Opinie o RTV Euro AGD (Euro Net Sp. z o.o.) w Warszawa Światowida 17

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Warszawa Światowida 17

Nick12

A ja mam pytanie czy pracownik ma jakąś zniżkę pracowniczą na zakup sprzętu w sklepie? jak to wygląda?

nickm
@Nick12

nic nie dostaniesz jeszcze bedziesz płacił za braki nie z twojej winy

Nonejm

Nie

xeee
@Nick12

nie ma. pracuje od 6 lat i jedynie jest bon świąteczny w wysokośći 250 zł (do tej pory było 200 zł, inflacja więc podnieśli 50 zł więcej) na zakup w sklepie stacjonarnym lub sklepie internetowym xD

Klient

Jakbyście podchodzili do obsługi klienta, któremu (usunięte przez administratora)trefny towar tak jak do sprzedaży ubezpieczeń to może coś by z was było. Nie polecam zakupów tutaj, chyba, że ktoś jest hazardzistą i lubi sobie zaryzykować z kasą. Mela na pysk wam się należy, a nie premia. I "ja tylko robię to, co mi każą" nie jest wytłumaczeniem. Jak ktoś nie jest (usunięte przez administratora) to nie będzie brudził sobie rąk oszukiwaniem i naciąganiem ludzi tylko znajdzie uczciwą pracę.

Kubenz

Sieć euro to tragedia, (usunięte przez administratora)i złe traktowanie pracowników, długie godziny pracy, płaca godzinowa żałosna. Liczy się tylko sprzedaż gwarancji i nic więcej, nie polecam nikomu kto szanuje siebie i swój czas.

Onaaaa

Jak wygląda praca na stanowisku Doradcy finansowego?

PP
@Onaaaa

Wciskasz ubezpieczenia, kredyty, stoisz na kasie, sprzedajesz akcesoria przy kasie takie jak baterie, tak w skrócie, czasem kierownik zleca ci drukowanie i roznoszenie cen, od czego są normalnie pomocnicy doradców klienta, a także czasem pomoc klientom na sklepie.

Obiecują studentą soboty wolne potem zmuszają do pracy kłamcy (usunięte przez administratora)

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) zatrudniają studentów a potem nie dają wolnych sobót, klamcy niby tskie dyrektywy z gory

Klient

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Zakupiłem sprzęt AGD i dodatkowo usługę wniesienia oraz podłączenia sprzętu. Usługa nie została prawidłowo wykonana, gdyż sprzedawca sprzedał nie ten produkt do podłączenia co trzeba. Ponadto przy zakupie pani zaproponowała "dodatkową gwarancję sprzętu, która trwać miałaby 5 lat", a w rzeczywistości wprowadziła mnie w błąd, gdyż ta "przedłużona gwarancja" jest w gruncie rzeczy ubezpieczeniem, które jest podpisane pomiędzy klientem, a towarzystwem ubezpieczeniowym ERGO Hestia. Oznacza to, że sklep po standardowej gwarancji 2 lat, nie ma nic z tym wspólnego, a towarzystwo ubezpieczeniowe może lub nie wypłacić zwrotu pieniędzy za zakupiony sprzęt, gdyby pojawiły się problemy. Zakupując jakikolwiek sprzęt w tej sieci, warto się zastanowić czy w ogóle go kupić, ponieważ obsługa sklepu jest niemiła, gdy próbuje się cokolwiek załatwić. Będę omijać ten sklep szerokim łukiem!!!!!

Denzel

były już klient tej sieciówki

Firma, która nie wywiązuje się z deklaracji i umów. Drugi zakup, drugi raz schody. Dwa lata temu kupiona drukarka w sklepie internetowym - okazało się po dwóch dniach, że jej nie dostanę, bo nie ma. Zakupiona w sobotę pralka miała być przywieziona w środę - nie dojechała. Koszmar. Już chyba w tej sieci nic ni kupię, szkoda nerwów!!!

Czy można pracować na 1/2etatu

Czy można pracować w sklepach rtv na 1/2 etatu?

Czy RTV Euro AGD (Euro Net Sp. z o.o.) udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bartek

W Euro NIE MA pracy zdalnej

A czy to ważne?!

Omijam sklep szeroko z daleka. Ceny bardzo drogie. Natomiast liczba reklam w telewizji i w radiu z ich udziałem przekracza ludzką cierpliwość. Nie robiłem zakupów u nich i nie zamierzam.

Jednego marudny mniej

NICK
@A czy to ważne?!

Ceny są wysokie a nie drogie. Po za tym idź płakać gdzie indziej bo to jest portal dla pracowników , nie klientów. pzdrw.

Klient !!!!
@NICK

To dlaczego (usunięte przez administratora) Jeb***ny powyżej. Masz Czcionkę z z napisem Opinie a zaraz obok Opinie klientów. Tak więc to tez jest forum dla Klientów . JA ODRADZAM TEN SKLEP KUPILEM PATELNIE ONLINE W 18 GRUDNIA MAMY 2 STYCZNIA .!!!!! A PATELNI DALEJ NIE MA

Kuba
@A czy to ważne?!

Przesadzasz na jedną reklamę EuroAgd przypada z 99 nachalnych reklam Media expert w tv, radiu i necie o ich niekończących się promocjach w żółtej firmie hehe. Idziesz do sklepu me i pierwsze co to sprzedawca wciska ubezpieczenie, a towaru okazuje sie że niema w sklepie .

kotek

Czy ma ktoś opinię o pracy kierowcy dostawcy kat B w Katowicach? Jakie warunki pracy? Plusy i minusy?

Stronger
@kotek

Praca ciężka pracujesz do póki nie rozwieziesz towaru do 23 nawet Rano wykorzystują kierowców i pomocników do rozładunku tirów z pralek lodówkę itp... bo brakuje magazynierów oszczędności kierownictwa w kadrze na magazynie. logistyce to koledzy dyryektora robią co im się podoba z ludźmi są nietykalni zarobki 4 tyś dostawca 3.5 tyś max pomocnik .Ciągła rotacja ludzi ... samochody codzienne przeładowanie po 25 adresów (podło pralek tv kuchni gazu Normy wyśrubowane na max na podlo pralki np masz 10 min z wniesieniem na 4 pietro) minimum dziennie z tego to 15 wzniesień i z 10 odbiorów złomu A zdarza się i po 25 wzniesień i 20 Złomow u klienta dorobić nie pozwalają bo straszą zwolnieniem jak się dowiedzą..... ogólnie wyzysk na max masz się nie odzywać tylko wykonywać ich polecenia niewygodnych pracowników zwalniaja w okresach mniejszej sprzedaży dobrze tam maja tylko lizodupy a reszta jest traktowana Jak (usunięte przez administratora) nie polecam .....

white

Coś nowego?

Jestem nowym pracownikiem, mam doswiadczenie w sprzedazy, wydaje mi sie ze tu panuje (usunięte przez administratora) totalna (usunięte przez administratora) Ale zaciskam zeby i pracuje Na start jak na obecne czasy jako doradca nie dostalem kokosów: 4800 brutto… wiem ze starzy pracownicy tyle nie maja, ale przy obecnej inflacji to są grosze… do życia Przemecze sie z rok moze na tej cieciówie tutaj i sie pewnie zwolnie Pzdr

Czy można pracować 100%zdalnie

Czy Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Reklamacji może pracować 100% zdalnie? bo w ogłoszeniu jest wpisana praca zdalna,hybrydowa lub stacjonarna. Nie wiadomo jednak czy do wyboru? Chodzi tę ofertę, proszę o pomoc: (usunięte przez administratora)

Krystyna
@Czy można pracować 100%zdalnie

Kurczę chyba Ci admin linka usunął. Podasz chociaż co tam wymagają? No i rzeczywiście ciekawa ta kwestia z formą zatrudnienia

Faust

jestem oburzony i zniesmaczony obsługą w sklepie ul.Zana 19 Galeria Leclerc w Lublinie,odwiedziłem placówkę 15.11.br. w godz.11 - 12 w celu reklamacji którejś tam z kolei foli telefenu,cierpliwie czekałem aż klient przede mną załatwi swoją sprawę / zaznaczam nie trwało to krótko / gdy już miałem okazję powiedzieć o co chodzi Pan Grzegorz kierownik sklepu poinformował mnie,że moją sprawą zajmie się inny pracownik,który w tym czasie był zajęty,podszedłem więc do Pana i cierpliwie bez uwag czekałem po 15 minutach Pan kierownik u którego chciałem złożyć reklamację poprosił jednego z wolnych,wałęsających się po sklepie pracowników aby się mną zajął,nie wytrzymałem zwracając uwagę żeby się zdecydowali,kto ma się mną zająć wtedy Pan Grzegorz kierownik sklepu arogancko i cynicznie stwierdził,cytuje : dobra niech stoi i czeka / chcę zaznaczyć,że jestem facetem +60,wszystko widać na kamerach facet w jaesowej kurtce/ i po 40 minutach się doczekałem, nie wiem jak Wy dobieracie pracowników i na jakich zasadach i awansujecie, moim zdaniem kierownik powinien świecić przykładem,niestety Pan Grzegorz jedynym czym świeci to arogancja i ignorancja, jest mi przykro i żałuje,że cokolwiek w Waszym sklepie kupiłem,mam nauczkę żeby trzymać się z daleka od Waszych sklepów i każdemu kogo znam będę odradzał na szczęście na rynku są jeszcze inne firmy...

fvbo
@Faust

Opisz sprawę w opiniach o sklepie na googlach. Ten portal jest dla pracowników nie klientów.

Maksym

To (usunięte przez administratora) Właśnie teraz trwa promocja - kupujesz 500 zł i oszczędzasz 50 zł. Chciałem kupić IPhone 14 Pro 128 GB Głęboka purpura, ale przy próbie złożenia zamówienia pojawia się komunikat, że produkt jest niedostępny. Dlaczego na stronie jest napisane, że produkt może być wysłany jutro? Dzwoniłem na infolinię z tym pytaniem - powiedziano mi, że mam rację i nie wiedzą dlaczego

Mesjasz

Tyle nieprawidłowości w postaci mobbingu i nikt nie nagrał jak pozniżają, nie zgłosił tego do PiPu? Patrząc na ogłoszenia, to potrzebują pracowników na wiele stanowisk. Na sprzedaż to do większości sklepów...

Ada

Jak lubicie kiedy wam sprawdzają torby/plecaki przy każdym wyjściu z pracy i mobbing to praca dla was. Ja nie polecam. Pracownik jest traktowany jak zlodziej, polmozg i nierób przez kierownictwo.

Pracownica
@Ada

Zgadzam się, codziennie sprawdzanie wszystkich toreb, siatek. Co raz więcej nacisków ze strony kierownictwa, więcej obowiązków i kpienie z pracowników. Zamiast obiecanych podwyżek aplikacja do konsultacji z psychologiem to jakieś żarty!

@Pracownica

za chwile Ci bedzie głupio ...... takie aplikacje wprowadzają w wiekszości duzych korporacji, nie kazdy ma swiadomość i tak dba o zdrowie psychiczn eswoich praconwikow, no tak zapomniałem - przeciez takich ludzi jak ty tylko kasa inetersuje - tu i teraz - po co mysleć o czyms co bezposrednio na pensje się nie przeklada a normalnie trzeba za to zapłacic kupe hajsu. Sprawdzanie wszytskich torebek i siatek to standard bezpieczenstwa , jak bys pracowała jeszczegdzies indziej wiedziała bys to - to normalne procedury a z podwyzkami nie skomentuje ...

@Ada

mobbing i inne przestepstwa się zgłasza, i zawsze Pracodwaca na nie reaguje. to jest uregulowane prawnie!!!!! znow to sami "BYŁY PRACOWNIK" - ludzie czy Wasza pasją jest hejs na byłych pracodawców? pewnie na swoich "byłych" w innej sferze tez narzekacie ... no tak, trudno zroic jest cos żeby było mi lepiej, bo to wymaga wysiłku! główka by się zmeczyła! łatwo na.... alać i mówić jaki to całyświat jest zły! zmień nastawienie do życia człowieku

nick
@Seba

Nie udawaj Seba pracownika. Od razu widać że jesteś z tamtej strony.

@nick

jestem pracownikiem sklepu i cały czas to omunikuje, nie wiem co to jest "tamta strona", ale Twój komentarz tylko potwierdza ze nie watro tu zaglądać. to miejsce dla hejterów i marud.

@Seba

Możesz sobie zgłaszać do woli - żeby poczuć się lepiej i dostać wypowiedzenie na następny tydzień + dyscyplinarkę, bo nagle coś (usunięte przez administratora) i o tym nie wiesz. Potem możesz się sądzić w sądzie pracy - minimum 2 lata, chociaż są rekordziści co się sądzą o ten (usunięte przez administratora) już 10. Szkoda czasu i nerwów, szybciej jak się zwolnisz i znajdziesz inną pracę, ale tego co spotkało cię w poprzedniej nie zmienisz i lepiej przestrzec innych.

@Seba

Aha, i jeszcze ci powiem tak: do pracy chodzi się głównie dla pieniędzy a nie dla sportu czy opieki psychologa bo tak cię zajadą, że rodzona matka nie pozna. Praca to nie wolontariat, to nie hobby, więc ludzie chcą podwyżek i pieniędzy a nie dorabiać do najniższej krajowej bo nawet najniższej krajowej nie masz zagwarantowanej. Ludzie ze stanowisk wyżej widzą też tylko cyferki, ich nie obchodzą ludzie i ich zdrowie a plany sprzedażowe jakie wyrabiają. Przykro mi, ale ty jako człowiek się dla nich nie liczysz. Niby tam pracujesz, ale chyba na stanowisku kierownika który siedzi na zapleczu cały dzień i wyzyskuje innych - kierownicy w tej firmie nic innego nie potrafią. Ewentualnie jak nie masz znajomości, rodzinki wyżej to jesteś za świeży żeby wiedzieć o co się tam rozchodzi. Co miesiąc przyjeżdża kontrola, u nas była blondynka w lokach - i w przeddzień jesteś zastraszany przez kierownika, że masz nie robić dymu bo on sprawi, że już nikt inny cię nie zatrudni. A kierownik był pociotkiem dyrektora więc nietykalny niesamowicie, można było go zgłaszać wyżej tylko po co? Sobie można wtedy zaszkodzić dużo bardziej niż pociotkowi.

@Seba

"Tamta strona" to pewnie nieroby z centrali... - jak ja :P

@Ada

Taki kierowniczek moze sie co najwyzej zesr... a nie sprawic, ze "nikt cie nie zatrudni"... - to nie jest Andrzej Duda... XD A problemy WARTO I NALEZY zglaszac, bo jest spora szansa, ze ktos na gorze cos z tym zrobi. Jak sie ktos boi podpisac, to anonimowo - liczy sie sygnal, ze w danym sklepie zle sie dzieje. Uciec zawsze sie zdazy - jak nie pomoze co innego :)

@Ada

Ja natomiast polecam przeczytac, co napisalem w odpowiedzi do komentarza @chichotmewy i zastanowic sie na swoim zyciem zawodowym i postawa w nim :) Powodzenia!

@Zadowolony Informatyk

Jesteś w ogromnym błędzie i sam reprezentujesz chory system. Według ciebie żeby być szanowanym w pracy i traktowanym jak człowiek to trzeba coś sobą reprezentować. No nie, szanowny Panie. Szacunek należy się odgórnie, nikt nie powinien na niego specjalnie tyrać i się poniżać. Pracujesz na kompletnie innym stanowisku, w kompletnie innym dziale. Dobrze by było, żebyś popracował na "niższych" szczeblach, jako szary pracownik a nie informatyk. Wtedy byś się zdziwił.

Jjj
@Ada

Święta prawda, zgadzam się. Kierownictwo do bani, nie motywuje ludzi tylko zniechęca do pracy swoją postawą i wrzucaniu zdjęć na grupę z pomyłkami, typu zostawienie dlugopisa w łazience, itp. i wiecznym czepialstwem i udowodnieniu za wszelką cenę że jest się do niczego i oni tylko są wspaniali.

To racja

Jakie województwo?

@Marcin

Poznań :-)

ela

koniecznie zgłoś to na kontakt pracowniczy! takie praktyki sa przez firmę nie akceptowane!

@ela

Jest to akceptowane odkąd owa Pani pracuje w firmie.

Maria

Czemu Twoim zdaniem? Niepokojące słowa, rozwiniesz i dasz znać co konkretnie się dzieje?

Tiger99

Fakt, ale w tym momencie i tak dziewczyny są już w lepszej sytuacji z racji tego, że przeszły na salę sprzedaży i są już bardziej pod Kierownikiem Sklepu, niż nią. Szkoda tylko wielu porządnych pracowników, którzy przez nią odeszło.

B.
@Tiger99

Zgodzę się. U nas również dziewczyny zwalniały się jedna po drugiej.

Ktoś
@Michał

A który Poznań? I co się dzieje?

Noirdesir

Czytałam kilka opinii na temat pracy w Eoro. Nie mam słów na rozczarowanie kadrą tego sklepu. Przeszłam rozmowę kwalifikacyjną pozytywnie, natomiast kto prowadzi rozmowę z kandydatem ok 40 min, czemu na badania, które prowadzi Medicover czekasz 1,5 miesiąca i czemu marnują Ci czas? Ja czekałam nawet rzekomo na umowę do pracy. W pierwszym dniu "ekscelencja" menadzer jeden z drugim nie raczyli nawet wyjść poinformować mnie co mam robić. Nie jest tak zapewne tylko w Warszawie...Odradzam tą pracę każdej osobie, która jest mądra, wierzy w siebie, nie da sobą pomiatać. Straszny stosunek do potencjalnego kandydata. Przelozeni powinni mieć nieustanne coachingi a najlepiej powinni ich zmieniać chociaż 2 razy w roku. Potrafią jeszcze zadzwonić po 2 tyg I przypominać się w negatywny sposób- no tak zatrudniłem kogoś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 3 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD