Opinie o Adroad Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Adroad Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adroad Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adroad Sp. z o.o. w Poznań

Kontakt Nowy wpis

W sprawie płatności kontakt 790-203-424.

KijWamwOdpyt Nowy wpis

Dwaj bracia którzy nie potrafią rekrutować ludzi oferują zero jeśli chodzi o wynagrodzenie. Dobrze że nie przyjąłem oferty pracy szukają osła do pracy nic więcej Praca za psi pieniądz i pewnie też by mieli problem z wynagrodzeniem i przelewaniem pieniędzy na konto . Wszystkich przestrzegam to pato firma po wpisach widać że (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora) jednym słowem

Oj nie

Firma Istnieje tydzień. Odradzam. (usunięte przez administratora)

@Oj nie

Jak tydzień niby?XD To skąd te posty sprzed paru miesięcy, z przyszłości? :o

Karol
@Marta

Firma windykacyjna spod numeru z 777 w środku istnieje 2 tygodnie. Młodziaki naciągają, uważać na ten numer.

Malwina

a mi pomogli pod tym numerem 534996O35. A co do pozostałych komentarzy to nie ma co się czepiać udostępnianych kontaktów tylko zadzwonić, dowiedzieć się jak ktoś potrzebuje pomocy i tyle. JA dostałam namiar na grupie na facebooku i jakoś się sprawdził. A firma Adroad powstała chyba tylko po to, żeby wyłudzać pieniądze.

Marta Nowy wpis
@Malwina

Nie żeby coś ale takie robienie na forum reklamy raczej zgodne z regulaminem to nie jest a zwłaszcza udostępnianie numerów, chyba zresztą o tym wiesz skoro zamiast zera wpisujesz literkę "o"? ;p A z tą firmą to jaki konkretnie problem miałaś?

Malwina Nowy wpis
@Marta

z firmą miałam taki sam problem jak inni (usunięte przez administratora) - niezapłacone i tyle (chyba na logikę biorąc, można samemu do tego dość). Jakbym chciała reklamę robić to bym wrzuciła reklamę, ale swojej firmy. Chce ludziom pomóc, bo nasza branża jest niestety mocno zepsuta i nasiąknięta oszustami. A Pani to chyba nie miała problemu z tą firmą skoro czepia się wstawienia kontaktu zamiast z niego skorzystać. I nie przypominam sobie, żebyśmy były na "Ty"...

Łucja

Czy jest tutaj może jednak ktoś, kto pracował dla tej firmy i nie miał problemów jeśli chodzi o wypłacalność?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adroad Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Maciek transport adr

Robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Zofia
@Maciek transport adr

A ile pieniędzy musieli uregulować? Dasz znać?

Zofia

jestes podwykonawca firmy i to ona wam cos zleca i za te uslugi nie placi faktur, tak mam rozumiec twoj post? czy te sytuacje byly wczesniej czy dopiero teraz sie pojawiły ?

Już wrzucaliście ten numer z miesiąc temu, nikt nie dzwonił? Może nie było jednak takiej potrzeby?

Hej, zna ktoś może aktualną sytuację firmy? Bo widzę, że sporo reklam firm windykujących się tu pojawia. Jest to w jakiś sposób uzasadnione?

Takie reklamowanie się już przestaje powoli być zabawne. Nie lepiej wam zainwestować w normalną reklamę niż psuć opinię innym firmom? Uważacie takie coś za uzasadnione? :/

Klient

Proszę sobie nie żartować, numer który podałeś jest to numer do spółki która powstała 2 tygodnie temu, w zarządzie jest dwóch młodziaków po 20 lat myslisz ze oni mają wykształcenie chociażby wyzsze? oni dopiero skończyli liceunm i chcą skoczyć na kase i się zwinąć, pozdrawiam

A możesz to w jakikolwiek sposób udowodnić? ;)

A za co konkretnie nie chcieli zapłacić? Dobrze, że ostatecznie się udało wszystko. ;)

Przewoznik

Firma - (usunięte przez administratora) Brak zapłaty za transport międzynarodowy, brak kontaktu. (usunięte przez administratora) przewoźników na kilka milionów zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Adroad Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Adroad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adroad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adroad Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adroad Sp. z o.o.
  • Chwaliszewo 68 lok. 9