Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Szakalaka

Hej, znalazłam ogłoszenie na dyspozytorkę na pracuj pl. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat jak to wygląda?

@Szakalaka

Czy praca jest stacjonarna?

Brakarka
@Szakalaka

tylko stacjonarnie. ale zapomnij, od czerwca to nie ma co tu przychodzić. jeden z nich już uciekł na l4, reszcie życzymy tego samego, albo normalnej pracy

Szakalaka

Czy pracujecie tylko na miejscu czy może są stanowiska zdalne?

@Szakalaka

A jak wyobrażasz sobie pracę dyspozytora zdalnie, gdy musisz odbierać od kierowców dokumenty?

Joanna
@Brakarka

A co się dzieje, że ktoś uznał, że zrezygnuje? Widzę zapytanie o zdalność, faktycznie te dokumenty mogą utrudniać sprawę, na hybrydę nie udałoby się umówić? Firma w ogóle ma jakieś elastyczne podejście?

StaraFaja
@Joanna

czego nie rozumiesz? praca dyspozytora to bezpośredni kontakt z kierowcami którzy przyjeżdżają, dają WZ-ki, dokumenty które trzeba podpisać lub podbić pieczątką i pokierować ich na placu co i jak.

Gg
@Joanna

Nie ma opcji hybrydowej, dyspozytor musi widzieć co się dzieje z kontenerami, z domu tego nie zrobi.

Rzeczowy
@Joanna

Nie ma podejścia. O elastyczności zapomnij tu jest taśma i norma. Kobiety robią na swoje premie, bo norma ciągle idzie w górę reszta to ci co zrobili wszystko żeby nie robić normy a pozostali to pilnują żeby norma została zrobiona

W sieci jest ogłoszenie na brygadzistę. Czy warto? Jak wygląda współpraca z kierownikiem? Jaka jest atmosfera na zakładzie? Czy naprawdę krążą pogłoski o zamknięciu magazynu? Warto się zatrudniać?

WWW
@Kandydat

Zależy na którego kierownika się trafi ???? o Haribo szkoda gadać, ma problem ze sobą. Co do pozostałych da się dogadać, obyś nie miał kontaktu z panią kierownik. Praca u nas będzie do następnych wakacji

Bu
@WWW

A skąd informacja, że do następnych wakacji ?

Lewar
@Kandydat

Nie polecam pracy tutaj. Mało rozwojowa to delikatnie w tym przypadku określenie. Wszystko nastawione na ilość, nie na jakość. Wiedzy u niektórych brak.

Yes1

Po co tak bardzo tego pilnować i usuwać gdyby to były pomówienia ;-) To tylko potwierdza teorie, choć dla niektórych to nie tylko teoria, a rzeczywistość

@Yes1

Każdy ma tam swoją rację ale jak znajomi mnie pytają o pracę to jednak nie polecam. Robota na produkcji i tyle. Ale nie przepadam za atmosferą tutaj

praca

powie mi ktos bo widze że teraz tutaj na goworku tez sa ogloszenia o prace one sa normalnie aktalne? bo nigdy tego nie widzialem?

pilik
@praca

ja nadal tego tutaj nie widze, dasz znac w ktorym miejscu dokladnie je widzisz?

pilik
@praca

poza goworkiem sa gdzies teraz jeszcze aktualne oglsozenia?

Lagos
@pilik

jak wchodzisz na stronę to masz napis opinie i po prawej od tego oferty :)

galla
@Lagos

w jakim czasie sie odzywaja najczesciej powyslaniu cv?

galla
@Lagos

ciekawe czy rozmowa rekrutacyjna jest stacjonarnie czy onlilne

Smoku
@galla

Do mnie odezwali się stosunkowo szybko ale nie pamiętam jaki to dokładnie był czas więc raczej warto po prostu poczekać

Smoku
@galla

Co do samej rozmowy to ja miałem stacjonarnie, ale teraz mogło się to zmienić. Pewnie też wszystko może zależeć o jakie stanowisko Ci chodzi.

salla

nie do konca rozumiem, przeciez sa ogloszenia na pracuj i na stronie bonprixa

salla
@Smoku

to jaka jest szansa, ze caly proces rekrutacji sie zamknie tak mniej wiecej w miesiac chociaz?

Irka
@praca

Dzwoń do kadr i pytaj bo i tak ci nikt nie odpowie bo tylko na sezon z agencji biorą a jak nie ma roboty to do domu wracasz.

Xxxxx

Chcą się Nas pozbyć. Podnoszą normy żeby nie wypalać nam premii, by mieć pretekst do zwolnień. Żeby powoli wszystkich pozwalniać. Przecież mają otworzyć drugi zakład w którym będzie funkcjonował Bonprix. Wiecie że odprawa z tytułu zamknięcia zakładu jest dużo wyższa niż w przypadku zwolnienia z umowy na czas nieokreślony? ( W zależności od czasu zatrudnienia, dodatkowo dostaje się wynagrodzenie za 1-3 msc pracy- nie licząc tych 2 msc w przypadku skróconego czasu wypowiedzenia) Oni mają wszystko przemyślane i zaplanowane.

Nio
@Xxxxx

odprawa to ponad 18 tysiecy pln :)

223rr
@Nio

A jak wyliczyłas kwotę 18 tys? Przecież pracując np do 8 lat to wysokość odprawy to tylko 2 pensje czyli śmieszne pieniądze

NN
@223rr

Jeśli skrócą ci okres wypowiedzenia z 3 miesięcy do jednego To jednocześnie dostajesz pensje za ostatni miesiąc pracy plus 2 pensje za skrócony okres wypowiedzenie Plus 2 pensje-odprawa/odszkodowanie Czyli razem 5 pensji do 8 lat pracy Powyżej 8 lat - 6 pensji

Drwal
@NN

Skąd ta wiedza?!! Zamiast wypisywać głupoty zajrzyj do Kodeksu Pracy Ar.t. 8.

NN
@Drwal

Była kartka informacyjna jak to wygląda wywieszona w lutym po pierwszych zwolnieniach Mieliśmy skrócony okres wypowiedzenia do miesiąca więc tak to wyglądało Lacznie 5 pensji do 8 lat powyżej 6

@NN

Do 8 lat odprawa z dwóch miesięcy + dwie pensje za skrócony okres wypowiedzenia. Powyżej 8 lat odprawa z trzech miesięcy +dwie pensje za skrócony okresie wypowiedzenia wiem bo dostałem drugą opcje

Kortes

Cześć, mam pytanie odnośnie ogłoszenia o pracę na stanowisku dyspozytora. Czy muszę znać język angielski i niemiecki czy wystarczy jeden?

Kortes
@Kortes

dodatkowo czy ktoś może napisać opinię o tym stanowisku i jak to wygląda? jakie tutaj są benefity?

Hellion
@Kortes

A gdzie jest to ogłoszenie w ogóle?

były dyspozytor
@Kortes

Nie polecam. Zwłaszcza po nowych zmianach. Obecni dyspozytorzy odchodzą po paru latach bo miarka się już przebrała. (usunięte przez administratora)pieniądze, obecnie chora atmosfera, zero szans na rozwój.

Blix

Ile robi się pod agencja pracy zanim przejdzie sie pod firme? Przechodzi się wtedy na uopa?

Blix
@Blix

i rozumiem, że jak juz przejdzie się pod firmę to żandego okrsu próbnego nie ma?

Kk
@Blix

Maksymalnie na umowie z agencją można być 18 miesięcy, teraz przy tylu zwolnieniach nie wiadomo czy będą chcieli kogokolwiek na umowie o pracę.

Brakarka

Chciała bym ,tylko powiedzieć o podwyżkach co dostaliśmy.Hmm a dzisiaj się dowiedziałyśmy że mamy normy podniesione i to dosyć sporo.Wiec chyba o to chodzi abyśmy były bez premii,brawo dla kierownictwa oraz zarządzających w tym magazynie.

Dryga
@Brakarka

Ale ty myślisz że ktoś tu o tobie myśli. Oni myślą tylko o sobie a potem w CV to sobie napiszą że wdrażali cię do roboty cyferko

Iłowaaaa

Koło magazynu w Iłowie budują Wielki magazyn dla Bonprix i Otto https://gazetalubuska.pl/ogromne-centrum-logistyczne-powstaje-w-koninie-zaganskim-w-gminie-ilowa-firma-docelowo-zatrudni-3-tys-pracownikow/ar/c3-17629617 https://zagan.naszemiasto.pl/w-strefie-w-ilowej-rosnie-ogromny-hermes-fulfillment/ar/c3-9357751

Haribo

Od kiedy Adonis przejął zarządzanie zakład tonie gość nie ma pojęcia i wiedzy. Umie tylko rysować buźki na tablicy to nie jest szkoła podstawowa . Podwyżki kosztem normy co tu się dzieje to się do prasy nadaje !!! .

grafik

Hej widzę tu ogłoszenie na grafika/rysownika, w jakim wymiarze czasu odbywa się ta praca? Po jakim okresie można przejść całkowicie na zdalne??? dzięki i pozdrawiam

Meri
@grafik

Ogólnie to z tego co wiem to biuro pracuje w godz 8-16/9-17 więc pewnie w tych granicach

Pils
@grafik

Jest jeszcze to ogłoszenie?

Hugo
@grafik

chodzi o to stan, z Cadem?

ryss
@Pils

no jest, na stronie mają

ryss
@Hugo

a ktoś się orientuje w jakim wymiarze czasu potrzebują kogoś?

hello
@ryss

Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w niepełnym wymiarze godzinowym - tak jest napisane w ogloszeniu na grafika, wystarczylo wpisac

grok
@hello

a jakiś pracownik wie czy w grę wchodzi tylko zlecenie czy potem jest możliwość na przykład przejścia na uop? aktualnie studiuję więc zlecenie jest dla mnie odpowiednie, natomiast nie wiem jak będzie później... trochę przyszłościowe pytanie ale co tam :)

grok
@hello

i jeśli ktoś dopowiedziałby jak wtedy układają się godziny to byłoby świetnie, bo rozumiem, że jest to niepełny natomiast zastanawiam się czy godziny są elastyczne czy jakoś wskazane

Pajen
@grok

na początku dostajesz 3 miesiące zlecenia, później uop jak sie sprawdzisz. nie jestem pewien czy jest mozliwość robienia dłużej tylko na zleceniu

Pajen
@grok

normalnie praca dwuzmianowa w godzinach 6-14, 14-22, na biurch inaczej pracuja ale to nie wiem jak

@grok

Z takimi pytaniami to zgłoś się do firmy albo agencji a nie pytasz na forum ... Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to po co piszesz tutaj bo nie rozumiem tego ? A tak na marginesie to raczej nie licz na umowę o pracę bo zwalniają pracowników z kilkuletnim stażem i nie przedłużają umowy więc marne szanse .. zresztą nie ma co patrzeć w przyszłość bo ta firma niedługo skończy działalność

nadaren
@Pajen

na biurach robi sie od 8 do 16 albo od 9 do 17 zazwyczaj, aczkolwiek nie wiem czy teraz na biura jakies zgłoszenia są

nadaren
@666

pisze tutaj bo pewnie chce żeby mu ktoś miły rozwiał wątpliwosci, szkoda ze trafiają się tu tacy co tylko zniechecają i zamiast pomoc to jeszcze naplują... poza tym rzeczywiscie zwolnienia jakies były ale nie siej paniki że uopów nie dają i firma się zamyka, swoje problemy z firmą rozwiązuj z nimi

wallie
@nadaren

a gdzie są ogólnie zamieszczone te ogłoszenia? bo szukam i znaleźć nie mogę a to na grafika by mi odpowiadało

Agent

slyszalem ze do was to najlatwiej przez agencje przyjsc wiecie moze po jakim przepracowanym czasie przechodzi sie pod firme?

Agent

i jeszcze jaka to jest umowa pod agencja uop czy zlecenie?

olala
@Agent

ja bylam zatrudniona na zlecenie :)

olala
@Agent

do przejscia pod firme nie dotrwalam bo zmienilam przed tym prace akurat ale pod firme mialam przejsc po 18 miesiacach

token
@olala

chodzi ci o to ze kazdy po 18 msc wtedy ma prawo przejsc sobie na firme?

token
@olala

czyli jak dobrze rozumiem to nei ma zadnego okresu probnego?

Kk
@token

Kiedyś dawali zlecenie na max 18 miesięcy, ale zwykle proponowali umowę o pracę, gdy widzieli, że się nadajesz. Teraz - ta firma robi takie (usunięte przez administratora), że nie wiem czy komukolwiek dadzą umowę o pracę.

Rafał

Witam jak wygląda praca na stanowisku technik utrzymania ruchu ? Proszę o podpowiedź

jania
@Rafał

to ja sie podpinam bo mam tez akurat kilka pytan a widze ze pytanie z wczoraj. czy ktos mi moze powiedziec jak dlugo czeka sie na ew. odpowiedz od firmy po wyslani cv?

jania
@Rafał

na jaka umowe mozna liczyc od razu po zatrudnieniu?

@Rafał

hej, na ich stronie masz ofertę na specjalistę działu utrzymania ruchu, sprawdź sobie co tam jest napisane, bo ja niestety nie pracuję na tym stanowisku ale raczej te oferty są dobrze dostosowane do tego co będzie się robić

@jania

Ja czekałem trochę, około 2 tygodnie ale nie wiem czy to jest takie prawo że tyle się czeka :D

@jania

a co do samej umowy to mogę się wypowiedzieć, że ja pracuję na umowie o pracę

Pracownik mag.A
@Rafał

Jeden był na materiałach i miał przejść do DUR. Olali go. Jest kolejny chłopak, który się nadaje, ale pewnie też go oleją i złoży wypowiedzenie. Tak to teraz wygląda w tej firmie, jeden za drugim składa wypowiedzenia.

Tola

100% racji, wszystkie liderki łącznie z tymi które zastępują brygadzistki. Postaw je wszystkie na taśmie a wyjdą bez premii. Większość z nich nigdy nie była brakarkami, nie stały przy komputerze i nie robiły przerobu, więc o czym my tu dyskutujemy? Powinny zajmować nowe stanowiska Bonprix "LIDEROWSKIE OBIBOKI" to do nich najlepiej pasuje.

XX

Najgorzej gdy zakompleksiona osoba dostanie trochę władzy i zaczyna czerpać przyjemność z pokazywania inny, że jest ''lepsza''. Panie Liderki chyba zapomniały, że pracują w zwykłym zakurzonym magazynie a nie są kierowniczkami w korporacji. Jesteście na takim samym poziomie co brakarki i panowie z paleciakami. Głupie żarty i docinki do pracowników, którzy ciężko pracują są zdecydowanie nie na miejscu. Nie wspomnę już o pełnych satysfakcji uśmieszkach Liderki (usunięte przez administratora), która za każdym razem gdy przynosi błędy brakarkom do podpisu to nie może ukryć swojej radości, że komuś zostanie potrącona premia. Z czego się cieszysz? Z tego, że komuś będzie ciężej w miesiącu? Największe pretensje są do zwykłych pracowników, którzy ciągną te firmę dalej. A jak ostatnie miesiące pokazały to na stanowiskach liderskich, tych bardziej ''prestiżowych'' jest problem, z którym dyrekcja niewiele robi. Liderka K pod wpływem alkoholu, kradzieże przez liderów na klerze, (którzy nawet gdy zostali przyłapani nie zostali zwolnieni dyscyplinarnie tylko siedza bezpiecznie na l4!) Szkoda, że widzi się tylko jak brakarki na chwilę przystaną coś powiedzieć, ale liderek i niektórych ważnych Pań z klera nikt nie widzi, że ciagle spacerują, przeglądają facebooka.

Lola
@XX

@xx Jak sobie wstawiła nowy uśmiech (zęby) to się śmieje, tylko ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Wielka liderka zapomniała jak to być zwykłym pracownikiem, jak na kompletacji zapitalała jak wszystkie, teraz łazi po hali i wrzeszczy na brakarki jak jakiś nadzorca (usunięte przez administratora) bawełny. Wstydź się dziewczyno, nie tędy droga, trzeba być człowiekiem a nie...... dopowiedz sobie sama.

Xxx
@XX

Taka prawda. Żadnej selekcji na funkcjach takich jak lider. Po prostu im więcej ktoś donosi, wchodzi w (usunięte przez administratora) albo jest znajomym znajomego, tym wyższy stołek xD osoby z dużą produkcją, starające się robić swoją prace jak najlepiej, nie są doceniane. Wręcz odwrotnie, takimi najwiecej się tyra. Co do klera… No cóż, tam to całkiem inne prawa xD co do kradzieży - jednych potrafili wywalić z wielkiej hukiem, a innych, bardziej „uprzywilejowanych” po cichu. Nawet tu są równi i równiejsi xD

ABC
@XX

Zgadza się w 100 %już nie mówiąc o tym że panie liderki miały by problem ze zrobieniem normy a nie panie z klera jakby pracowały na taśmie zwłaszcza na końcu to by ponad 100 %niemialy przerobu..

Karma

Karma wraca słuchajcie, już niedługo. Wróci do pani kierownik oraz do jej ulubionego pana kierownika zmiany i jego załogi donosicieli. Swoją drogą pan kierownik zmiany chwlaił się doświadczeniem w kilku firmach, w żadnej go nie znają. Piękne, ale na zebraniach i w rozmowie z brygadzistami bryluje doświadczeniem. Kłamstwo ma krótki nogi. Szkoda mi dyrekcji, która jest zaślepiona, czyżby na te jeszcze kilka miesięcy nie warto nic zmieniać?

Grażyna

Widzę że fala hejtu ruszyła.Boli was to że Lider goni do pracy, taka ich rola.Wezcie się za pracę a nie głupoty wpisujecie.Polki roszczeniowe które wszystko krytykują przyjdzie czas że ktoś inny przyjdzie na Wasze miejsce i będzie zadowolony. Liderki są w porządku, czasy (usunięte przez administratora) minęły trzeba się dostosować a jak komuś tutaj nie pasuje to droga wolna.

Xxx
@Grażyna

Chyba jest różnica między egzekwowaniem obowiązków a nadużywaniem wladzy. To, że ktoś jest liderem nie oznacza, że nagle ma możliwość w chamski sposób zwracać się do swoich współpracowników. Tak się jakoś składa, że mało kto jeszcze chce tam pracować i wiele osób już skorzystało z tej „wolnej drogi” i dobrze na tym wyszło. Na tej firmie świat się nie kończy.

Ask
@Grażyna

Dla mnie lider to prowadzi i pomaga ja nie muszę być ganiana do pracy bo wiem co mam robić norma norma i mam roszczenia chce żeby mnie szanowano

Anita

Odpowiedź do @Grazyna Polki nie są roszczeniowe, Polki chcą być traktowane po ludzku.(usunięte przez administratora) Pracownicy bona piszą co widzą, i jak się czują w tym chorym systemie kolesiostwa i kumoterstwa. Nauczyłaś się słowa 'hejt' i szafujesz nim nie znając jego znaczenia. Nikt tu nie obrzuca nikogo epitetami, nie wyzywa od najgorszych tylko nazywa rzeczy po imieniu. Lizus, donosiciel, podnóżek, (usunięte przez administratora)to nazewnictwo postępowania, a nie hejt i na e głupoty jak to łaskawie napisałaś. Pozdrawiam cię Grażynko :)

Olga

Pewnie czytają "panie liderki" to niech czytają co ludzie o nich myślą. Zapewne znajdzie się "dobra dusza" która powie im : nie ma się czym przejmować, ale jest bo świat jest mały i opinia o was pójdzie tam gdzie się pojawicie. Przysłowie mówi Góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem zawsze. Warto być ludzkim i empatycznym a nie lakierem durnego kierownictwa.

Lola

Ludziom się ulewa, puszczają nerwy, mają dość takiego traktowania. Do kogo mają iść, do typa ciężkiej wagi, któremu na rękę gdy sługusy donoszą?! Ludzie za ciskają zęby i robią co swoje nie skarżąc się, bo boją się podpaść.

Zniesmaczona

Środek dnia w pracy i nieodebrany telefon, oddzwaniam po pacy i okazuje się że to rekruterka (kilka dni wcześniej złożyłam cv na stanowisko rysownika- umowa o dzieło więc założyłam że to praca dodatkowa). Jako że każdy jest człowiekiem i nie chciałam Pani już głowy zawracać w jej czasie wolnym, postanowiłam zrezygnować następnego dnia z przerwy obiadowej i umówiłam się z nią na rozmowę telefoniczną. Na telefon czekam do dziś, minął już miesiąc a ogłoszenie wygasło. Mogłam zadzwonić, owszem. Ale kiedy ktoś mówi że zapisuje mnie na godzinę i na pewno oddzwoni, to moja w tym rola żeby dzwonić? I uganiać się za potencjalnym @pracodawca?

Obserwator

Oj dzieje się, dzieje, liderki skarżą na liderki konsekwencją jest zwolnienie jednej z nich. Brawo lizuski M...... a i E.... a bardzo się starają by zachować swoje stanowiska, trzymają się pazurami i językami liderowskich stołków. Wam nie jest nawet potrzebna wazelina, dajecie radę wślizgnąć się między pośladki bez żadnych wspomagaczy.

Joshua
@Obserwator

Ta praca im życie uratowała,a klęską będzie ich jak ten bałagan się rozpadnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 42 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.