Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Natalia

Czemu tak uważasz?

...

Dobrze, że ty jesteś tak cudownie rozwinięty i kulturalny

Syl

Eee tam, nie rozumiem tych narzekań. To dodatkowa premia i warunki jej otrzymania są dokładnie określone. Nie można jednocześnie zjeść i mieć ciastko. Rozpoczął się szczyt sezonu i firma chce zatrzymać pracowników. A skoro to dla Ciebie tak mało pieniędzy, to dlaczego się irytujesz?

echo

Dobrze, że ty taka wykształcona, na pewno poradziłabyś sobie lepiej, nie?

Dominik

Hej, czy programiści pracują tylko w biurze? Będę mogł liczyć na waszą pomoc albo jakieś wprowadzenie w firmę?

@Dominik

Na pewno zostaniesz odpowiednio wdrożony

Jestem pracownikiem, źle zaznaczyłem

@muco

Coś więcej o wdrożeniu możesz powiedzieć?

@Dominik

Nie pracuję jako programista, więc bezpośrednio pod tym katem nie przybliżę, ale wszyscy nowi pracownicy są odpowiednio szkoleni, żeby byli w stanie wykonywać powierzoną pracę

@muco

To i tak dzięki za odpowiedź

@muco

Reszty się dowiem na rozmowie jak coś, ale skoro tak mówisz to pewnie to jest dobrze robione

@Dominik

No nie zależy im na tym, żeby pracownik siedział i nie wiedział co ma robić, więc przykładają do tego wagę

delia

cześć czy przyjmują tu też osoby bez doświadczenia?

@delia

jeśli tak to na jakie stanowiska?

@delia

i jak wygląda rekrutacja ogólnie?

@delia

Ale o jakie stanowisko pytasz?

@delia

Bez doświadczenia na pewno na brakarke i magazyniera.

@Ktosiek

no właśnie o żadne konkretne, chciałam się najpierw zorientować na jakie w ogóle mogłabym składać nie mają doświadczenia w temacie

@Ktosiek

dziękuję. magazyn chyba nie dla mnie, ale zainteresuje się tą brakarką.

@delia

Brakarki też pracują na magazynie, po prostu przy komputerze.

@Ktosiek

ale to chyba nie taka typowo magazynowa praca wtedy?

@delia

Niżej w komentarzach opisałam konkretnie jak wygląda praca brakarki.

@Ktosiek

a, to przepraszam, nie zauważyłam

@Ktosiek

przenoszę się tam w takim razie, dziękuję

UA

Co się dzieje? Beda zwalniać Polaków? Liczą tylko na UA i Mołdawian?

Kocica
@UA

Hejka. Myślę że nie. Mołdawia dziewczyny przerób mają bardzo mały. Ukraina różnie. Sa takie co dużo robią nie gadają i nie udają ze pracują tylko naprawdę pracują, ale są też takie co ciągle spacerują... A teraz z pracą różnie... Jedni idą do domu a drudzy przychodzą i pracują pozdrawiam.

Comely
@Kocica

Ale z Polakami jest to samo, też nie wszyscy się przykładają do pracy tak jak trzeba. To nie jest cecha zależna od narodowości.

Kocica
@Comely

Witam to prawda. Nie chodziło mi o narodowość. Pozdrawiam.

@Comely

Tu nie chodzi o narodowość. Wszyscy różnie pracują

Comely
@Ktoś

Ale warto to podkreślić

ala

Jak się pracuje na stanowisku brakarka? Trudna praca? Zmianowa?

@ala

Prosta robota, sprawdzasz ubrania, jak wszystko ok, pakujesz i rzucasz na taśmę. Jeśli jest coś nie tak wybierasz kod błędu i rzucasz w dane miejsce. Norma jest do zrobienia, ale w zależności od miejsca raz pójdzie lepiej, a raz gorzej. Praca jest tylko na dwie zmiany - 5:45- 13:45 i 14:05- 22:00.

ala
@Ktosiek

Dzięki, dobrze, ze nie ma nocek, bo nie przepadam. Wygląda na to, że powinnam ogarnąć. Pracujesz może na tym dziale i wiesz jaka tam jest atmosfera?

xPx
@ala

praca to praca, każdy robi co ma robić i tyle. ja nie narzekam ale po prostu unikam konflitków

@ala

Pracuje, jest spokój, zajmujesz się sobą i tyle.

Mona
@Ktosiek

norma jest na jedną osobę czy jakas ogólna na dany dzień?

@Ktosiek

Pytanie do ciebie, jak jest ustalany grafik? Jest możliwość zamienienia się w razie jakby komuś coś wypadło? Różne rzeczy się zdarzają

@Doly

Są dwie zmiany, nie ustalasz sobie grafiku, jeden tydzień pracujesz na rano, a kolejny na popołudnie. Jeśli potrzebujesz z jakiegoś powodu zmienić zmianę na dzień czy tydzień, to kierujesz sie z tym do kierownika.

Okej, już wszystko jasne

Dziękuję za odpowiedź

@Ktosiek

ale jest konieczność zamiany w razie czego osoba za osobę?

apollo
@szast

chyba nie byłoby innej możliwości. Ktoś się musi zamienić jeśli jest taka potrzeba

@szast

Zamiany? Brakarek jest kilkaset, jak ktoś miałby się za kogoś zamienić. Każdy robi swoje, nie ma Cię, to po prostu Cię nie ma.

aa, okej, w ten sposób

@Ktosiek

rozumiem, nie miałam po prostu świadomości, że to taka skala

dzięki za odpowiedź, pozdrawiam

cola

Normalnie. Za coś muszę żyć. Nie rzucę pracy z dnia na dzień, tylko dlatego, że firma nie zrobiła czegoś, co chciałabym, żeby zrobiła.

cola

I co cię, przepraszam bardzo, w tym dziwi?

waldek

Nieprawda!!! Było oficjalne ogłoszenie informujące, iż bonprix zamyka działalność w Rosji i zwalnia ponad 200 zatrudnionych tam osób. Nie rozsiewaj nieprawdziwych informacji.

@waldek

Witan. A gdzie to było napisane?

@Ktoś

Jest przypięty wpis na początku strony.

Majka
@waldek

Dobrze, że to zdementowałeś. Szacun dla Bonprixa.

Nowa

Jestem nowa i z obserwacji mogę się już wypowiedzieć .Praca jak każda inna nigdzie nie posadzą trzeba robić i tyle w temacie trzeba pracować raz zrobisz normę raz nie .Firma zawsze wypłaca pieniądze na czas socjal to też bardzo przyjemna sprawa w tej firmie .No oczywiście zawsze jest każdemu mało i każdy chce więcej takie czasy . (usunięte przez administratora)

Pudelek

To forum o pracy, a nie portal plotkarski.

Pudelek

To sobie gadajcie między sobą, a nie na publicznym forum Są pewne granice przyzwoitości...

Dyzia

Sprawa zamknięta?

Mila

Czy opieka medyczna przysługuje od razu czy po jakimś okresie próbnym? Miałam tak w poprzedniej pracy, że po miesiącu dopiero była i chciałabym wiedzieć wcześniej jak jest tutaj

xo
@Mila

jest po 3 miesiącach

Mila
@xo

Dobra, super, dziękuję

Powinniście podawać imiona tych osób. Niech się wstydzą za swoje zachowanie. Może to ich czegoś nauczy?

@Anonim

RODO, więc lepiej chyba zostawić te rzeczy dla siebie ;)

Bloom
@Anonim

Myślę, że nie trzeba podawać. Osoba o której mowa, jak przeczyta będzie wiedziała, że to o niej mowa. A druga kwestia RODO obowiązuję :-)

xxx

Kobieto, brakarki nie są zatrudniane w oparciu o umowy zlecenia. Pracowałaś jako osoba zatrudniona przez agencję pracy tymczasowej i tam kieruj swoje żale a nie wylewasz pomyje na nic nie winną firmę! za takie oskarżenia bonprix powinien ci założyć sprawę o zniesławienie

ABC

Nie jest to prawda co wypisujesz, będąc na umowie zlecenie masz prawo iść na L4 z różnych względów to raz dwa pracując przez agencję masz coś takiego jak płatne L4 po przepracowanych 90 dniach za które po tym czasie jest płatne. Pracodawca nie ma prawa rozwiązać z Tobą umowy będąc na zwolnieniu.

SOLIDARNA Z UKRAINĄ

Daabi

Przyjmuja teraz? Jak tak to na jakie stanowiska?

Konrad
@Daabi

Są oferty. Ja na dyspozytora np startuję.

Che
@Daabi

Przyjmują, ale głównie na specjalistyczne stanowiska.

Che
@Daabi

Na pracuju są oferty, obczaj sobie.

@Che

Witam. Są oferty nawet na stronie firmy, ale co z tego jak aplikujesz i nikt nie odpowiada. Czasami zastanawiam się dlaczego tak jest. Pozdrawiam.

Bebe

Jestem zawiedziona sześć tygodni temu zamówiłam towar ,zapłaciłam za niego i czekam

@Bebe

Aż tyle czekasz? Próbowałaś się kontaktować z firmą w tym czasie? Jeśli tak, to co ci mówili?

kafar
@Bebe

No dokładnie to kontaktuj się z firmą bo tutaj raczej jest miejsce na pisanie o pracy a nie o takich rzeczach.

gonia

Ktoś jest na stanowisku dyspozytor? Jak praca?

xx
@gonia

ale co chcesz konkretnie wiedzieć?

@gonia

jak to na dyspozytorce, raczej jest co robić, ale nie narzekam, bo nie ma na co

@Lidzia

Dużo obowiązków? Pracy się nie boję żeby nie było tylko tak dla rozeznania pytam.

@gonia

Trochę tego jest, jak z resztą widać po samym ogłoszeniu, ale jak wchodzisz w taki rytm dnia to jest spoko

@Lidzia

Aha czyli to po prostu kwestia przyzwyczajenia tak? To dobrze bo ja ogólnie już tak pracowałam podobnie więc myślę że wiem o co chodzi.

@Lidzia

A pomagają w miarę ludzie?

@Lidzia

A dobrze płacą? Bo jak dużo obowiązków to pewnie kasa też dobra? ;d

@gonia

Moim zdaniem tak, jak pracowałaś na podobnym stanowisku to nie powinnaś mieć problemu z wdrożeniem się i załapaniem tematu

@Leszek

właściwie to napisałam, że trochę tego jest, a nie, że jakoś nadwymiar. Zgodnie ze stanowiskiem, raczej w każdej pracy masz obowiązki, a nie siedzisz pół dnia bez niczego do roboty.

Zastanawiam się...

Cześć. Niedługo mam rozmowę na stanowisko Specjalista działu utrzymania ruchu. Wiecie może jak wygląda wartość wynagrodzenia oraz ogólnie praca na tym stanowisku?? Co do mojego doświadczenia na podobnym stanowisku w innej firmie to mam 4 lata takiej praktyki.

Były
@Zastanawiam się...

Ogólnie dobra fucha. trzeba sobie szukać zajęcia. Niestety Firma wybierała ostatnio nieodpowiednie osoby na te stanowisko i po kilku miesiącach musiała szukać nowych. Najlepszy był jeden co non stop czerwony przychodził. Przepracował miesiąc i tyle go widzieli

Hej! Od ponad pół roku widzę że co jakiś czas firma szuka specjalisty ds.BHP, mam pytanie czy trudno jest się dostać na to stanowisko? Wysyłałam już CV a firma się wciąż nie odzywa.

Hellcat

Jest dobra atmosfera, a to dla mnie mega ważny czynnik, jak kiedyś pracowałem z mrukami, do których nawet gęby nie dało się otworzyć, to mi nie było do śmiechu, ale tutaj życzliwie jest

@Hellcat

Mogę podpytać w jakim dziale? Bo właśnie się przymierzam na dyspozytora i chciałbym się dowiedzieć przed wszystkim jaki panuje klimat.

@Mobi

z tego co wiem to tam nie jest źle, ale wiesz, po plotkach to czasami nie za wiele można się spodziewać. lepiej się przekonać na własnej skórze. nawet jak stwierdzisz ze nie chcesz tu pracować no to na siłe nikt cie trzymać nie będzie.

@..

Rozumiem, że jest najpierw jakiś okres próbny w razie czego?

Bon

3 miesiące jesteś na zleceniu, potem mogą ci dac umowe o prace

@Bon

Umowe o prace na jaki okres później?

Ona
@Mobi

ja miałam na rok a potem na nieokreślony jak dobrze pamiętam ale nie wiem jak teraz

Asia
@Hellcat

No super mruki szkoda że sami Ukraińcy pracują. Chyba połowa.

Nie
@Asia

NiE

kickit
@Asia

I co w związku z tym? Chcesz się pochwalić na forum, że masz ksenofobiczne naleciałości, czy co?

Bonprix Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Asystentka. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

ee

o pracy ogólnie czy o tym konkretnym stanowisku???

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 42 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.