Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Drum

Gdyby nie wyprowadzka to nadal bym tu pracował

Wer
@Drum

Możesz powiedzieć coś więcej? Na jakim pracowałeś stanowisku?

@Wer

Pracowałem jako magazynier, dział spedycji, ale to już dłuższy czas temu

@Wer

Co jeszcze więcej miałbym powiedzieć? Jakieś konkrety chcesz wiedzieć?

@Drum

Sorry, źle zaznaczyłem, miało być oczywiście jako "były pracownik" no ale to wynika z kontekstu

Wer
@Drum

A to co innego niż bym chciała ale dzięki.Ale ogólem to warunki pasowały tak?

Piotr G.

Na czym polega praca mężczyzn na magazynie A ? Jak wyglądają relacje przełożony, pracownik?

Ktosiek
@Piotr G.

Zależy. Jak ktoś jest w porządku dla przełożonego, to i przełożony będzie w porządku. Ale wiadomo, że trzeba robić swoje i nie oczekiwać cudów.

Piotr G.
@Ktosiek

Jasne. Dzięki

Liszaj
@Ktosiek

Czyli jesteś miły i nie masz własnego zdania i przytakujesz. Od czasu do czasu donosisz

smutne
@Liszaj

pamietaj że każdy mierzy swoją miarą

haha
@Liszaj

mówisz tak dlatego że sam tak robisz? żeby rzucać takie oskarżenia to trzeba mieć o czymkolwiek pojęcie a ty to chyba jesteś odklejony od rzeczywistości

Uncle

Warto zaglądać na oficjalne strony, aby być na bieżąco. Ja mam jednak pytanie na które odpowiedzi na oficjalnej stronie nie znalazłem. Czy mógłby ktoś napisać mi, czy firma ta przyjmuje do pracy osoby bez doświadczenia zawodowego?

nany41
@Uncle

zależy na co chcesz iść ale ogólnie coś tam znajdziesz.

Arina
@Uncle

są takie stanowiska które nie wymagają doświadczenia. ale to zależy o jakie konkretnie chodzi. każdy kiedyś zaczyna więc i tutaj można zacząć wstępnie

wat
@Uncle

na brakarkę możesz iść jak chcesz

Uncle
@wat

Ale to praca profilowana raczej dla kobiet, nie? Wnioskuję po nazwie, bo szczerze to nawet nie wiem na czym konkretnie ona polega

?
@Uncle

ale czemu niby ? tak z ciekawości pytam

AKA
@Uncle

To polega na tym, że się sprawdza czy są jakieś uszkodzenia i tak dalej, czy ogólnie towar jest okej

jenna
@AKA

no to wydaje się że praca dla obu płci bo w sumie co za różnica. praca to praca

jenna
@AKA

są jakieś limity??

Ktosiek
@jenna

Brakarką może być tylko kobieta, mężczyźni to głównie magazynierzy.

AKA
@jenna

O jakie limity ci chodzi bo nie bardzo rozumiem?

A co się dzieja na zakładzie B-na meblach.Podobno straszny (usunięte przez administratora) ?

@ja

Gonitwa z norma i zastraszanie przez nadzór.Wytrzymalem pare miesiecy i stwierdziłem, że dość poniżania.

Radzixx

Kojarzy ktoś może ile trwa rekrutacja na magazyn? Może bym jeszcze zdąrzył wyrobić sobie UDT a jak nie to chciałbym zacząć od nowego roku dopiero. Myślicie, że tak się da? Nie wiem ile osób startuje ale ja bym się przyuczył na magazyniera i od razu może w trakcie by mi się te uprawnienia udało zrobić, nie wiem jak to tam wygląda. W każdym bądź razie jakbyście mieli jakieś informację to proszę o pomoc bo nie wiem czy startować jeszcze teraz czy już po nowym roku szukać czegoś.

Henio
@Radzixx

Ale wiesz że to trwa trochę?

Henio
@Radzixx

Nie chcę cie zniechęcać czy coś ale to ze dwa tygodnie minimum to raczej już po nowym roku. Ale próbuj, może akurat ci się tak poukłada dobrze

@Radzixx

Jezeli chcesz pracowac jako (usunięte przez administratora) roboczy to sie staraj na magazyniera za marne pieniądze...

@Henio

No wiem, skąd wniosek, że nie?

@Henio

Zdaję sobie sprawę, nie widzę powodu, aby miało mnie to zniechęcić

Ico
@Radzixx

co mu to za różnicę zrobi już teraz dwa tygodnie w te czy w tamte.

@Ico

No żadnej mi nie zrobi, tak jak napisałem wyżej.

@Radzixx

Jezeli chcesz trafic do (usunięte przez administratora), gdzie pracownik nie ma nic do powiedzenia tylko jest traktowany przez zarzadzajacych jako robol do wykonania czarnej roboty to sie dziwię sie dyrektorowi ze pozwala na traktowanie w ten sposób pracownikow ktorzy pracuja na jego pensję i dobro firmy.Ja wytrzymalem pare miesiecy i o tyle za długo.

Nowa

Jakie firma robi benefity dla pracowników np. na święta? Jest dofinansowanie Świąt lub urlopówka?

Mona
@Nowa

co to jest urlopówka??? na święta dają np bony zawsze

Citra

Słyszałam, że przyjmują głównie agencje i OK, rozumiem to, ale czy po jakimś czasie układającej się współpracy jest szansa przejść pod firmę?

Sapa
@Citra

Tak

Sapa
@Citra

Jeśli będą z ciebie zadowoleni, po 18 miesiącach biorą cie pod siebie i dają ci umowe o prace

Julia
@Sapa

Półtora roku na umowie zlecenie to starsznie długo. Czy jesteś szansa przejść na umowę o pracę szybciej?

@Julia

Jeśli są z kogoś zadowoleni, to umowę o pracę można dostać nawet po 5 miesiącach.

Hania
@pracownik

ooo i to już zupełnie co innego, dobrze wiedzieć

Panterka
@Hania

jak ktos ma tam umowę o pracę to raczej zostaje na dłuzej?

remmi
@Panterka

Indywidualna kwestia, nie da się tak zbiorczo powiedzieć za wszystkich w uogólnieniu

Teria
@pracownik

zadowoleni czyli co? jak ktoś robi dobrze to co do niego należy czy trzeba sie wykazać ponad swoje obowiązki?

@Teria

jeśli widzą, że wyrabiasz już normę i ogarniasz już wszystko co masz robić, nie trzeba się wykazywać ponad obowiązki

Berna
@pracownik

Tak, to nie jest jakaś wielka łaska, że ktoś daje umowę o pracę bo to po prostu jest uczciwe, każdy sobie chce wziąć l4 jak jest chory i tak dalej. Raczej tu chodzi o to właśnie, żeby robić w ramach swoich obowiązków te 100% i nie ma wtedy problemu z umową. Przynajmniej ja nie miałam. No i wtedy to już i składki i wszystko także też bardziej stabilnie się człowiek czuje tak na swoim miejscu, myślę.

Teria
@Berna

ok, dzięki wielkie

Ona
@Berna

Niektórym bardziej zlecenie pasuje jak gdzieś sie uczy jeszcze

Masakra
@Ona

Nie wyobrażam sobie jeszcze się uczyć. Podziwiam takich ludzi...

Kojarzycie, czy będą się szykować przyjęcia nowych ludzi w nowym roku?

Rick

Jak dokladnie wygląda praca na dziale spedycji i czy ewentualnie są jakieś przyjęcia? Ktoś mógłby sie wypowiedzieć?

Sęp
@Rick

na spedycji głównie ładuje się przesyłki do samochodu które się przedtem sortuje i skanuje specjalnie żeby wiadomo było gdzie co leci. Całkiem okej robota, czasami trochę monotonna ale do przyzwyczajenia.

@Sęp

Ok a co z tymi przyjęciami? Znalazło by się miejsce?

@Rick

Co chwila sa przyjecia, ludzie pracuja pare miesiecy i odchodzą.Jak wyrobisz norme od ktorej jest uzalezniona premia to moze zarobisz z 2700 .Chorobowe, dzień na żądanie zly humor przelozonego i po premii .

@Byly

Takimi komentarzami wiele u mnie nie zdziałasz bo ja już nauczyłem sie to co piszą w internecie brać piąte przez dziesiąte i wole sam sobie wyrobić opinie, ale dzięki za odpowiedź na pytanie

młoda kiedyś

hej jak wygląda praca w bonprix jak ludzie jak z parkowaniem samochodu czy czujecie się osaczeni przez liderów jak wygląda praca nowej osoby

Zawiedziony
@młoda kiedyś

Parkować nie ma gdzie, miejsca tylko dla wybrańców.Panie brakarki czasami musza pracowac 7 dni w tygodniu, a liderzy czy brygadzisci nie maja zielonego pojecia o zarzadzaniu.I tylko wyrobienie normy sie liczy zeby dostac premie, dni na żądanie do zapomnienia.

Lidi
@młoda kiedyś

przyszłam, pokazali mi co mam robić i pracuje, praca nowej osoby wygląda tak jak każdego innego

Kot
@Zawiedziony

Hej. To prawda.(usunięte przez administratora)Kurtki na lini to porażką zwłaszcza że ciągle problem z torbami. Na lini brak towaru, a normę trzeba wyrobić. Zapraszam kierownictwo na ostatnie stanowiska... Pozdrawiam brakarki.

Kolec

spoko ludzie tu pracują ze wszystkimi mam dobry kontakt

Deep Water

To najlepszy pracodawca w tej okolicy. Stabilne warunki, spoko atmosfera. Jeśli ktoś się zastanawia nad rekrutacją, to warto ją podjąć

mammamia
@Deep Water

strasznie dużo wątków, może ktoś tutaj mi odpowie jak się pracuje na zwracaniu towaru? Fajni ludzie itd?

Listo
@Deep Water

Czy najlepszy to nie wiem, ale na pewno jest w porządku i uczciwie

@Deep Water

no rzeczywiście atmosfera super. nawet nie ma z kim tam pogadać jak 80% ludzi to Ukraina która nic nie rozumie, a jak rozumie to udaje że nie rozumie, nawet nie masz czasu na wymienienie paru zdań z osobami bo musisz robić normę, a jak już rozmawiasz to słyszysz od liderek pretensje. W pracy nie powinno być presji .Przychodzi się do pracy z przyjemnością bo jednak spędzasz tam połowę swojego dnia.

Eror
@Listo

Lubię te wasze wpisy. jest super za.jeden dzień nieobecności cały przerób zabierają 50 zł za dzień na rzadanie.haha i to jest uczciwe dalszych nie będę wymieniać

@Eror

dokładnie tak jest jak piszesz niby soboty nie są obowiązkowe ale jak nie przyjdziesz tez agencje zabierają kasę tylko nie wiem które

Listo
@Eror

No to fajnie, że spodobał ci sie mój wpis bardzo mi miło, ja niestety nie powiem tego samego o twoim, bo widze, ze bardzo ciezko ci zaakceptować, że ktoś ma inne zdanie niż ty. a tak w ogóle skoro już jesteś byłym pracownikiem i wyraziłeś swój wielki żal to już możesz wyjsc i więcej nie wchodzić, bo de facto firma już nie powinna cie interesować

Nope
@były praownik

ja nie moge, z czym masz problem??? nie pasuje ci to drzwi są otwarte, nie musisz sie męczyć, a czepianie sie ludzi w swojej pracy jest bardzo nie w porządku

Ola
@Deep Water

warto chyba założyć wrotki na nogi i uciekać hehehe

Texy

naprawde nie rozumiem tych dziwnych docinek i pretensji, warunki są w porządku, firma uczciwa i nie nie zawiedli mnie w jakiejś poważnej sprawie, a zatrudniać mogą sobie kogo chcą bo mają do tego święte prawo. jak komuś nie pasuje towarzystwo w pracy to do widzenia i pogadane, a nie jakieś żalenie sie, że nie ma z kim pogadać.

odpowiedź
@były praownik

ale to wszędzie będziesz miała normy do wyrobienia, siedzieć na (usunięte przez administratora) cały dzień to każdy by chciał uwierz. a też ja mam swoje znajome w pracy i jakoś się dogadujemy i jest całkiem dobrze. nie rozumiem tej dyskusji trochu.

Były
@Deep Water

Może procodawca najlepszy ale jesli chodzi o kadre zarzadzajaca brygadzistow, liderow, z-ca kierownika to nie maja zielonego pojecia o zarządzaniu ludźmi.Jedynie co potrafia to straszyc jakby to ich firma byla.Ciekawe co na to właściciel firmy?

były praownik

to prawda co piszesz, nie jest tak fajnie jak to wszyscy piszą. tam człowiek się nie liczy,

Luk

Chyba żart. Dziewczyna wymaga i tyle . Jest pracowita i wymaga tego samego od pracowników jak widzi że ktoś jest leser zwraca mu uwagę. Nie można sobie pozwolić wejść na głowę. Ludzie to by chcieli przychodzić do pracy i nic nie robić. I jak ona jest nie miła to tylko w momencie gdy ktoś przegina.

Zawsze wydawała mi się to calkiem spoko praca i dosyć przyjemna, bo z ciuszkami. Ktoś wie, czy teraz kogoś szukają, ktoś potrzebny na przyklad od już?

@Marta

tam zawsze szukają ale nie wiem czy to dobry pomysł hehehe

ludziegadają
@były praownik

Jeśli komuś jakaś branża sprawia przyjemność to chyba dobrze, żeby robił coś pod siebie nie? Śmiało próbuj Marta, powodzenia

Kather
@Marta

Od siebie mogę powiedzieć, że prawie całe życie pracuje z ciuchami i owszem może to nie jest lekka praca zazwyczaj, ale jak sie lubi to co sie robi to ma sie zupełnie inne podejście do rzeczy. Nigdy nie zmieniłabym pracy nawet na lżejszą, ale taką, że by mnie ona nie kręciła. Ta praca jest ok, dla mnie nie jest za ciężka a w niejednej już byłam, wszystkie warunki jakie mi zaproponwali zaakceptowałam i nie mam nic do nich, dla mnie jest super i stabilnie.

@Kather

Dzięki za opinie ;)

były praownik

w punkt napisane. Nie wspomnę o zabieraniu ludziom swoich zarobionych pieniędzy za soboty, każdemu może coś nagle wypaść i przyjść nie może ale żeby zaraz zabierać za to pieniądze. Chcesz jakiś dzień wolny musisz pisać jakieś podania TO JEST ŚMIESZNE , co to na być żeby się komuś tłumaczyć ze coś mu nagle wypadło. ochrona do wymiany (usunięte przez administratora)

Liszaj

Piszesz: "W tej firmie na stanowiskach funkcyjnych nie ma żadnej kompetentnej osoby, wzięte osoby z zewnątrz". Kto wg ciebie powinien zająć stanowisko, które objęła była brygadzistka, z doświadczeniem, kolejna osoba z zewnątrz? A może to jakaś zawiść? Ja tu układu nie widzę. Osoby znające się na swojej pracy robią swoje i nie biegają do kierowników i brygadzistów jak co poniektóre osoby, wstawiając im puste farmazony, żeby podnieść swoje ego. Może jednak czas poważnie pomyśleć o jakości pracy, zamiast układać sobie wygodne życie na produkcji.

obecny pracownik

10 lat to wcale nie taka krótka perspektywa, nie uważasz? :)

@obecny pracownik

Biorąc pod uwagę, galopujące ceny paliw wszelakich, inflację, pandemię, bo się głupole nie szczepią to jest możliwy kryzys gospodarczy. Więc firma może zacząć ciąć koszty żeby przetrwać....poza tym konkurencja nie śpi. Zalando i Amazon też się rozwijają, powstają nowe platformy handlowe. To o czym, albo o kim się tu nie mówi to klient. On jest tu najważniejszy i jego opinia zaważy, czy następnych 5 klientów zamówi towar. Nie mówią o tym kierownicy, szkoleniowe, a przykład idzie z góry...

ktos
@Reno

witam. tylko nie głupole ...Nie wszyscy mogą się zaszczepić są rożne sytuacje życiowe.A ty jak chcesz ale nie obrażaj innych.

@ktos

Jakie to są sytuacje życiowe, które nie pozwalają się zaszczepić wskutek czego naraża się innych na utratę zdrowia, a nawet życia? Bo wychodzi na to, że połowa ludzi w naszym kraju ma jakieś skomplikowane "sytuacje życiowe"??!!!!

Ech
@Reno

Witam.Nie masz racji. Kazdy zaraża tak sam i osoba zaszczepione i niezaszczrpiona. Ludzie chorują biorą leki 8 nie mogą się zaszczepić a niektórzy nie chcą i też mają do tego prawo. Zobaczymy za, 10 lat na co zaczną chorować osoby zaszczepione.?

Daszka
@Ech

Weź poczytaj jakieś wiarygodne badania naukowe a nie filmy z żółtymi napisami. Wprowadzasz ludzi w błąd i to jest moim zdaniem niebezpieczne społecznie. Powinniśmy się szczepić i tyle.

@Ech

A skąd masz taką wiedzę że ci zaszczepieni będą chorować na coś tam?

Która zmiana jest na kwarantannie z 101 ?podobno osoba z pozytywny test ma.

###

Żadna zmiana nie jest na kwarantannie a pozytywnych wyników z dnia na dzień przybywa .. już wiadomo o kilku osobach a nie jednej

Bo

Bo to jedna osoba ma test pozytywny teraz jest masa osób z pozytywnym wynikiem a inni obok jeszcze niej siedzą ale kwarantanny nie dostał nikt he

Ola
@Bo

ojej to co na to sanepit

Asdfg
@Ola

(usunięte przez administratora) szaleje .. coraz więcej pozytywnych wyników a bon prix miesza zmiany ... Nadgodziny obowiązkowe dla agencji , sobota i dwie zmiany zmieszane .. typowe i bardzo nieodpowiedzialne

kami
@Asdfg

że co? masakra. Jak to czytam to dla mnie normalnie celowe narażanie ludzi. Gdzie jest sanepid ? nie może tak być.

Lewar
@Asdfg

Ale się szczepilaś? Czy nie, bo nie, bo taka jestem że się nie zaszczepię. Ale jesteś oburzona bo co, bo tamci się nie zaszczepili? Zacznij od siebie.. bo to takie wesołe przedszkole wychodzi, bo dzieci i tak w maskach biegać nie będą

ej
@Lewar

Witam. O co CI chodzi bo jakoś nie rozumiem.

Ada

Jakie agencje pracy prowadzą rekrutację?

@Ada

ful job, randstad.

Ada

Czemu nie? Jakieś konkretne informacje?

Ishtar

W ogólnym rozrachunku uważam że firma zasługuje na chwilę uwagi z perspektywy kandydata gdyż przede wszystkim szanuje swoich ludzi.

Ishtar

Śmieszne. Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma... twoje to sprawdzanie wszystkich kont na goworku? Bardzo wątpię XD Jak już ktoś ma inne zdanie to trzeba szukać teorii spiskowej? hahaha kocham takie bzdury...

witaj w BonPrix ;)nie oczekuj cudów. Czy pracujesz na początku czy na końcu norma zawsze taka sama 600, no chyba ze robisz same buty to 350.Niestety w tej pracy tak jest , więcej rządzących niż pracujących. Trzeba robić swoje i zmykać do domu;)

Nae

nie za bardzo rozumiem tego wylewania żali, przecież jak idziesz do jakieś pracy to masz przedstawione jak to wygląda i też po to jest okres próbny, żebyś sam zobaczył czy praca ci leży czy nie, a jak nie to nikt do pracy nie zmusza

Pracuję w tej firmie bardzo dlugo norma na kurtki 350 więc nie jest to chyba problem żeby robić osobno kurtki tak jak to było wcześniej

@Nae

Jak Ci tak super to stój cały czas na końcu i rób kurtki z normą 600. Pracuję w tej firmie ponad 12 lat więc nie mów mi czy mnie ktoś zmusza czy nie. Zawsze robiło się kurtki osobno więc się nie mądruj

@Nae

Nie jest to praca moich marzeń jestem tylko tam dla tego bo sytuacja mnie do tego zmusiła, i mam na dzieje ze to chwilowe. I dla tego robię swoje i zmykam do domu.

Lucy

No właśnie. Ja proponuję, żeby pokazała jak to zrobić ( 600 kurtek) i będziemy robić...

nieważne

liderki są różne, niestety nie wszystkie są takie jak Ola, była najlepszą, ale naprawdę kobieta kobiece.... też walczyła, już była na rozpakowywaniu ale walczyła o sensu i sprawiedliwości na poly, bardzo brakuje Oli

Lala

Jak to mówią zapomniał wół,jak cieleciem był

Lee

Zacznijcie rozmawiać z ludźmi To oni pracują i wiedzą jak wygląda praca . Póki co ludzie którzy zarządzają wogole się nie znają a niektórzy liderzy się nie nadają a i jeszcze apel do pan szkleniowych o to żeby uczyły nowych ludzi ze porządek jest bardzo ważny bo niedługo brud oknami będzie wychodził. A podkreślam ze mamy środki do tego żeby był porządek.

Hejho

Ja wiem, że różnie to bywa w firmach, ja wiem że idealnie nie jest nigdzie i nie ma firm które spełniają nasze wszystkie oczekiwania, bo to jest chyba nie do spełnienia. Ludziom zawsze jest za mało i zawsze coś jest nie tak. Ale serio to nie jest powód żeby od razu uważać firme za złą. Bo bonprix złe nie jest, co może to robi dla pracowników, a przede wszystkim daje prace, a chyba o to nam wszystkim najbardziej chodzi nie? żeby pracować i zarobić uczciwie na życie. Ja np tą pracę bardzo lubię bo nie jest tak monotonna jak moje poprzednia, zawsze się coś dzieje ciekawego, zawsze jest dużo pracy, zawsze się spotkam z fajnymi ludźmi, bo tak wbrew pozorom pracują tu naprawdę w porządku ludzie z którymi można sobie pogadać. Na jakieś benefity też nie żałują bo przecież one są jak np. rabaty, bony, dofinansowania. Więc jak dla mnie nie ma żadnego problemu, gdyby było źle to bym nie pracował, zarówno ja jak i inne osoby, a to też o czymś świadczy. Każdy sobie czasem musi ponarzekać, ale czasem też trzeba powiedzieć pare dobrych słów.

@Hejho

Chyba pracujemy w dwóch różnych firmach????????.

Hejho
@Hejho

Ty chyba jesteś niepełnosprytny. Żeby nie powiedzieć brzydko. Słabo się cenisz. Kto tam jest fajny w tej pracy te (usunięte przez administratora)co przy tobie są ok a za plecami obgadują jak mogą. (usunięte przez administratora)

miła
@Hejho

A ja się z Tobą zgodzę zwłaszcza z tym, że nie ma monotonii. Mogę wypowiadać się tylko za siebie ale wydaje mi się, że jak jest się dobrym pracownikiem i miłym człowiekiem to nikt nie będzie Cię obgadywał za plecami, więc może osobom wyżej przydałaby się autorefleksja nad swoim zachowaniem. Jak wdrażałam się do firmy to zawsze mogłam liczyć na pomoc i wsparcie no i cierpliwość bo wiadomo, że każdy kiedyś zaczynał. Pozdrawiam mój zespół !

Onaliza
@Hejho

Niektórym przydałoby się popatrzeć jak to wygląda w innych miejscach pracy. Ciekawe czy dalej by tak hejtowali. Zgadzam się z Hejho, czas, żeby się odezwały też osoby, którym najnormalniej w świecie ta praca odpowiada.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 42 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.