Opinie o Zott w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zott. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zott o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zott w Opole

Mariusz

Skoro moje imię zostało wywołane do tablicy to serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników firmy Zott z Mistrzostw Świata w Katarze. (tych, którzy chodzili mnie oczerniali, żeby mnie pozbyć pracy też) Od jutra zaczynamy kibicowanie naszej reprezentacji. Każda logicznie myśląca osoba wie, że do momentu mojego zatrudnienia czyli do 14.05.2015 roku nie chciałem, żeby ktokolwiek miał jakiekolwiek problemy, nie chciałem nikogo pozbawić pracy. Za to co się później wydarzyło bardzo wszystkich przepraszam, ale każdy o tym wie, że moje zwolnienie z pracy zostało ukartowane i głownie było spowodowane tą ogromną krzywdą, którą mi firma wyrządziła. Tego nie da się zapomnieć i do tej pory to wszystko we mnie siedzi i będzie chyba siedziało do końca życia. Przepracowałem w tej firmie 10 lat bez ani jednego dnia na zwolnieniu lekarskim. Gdyby nie ta (usunięte przez administratora), która wszędzie chodziła i (usunięte przez administratora)wraz ze swoimi wspólnikami to bym zapewne do tej pory pracował. Czasami można spotkać (usunięte przez administratora)z pieskiem, ale dla mnie jest to obrzydliwy widok. Kilku kolegów miało okazję być ze mną na finale Ligii Europy w Warszawie i jedna koleżanka na Mistrzostwach Europy w Warszawie. Są to niezapomniane wrażenia. Pana (usunięte przez administratora)też pozdrawiam i niech Mu ten automatyczny system służy jak najdłużej. Ale od jutra kibicujemy Naszej Reprezentacji. Ja wam to wszystko zło, które mnie w tej firmie spotkało wybaczam. Zróbcie to samo. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam. Mariusz

Daniel
@Mariusz

Skoro moje imię zostało wywołane do tablicy haha

Bambaryła

Te odniesienia do Boga i te opowiastki o sądzie ostatecznym mnie rozpierdzialają. Napisz lepiej kiedy będzie armagiedon. Wybuchną wszystkie zbiorniki z jogurtem? Szef zbuduję arkę?

Czy zdarzają się nadgodziny w Zott?

Stanisław

Tak są nadgodziny a wynika to z braku pracowników . Złego planowania itd. A inną bajką jest zapłata za nadgodziny raz na pół roku ( pół roczny okres rozliczeniowy wg Zott-a ) Czyli chętnie przychodzisz bo zależy ci na pieniądzach na każde zawołanie . A tu zonk bo miesiąc lub dwa przed końcem okresu rozliczeniowego czyli zbliżaniem się czasu zapłaty za twoje nadgodziny masz coraz więcej tzw. Wolnego z harmonogramu. I tym sposobem wychodzisz na zero a w najlepszym przypadku na lekki plus ( 8 godzin ) z nadgodzinami. A kuku.

Pies
@Stanisław

Potwierdzam

@Pies

Serio? :/ To jak oni ten czas pracy układają, żeby potem w ten sposób rozegrać? Co pół roku naturalnie tu po prostu jest luźniej czy jak?

Brak
@Anna

Po prostu na siłe pracujesz w pomniejszonej obsadzie.

Iwonka

ale oni przecież czasu pracy nie potrafią rozliczyć

Karol

Praca jak praca, nic nadzwyczajnego. Kamieni na taczkę w deszczu nie rzucasz.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zott? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Rumun

Robota spoko

@Rumun

No ok. A dasz znać jakie stanowisko tak chwalisz i za jakie warunki?

Rumun
@Anna

Panie J. władco goworka wiedzialem że szybko coś odklikasz. Sprawdzałem cię.

@Rumun

A Pan J to kto? I ogólnie to wiesz na czym polegają mailowe powiadomienia, prawda? ;)

Czy w Zott występują paczki/bony świąteczne?

Ktos

Pączek nie ma, jest 13 pensja w grudniu i w styczniu dodatek do urlopu.

@Ktos

A w sumie to czemu nie? Pracownicy nigdy nie wychodzili z inicjatywą co do tych paczek? Bo może nawet symboliczna by o wiele bardziej motywowała do czegokolwiek?

Motywuje cię paczka od ,,Mikołaja"? Tanio się chcesz sprzedać. Więc idź do zott

Ilona
@Mati

Wiesz zawsze pracownik się czuje zaopiekowany przez takie rzeczy i od razu jest inna atmosfera w pracy. Ale chętnie poczytam co naprawdę może tutaj motywować?

sandman

nie

Ilona
@sandman

W takim razie jak to was nie motywuje, to co by mogło was zmotywować?

Praca w zott wygląda następująco, marne zarobki, praca ponad siły, bo wiecznie brak pracowników, hałas czasami nie do wytrzymania, teraz nadchodzą upały na hali będzie ponad 40 stopni , ale co tam ważne że biurowce mają klimę, nowe chore zasady tzw. bezpieczeństwa odnośnie higieny(usunięte przez administratora)

Maja

Co to za nowe zasady higieny, co się pojawia nowego? Jakiej higieny oni chcą?

Bartezz

Mam pyt jakie obecnie są zarobki

Mati

Nic specjalnego w dzisiejszych czasach, zarobki małe na produkcji.

Renata
@Mati

a reszta warunków pracy jak ?? atmosfera, współpraca?

@Renata

Jak zarobki małe to po co ci atmosfera? Do roboty za kasą, dopiero później wszystko inne. Atmosfera też do (usunięte przez administratora)

@Mati

Może dla ciebie. Dla mnie atmosfera jest równie ważna jak kasa. Na produkcji można więcej zarobić? Np. pracując w akordzie? Dają taką możliwość?

@Paweł

Czytaj! Kasa słaba, atmosfera do bani.

@Mati

Ej to słabo. To jak tak piszecie to może jest tu jednak coś i tak godnego uwagi? Bo jakby nie patrzeć ludzie tu przecież pracują, to powód jakiś musi być?

Pies

Jak na Opole wręcz żenujące

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie ,mam uprawnienia UDT i doświadczenie, kwestia zarobków oraz system pracy , konkretnie czy jest tam system czterobrygadowy.

Mirosław

Dobra, to ile proponują? Fajnie jeśli możesz zdradzić takie szczegóły! :)

Majk
@Mirosław

Na rozmowie się dowiesz. Kiedy idziesz?

Mondrala
@Mirosław

Zaproponowali mi 30 srebrników

Mimoza

Większość lepszych stanowisk jest obsadzona po rodzinie. Przykłady.. 4 na kubkach, kierownicy 2, nie wspominając o samej górze. Niestety spora część wszystkich zmian to starsze panie, korzeniujące od samego początku i patrzące z wyrzutem na nowych. Są nieliczne milsze. Ogólnie ciężko

Magazynier

Jak wygląda praca na magazynie? Może jest ktoś to uciekł od Francuzów przy Odrze i opisze w miarę rzetelnie czy jest tak samo? Jakie zarobki na początek?

Ktoś
@Magazynier

Odpowiedzi szukaj w Strażnicy.

Jerycho
@Ktoś

Albo na jw.org

Ktoś
@Jerycho

Od razu wiem, że to ty Jeruszku piszesz bo tak szybko sprawnie odpisujesz. Nasz "Mariuszku" z go work :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zott? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

śmietana

Długo czekałam, ze 2 miesiące. Dziwne to.

Aplikant

Dziwna firma i jak na Opolszczyźnie standardowo hermetyczna. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, gdzie po trzecim zdaniu wiadomo było że stanowisko jest już wcześniej obsadzone. Dyrektor zakładu pytał o mój aktualny zakład, nie zadając pytań o moje doświadczenie, jedynie pani z HR zapytała skąd potrafię 2 języki. Pozytyw, była informacja zwrotna , gdy spytałem dlaczego przegrałem, otrzymałem odpowiedź: nie potrafi pan w językach obcych mówić :) Sztuka dla sztuki, aplikanci szkoda Waszego czasu.

Masturbator
@Aplikant

Potwierdzam też byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ale na innym stanowisku.Nie pytali się nawet o kwalifikacje tylko sztuka dla sztuki .Tyko luźna rozmowa nic nie wnoszaca. No i standardowe ile Pan chce zarabiać

Odpowiedź
@Masturbator

Tak, tak. Na pewno tak było, tak jak mówisz :)

Masturbator
@Odpowiedź

Ja napisałem swoją opinię na temat rozmowy kwalifikacyjnej ktorą uważam za (usunięte przez administratora) jak na niemiecką firmę , pani te swoje techniki manipulacyjne moze z powodzeniem stosować w przedszkolu

Beata
@Aplikant

To w takim razie po co w ogóle firma zaprasza kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną skoro według Ciebie wiadomo było, że stanowisko jest już wcześniej obsadzone? Nie wiem z czego to może wynikać. Czy szukają na przyszłość osób, które mogą być awaryjnie na miejsce kogoś kto zrezygnuje? Nie za bardzo rozumiem.

Aplikant
@Beata

Częsta praktyka w opolskich firmach. W tym momencie nie można powiedzieć że nowy pracownik jest "wyciągnięty z kapelusza". Druga sprawa przy okazji wyciągane są informacje od aplikantów na temat informacji o poprzednim zakładzie. Aplikantowi wydaje się to błahe ale są to bardzo istotne informacje w celach usprawnień zakładu.

Rozczarowana

Pracowalam w tej firmie. Kasa troszke lepsza niz najnizsza( ale duzo zakladow produkcyjnych z tego co patrze na oferty daje na starcie wiecej niz oni po podwyzkach) . Grafik beznadziejny, gdyz w czwartek przed 14 dowiadujesz sie czy Cie zaplanowali na weekend do pracy . Atmosfera jak dla mnie bez szalu. Ci co tam pracuja dluzej( strasze kobiety) strasznie falszywe sa. Nie daj Bog, zebys staral sie o wyzsze stanowisko niz kubki, bo Cie zjedza z zazdrosci.Jesli nie ma pracy w tygodniu to daja Ci wolne, a w weekend Cie wystawia. Czasami bywa tak, ze myjesz kanaly albo plytki lub idziesz na prase jak jest mala produkcja( o tym nikt nie mowi, bo zniechecilby Cie na starcie do pracy) . Nie ma organizacji. Trzeba uwazac na ludzi , bo sa zaklamani i duzo osob ktorzy tam kilka lat pracuja maja dobry kontakt z kierownictwem. Podsumowujac nie polecam tej pracy mlodym ludziom. Jest duzo wiecej lepszych ofert .

Staszek
@Rozczarowana

W sedno.Mialem takie same odczucia.Pozdrawiam

Staszek

Praca sama w sobie bardzo prosta (na kubkach jak i na operatorze) toksyczna atmosfera.Wiekszosc to kobiety starsze tam miałem wrażenie ze każdy się obgaduje,oraz każdy sobie czegoś zazdrości,wiele z pan pracujących na kubkach maja jakies problemy z sobą i przynoszą to ze sobą do pracy.Szczegolnie dla młodych osob odradzam jest wiele lepszych firm.Kierownictwo i warunki socjalne na plus

Ignacy

Praca jako elektronik można opinie ?

hofmanowa

praca w tej firmie tylko dla ludzi zniewolonych , małe zarobki i tylko jeden wekend wolny w miesiącu

Zainteresowana

Hejo hejo, właśnie się zastanawiam czy nie złożyć cv na linie produkcyjna. Chętnie dowiem się czy warto...

Zostaw merytoryczną opinię o Zott - Opole

• Jak się pracuje w Zott?

Zobacz opinie na temat firmy Zott tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zott?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zott
1.9/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Chłodnicza 6
    45-315 Opole