SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Opinie o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.

Jakie stawki na tigu

Spawacz
@Tomek

Na tigu dobre.

Agnieszka

@Waldus opinie nie znikają. Usuwane są opinie, które łamią regulamin forum lub polskie prawo. Odsyłam do niego: https://www.gowork.pl/regulamin @MBB_BBM z Twojej wypowiedzi wynika, że nie odpowiada Ci atmosfera, ale zarobki owszem. Nie dla wszystkich ważna jest atmosfera, zatem myślisz, że nowego pracownika może usatysfakcjonować pensja w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne?

@Agnieszka

Agnieszki, pensja jest cytując wieszcza "szału nie ma". Szczególnie jak mówimy o premiach, dodatkach czy świadczeniach podstawowych. Mówisz że nie dla wszystkich atmosfera jest ważna . Nie zgadzam się z tobą . Tylko ktoś na kim ciąża kredyty i tzw. mus będzie znosił atmosferę "wojny podjazdowej" węszenie spisku kontrolowanie na każdym kroku i bzdurne rozporzadzenia. Jakoś ciekawa jest rotacja pracowników .

Waldus
@MBB_BBM

Dokladnie tak

Znajomy waldka
@Agnieszka

To nie znikaja czy znikaja ???????? smiechu warta strona. Tyle negatywnych opini nagle zadnej.

zzz

Szukają teraz do Kadr i Płac?? Czy ktoś może powiedzieć coś więcej, bo nie wiem czy warto aplikować???

Yeti
@zzz

Nie warto

Agnieszka

@MBB_BBM czy jest szansa na jakieś zmiany w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne? Próbowaliście wspólnie z przełożonymi rozmawiać na ten temat? @Marian a Ty nadal tam pracujesz? Nie widzisz żadnych plusów?

@Agnieszka

Agnieszko, dlaczego posty z odpowiedziami znikają ? Dlatego, że prawda w oczy kole czy też "firma" prosi o ich usunięcie. Coś mi się zdaje, że ten portal robi się nie profesjonalny.

Ślusarz

Pozytywna

Byłem pełny obaw czytają pomyje które się tutaj wylewają na firmę... Coś mi jednak mówiło aby samemu sprubować rozgryźć temat a w efekcie się udało . Rozmowa około 40 minut wpierw kadrowa później kierownik produkcji, test wiedzy ogólnej no i zaproszenie na próbę. Praca inna niż wszystkie, mocno zadaniowa regulowana przez rytm dnia. Na przerwę zegar dzwoni, wiadomo, ze przerwa się zaczyna. Na prace zegar dzwoni wiem ze to ten moment żeby wrócić do pracy. Stawka która mnie satysfakcjonuje, mój brygadzista pomocny wprowadził w temat i dal wszystko co potrzebne było mi do pracy. I nie nie bawię się teraz telefonem na produkcji, mam dzisiaj wolne które dostałem od reki i bez problemu.

Ferdek

Wszyscy nazekaja , bo w innych firmach nierobili. Jak robisz swoje to zarobisz. Mi sie tam podoba .

Marian
@Ferdek

Tak "nazekaja" jak sie ma takie wyksztalcenie i taki intelekt by tak pisac to wlasnie tacy jak ty nie narzekaja bo na co wiecej ich stac?

Marian

Radze omijac szerokim lukiem. Ludzie tam pracuja tylko bo musza kazdy kto znajdzie inna prace ucieka w pospiechu ☺️ wykanczalnia

MBB_BBM

Czytam te wypowiedzi i śmiać mi się chce. Ocieplanie wizerunku to jedno ale usilne przekonywanie że firma jest wspaniała to już przesada. Jeśli ktoś lubi plotki, wojny podjazdowe na "managerskich stanowiskach", wszechwiedzącą Panią Prezes to firma w sam raz dla niego. Zarobki zarobkami a atmosfera pracy to drugie. Polecam każdemu jako trening "ścieżki zawodowej".

Obserwator

Ja tu widzę magię. Z 2016 roku zniknęło kilka do kilkunastu opinii odnośnie pracodawcy. Oczywiście wszystkie te które były nieprzychylne. A od 2017 roku aktywnie działa tutaj pracownik firmy, czyżby usilne ocieplanie wizerunku?

Waldus
@Obserwator

dokladnie wszystkie zle opinie w magiczny sposob znikaja :D :D Wspaniale forum

Waldi

Rozumiem, że żal za utracona pracą w dobrej firmie ciągnie do firmy? Trzeba doceniać jak jest czas!!

Klej

Witam Państwa, proszę o informację jak wygląda praca w biurze technicznym w tej firmie, obawiam się niewypłacalności spółki w razie wpadki. Czy mogą Państwo naświetlić ewentualnie jak to wygląda?

Robert z Żywca
@Klej

Do (usunięte przez administratora)

Grzegorz

Może nie tyle zabroniona co trudno jest ująć jedną kwotą. Każdy ma inne warunki przy ustalaniu!!

Jerzy

Wysokość zarobków to ustala się na rozmowie!!

@Jerzy

Rozumiem że na forum taka informacja jest zabroniona?

Witam. Ile dostanie Ślusarz z doświadczeniem na początku w tej firmie? Ogólnie jak atmosfera w firmie, jakie podejście kierowników i dyrekcji do pracownika?

Luidzi

Słyszałem , że firma ma opinię dobrego pracodawcy, może ktoś podpowie czy potrzebujecie pracowników?

Haft

Jak wygląda praca spawacza ? Idzie zarobić, mig/mag z tig

Ramzes
@Haft

Praca od poniedziałku do piątku od 7-15. Jedna zmiana. Zarobki chyba jak wszędzie.

Jak wyglada praca na produkcji? I czy potrzebują pneumatykow?

Jjjj

Jak sie maja tigowcy u was ogloszenie jest od pol roku brak chetnych

Agnieszka

@DZ a czy pracownicy kibicują swojej Pani prezes i wysyłają smsy, żeby wygrała? Czy z tego powodu jest w firmie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. jakieś poruszenie i ekscytacja wśród Was? Na pewno miło słyszeć, że nasz pracodawca jest tak doceniany, prawda?

DZ

Jest tam na pewno, wystarczy wysłać SMS o treści BD. 4 na numer 72355.

DZ

Pani Prezes Anna Szczęśniak została nominowana w plebiscycie Dziennika Zachodniego "Osobowość Roku 2017" w kategorii Biznes: http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2017-bielsko-biala-wyniki,12821940/ Gratulacje!

Zostaw merytoryczną opinię o SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 38 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp z o.o.