Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

Patryk K

Pracuję jako handlowiec w tej firmie od ponad roku, trafiłem przypadkowo na ogłoszenie i zostałem zaproszony na szkolenie. Nie pracowałem wcześniej w branży oze, wiec było to duże wyzwanie. Szkolenia profesjonalnie przygotowują do pracy i bez problemu można szybko wystartowac. W pierwszym miesiącu na spokojnie idzie zarobić 8-9 tys, później tylko lepiej ???? .Po roku czasu mogę powiedzieć, że było warto! Udało mi się spłacić kredyt na mieszkanie i żyć życiem jakim zawsze chciałem. Jest to sprzedaż wiec zarobki głównie zależą od twojego zaangażowania, sam sobie jesteś szefem pracujesz na siebie i swoje wyniki. Praca dla wytrwałych i ludzi którzy wiedzą czego chcą od życia.

@Patryk K

Jak wygląda praca ? Czy jest to praca stacjonarna, hybrydowa, zdalna? A może praca głównie w terenie ? Poproszę o więcej informacji.

Zasłużone 9/10

Od razu na wstępnie zaznaczę, że moja opinia dotyczy biura w Warszawie i panujących tam warunków pracy. W biurze panuje spoko atmosfera, a także możesz liczyć na wsparcie osób z twojego działu, podczas wdrożenia oraz w późniejszej pracy. Nie jest to korpoklimat i praca w openspace, gdzie ciągle stoi nad tobą SUPERVISOR i wymaga raportów, tabelek, podsumowań etc. Jesteś rozliczony za pracę, którą masz zleconą do wykonania bez przerostu biurokratyzacji, masz też duży wpływ na rozwój firmy – inicjatywy mile widziane ;). Na start dostałam umowę o pracę, i po przedłużeniu współpracy podwyżkę, wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie. Wynagrodzenie adekwatne do stażu pracy i umiejętności, dodatkowo karta multisport oraz imprezy firmowe (z nagrodami), wyjazdy firmowe (był wyjazd do Arłamowa – w pełni opłacany przez firmę), zapewniony są także wszystkie narzędzia tzn laptop, telefon etc.. Podsumowując praca w Supreme Energy jest satysfakcjonująca, rozwojowa a także bardzo fair. W zamian trzeba wypełniać swoje obowiązki, czasami też te wykraczające poza standardowe zadania na danym stanowisku.

: )
@Hahaha

Biuro mieści się na Warszawskiej Sadybie. Jeśli będziesz uczestniczył w rekrutacji na pewno otrzymasz dokładny adres :)

Dzień dobry. Jak wyglądają nabory na stanowisko kierownika zespołu branży OZE? W treści wynika, że wymogiem jest wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe. A reszta wypisu to już raczej umiejętności. Przy tych wskazanych widełkach od 10 do 50 tys po prostu zastanawiam się jak trudno jest się dostać?

Nowy wpis

Dzień dobry, Poszukujemy osób z doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi związanych z branżą OZE. Oprócz umiejętności twardych zwracamy uwagę na umiejętności miękkie takie jak: komunikatywność, organizacja czasu pracy swojej jak i zespołu, prowadzenie wystąpień publicznych, zaangażowanie w rozwój firmy oraz własny, budowanie dobrych relacji z pracownikami i Klientami. Oczywiście prowadzimy odpowiednie szkolenia dedykowane managerom/kierownikom, dlatego te umiejętności będą stale pogłębiane podczas Akademii Managera, aby zapewnić wsparcie i rozwój pracownikom. Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego pracuj.pl.

Aktualność
Z pasji do piłki nożnej do triumfów w biznesie Mateusz Wróbelpokazuje, że sukces jest możliwy dzięki wytrwałości i pasji.

Świat sportu i biznesu łączy to, że wymagają codziennej pracy nad sobą i wykonywania zadań, czasami mozolnych, z ogromną pasją i entuzjazmem” - podkreśla Wróbel, partner zarządzający Supreme Global.

Przeczytaj artykuł, aby zobaczyć, jak można skutecznie przenieść dyscyplinę i determinację z boiska na pole biznesowe, osiągając przy tym znaczące sukcesy.

Aktualność
“Miejscówka na „workation” w zagranicznym kurorcie, a dla najwierniejszych nawet własny dom. [...] W ramach benefitów pracowniczych można dostać dziś dom wart pół miliona zł”.Nasz nowy program benefitowy "Your Supreme House” dla Doradców Energetycznych w Supreme Energy został wyróżniony przez Forbes Polska i Onet.

Program nagradza najbardziej zaangażowanych pracowników, oferując im możliwość otrzymania od nas 90-metrowego ekologicznego domu w dowolnym miejscu w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, by dowiedzieć się więcej o inicjatywie "Your Supreme House" m.in. naszych warunkach i celach oraz jak Supreme Energy rewolucjonizuje benefity pracownicze, przyczyniając się do budowania długoterminowych relacji z zespołem.

Link do artykułu
waldek

dajcie prosze znać czy istnieje w firmie dział pomocy sprzedaży który organizuje leady (potencjalnych klientów)? a jesli istnieje to dajcie znać na jakich zasadach się to odbywa? Czy praca jednak polega głownie na D2D (chodzeniu od drzwi do drzwi)

@waldek

Tylko D2D.Przygotowanie polega na tym , że chodzisz z drugą osobą i obserwujesz jak ona to robi .Uczysz się leadów praktycznie na pamięć i po egz idziesz w teren

Jaga
@@anonim

I co, uważacie ze warto? bo ja to się właśnie nad praca zastanawiam. Idzie się z jakaś doświadczoną osobą? A można sobie wybrać z kim chce się iść?

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Heiki

Manager sprzedaży Na jaką podstawę można liczyć? Czy leady są dostarczane przez firmę czy większość się samemu pozyskuje? Na jakie auto służbowe można liczyć? Lub jaka jest forma dofinansowania do auta dla managera

Kamil
@Heiki

Podstawy nie ma. Zarabiasz tyle ile spiszesz umów. Auto służbowe wygląda tak że jeżeli masz umowy to dostajesz dofinansowanie do leasingu. Do póki nie masz na koncie umów nie dostajesz auta.

Justyna

Zastanawiam się czy nie złożyć CV czy da się zarobić jakieś pieniądze a nie tylko tracić czasu i pieniędzy na paliwo.

Marek ok
@Justyna

Da się oczywiście i to bardzo dużo, kwestia tego czy będzie Ci się chciało pracować. Dostajesz całe przygotowanie, wystarczy się nauczyć i lecisz. Ty za umowę zarabiasz tyle, ile niektórzy za cały miesiąc, ale wiadomo kto co lubi :)

@Marek ok

Czy faktycznie chodzi tu tylko o to czy komuś się chce pracować czy tez nie? a jakie jeszcze inne czynniki wpływają na możliwość powiększenia kwoty wynagrodzenia? bez jakich umiejętności nie warto w ogóle się zgłaszać?

Adrian Nowy

Witam serdecznie. Mam 35 lat a od 6 mieszkam i pracuje za granicą. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem do kraju lecz nie mam pomysłu czym mógłbym się tam zajmować żeby godnie żyć. Biorę pod uwagę np. zrobienie jakiś kursów żeby podnieść swoje kwalifikacje itp. Jakiś czas temu natrafiłem na ogłoszenie firmy Supreme Energy. Bardzo zachęcające ogłoszenie ( pełne szkolenie, dobre zarobki i pomoc bardziej doświadczonych pracowników )jak i dobre warunki z tego co czytam na forum itp. Czy osoba zdeterminowana na działanie ale bez doświadczenia w tej branży ma szansę odnaleźć się w tej pracy ? Gdzie odbywa się rozmowa kwalifikacyjna? Czy na spotkania z klientami umawia firma czy sam muszę ich pozyskać? Czy często zdarzają się osoby które się w tym nie odnajdują ? które się do tej pracy nie nadają ? Wiem że moje pytania mogą wydawać się głupie ale chcę rozwiać wszystkie wątpliwości. Proszę o odpowiedzi od osób które tam pracują bądź pracowały. Pozdrawiam cały zespół Supreme Energy i być może do zobaczenia.

Aplikant

Witam, dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko terenowy doradca. Możecie się wypowiedzieć jak wygląda w praktyce taka praca i czy warto aplikować?

Słuchajcie, a w przypadku doradców terenowych, to jedyna dostępna forma to B2B? Pasowałaby mi ta podstawa 5 K (o ile to podstawa jest, ale od takiej sumy się zaczynają widełki), tylko że zakładanie firmy trochę mniej...

Małgorzata

Widząc tak wiele różnych opinii zależało mi by przedstawić swoją. Firma Supreme Energy zapewnia pracownikom coś więcej niż często wspominane tu aspekty finansowe. Pzrede wszystkim możliwość rozwoju, inwestuje w pracowników i bardzo, ale to bardzo nagradza za dokształcanie się, rozwój osobisty i zawodowy. Bardzo mocno inwestuje w cały back office i tu rotacji nie ma. Jest stały team, który współpracuje ze sobą w kilku miastach Polski. Jest dbałość o rozwój, o wolny czas pracowników, o ich rodziny. Z każdym problemem można się zwrócić do Prezesa, który jest dobrym człowiekiem i szczerze chce pomóc innym. Pomóc począwszy od rozmowy, dawki motywacji, po wsparcie we wszystkim. Dla mnie praca tu to poczucie bezpieczeństwa i przeświadczenie, że razem tworzymy wielką firmę.

Paula

Szukając pracy kierowałam się przede wszystkim dobrą atmosferą w zespole, zależało mi aby trafić na miejsce, w którym nie szwankuje komunikacja, a także będę miała możliwość rozwinąć się zawodowo... i w końcu znalazłam! Już po 2 tygodniu pracy dla Supreme Energy przyznałam, że to praca, którą uwielbiam! Zaraz przyjdzie 3 miesiąc współpracy i zdanie w 100% podtrzymuję! Dlaczego? Przekonała mnie świetna atmosfera panująca w firmie, poznałam mega życzliwych ludzi, którzy odpowiednio wdrożyli mnie w meandry pracy. Supreme to ekipa, która zawsze służy pomocą i wzajemnie się wspiera, dlatego z uśmiechem na twarzy przyjeżdżam do biura. Jeżeli chodzi o możliwości rozwoju tu również jestem zadowolona, dostaję często nowe zadania, dzięki którym mogę poszerzać swoje kompetencje, a i wynagrodzenie jest bardzo w porządku.

Jacek

Za pomoc dla domów dziecka macie u mnie dużego plusa! Fajnie, że poza pracą robicie coś dla innych.

Pedros

Jak wygląda sprawa z samochodem firmowym pracownik dostaje odrazu wie ktoś jak to wygląda?

Igorson
@Pedros

No więc… masz dopłaty do auta premium, a jak się rozkręcisz i masz wyniki na plusie, to dopłaty też idą w górę. To praktycznie jakby motywacyjny bonus, piszesz umowy dodatkowo dostajesz dopłaty.

@Igorson

Co to za dopłaty tak konkretnie? Co się na nie składa i na czym polegają? Jest co do tego jakiś przelicznik względem liczby umów?

Jaro

Tam masz przykładowo za 6 umów dopłatę 1500 zł, za 10 umów 2200 zł itd… Auto wybierasz jakie chcesz..

Jaro Piki

Bardzo dobre wynagrodzenia na stanowisku doradcy energetycznego, super benefity ale za to dużo roboty :)

RDM

Robota w OZE to taki jackpot, sprzęt sprzedaję się sam przez te wszystkie dotacje, do tego w Supreme otrzymujesz pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy, wszystkiego Cię nauczą. Sam zaczynałem 3 miesiące temu i teraz średnio zarabiam ponad 10 k miesięcznie.

Wanda
@RDM

10 tys zarabiasz? Netto czy brutto? I czy przy tym jesteś w stanie opisać swoją pracę? interesuje mnie jednak nakład pracy oraz ogólny wysiłek. Jakieś specjalne predyspozycje są potrzebne czy raczej każdy się wdroży?

Pawel

Aktualność
Debiut na giełdzie i ekspansja zagraniczna – Supreme Energy zmierza w stronę giełdy!

„Supreme Energy w kierunku rynku regulowanego! Kierunek jest tylko jeden! Rozwój dla spółki, rozwój międzynarodowy oraz dać szanse najlepszym współpracownikom aby zostali prawdziwa częścią naszej organizacji!”

Kliknij w link, aby przeczytać artykuł w Puls Biznesu:
Tomczii

Nie ukrywam przyszedłem do Supreme ze względu na hajs jaki można tu zarobić, wciągnął mnie kolega i z perspektywy czasu uważam, że to była to bardzo dobra decyzja. Zarobki, atmosfera, satysfakcja z pracy to wszystko plus w porównaniu do pracy za biurkiem. Na pewno bardziej wymagająca, ale za to kończysz dzień i wiesz, że dałeś z siebie wszystko i jesteś za to odpowiednio wynagrodzony!

Znak zapytania

Witam Mam pytanie czy ktoś pracuje w tej firmie z okolic Wrocławia bądź Jeleniej Góry? Zastanawiam się nad współpracą z tą firmą, w gąszczu tych wszystkich ofert w tej branży podchodzę z dystansem. Może ktoś się podzieli świeżą opinią na temat tej firmy. Czy ktoś jest zadowolony z pracy w ostatnich miesiącach? A może ktoś dopiero zaczyna ?

Donek
@Znak zapytania

Ja akurat pracuję w innym województwie ale znam ten Team, kręcą dobre wyniki szczególnie na pompach ciepła. Raczej same pozytywne opinie słyszałem, wiadomo to jest sprzedaż bezpośrednio dużo od Twojego zaangażowania, ale na początku dostajesz wszystko, tzn szkolenie w prowadzające i potrzebne materiały, wsparcie przełożonego. Biuro mają bodajże we Wrocławiu. Ja jestem zadowolony prowizje bardzo wysokie.

Arkadiusz

Mam pytanie co dostajemy na start i na jakich warunkach jest umowa.

@Arkadiusz

Nie myślisz, że odnośnie tego zapytania to wszystko tak czy siak nie zależy przypadkiem także od samego stanowiska? teraz parę ofert właśnie jest wystawionych. Mnie ta dla psychologa biznesu interesuje, piszą w niej o umowie o prace a także kontrakcie, jak sadzicie, która wersja jest bardziej preferowana i dlaczego? podkreślona jest tez praca stacjonarna. W tym przypadku ciężko o tryb hybrydowy? Chyba ze konsultacje tez są prowadzone online?

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.