Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Dla przyszłych pracowników

Socjal ok. Atmosfera, jeśli trafisz na "starsze" koleżanki, dłuższym stażem, ok. Nie wiedzieć czemu pozbywają się (również przez brak docenienia z brak zauważenia, lub obojętność, by docenić lub chociaż powiedzieć dobre słowo) dobrych pracowników, którzy sami odchodzą, albo robiona jest na nich nagonka, bo mogą zagrozić "odwiecznym" osobom, które nie wiedzieć czemu zajmują stanowiska liderek. Przez ostatni rok @Pracodawca stracił tyle wartościowych bramkarek, że, żadna Ukrainka, czy Polka ich nie zastąpi! O chłopakach już nie wspomnę, bo ciężko teraz znaleźć Pana, który wie, że 2+2 to jest 4, a odeszli lub pozbyli się Panów, którzy, za liderki robili robotę, którzy z brygadzista byli na spojrzenie i wiedzieli, co mają zrobić. Szkoda mi nas koleżanki, ale ja sobie poradzę, ja przeszłam tu kilka zmian, ale ta będzie największą... Trzymajcie się koleżanki razem, bo tylko to nam zostało.

Malutka 90

Witam czy są przyjęcia na magazyn A jako pomoc magazynowa dla kobiet od 8 do 16.W 2017 pracowałam i nawet mi odpowiadało a nie widzę żadnych ogłoszeń.

@Malutka 90

Teraz sa tylko 2 zmiany Pakownia juz nie istnieje

@NN

A z jakich już przyczyn nie istnieje? To kto się zajmuje tymi funkcjami? Ciekawi mnie co stało się z pracownikami , przeniesiono ich na inne działy czy jednak doszło do redukcji?

H

Są tylko zwroty, pakowni nie ma już od dobrych paru lat

Smerf
@H

Skoro pracujesz powiedziałbyś coś więcej o warunkach?

Smerf
@H

najbardziej to mnie takie jak przestrzeganie przepisow bhp obchodza bo wiem z dosiadczenia że różnie z tym jest

Słowo
@Smerf

Pracowałem spory kawałek czasu i powiem ci że nigdy nie było jakichś zaniedbań raczej się tutaj dba o warunki pracownika przynajmniej ja tak wspominam

@Słowo

Szkolenie tylko jedno startowe jest czy potem przypominajki podrzucają? Z jakiegoś jeszcze innego zakresu również są obowiązkowe? I czy to oznacza, że wypadki raczej się nie zdarzają?

Dda

Brawo! Szkoda, że niedługo zostanie to zamiecione pod dywan, to nie będzie pierwszy niewygodny usunięty komentarz . Może gdy zaczniemy otwarcie mówić na magzyznie o takich incydentach i wypowiadać nasze zdanie na głos coś się zmieni. Jako kadra pracownicza chcemy pracować w mniej toksycznym miejscu, chcemy aby kierownictwo dało się szanować, chcemy przejrzystości informacji, rządamy sprawiedliwego traktowania. W zamian damy z siebie wszystko aby wyniki były zadowalające, tylko nie przeszkadzajcie!

@Dda

I proponuje przywrócenie do pracy przynajmniej 2-3 chłopaków. Michała, Marka i Łukasza. Praca zupełnie inaczej wyglądała z nimi.

Stary rok

Podsumowanie To co się dzieje to szok. Premie i procenty i grafik to wielkie nieporozumienie. Mam nadzieję że ktoś się wiele osobom przyjrzy na przerób innych ludzi tj odpisywanie i dopisywanie i praca na innych konto

@Stary rok

Jaki grafik? Nie ma grafiku, który to powinien być rozpisany na co najmniej miesiąc, na papierze, dla każdej osoby, gdzie za pracę w sobotę jest inny dzień w tygodniu wolny.

Kotka
@Stary rok

Witam . Ciężko jest zrobić normę . Napisze to w punktach. 1Mało tworu na lini , przerwy i przestoje. 2.Przy końcu bardzo duża ilość butów, swetrów takich rzeczy z których trudno zrobić normę . 3.Słaba organizacja . 4.Będąc na stanowisku ostatnim przed ostatnim zawsze powinien być jakiś bonus. 5.Porządek na stanowisku ,różnie to bywa … Pozdrawiam wszyskich i spokojnego dnia życzę.

Lilka
@Kotka

Ciężko i to na końcu linii gdzie masz to co inne nie zrobiły .a te co niby mają pomagać to udają że nie widzdzą problemu to jest właśnie tutaj norma

@Lilka

I te normy na podstawie czego są ustalane? Możecie co do nich jakoś się ustosunkować? Lub wpłynąć na ich zmianę? Jak widać wady niektórzy zauważają, nie ma przy tym jednak jakiegoś indywidualnego wkładu? Chociażby do organizacji pracy?

Lo
@Stary rok

Najlepsze są asystentki liderów nawet atmosfera między narodów panuje super w zakładzie. Wer

Doma

Widzę, że do karty sportowej i ubezpieczenia jest tylko dopłata. W ilu procentach? :) Ale za to jest jakiś pakiet świadczeń socjalnych; tylko nie wiem, co w niego wchodzi. Skoro oddzielnie wymieniają opiekę, kartę i ubezpieczenie... Wy wiecie? Pytam konkretnie na podstawie ogłoszenia dla technologa odzieży :)

wallie
@Doma

a ta karta sportowa to jest na wszystkie siłownie, ktoś wie? nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego w firmie i wsumie spoko by było cos takiego mieć :D

Retron
@wallie

raczej na większość szczególnie tych lepszych to na pewno taka współpraca się im po prostu bardzo opłaca

Retron
@wallie

a wiecie może czy u nas da się wykupić multisporta plus? ktoś próbował się z tym dogadać bo mi by się przydał

jania
@Retron

a czym jest taki multisport plus?

kasti
@jania

a ten plus nie daje wstępu do większej ilości obiektów niż ten podstawowy?

kasti
@jania

no i z tego co sprawdzałem to jeszcze masz kilka wejść dziennie zamiast jednego

carl
@Retron

w ogole to te benefity przysluguja po jakim czasie, po okresie probnym ??

Hupko
@Retron

a multisport jest w pełni dofinansowany? wolałbym się nie naciąć na sytuację gdzie ja musze płacić 70% np. za benefit

Kk
@Hupko

W tej firmie za każdy benefit trzeba płacić. Karta na siłownię z tego co pamiętam jakieś 50zł.

Wiosenka
@wallie

Karta sportowa nie obejmuje wszystkich obiektów jak w przypadku multisporta, np. do fit fabric nie wejdziesz

nid
@Wiosenka

niektóre nie maja zniżek, ale wydaję mi się że przeważająca wiekszość juz współpracuje

weglik
@nid

to juz zalezy od placowki czy maja umowe z multisportem pewnie

dolar
@Kk

50zl to nawet spoko kwota i tak. za tyle to na pewno bys nie mial miesiecznego karnetu na silownie, a tak to dodatkowo sa rozne miejscowki do wyboru

Podek

ile kosztuje standardowo?

fan szarlotki
@dolar

dokładnie miesięczna wejściówka na siłownię za 5 dyszek to jest serio bardzo dobra okazja, nawet te karnety do 15:00 które są zazwyczaj najtańsze są znacznie droższe niż ten

korea
@fan szarlotki

czy coś oprócz multisporta jeszcze dostajecie jako benefit?

post
@korea

sa owocowe wtorki hahaha

post
@korea

no a oprocz tego to ubezpieczenie grupowe, rabaty na 15% do bonprix i to jest przydatne bardzo, opieka medyczna, bony swiateczne..o czyms zapomnialam?

gołomp
@post

benefity przysługują po okresie próbnym czy od razu?

gołomp
@gołomp

szczególnie interesuje mnie kwestia opieki medycznej

Kalmar z sosie
@post

serio jest 15% stałego rabatu na produkty? jak tak to spoko sprawa, na cały asortyment? i czy na każdym stanowisku taki benefit przysługuje?

Kalmar z sosie
@Kk

tylko 50 zł za kartę na siłownie? ma jakąś ograniczoną ilość wejść, że taka tania?

Ulubiony

Fajnie, że mozna sobie przyjść o której się chce a nie np do jakiejś danej godziny tylko to moim zdaniem na plus :)

Pracownik mag.A

Bo ja też, a zaznaczałam, że mam kartę z poprzedniego roku...jak będę musiała nową kartę dostać i czekać na kasę w styczniu...to będzie lipa!!! Ktoś ma tak jeszcze?

@Pracownik mag.A

Nie żeby cos ale jest już po świętach i zastanawiam się czy te karty zostały ogarnięte czy tez nie? urwaliście temat a to zastanawia. I jak z tym czekaniem? Niektórzy faktycznie tak mieli? A w poprzednim roku jak mieliście z tymi kartami?

Misia

Karty zostały rozdane nowe w tym roku. Te z zeszłego roku są ważne do końca 2024 roku ale nowych pieniędzy nie będzie

@Misia

Kiedy? Ja nie mam o tym informacji! Czyli mimo, że zaznaczałam, że mam kartę z poprzedniego roku, to muszę iść po nową?

Misia
@Pracownik mag.A

Tak dokładnie . Są nowe bo musi być z nowym logo firmy. Tamta lista jest nieaktualna.

Brakarka

Witam.Ja piszę w sprawie tej wody do picia z tych dystrybutorów.Po pierwsze te dystrybutory są całe brudne zakamieniałe,po drugie woda leci z nich nie świeża ,a w smaku czuć jakby pić wodę z grzybem.Bleee ochyda nie da się pić tej wody.

Krejzol

moglibyście powiedzieć nieco więcej o atmosferze w firmie? pracownicy są w porządku? panuje fajna atmosfera?

Krejzol
@Krejzol

jeszcze ewentualnie coś o samym procesie rekrutacyjnym, jest raczej standardowo czy na coś zwrócić szczególna uwagę?

nuper
@Krejzol

zależy na którym dziale czy na którym magazynie, bo to różne środowiska są, ja od siebie jako magazynier mogę tyle powiedzieć że dogaduje się ze wszystkimi i jest spoko

monte

stacjonarnie miałeś rozmowe?

Kazik
@nuper

To ile jest tych magazynów?

Tylka

Pracujesz tam jako magazynier? Jakie masz zadania typowo fizyczna, chodzisz z wózkiem, czy fakturujesz?

Szybka
@Krejzol

Atmosfera na każdym pietrze jest bardzo zła , panuje (usunięte przez administratora) , nawet między pracownikami , liderzy udają ze nie ma problemu , przymykają oko, jak się wychylisz doprowadza do tego żebyś się zwolnił , musisz się tłumaczyć po co chcesz wolne, jak masz układ z liderem to ci wszystko załatwi, nawet lepsza normę , która przekłada się na premie przerobową , ogólnie firma stawia na pracowników uk.

hydro
@Krejzol

jak jesteś ogarnięty to się niczego nie bój, rekrutacja bardzo standardowa a przypuszczam, że na konstruktora silników do promów kosmicznych nie aplikujesz, także spokojnie :)

Żaklina

czemu fajnie? :D to akurat nie mój rejon za innym miastem się tu oglądam, ale zaciekawiło mnie to poruszenie. Jakie są przewidywane warunki pracy? podobnie będzie jak w innych? czy może kultura pracy może wystąpić nieco inna? Tam całkiem nowa kadra będzie zarządzać?

Hermes
@Żaklina

Sprawdź na ich Goworku… łódzka kadra angażuje się w zarządzanie tam na miejscu, nie ma co spodziewać się tam czegoś dobrego. Jedyny plus, jest duża szansa, że jak szybko ruszą to tak samo szybko padną… albo kierownictwo z Niemiec się za to wezmą. Tutaj nie mają nikogo kto ma jakieś kompetencje (prócz tych w donoszeniu i podlizywaniu)

@Hermes

A jak ich znaleźć na GoWork? CO wpisać? Jestem ciekawa ich opinii.

Alina

Hej! To jak to jest z tą pracą? Jest czy jej nie ma.? Bo tu wpisy są. że tak albo nie. I każdy tylko pyta o karty sportowe. O co tu chodzi?

Muzyka

A skąd wiesz że zaraz nie będzie ?

MIB
@Alina

jakaś praca jest, zajmie ci 10 sekund wejście na ich strone i sprawdzenie sobie ogłoszeń żeby zobaczyć że ludzi szukają

Greg
@MIB

Od długiego czasu jest ogłoszenie na dyspozytora, grafika, technika na taśmy i modelki. Bez zmian.

bb
@Greg

Ale te ogłoszenia aktualne czy nikt ich po prostu nie zmienia, a pracownicy juz znalezieni?

Rob
@bb

też się właśnie zastanawiam bo patrzę od dłuższego czasu i nic się nie zmienia, może gdzieś indziej też są jakieś ogłoszenia?

sR
@Rob

Wiem na pewno ze na pracuj masz nowe ogloszenia bo tam chyba sie jakis limit podaje kiedy ogloszenie 'wygasa' czy cos takiego

sR
@bb

ja w firmie robie swoje, co do mnie nalezy i tyle, nie wiem na jakie stanowiska moga teraz szukac a na jakie nie, ale tak jak mowie na pracuj sa ogloszenia zawsze nowe i sama tak skladalam cv

Kolka
@Greg

No to chyba nie zbyt dobrze świadczy, bo albo ktoś nie wprowadza zmian albo oferują kiepskie warunki bo karty sportowe jakoś mnie nie przekonują nie ugotuje sobie na niej obiadu

brick
@Kolka

jest jeszcze ubezpieczenie, fundusz socjalny, opieka medyczna itd.

Lis

Każda teraz firma ma to samo. Polisę karty itd ale trzeba za to zapłacic. Wielkie mi benefity nieobowiązkowe.

Starr
@brick

Macie to od początku zatrudnienia tutaj?

maxg

Bo podejrzewam, że jak jest uop to wraz z tym od razu okres próbny.

Żywy
@maxg

to tylko uop tu jest możliwy?

Żywy
@maxg

zatrudniaja też studentów? jest możliwe w ogóle zlecenie?

reto

na jakich warunkach? ile trzeba robić żeby dostać się pod firmę?

mors
@reto

to w jaki sposob mozna sie w ogole dostac do firmy?

Co może oznaczać to ze zależy czy takich właśnie ludzi potrzebują, bo nie bardzo rozumiem? Są oferty bez UoP? nie rzuciła mi się taka w oczy a właśnie praca jako konsultant się interesuje. Jest tu ktoś kto pracował przy SAPie i się wypowie? Jak Pracodawca wspiera w razie problemów z klientem?

Fargo

Jest linia telefoniczna a klient jest najważniejszy reszta to doświadczenie

Brakarka

Witam wszystkich.Co do polecenia pracy w tej firmie to stanowczo odradzam.Praca jest jaka jest,ale kadra zarządzająca się nie nadaje.Dam jeden przykład.mamy pracujące soboty więc informują nas koło wtorku,środy że będzie sobota na dwie zmiany po 6godxin więc od 6-12,12-18 więc zostaliśmy tak poinformowani w tym tygodniu ,więc każdy ma jakieś plany itp...a dzisiaj koło 10godziny dowiadujemy się że mamy jednak jedną zmianę 6-14 8 godzin oczywiście jedna zmiana a druga ma wolne.

Fyyh

Uważam że na tym zabraniu co ma być w środę powinni jasno powiedzieć co dalej z firmą . Jeżeli zamykają to niech przekażą informacje jeżeli nie to niech zdemontują wkoncu te plotki . Powinni być wobec pracowników w porządku i nie zostawić nas z ręką w nocniku . Praca w takiej atmosferze z milionem pytań i niewiedzy jest męcząca . Każdy chce wiedzieć na czym stoi, zwłaszcza że idzie zima, święta i nie będzie łatwo o nową pracę .. a trzymanie pracowników w takiej nie wiedzy jest bardzo nie w porządku ze strony dyrekcji

Alfa
@Fyyh

Może coś powiedzą ale na pełną wiedzę to nie licz..

Hm
@Fyyh

Nie powiedzą pewnie dlatego że ludzie by przestali przychodzić...L4 itp wiec dowiemy się jak coś ostatni :D

@Fyyh

Z tymi plotkami i zebraniami też różnie bywa. Wcześniej, jak przenosili magazyn B na A, mówili, że nie będą zwalniać, a zrobili co zrobili.

Lewar

Zrobią imprezę integracyjną na zakończenie sezonu....

Dyzia

No i co? Coś wiadomo po zebraniu? Ale sobie wybraliśmy przedstawicieli, (usunięte przez administratora)

@Dyzia

A nie miałaś zebrania na zmianie i nie zostały przekazane informacje po zebraniu?

P

A ktoś pytał bezpośrednio osoby która niby nas ma reprezentować o co chodzi?

Kolka
@Dyzia

A co mówi osoba która reprezentuje pracowników?

Alina

Na to wygląda że będą wygaszać produkcję . Na tej stronie CLM są adresy Lodowa 99 i 101 i info o magazynach. A kto im tu posprząta jak ludzie pójdą na zwolnienia albo na l-4

Ki
@Alina

Może kierownictwo w końcu weźmie się do roboty. Pozoranci, do niczego się nie nadają. Oby w następnym miejscu zaczęli na stanowisku zgodnym z umiejętnościami - czyli na sprzątaniu z mopem w ręku

Brat
@Alina

Na tej stronie CLM szukają firm do wynajęcia byłego magazynu B tam gdzie był koncern a obok przecież jest parking dla tirów. No to Bono się zmniejsza

No i jeszcze to zebranie w środę ... dziwny zbieg okoliczności środa 27.09 , koniec miesiąca .. czyżby chcieli przekazać informacje o zamknięciu firmy ? Mamy 3 miesięczne okresy wypowiedzenia czyli by pasowało że od października do końca roku .. obym się mylił , choć wszyscy już o tym mówią że to miało się zamknąć w czerwcu ale że nie wyszło w Iłowie to wydłużyło się to w czasie. Nawet samo to że ochrona miała umowy do czerwca i wydłużyli ale do końca roku .. przypadek ???

Asia

Jeszcze nie wierzycie? Wszystko mówi o zamknięciu Bona. Ogłoszenia o wynajmie magazynów, mała ilość pracy, zwolnienia pod byle pretekstem, jeszcze wam mało argumentów? Trzymajcie się "liderki" spotkamy się w innej rzeczywistości /pracy i wtedy zobaczymy komu będzie nie fajnie

Rys
@Asia

Wszystko idzie w tym kierunku. Skoro w innym miejscu firma stawia wielkie magazyny to tutaj trzymanie tego jest bez sensu. Pewnie bedzi że taka wspaniała firma żegna się z Łodzia i pracownicy dostaną odprawy. Po prostu trzeba się rozglądać za pracą

O co chodzi z tymi tv na stołówce ? I ktoś , coś wie więcej na temat zebrania rady z dyrektorem w środę ? I dlaczego na stronie CLM jest oferta dotyczącą wynajmu magazynu i biurowca na lodowej ???? Czyżby plotki o zamknięciu były prawdziwe ?

P
@123

Co to jest CLM? Tam jest podany dokładny numer ulicy?

Kl
@P

Wystawiają tam oferty deweloperskie, jest faktycznie biurowiec ze zdjęciami

Koala

Czy na stanowisku Lokalnego Inspektora Ochrony Informacji praca jest wykonywana w języku angielskim?

Koala
@Koala

Ewentualnie gdyby ktoś mógł powiedzieć jakie są certyfikaty na plus przy składaniu cv do firmy

mos
@Koala

z doswiadczenia ci powiem ze wiekszosc certyfikatow jest na plus jesli sie beda pokrywac z prawda podczas ewentualnego sprawdzania ;)

mos
@Koala

powiesz z ciekawosci gdzie to ogloszenie jest widoczne?

Lk
@mos

Jest na pracuj pl

Klif

Jest cenzura na stronie i usuwane komentarze niewiadomo władciwie czy to pracownicy się tu wpisują czy raczej chyba eisy są sztucznie robione żenada

Usop

Znalazłem ostatnio ogłoszenie na technika utrzymania ruchu do przyuczenia, czyli nie wymagają doświadczenia?? Jak wygląda to w praktyce, ktoś cię uczy co się robi??

Usop
@Usop

Języki obce nie są wymagane z tego co rozumiem??

Kazik
@Usop

No doświadczenie techniczne trzeba jednak mieć żeby prąd cię nie kopnął a taśma nie wyrwała ręki albo włosów,. Różnie to bywa.... Ktoś chce być dyspozytorem na odległość..

Gg
@Usop

Mile widziane języki obce, więc jak mają wybrać kogoś kto je zna, to jasne, że go wezmą.

Dyzia
@Usop

We wakacje odszedł jeden pan z pracy, bo miał przejść do DUR (dział utrzymania ruchu) obiecali mu i (usunięte przez administratora) Na obietnicach się skończyło. Teraz jest kolejny, jego to by mi było szkoda, jakby przeszedł do duru, bo ogarnia wszystko, dosłownie wszystko. Ale jak go nie "awansują" , to podejście jego do pracodawcy, będzie zapewne takie samo... Tutaj nikt niedocenia człowieka. Dopiero jak go zabraknie, to widać. Oczywiście każdy jest do zastąpienia, ale 2-3 miesiące wdrażania się... Generalnie, nie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 42 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.