Opinie o RTV Euro AGD (Euro Net Sp. z o.o.) w Warszawa Światowida 17

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Warszawa Światowida 17

Hutson

Nie zbyt polecam tu pracować. Mogę potwierdzić inne negatywne opinie jako obecny pracownik. Przede wszystkim właśnie straszne parcie na sprzedaż a na PG to już w ogóle. Nie biorą tego pod uwagę że mogą być gorsze dni, nie każdy chce po prostu ubezpieczenia nawet jak zaczniesz godzinami klienta przekonywać. Ale nie, w tabelkach musi się wszystko zgadzać, inaczej dostajesz opierdziel od kierownika. Również się zgodzę z tym że każą ci sprzątać jakąś alejke, wystawiać cenki a przy tym trzeba robić sprzedaż żebyś miał sensowną pensje, już pomijając to że jest ryzyko pretensji od przełożonych. Notoryczny brak jakiś produktów, na przykład telefonów Samsung. Klienci są czasami zdecydowani na model którego po sprawdzeniu przeze mnie nie ma na stanie i potem mają problem, że po co wystawiacie skoro nie ma na stanie. I ja się wcale im nie dziwię. Bo to powinien być obowiązek sklepu, żeby mieć odpowiedni zapas produktów. Nie przemyślany grafik. W jednym tygodniu masz po 7 godzin a potem parę razy z rzędu po 11. Można dostać cholery chyba. Kierownicy się ciągle na ciebie patrzą takim wzrokiem że lepiej nie zwalniać tempa. Bardzo często piszczą skrzynki antykradzieżowe i trzeba latać po pilocik do kasy i wyłączać. Po za tym dorabianie do minimalnej krajowej? Kto to wymyślił?Przynajmniej wypłatę dostałem terminowo... Ale zobaczymy jak to będzie dalej. Reasumując, na pierwszą pracę żeby zdobyć doświadczenie to może, ale na dłużej bym tu nie został.

Ona
@Hutson

Właśnie, powiedzcie jak to wygląda? Za to że nie ma minimalnej to pracuje mniej godzin czy jak? Bo to chyba nie zgodne z prawem. Mam być cały etat. I mam dorabiać do minimalnej? Jak?

Procent
@Ona

Normalnie dorabiasz premią do najniższej krajowej... tak dobrze czytasz. Czy to zgodne z prawem to wątpię ale cóż. Jeżeli np w miesiącu wyrobisz 0zł premii to i tak tą najniższą krajową dostaniesz na konto. Jeżeli masz słaby punkt i jesteś średnim doradca to tak pół miesiąca sprzedajesz tylko dla idei xD

Tbe

Ta praca mocno wyniszcza psychicznie mowa tu o pracy w CC Lublin. Coś strasznego non stop telefony i obelgi od klientów. Po kilku dniach ma się dosyć kierownictwo do bani. Nie polecam

Zakupy na medal

Nie polecam . Nie wywiązali się z umowy . Towar miał być na następny dzień i go nadal nie ma . Dodzwonić się do nich to cud gdy już udało mi się skontaktować stwierdzili że to błąd systemowy i nie wiedzą kiedy otrzymam przesyłkę

Czym w Euro RTV AGD zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Obiecują studentą soboty wolne potem zmuszają do pracy kłamcy (usunięte przez administratora)

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) zatrudniają studentów a potem nie dają wolnych sobót, klamcy niby tskie dyrektywy z gory

Anonymus

Powinny zostać założone związki zawodowe żeby ukrócić ten wyzysk. Wszystko zabierają, podstawy sporo mniejsze niż najniższa krajowa, premie ucinane, do multisportu dopłacają już tylko 24 zł, dopierdzielają obowiązków…

Wolny
@Anonymus

FYI po ostatniej takiej inicjatywie wszyscy polecieli z pracy.

Xxx

Mój towar z reklamacji nie wrócił z serwisu. Sklep bądź serwis zgubił mój sprzęt. Sprawa się ciągnie już ponad miesiąc a ciągle mnie konsultancji z biura obsługi zbywają. Mieliście 14 dni na rozpatrzenie reklamacji i niezwłoczne wydanie "naprawionego" sprzętu. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności. Nie mam ani swojego sprzętu ani zwrotu pieniędzy! Złożyłam oświadczenie o odstąpieniu od umowy po wcześniejszym żądaniu naprawy/wymiany, gdyż przedsiębiorca nie doprowadził towaru do zgodności z umową poprzez ww. wymianę/naprawę. Na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (art. 43e) mam prawo odstąpić od umowy i żądać zwrotu pieniędzy za towar. Proszę natychmiast zająć się moją sprawą i zwrotem pieniędzy! W cały proces reklamacji jest zaangażowany Rzecznik Praw Konsumenta.

pracownik niesterty

Jak zatrudniałem się Ok 6-7 lat temu, była to jedna z najlepszych firm miejsc pracy na rynku tej branży.w ostatnich 2 latach jest coraz gorzej. A od połowy 2023 jak nie od początku jest dramat. Nie wiem czym jest to spowodowane. Czy tym ze euro dało (usunięte przez administratora) z omnibusem czy rozwodem właścicieli. Teraz jest to (usunięte przez administratora) a nie miejsce. Presję i wymagania w górę a pensja jaka była tak jest taka sama jak nie niższa. I tłumaczenie ze jest inflacja. Presję wywierane przez górę dot. Sprzedaży ubezpieczeń czy akcesoriów do produktu jest niesamowita. MASAKRA. Jak Ktos chce pracować tutaj niech lepiej wybierze biedronkę albo Mc. Bo tutaj pracować to psychiatra by sam sobie zwolnienie wypisał. Dziwić się ze braki kadrowe ludzie przychodzą i uciekają. Masakra. I gadanie dyrektorow czy innych z pionu jakiegos wszystkiego ze do wszystkiego można sprzedać przedłużona gwarancje mnie rozśmiesza. Samo nie potrafią sprzedać ale w gadaniu pierwsi ze doradca nie umie. Chętnie się z taka osoba zamienię i zobaczymy. Naprawdę nie polecam. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Nie ma nic dla doradcy totalnie nic. A nie przepraszam jest MULTISPORT który kosztuje doradcę 100 zł a firmę 29. Super inicjatywa. No i oczywiście bon na 250 zł za co teraz (usunięte przez administratora) się kupi.

Rtv euro AGD Doradca klienta

To co się dzieje ostatnio w tej firmie to jest po prostu żenada. Zapomnij o elastycznym grafiku to sciema, wieczne nadgodziny, praktycznie zero wolnego, wszystko robisz dosłownie od doradztwa po raty i kasę, a tylko się pomyl to przy kasie to od razu oddajesz połowę pomimo, że to nie ty zrobiłeś manko. Brakuje jeszcze sprzątania na otwarcie sklepu. Pracuje tutaj ponad 10 lat i to co się wyprawia od roku to jest dramat totalny i naprawdę czuje się jak gown0 , cieszę się, że już jestem na wypowiedzeniu. Ciśnienie na gwarancję gotówkowe są nieziemsko wysoko, co z tego, że robisz najlepszy wynik na oddziale w ratach i gwarancji na ratach, liczą się gotówki i grożeniem odbioru uprawnien ratalnych, bo nie mieszczę się w procentach. Wstyd po prostu. Nie polecam nikomu tej firmy, nawet młodym. Jedyny plus to ekipa doradców i tyle.

LoL
@Rtv euro AGD Doradca klienta

Zgadzam się ze wszystkim. Ostatnio u nas na sklepie odebrali u dwóch osób uprawnienia ratalne za wyniki w pgg i co najśmieszniejsze te dwie osoby były same od 19 30 do 21 , bo braki kadrowe są u nas i przez ten czas nie mogli spisać rat i dodam, że te osoby najwięcej sprzedawały PG w oddziale na ratach:D. I te dzwonienie do dyrektora każdego dnia i tłumaczenie się dlaczego nie ma dobrego wyniku PG w gotówce, jak w szkole normalnie. Jesteśmy sprzedawcami ubezpieczeń, a nie doradcami. Euro ma gigantyczne długi u Samsunga, philipsa, haiera i itp, dlatego tak mnóstwo jest produktów na jednym punkcie, bo zaczyna ich brakować na magazynach, ponieważ nie mają skąd sprowadzać. I ten grafik elastyczny największy żart, ludziom dojeżdżającym siedzieć 6 godzin w pracy nie opłaca się w ogóle przyjeżdżać, bo więcej płaca za dojazd niż zarobią. Dorabianie do najniższej krajowej to jest taki scam. Podwyżki? Zapomnij, ponoć mamy lepiej niż konkurencja tylko, że oni mają na umówię ponad najniższą krajową, a nie w premii, Media expert czy Markt. Szkoda nerwów na tą firmę, bo pracują tam osoby, które nie mają pojęcia co robią.

jerry

co sądzicie na temat salonu w piasecznie?

Anonimus
@jerry

Jeśli chodzi o pracę szczerze odradzam, najgorsza firma, brak nawet najniższej krajowej na umowie a obowiązków bardzo dużo- kiedyś dla porównania wykonywały je 3 osoby.

Vansia

Oddałam towar na reklamacje ten wrócił uszkodzony i od miesiąca leży w sklepie. Kierownik sklepu nic nie może zrobić, konsultanci też. Stoją przy swojej decyzji o obniżeniu ceny towaru o 300 zł na co ja się nie zgadzam. Co robić?

Nie polecam i odradzam. Ja będę omijać ten sklep z daleka. Zakupiłam odkurzacz bezprzewodowy marki Philips. Przy sprzęcie powstało wiele wad - jednak bodźcem do złożenia reklamacji był moment kiedy odpadło kółko. Sklep RTV agd ( Gdańsk matarnia) przyjął reklamację i "naprawili" sprzęt. Tak w skrócie - sprzęt został uszkodzony przez serwis. Kółko zostało naprawione metoda rozpuszczenia plastiku i przyklejenia kółka oraz zostaliśmy (usunięte przez administratora) ponieważ stwierdzili, że wymienili akumulator, ale okazało się, że jest stary. Z firmą próbowałam porozumieć się prawie 4 miesiące jednak nic z tego. Firma nie poczuła się do żadnej odpowiedzialności za zniszczony przez nich sprzęt. Udałam się z odkurzaczem do renomowanego serwisu marki Philips. Na miejscu wymienili odkurzacz na nowy i stwierdzili, że firma rtv agd zdewastowała nam sprzęt. W tej sytuacji najgorsze jest to, że za grosz nie szanują konsumenta i jawnie robią sobie z nas "jaja". Także NIE POLECAM!

Tez baba
@Marta

Babo, chyba nie wiesz, gdzie trafiłaś. To jest strona, na której pracownicy oceniają pracodawcę, a ty wylewasz jakieś swoje durne żale. Nikogo to nie obchodzi, ze kupiłaś jakiś odkurzacz.

Opinia o pracodawcy
@Marta

Tu się pisze opinie o pracodawcy, żale na nieudany zakup proszę wylac gdzie indziej

@Marta

No niestety to jest firma udus klienta mają za nic

L2l
@Marta

Tutaj to nikogo nie interesuje... Polecam zaznajomić się z prawami konsumenta

Nie chcą mi pszywież talewizor
@Marta

Nie jestem zadowolony zy usługi

KAŚKA
@Marta

W większości klienci nie potrafią obsługiwać sprzętu kupują nowinki ale całkowicie są laikami Nie wierzę że nagle odpadło kółko rozwalił sie akumulator i zestarzał sie nagle czy przestał chodzić sam z siebie Takie kity wciskać sobie może pani rodzinie i znajomym . Szkoda że pani sie nie przyznała ze sama pani rozwaliła sprzęt a teraz ciskanie sie do EURO AGD Trzeba było kupić przedłużenie gwarancji i ubezpieczenia nikt by pani nie robił trudności ze zwrotem kasy za odkurzacz A teraz wymyśla pani że EURO sprzedaje używany sprzęt a bidulka została poszkodowana

Szef
@Marta

Sprzętu nie naprawia euro tylko serwis producenta.

@Szef

Dobrze wiedzieć. To w sumie firma tutaj w ogóle serwisantów jakiś w razie czego zatrudnia czy nie?

Mała
@Marta

Dodam jeszcze, że latem na niektórych sklepach, temperatura wynosi ponad 25 stopni, nie wolno założyć spodenek za kolano, a klimę włącza się o określonych godzinach, które narzuciła "góra". Po godzinie latania za sprzętem człowiek jest spocony i nie myśli już o tym żeby obsłużyć klienta, a na chwilę się ochłodzić... Porażka

@Marta

Portal Gowork nie jest portalem do zgłaszania reklamacji na sprzęt. Tu zamieszcza się opinie o Pracodawcy :)

Ewelina
@Marta

Strona dotyczy pracy, a nie sprzętu i obsługi RTV euro AGD

Aldona

W czasie mojej ostatniej wizyty w sklepie mieszczącym się w Galerii Północnej, doznałem szoku. W momencie, gdy chciałem zakupić końcówkę do anteny telewizyjnej, usłyszałem hałas dochodzący zza ściany, prawdopodobnie z pokoju socjalnego. Były tam słyszalne rozmowy na temat wyników i niestety wykorzystywane były wulgarne słownictwo i obraźliwe epitety (chyba w kierunku pracowników). Dodatkowo, pojawiła się sugestia, że należy dodać niektóre produkty do zamówienia, ponieważ za to otrzymają dodatkowe pieniędze. Wydaje się, że niektórzy kierownicy zachowują się w sposób nieetyczny, co wzbudziło moje zakoczeni. Wnioskując, zachowanie kierowników w Galerii Północnej przekroczyło wszelkie granice przyzwoitości (usunięte przez administratora) . Nigdy więcej nie wrócę do tego sklepu.

Stefania
@Aldona

Niestety był Pan świadkiem odprawy prowadzonej przez głównego kierownika sklepu. Takie a nawet i gorsze zachowania i wyzwiska były i są na porządku dziennym. Wedlug tego pana tak sie motywuje pracowników ???? Nie dziwie sie że nikt tam pracowac nie chce, a z drugiej strony dziwie sie że dyrektorzy regionalni jeszcze kogos takiego trzymają. Mialam przyjemnosc wspolpracowac z tym panem, i nigdy wiecej poniżania. Nie wspominam juz o innych sprawach, ktore nadaja sie do PIPu. Miedzy innymi zmiany w grafiku dzien wczesniej i nie informowanie go o tym. Pomijajac glownego kierownika, to atmosfera miedzy pracownikami tez jest tam słaba. Każdy na każdego kabluje. Ciesze sie że mam to już za sobą.

MISSELING przy kredycie 0%

W dniu 12 lipca 2023 roku podczas podpisywania umowy o kredyt ratalny 0% pracowniczka bez identyfikatora, ale podpisująca się na umowie nazwiskiem Jureczko świadomie wprowadziła mnie w błąd nie zadając pytania czy życzę sobie dodatkowego ubezpieczenia do kredytu, które nie jest wymagane. Kwotę rat i informację, że w ratach towaru będzie też rata ubezpieczenia przemyciła podając tylko informację, że takowa znajdzie się w umowie Szanowna firmo Euro RTV/AGD oznajmiam, że powinniście uświadomić każdego nieuczciwego sprzedawcę, że MISSELING jest rażącym naruszeniem praw konsumentów i podlega karze 10% obrotu rocznego firmy. Macie jakąś politykę prokonsunencką? Idę dalej, bo o ile mogę zrozumieć, że ten pracownik po prostu nie wytrzymał presji miesięcznego targetu, to nie rozumiem już jego dalszej filozofii. Gdy po podpisaniu umowy i niestety także po złożeniu podpisu na umowie ubezpieczenia zorientowałem się, że zostałem (usunięte przez administratora) i zgłosiłem protest, pracownik odpowiedział, że taka jest polityka sklepu. Gdy znowu zaprotestowałem, podniósł głos i stwierdził, że widziałem co podpisuję, a zresztą jak chcę zwrotu tych pieniędzy to mogę przyjść sobie jutro. Poczułem się jak (usunięte przez administratora) Z miłego wieczoru i radości zakupów wasz pracownik zrobił mi wieczór żenady. Poczułem się jak skończony (usunięte przez administratora) dlatego nigdy więcej nic u was i oczywiście dochowam zasady, że 1 niezadowolony klient rodzi dziesięciu kolejnych. Jeśli pracownik mówi, że polityka sklepu zmusza go do brania 10% haraczu od klienta ratalnego, to mam rozumieć, że tak mało mu płacicie czy, że zmusiliście go do połamania kręgosłupa etycznej sprzedaży? Ostatecznie to wy bierzecie odpowiedzialność. Mógłbym się zlitować nad tą panią i nie bić piany, gdyby mnie nie obraziła w obecności mojej żony. Zatem nie wymagam od was żebyście uczyli dorosłych ludzi kultury, tylko raczej zatrudniali już kulturalnych

Zdziwiony?
@MISSELING przy kredycie 0%

Napisz do UOKiK i do zarządu zgłoś nieuczciwe praktyki. Dziewczyna, która ci podsunęła umowę o ubezpieczenie robi to bez zmrużenia oczu. Co do reszty, to mogła być uprzejma i pewnie by się skończyło tylko na odstąpieniu, a nie na wpisie tutaj na stronach pracowników, co jest o tyle dobre, że pracodawca czyta te wpisy, ale nic z tym nie robi.

@MISSELING przy kredycie 0%

W sumie to na jakim świecie żyjesz ? ???? chyba to oczywiste i normalne ze trzeba sprzedać dodatki . Pracownik co by miał z tego ze ty dostaniesz czysty i pusty kredyt . Jak chcecie zerówki to przez internet bierzcie a ludziom w sklepach dajcie zarobić . Po to tam jesteśmy

Gameover

Dla mnie ta firma postępuje tak, że powinno się ich zgłosić do Pip.

W Legionowie, Targówku, Północnej to od maja już się zaczynały wypowiedzenia. Najlepsze to jak u nas zaczęli pytać czy nie chcielibyśmy wesprzeć Północnej bo brakuje kadry to nikt nie chciał tam iść. Chodziły słuchy, że to przez kierowników. Ja jeszcze pracuje, ale też jestem na wypowiedzeniu 3 miesięcznym.

Mariusz

Pracownicy pracują za marne pieniądze. Przyszedłem do pracy nastawiony na handel, a okazało się, że musze być ochroniarzem, sprzątaczem, magazynierem. Wszystko za uwaga....3100! Niech ten Januszex się ogarnie, bo momentami wiele rzeczy nadaje się do PIPU. Do tego (usunięte przez administratora) na codzień.

Ta firma aktualnie to jeden wielki zart. Na co innego sie zgadza czlowiek podczas rekrutacji a co innego jest do robienia. Ucinaja pensje wszystkim pracownikom, nawet kierownikom. Cisna kierownikow jak moga gdy sprzedaz nie idzie gdy pracownicy i kierownictwo nie ma na to wplywu. Ogolnie kierownictwo/wspolpracownicy spoko. Sama firma to porazka

Nie polecam

Miał być elastyczny grafik i dwa weekendy wolne. Za to mam pełno zmian 6 godzinnych 15-21 i z łaski jeden weekend wolny w miesiącu. Na rozmowie o pracę wyraźnie pytałem o to w jakich godzinach pracuje galeria i jakie są zmiany, bo zależało mi na długich zmianach i więcej dni wolnych w tygodniu. Miały być wysokie premie, miałem być doradcą klienta. Jestem merchem, roznosicielem cen, obklejaczem produktów żółtymi wywieszkami o promocjach, sprzątaczem i magazynierem. Ze sprzedażą nie ma to nic wspólnego. Trzeba przychodzić 15 min wcześniej na odprawę, ale nie można tego wpisać w godziny pracy. Liczy się tylko sprzedaż usług, a nie sprzętów. Do tego muszę przyjmować i wydawać reklamacje klientowskie, mimo, że na rozmowie o pracę nic o tym nie było. Ludzie się zwalniają, zgłaszają co im się nie podoba i co negatywnie wpływa na ich pracę ale żadnych zmian nie ma. Mimo, że najniższa krajowa poszła w górę, to na umowie mam trzytysiące i dziesięć złotych. Więc najpierw muszę zarobić premii 600zł, by dobić do najniższej krajowej, a jak przekroczę to dopiero zarabiam premię, która jest śmiesznie mała. Nie jest warta pracy na stanowisku "człowiek orkiestra". Praca może być dobrą lekcją życia dla studentów i osób zaczynających pracę. Dla kogoś, kto wcześniej już pracował w handlu jest nie do pomyślenia ile jest zadań i obowiązków za tak małe pieniądze. Wstyd dla pracodawcy!

Zadaniowiec
@Nie polecam

Kolego, każda Twoja opinia ma 100% pokrycie z prawdą. Co się wyrabia w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. 3010zł... Tak tak, tyle Euro oferuje na umowie o pracę na cały etat. Obowiązki to: sprzedaż (ale głównie ubezpieczeń bo towar jest nie istotny i lepiej samego go nie sprzedawać) , w bonusie są dostawy, prace magazynowe, zmiany ekspozycji (często z sufitu wzięte) , oznaczenia promocji w takich ilościach, że sami doradcy się gubią, tryliony cenówek. Socjal? Totalne zero. Do Multisport Ci dorzucą kilka złotych. Wiśnia na torcie są kierownicy którzy uważają, że wszystko jest OK , firma uczciwa i dobry przekaz leci... tylko Doradcom się pracować nie chce. Praca jak w domu "bez klamek", tłumaczysz im, że 590 brutto jesteś stratny na podstawie ale oni (kierownicy) chyba tego nie rozumieją.

NieWażne

Odradzam każdemu kto chciałby zacząć prace w sprzedaży , ciągła presja na wyniki , sprzedaż ubezpieczeń tylko oto się liczy , procenty za które nie masz płacone musza się zgadzać bo przełożonemu tabelka się nie zgadza i dostajesz kare , zbyt duża presja na każdy aspekt sprzedaży aby była komplementarna jeśli nie to znowu procenty spadają i przez co ciągle kierownicy susza głowy . Poza tym "elastyczny " grafik to jedno wielkie kłamstwo , mydlenie oczu , a tak naprawdę loteria , jaka zmianę dostaniesz raz na rano cały dzień 12h później nagle znowu na rano ale do 15 później na 15 do końca , czasem kilka zmian po 12h po rząd, poza tym mowa ci ze, 2 soboty wolne w miesiącu po czym dostajesz 1 z laska albo wcale to jest żenada a nadgodzin to więcej niż wolnego . Marne wypłaty , bez podwyżek które ustawowo maja być bo bronią się ze premie są i nie dadzą . Kierownicy to prace po znajomości dostali bo kompletnie się nie nadają do tego , cala swoja prace dają nam , zwykłym pracownika a sami udają ze są zapracowani. Zmiana cen która jest ciężka to abstrakcja , 4000 cen dziennie do zmiany to cały dzień roboty i zamiast sprzedawać czy cokolwiek to robisz to , ci z góry totalnie maja to w (usunięte przez administratora) TOTALNIE ODRADZAM KAŻDEMU , TU NIE LICZY SIE PRACOWNIK TYLKO TABELKA Co chwilę ktoś się zatrudnia i zwalnia ale nie dziwie się .

Grażyna

Cała sieć, 90% pracowników nie dostało pensji na czas 10 lipca. Jedynie 10% ludzi z kontem w banku którzy przypadkowo mają konto w tym samym banku, z którego przelewy kadry wypuszcza . To skandal!! Firma tak wielka , zarząd w wywiadach się chwali że zarobili pomimo złych warunków: "Spowolnienie w elektronice i efekt wysokiej bazy Zarząd firmy ocenia jej sytuację finansową jako bardzo dobrą. Podkreśla, że firma „zwiększyła sprzedaż w warunkach spowolnienia rynkowego, wynikającego z ogólnych negatywnych uwarunkowań gospodarczych oraz wobec wysokiej bazy, jaka wynikała z bardzo silnych wzrostów w poprzednich latach 2020 i 2021. Jednocześnie poziom zysku i sprzedaż zarząd ocenia „wysoko bezwzględnie, jak również na tle występujących tendencji i zjawisk rynkowych związanych z gospodarczymi skutkami wojny i pandemii, w warunkach kryzysu energetycznego i bardzo wysokiej inflacji w polskiej gospodarce" Zobaczcie jak was w (usunięte przez administratora) robią w euro. Powinna się tym telewizja zainteresować, a najlepiej państwowa inspekcja pracy.

Ex

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Zero procedur, procesów, totalny (usunięte przez administratora) (również dosłowny - nigdy nigdzie nie widziałam tylu romansów, które nota bene mają duży wpływ na pracę), wszystko zależy od „widzimisię” przełożonego, który nie dość że nie ma pojęcia o Twojej pracy, to jeszcze zarządza z poziomu „jak nie zrobisz tego do 12:30, to ci zabiorę premię”. Ludzie są traktowani jak (usunięte przez administratora) nikt się nie liczy z ich zdaniem, doświadczeniem, potrzebami. Zwalniają, przesuwają na niższe stanowiska, zero informacji o powodach, albo wymyślone powody żeby człowieka poniżyć i zmieszać z błotem. Styl zarządzania Januszy z bazaru z lat 90tych. Koszmar. Omijajcie z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 3 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD