Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

W firmie Supreme Energy nauczyłem się efektywnej sprzedaży. Firma zapewniła mi wiele szkoleń i umożliwiła bezpośredni kontakt z klientem, dzięki czemu szybko nabrałem umiejętności sprzedażowych i ogromnej wiedzy w dziedzinie OZE.

Fransis Supreme

Pracuję tu od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że nie myślałem że w tej Polsce da się jeszcze godnie zarobić. Otrzymałem super szkolenie, które pomogło mi w zrozumieniu sprzedaży oraz produktów. Supreme zapewnia także szereg korzyści, takich jak programy motywacyjne i możliwości awansu (masz wyniki, masz możliwość zarabiania jeszcze więcej). Polecam tę firmę każdemu, kto szuka satysfakcjonującej i dochodowej pracy w branży sprzedażowej.

K.

Pracuję w firmie Supreme Energy od 2 lat i uważam, że to odpowiednie miejsce dla każdego kto ma problem z motywacją do działania. Pamiętam, że już w pierwszym dniu pracy wiedziałem jakie mam cele, do czego mam dążyć i jakie są moje priorytety. Uważam, że to bardzo ważne by mieć wyznaczoną ścieżkę rozwoju.

Jacek

Jestem byłym pracownikiem, ale bardzo dobrze wspominam pracę w Supreme Energy. Najważniejsza jest dla mnie pozytywna atmosfera w firmie. To ona wywołuje u mnie miłe myśli na temat Supreme. Ludzie w teamie byli otwarci, przyjaźni i bardzo pomocni. Do dzisiaj mam kontakt z niektórymi pracownikami. ????

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Praca w firmie Supreme Energy to ogromne doświadczenie zawodowe. Polecam wszystkim, którzy chcą wkroczyć w świat sprzedaży. To idealne miejscy by zarobić swoje pierwsze większe pieniądze i zdobyć szeroką wiedzę na temat urządzeń OZE.

Biuro

Polecam prace w biurze w Warszawie. Fajni ludzie, przyjemna atmosfera i ciekawe projekty.

Potwierdzam
@Biuro

Potwierdzam super atmosfera i ciekawe projekty!

Zadowolona

Polecam pracę w Supreme. Fajni ludzie, atmosfera (choć wiadomo, że jak ktoś ma zły dzień, to różnie bywa), a dla mnie im więcej szkoleń, tym lepiej.

Mike

Praca w terenie pozyskując kolejnych klientów zawsze jest ciężka, gdyż nie każdy chce Ci otworzyć drzwi i posłuchać oferty, ale jak już się uda i podpisze kilka umów w miesiącu to naprawdę są to fajne prowizje.

Danio

Przejrzyste warunki współpracy, można dobrze zarobić

Katarzyna

Przeglądałam wasze zakładki i szczególnie zainteresowały mnie benefity. Jak mogę przesłać swoje CV?

@Katarzyna

Proszę przesłać CV na adres: rekrutacja@supremeenergy.pl

Pati

Pracowałam u nich kilka lat, ale w końcu postanowiłam zmienić branżę. Firmę wspominam pozytywnie, fajni ludzie, imprezy integracyjne jeszcze lepsze.

Łuki

Czy posiadają państwo odział w Łodzi?

@Łuki

Nie, w Łodzi nie posiadamy oddziału.

Velo

Czy na start jest auto sluzbowe ? Jaki CRM ? Salesbook ?

Warto tu być!

Na moim koncie od początku współpracy jest dokładnie 47 umów z czego w proces weszło 85%, średnie zarobki na miesiąc to 20 tys zł. Czy potrzeba pisać coś więcej? Tu się zarabia, dla mnie to jest wystarczająca motywacja, nie muszę tyrać przy elewacjach za granicą, jak to do tej pory było.

Kuba

Polecam współpracę z Supreme. Dobrze przygotowany skrypt sprzedażowy, cykliczne szkolenia + wyjazdy integracyjne.

Gracjan
@Kuba

Cykliczne szkolenia? Tzn co ile się odbywają? Wyjazdy integracyjne są dofinansowywane czy opłacane przez Supreme Energy?

Darek
@Gracjan

Dla nowych handlowców są mniej więcej co miesiąc bądź półtora. Tak samo Akademia Managera - ta już dla ludzi którzy są dłużej. Opłacają wszystko nocleg i wyżywienie, hotel git 4 gwiazdki.

Kuba
@Darek

Dzięki, Super, że start nic nie kosztuje.

Supreme top

Co tu dużo pisać. Firma godna współpracy, wszystkie prowizje wypłacane na czas, dużo programów motywacyjnych, świetna atmosfera w biurze i co najważniejsze nieprzeciętne wynagrodzenie! – takie wypłaty zarabiają może tylko dyrektorzy banków i informatycy w mojej okolicy (podkarpacie).

Mike

Bywa ze jest dużo pracy ale za to zarobki i profity wynagradzają ten czas. Wspólnie z firma byliśmy na wyjeździe w Dubaju. 4 dni mega atrakcji. Wcześniej takie wyjazdu byly dla mnie nie do pomyślenia. Opłacony lot, nocleg i allinclusive i nieziemskie widoki z Burj Khalifa ;)

Ciekawe
@Mike

Co trzeba zrobić żeby się załapać na taki wyjazd? Czy jest to realne żeby się zakwalifikować? Czy to jedzie 5 osób i wielki wyjazd. Następny wyjazd gdzie?

Polecam

Pracuje już 2 rok i mogę z czystym sumieniem polecić.

Jakub B Bączek

Jeśli Jakub B Bączek zdecydował się na współpracę z Wami to znaczy, że warto zwrócić na Was uwagę ;)

Damian

Pracuje w tej firmie coś około 3 miesięcy na stanowisku handlowca. Co mogę powiedzieć to na ten moment, jestem co najmniej zadowolony. Jest to system prowizyjny i nie mamy limitu, od Cb tylko zależy ile zarobisz. Średnio wyszło mi 11 tys na miesiąc! W poprzedniej pracy robiłem za 3 koła, teraz jestem w gazie i mam nadzieje, że tak zostanie. Przyjdź i spróbuj

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.