ale tu nie zabijają... trzeba tylko robić swoje..

kierownik MM

zarobki na cnc sie wahają od 28zł do 35zł z programowaniem także zapraszam do składania cv

joker
@kierownik MM

po co pisze ktoś takie głupoty 28 zł to nawet spawacze nie mają polecam przejrzeć zarobki w okolicznych firmach i potem narzekać kasa całkiem fajna w NT oczywiście zawsze może być lepiej podobno coś rozważają zobaczymy atmosfera fajna a robić wszędzie potrzeba stara zasada wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .???? zawsze na czas i stabilizacja zatrudnienia kiedyś tego nie było. ale widać teraz kierownictwo na poziomie i mysla o nas i tak powinno być

cnc oper

na jaką kasę można na CNC z programowaniem liczyć ? będzie robota na jesieni ?

eryk

Ale jak to? Co to znaczy że Auszwic??? Nic nie wiem o tym!!! Kierownictwo mi mówi że jest fajnie. Spotkania z rodzinami i że atmosfera rewelacja, zarobki super i nikt nie chce podwyżek. Trochę mnie skołowałeś tym wpisem :( mam nadzieję że to nieprawda.

@eryk

Podwyżki by się przydały dla starych pracowników bo przychodzą nowi a mają większe stawki a uprawnień mniej nie mówiąc już o doświadczeniu

operator cnc

Zatrudniłem się jakiś czas temu na obróbce i już załuję ludzie tutaj pracujący są nie wyszkoleni normy na maszyny (usunięte przez administratora) "jutro musi to jechać "o programowaniu nie ma tam nikt pojęcia szkolił mnie na początku programista co miał maszyny opanowane ale odszedł nagle (usunięte przez administratora)

eryk

miło słyszeć :) to cieszy :)

spawacz s3

fajni goście, jedyni i ostatni co sie znaja na robocie

eryk

Ty spawacz S3. Co to znaczy że kolesie???

Zostaw merytoryczną opinię o NT Industry sp. z o.o. - Orzesze

• Jak się pracuje w NT Industry sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NT Industry sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NT Industry sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NT Industry sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NT Industry sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NT Industry sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 321 ocen.

NT Industry sp. z o.o.