Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

Emil

Praca ciężka, ale satysfakcjonująca jak już uda się podpisać tylko kilka umów w każdym miesiącu.

E.

Wiadomo, że w każdej pracy zdarzają się specyficzni ludzie, ale ja trafiłam akurat na fajną ekipę, chętną do pomocy, więc miło mi się pracuje (praca biurowa).

Janek

Wysokość wypłaty zależy tylko i wyłącznie od ciebie i tego ile pracy włożysz w pozyskanie kolejnych klientów. Wiadomo, że każdy miesiąc jest inny.

K.

Pracowałem w tej firmie przez ponad 2 lata i byłem zadowolony. Ostatecznie postanowiłem się przebranżowić, ale nie miało to związku z samą firmą.

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Jestem zainteresowany pracą w Waszej firmie, jak mógłbym wysłać CV?

@Zainteresowany

Tak, aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: specjalista ds. fotowoltaiki i pomp ciepła na terenie całego kraju. Zapraszamy do przesłania CV pod adres: rekrutacja@supremeenergy.pl. Bez względu na wiek, płeć czy doświadczenie – każdy ma szanse, na rozpoczęcie przygody w Supreme Energy.

Tak, szkolenia są fajne. A i imprezy firmowe są świetne!

W firmie jest dużo szkoleń, ja przyszłam bez żadnego doświadczenia i dzięki tym szkoleniom nauczyłam się sprzedawać.

Handlowiec

Handlowcy pracują na prowizji i wiadomo, że każdy miesiąc jest inny. Raz lepszy a raz gorszy, ale to ode mnie zależy czy chce mi się przyłożyć do pracy czy nie.

Maciek

Ciężka praca zawsze się opłaca, a im więcej umów podpiszę tym mam wyższą prowizję.

Branża OZE!

Praca bardzo satysfakcjonująca i dochodowa. Przez dopłaty, programy i to, że ludzie coraz więcej wiedzą o OZE, sprzedaż w tej branży idzie gładko i prowizje są odpowiednio wysokie.

Mateusz

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami co do miłej atmosfery, szkolenia, benefitach etc…. Ale to co najważniejsze w tej firmie to wynagrodzenia! napiszę krótko zajebi**** się TU zarabia! Jeśli pracujesz uczciwie to zarobisz i będziesz zadowolony! Nie ma co liczyć, że będzie wpadać Ci co miesiąc 10k za pracowanie po łebkach, ale jak normalnie pracujesz, znasz skrypt i jeszcze masz to coś to zarobki nie są polskie XD tylko europejskie.

Adrian 007

Bardzo polecam! Super zarobki i atmosfera w biurze w Warszawie topka.

Pracowałam w firmie rok i niestety z przyczyn prywatnych musiałam zrezygnować. Bardzo żałuję, ponieważ praca dawała mi dużo satysfakcji. Polecam dla każdego kto lubi pracę z klientem.

Iza

To moja pierwsza praca i czuję, że to był bardzo dobry wybór. Firma daje możliwość rozwoju, zapewnia szkolenia i dostarcza wielką dawkę wiedzy na temat fotowoltaiki i pomp ciepła.

Hania

Pracując w Supreme Energy mam poczucie, że przyczyniam się do poprawy stanu naszej planety.

Bartek Bartek

Jedna z najlepszych firm, w których miałem okazję pracować. Zarówno szkolenia, jak i cały proces sprzedażowy są bardzo dobrze ogarnięte i przejrzyste. W moim przypadku otrzymałem bardzo dużo wsparcia ze strony menedżera przy wdrożeniu, dzięki czemu mogłem szybko wystartować i kręcić wyniki .Jeśli szukasz pracy, która zapewni Ci rozwój, wsparcie i dobrą atmosferę, to gorąco polecam pracę w Supreme.

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Supreme Energy. Tutaj nie da się nudzić. Dzięki temu, że w pracy spotykam się z różnymi klientami, to każdy dzień jest inny i interesujący.

Zadowolony

Jestem zadowolony ze współpracy, choć i ja czasem miewam gorsze miesiące jeśli chodzi o podpisywanie umów.

XY

W czasach inflacji, bardzo ważnym elementem każdej pracy są zarobki. W Supreme Energy nie trzeba się o nie martwić. Przy odrobinie zaangażowania i efektywnej sprzedaży, wysokość pensji starcza nawet na oszczędności. Z każdym miesiącem moje zarobki wzrastają. Dzięki temu nie muszę sobie odmawiać przyjemności i mam przestrzeń by odkładać pieniądze na przyszłość.

Hubert

Praca w Supreme Energy to idealne miejsce, żeby coś zmienić w swoim życiu zawodowym. Inne podejście, inne nastawienie i inne wypłaty $$$. Firma stawia duży nacisk na rozwój pracowników (darmowe szkolenia managerskie, szkolenia z B Bączkiem, szkolenia wewnętrzne we własnych biurach regionalnych). Polecam tę firmę jako pracodawcę każdemu, kto szuka interesującej pracy w zespole z pasją i dbającej o swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.