Opinie o Zott w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zott. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zott o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zott w Opole

Natalia

@Martinez jakie masz obowiązki jako pracownik magazynu? Czy są jakieś konkretne wymagania, aby móc starać się o to stanowisko? Pracujesz na zmiany czy może w Zott jest wdrożony system 4 brygadowy? Polecisz pracę osobom poszukującym zatrudnienia bez doświadczenia czy raczej jest tu miejsce dla osób z konkretną wiedzą i umiejętnościami?

Natalia

@Martinez czy nie można rozmową z przełożonymi wpłynąć na zachowanie osób, które według Twojej opinii psują atmosferę? Czy pozostali współpracownicy próbowali jakoś rozwiązać tę sytuację? Czy poza tym faktem, jest jeszcze coś co możesz napisać o pracy na magazynie? Jesteś zatrudniony na umowę o pracę z dodatkami pozapłacowymi czy może rozliczasz się z Zott inaczej?

Martinez
@Natalia

Pracuję na umowę o pracę. Wymiana "kierownictwa" nie pomogła. Nie radzą sobie.(usunięte przez administratora)

Martinez
@Martinez

A jezeli chodzi o firma Zott to porządna firma. Wiadomo zawsze mogoloby być lepiej ale... to juz chyba trzeba kraj zmienić. Na magazynach nie prawie wcake nadgodzin. Czasem wpadnie jakas dniówka ponad ale tylko przez to, chief sie zagapił i nie wygonił na wolne.

Norbi

Zastanawiająca jest ta cisza??

Janusz

Dla dobrego pracownika nie ma problemu. zawsze sobie poradzi i wszyscy są zadowoleni.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zott? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
W123

Witam,mam pytanie- jak wygląda praca na produkcji,i jakie są zarobki?

Robert

Normalna firma, może nie jest idealna ale z całą pewnością inna niż opisana przez "Nieważne"

Niewazne

Układy układziki w firmie. Firma rządzona hitlerowskimi metodami na pałe. Stare dinozaury siedzą które zrobią wszystko aby (usunięte przez administratora) tych nowych, którzy przypadkowo okazaliby się lepsi od nich, a sami tak na prawde bąki zbijają. Motywacja metodą kija i maczugi, bo marchewki tu nawet nie zobaczysz. Na PH się nie starajcie, bo wasi rywale zrobią wszystko aby donieść, zgnoić i podłożyć kłodę. Firma chora i polecam omijać, typowe korpo.

Lolo

Jak wygląda praca w laboratorium? Czy jest możliwość dostania się na staż?

Zuza

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Tak dobrze się pracuje?

karol
@Zuza

zostali szarzy robole i ci co musza,niedlugo firma za cukry moze miec problem,,ale wiem to nieoficjalnie

blade

czy kierownicy tez jeżdżą Rapidami ??? Czy jest jakiś etat na kierownika???

TGIF

Kim jest nowy dyrektor marketingu?

LOLOK

czy ktoś może się podzielić opinią odnośnie pracy w dziale marketingu we Wrocławiu ?

baca
@LOLOK

daj se chłopie spokój

Romek

No specjalistów tutaj zawsze potrzebują, to się nie zmienia

Szukam

Witam, Szykuje się może jakaś rekrutacja na pracownika produkcji, operatora?

cot
@Szukam

ok. FB FC FD ... itd

hmmm

czy to prawda,że jako ph zarobki (podstawa)to ok.3000zł netto?jak wyglada praca ph w tej firmie, duży zapieprz(=korpo?), proszę o opinie szczere, widziałem, że szukali w woj. mazowieckiem chyba...dziękuję

jak to

Czy mozesz komentwrz rozwinac...o co chodzi

jak to

A czy wie ktos dlaczego pojawily sie ogloszenia na ph ?czy to po prostu nowr etaty czy pozwalniali ludzi?

dufi
@jak to

Co bardziej rozgarnięci sami odchodzą

moni
@jak to

Może to sprawka niejakiego Sir Eduarda ?

run

A w Łodzi to szukają za Krzyśka czy Mariusza ?

run

Niestety muszę zgodzić się z kolegą hngbfd ,a z tego co pamiętam to siedziało się jeszcze popołudniami w domu na kompie i wypełniało te bzdurne tabelki,dane,uzupełniało zdjęcia itp Po prostu coraz mniej czasu dla siebie i rodziny. A do ,,adama" który pyta o szkolenia : podstawowe szkolenie polega na tym żebyś obrobił swoją działkę i objechał jeszcze teren swojego pryncypała,bo biedak wiecznie zarobiony. A co do narzędzi to podstawowym jest telefon i będą ci dzwonić co chwilę ile palet sprzedasz

hngbfd

Opinie od "jola" "werf"a juz ewidentnie "saks" "mario" to ewidentnie pisze ktoś z kierownictwa dla ściemy smierdzi propaganda na kilometr. Krótko na 1 punkcie musisz byc o 8 rano na ostatnim o 16 nie ważne gdzie zakonczyłeś prace możesz byc 100 km od domu to masz problem. Firma antyrodzinna np. organizuje spotkania robocze dwudniowe organizowane w dniach 22-23 grudnia czyli tuz przed wigilią czyli zapomni o pomocy w domu. Podobnie robią z akcjami czesania rynku np tuż przed wakacjami w czerwcu i masz prace w czwartek przyjeżdzasz, w piatek czeszesz rynek na wybrzeżu, w sobote w punkcie zbiórki a w niedzele wracasz do domu toż to przecież nie praca. A od poniedziałku znowu w kierat. Myśle żę madry ocene wyrobi sobie sam po tym co napisałem a głupi bedzie sie podniecał wycieczką do drezna albo darmowym piwem i kiełbaską raz do roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Zott - Opole

• Jak się pracuje w Zott?

Zobacz opinie na temat firmy Zott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zott?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zott
1.9/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Chłodnicza 6
    45-315 Opole