Opinie o Zott w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zott. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zott o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zott w Opole

Ktoś

Widzę, że "Mariusz" przestał pisać :)

Ktoś

Piszesz opinie pod różnymi nickami, teraz zadajesz pytanie dla niepoznaki. Ty jesteś obłąkany.

Mariusz

Współczuje z takimi ludźmi pracować.

Czesiek

Dlaczego tyle smutnych buziek? Przecież z tymi panami nikt nie lubi pracować.

@Czesiek

Relacje między współpracownikami są bardzo ważne, ale nie zawsze układają się dobrze i przyjaźnie. Myślałeś jak mógłbyś naprawić te stosunki, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu? Każda informacja, którą dodasz na temat firmy Zott będzie cenną wskazówką dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Ktoś

Widzę, że dalej ciągniesz te dyrdymały. Kończ waść.

Ktoś

Dużą wiedzę posiadasz może udaj się do właściwych instytucji, podziel się z nimi, a nie tylko tutaj opisujesz jakieś lewe interesy z zasiłkiem dla samotnych matek. Interesują mnie też odniesienia do sądu ostatecznego, co to ma być? Może jeszcze uświadom czytelników kiedy będzie armagiedon.

@Ktoś

Jak coś Ci się nie podoba, to nie musisz tego czytać. Jak nie wiesz co to jest sąd ostateczny, to widocznie jesteś pracownikiem magazynu. Ludzie, którzy mają wszystko na właściwym miejscu, takich rzeczy nie robią.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zott? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Młoda

Czy Zott zatrudnia operatorów wózka bez doświadczenia??

śmieszek
@Młoda

oczywiściem doświadczenia w czytaniu też nie trzeba

Dyrektor
@śmieszek

Wystarczy tylko jak Będziesz podpisywała dokumenty po kilka latach, oświadczenia nieprawdziwe. Jeszcze jak potrafisz chodzić i oczerniać ludzi to Jesteś idealnym kandydatem do tej firmy.

Magdalena

Bardzo się cieszymy z tego, że dobrze wspominasz pracodawcę, jakim jest firma Zott. Tym bardziej przydałoby się na nieco więcej szczegółów na jego temat. Zott to firma z już bardzo bogatą tradycją, a więc na pewno można sporo o niej powiedzieć, również jako o pracodawcy. Jak na przykład określiłbyś poziom tamtejszych zarobków? Czy są one adekwatne zarówno do stażu pracy, jak i do obejmowanego stanowiska?

@Magdalena

Zarobki są adekwatne do stażu pracy i do zaangażowania w pracę chociaż nie zawsze jest to sprawiedliwie oceniane. Zarobki po załóżmy pięciu latach stażu są godziwe dodając przy tym jak na polskie warunki. Największy minus to system pracy oparty na grafiku. Nigdy nie wiesz kiedy pracujesz, a kiedy masz wolne i to do ostatniej chwili.

@Tomek

Z jakim wyprzedzeniem podawane są grafiki w przypadku firmy Zott? Ciekawi mnie, czy przynajmniej tydzień wcześniej możemy już wiedzieć, jak wyglądają zmiany na przyszły tydzień pracy? Proszę, abyś sprecyzował tę kwestię.

Edward

Kompletnie niepotrzebne słowa z Twojej strony. Nie wiem, co chciałeś swoim wpisem osiągnąć, ale jest on niesmaczny i nie wnosi nic do wątku. Proszę Cię na przyszłość, abyś nie dodawał takich komentarzy, gdyż są one wulgarne i łamią zasady tego forum.

Boguś

a powiedz Tomku który Ty jesteś Tomek?

Kukuś
@Edward

Grafik podawany jest w czwartki. Dotyczy dni od poniedziałku do następnego czwartku. Weekendy podawane są osobno, lecz w podobny sposób. O wolnym lub ewentualnie zajętym weekendzie dowiadujemy się zatem dwa dni przed jego rozpoczęciem.

Dyrektor
@Boguś

Zapewne pracownik działu personalnego.

Borys

Jak nastroje w dobie koronowirusa? Podpowiedzcie czy warto składać cv?

Natalia

Twoja opinia dotyczy głównie produktu firmy Zott. Warto zatem, byś swoje uwagi zdecydował się przedstawić osobom odpowiedzialnym za produkt tej marki. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, zgłoś się do firmy lub zadzwoń na infolinię konsumencką, by przekazać swoje zastrzeżenia.

Normalny

Mało wiesz o tym zakładzie produkcyjnym,technologii i całej otoczce produkcyjnej. To o czym pisałeś żeby było, to jest i było od początku produkcji. Zapytaj może o zwiedzanie zakładu na Chłodniczej 6 przy jakiejś okazji.

Łysy pan

Potrzebuje opinii na temat pracy w utrzymaniu ruchu jako elektronik? Czy warto ?

Romek

Czemu Zott zamyka Bachę?

@Romek

Skąd masz informację o rzekomym zamknięciu, o którym wspomniałeś w swoim komentarzu?

Romek
@Edward

Od Janusza. A Janusz wie!

Natalia

W chwili obecnej Zott prowadzi rekrutację na stanowiska: magazyniera, Sales Support Managera oraz pracownika stacji klubów: https://www.zott-dairy.com/pl/kariera/oferty-pracy/ Nie widziałam, żeby firma aktualnie poszukiwała koordynatora magazynu, ale może zechcesz aplikować na w/w stanowiska? Pracownicy Zott korzystają z różnorodnych benefitów, jakimi są Karta Multisport czy też prywatny pakiet medyczny. Co o tym sądzisz?

Mariusz
@Natalia

Złoźyłem aplikację.

@Natalia

Z tym pakietem medycznym to jakieś nieporozumienie...place pieniądze a o terminach do specjalistów można zapomnieć ???? ale to nie wina firmy tylko Medycyny pracy.

Na które z wolnych stanowisk pracy złożyłeś aplikację? We wcześniejszej wypowiedzi użytkownik podał trzy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja, dlatego chętnie się dowiem, które finalnie najbardziej przypadło Ci do gustu. Napisz, proszę, jak to w Twoim przypadku wygląda.

Anonimowyja

Jak ktoś chce robić (jako zwykły kubek) za 2 tysiące na 3 zmiany plus weekendy to polecam takim co się dają wykorzystywać za te grosze ta właśnie pracę a jeśli ktoś się szanuje jest młody i ma ambicje to radzę się w to w ogóle nie pchać. Atmosfera jest w miarę ale to wszystko. Zarobki marne jak na tą pracę to porażka. Osobiście nie polecam nikomu.

Bylymodusowiec

Jak tam zewnętrzne siły sprzedaży? Słyszałem, że Modus poleciał i teraz ktoś inny jest. Jakieś zmiany?

Prawnik

Zaden system samoczynnie nie przypisuje danych danej osobie. W tym przypadku biegły sądowy by to ustalił co do sękundy całą historię. Widocznie, firma narobiła bałaganu. Z tych wszystkich opisów wynika, ze to nie jedyny problem firmy.

On sobie tylko zbierał na nowe auto firmowe.

???? klient

Witam, jestem klientem w jednej z hurtowni w gdyni... Od pewnego czasu wasz Towar w tej hurtowni jest a zarazem go nie ma... Rozmawialem z jednym z kierownikow i powiedzial mi ze firma zott wprowadza jakies oszczednosci polegajace na osobie ktora wasz towar wyklada i tak sie zastanawiam czy to jest oszczednosc czy nie skoro tego towaru nie ma ??

@???? klient

Szanowny Panie, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem: zott@zott.com.pl i o podanie danych wskazanej hurtowni. Z wyrazami szacunku Zott Polska

Krzysztof

Do Natalia: Ten poniższy opis to święta prawda. To się już zdecydowanie za długo ciągnie, co najmniej o jakieś 10 lat za długo. Jeden z kierowników, który narobił największego bałaganu w 2011 roku jeszcze został na stanowisku. Zresztą bałagan robił od samego początku. Czas pracy rozliczał (usunięte przez administratora) oczywiście na szkodę pracowników(usunięte przez administratora) Pracuję na umowę o pracę. Wymiana "kierownictwa" nie pomogła. Nie radzą sobie.(usunięte przez administratora)

@Krzysztof

Dziękuje za opinię. Jeżeli w firmie miały miejsce tego typu rzeczy, do obowiązków pracownika należało zgłoszenie tego. Jak rozumiem, tak właśnie zrobiono? Pamiętaj także, by nie publikować danych osobowych osób trzecich. Nie jest zgodne z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem (RODO) i regulaminem forum GoWork.pl. Czy dla wszystkich pracowników oferowana jest umowa o pracę? Czy obowiązuje okres próbny?

joghurt
@Krzysztof

taka rada kolego: jeżeli, tak właśnie postrzegasz Naszą pracę, Nas (Kolegów) oraz Szefa, to może już czas podjąć męską decyzję i ZWOLNIJ SIĘ! nic prostszego. nie rozumiem dlaczego wypłakujesz swoje wyimaginowane problemy zatruwając innym powietrze fajansiarskim bełkotem: ZWOLNIJ SIĘ!!

Były pracown654w

A owoce to kupujecie od sadowników Niemieckich jak rozumiem? Tak to jest jak Polscy sadownicy chleją wódę w pracy. A miód z Polskich pasiek w tym roku za 23 zł za słoik. Zdzierstwo.

Natalia

@Jogurt złożyłeś już aplikację na to stanowisko? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i mógłbyś coś więcej powiedzieć w temacie zarobków oraz przebiegu rekrutacji? To ważne, aby przekazywać takie informacje na forum, ponieważ są one doskonałym źródłem wiedzy o obecnej sytuacji przedsiębiorstwa dla poszukujących zatrudnienia kandydatów.

Jogurt

Praca w utrzymaniu ruchu jako elektronik? jakie Widelki zarobków?

Zostaw merytoryczną opinię o Zott - Opole

• Jak się pracuje w Zott?

Zobacz opinie na temat firmy Zott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zott?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zott
1.9/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Chłodnicza 6
    45-315 Opole