Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

Patryk

Dzień dobry, proszę o wiadomość jakie można uzyskać u Państwa benefity poza praca. Jestem zainteresowany praca biurową

@Patryk

Panie Patryku, Poza wynagrodzeniem na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie (w zależności od preferencji), dla naszych pracowników przygotowaliśmy takie świadczenia jak: - wyjazdy integracyjne (hotel min. 4/5* gwiazdek) - w zależności od działu możliwość wzięcia udziału w wyjeździe zagranicznym (do tej pory Turcja, Ibiza, Dubaj) - konferencje firmowe z noclegiem w hotelach min. 4 gwiazdkowych - karta multisport - dodatkowe ubezpieczenie na życie

Supreme stworzyło wspaniałe warunki pracy, które doskonale uwzględniają potrzeby pracowników z rodzinami - w tym mnie. Elastyczność w ustalaniu godzin pracy i możliwość odbioru dzieci w ciągu dnia pracy ułatwiają mi godzenie obowiązków zawodowych i rodzicielskich. To miejsce, gdzie czuję się doceniona jako matka i profesjonalistka, co pozwala mi być skuteczną zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym, polecam ;))

Danieloos

Tu można wreszcie zarobić na swoje marzenia i cele - Zarobić NIE WYSIEDZIEĆ. Nie jest to praca na etacie, tylko w sprzedaży na prowizji, co daje możliwość zarobków bez limitu. Dostajesz ogromne wypłaty adekwatne do zaangażowania. Mi osobiście praca w sprzedaży zmieniła życie na lepsze i wygodniejsze. Jak będzie to u Cb tego nie wiem, ale warto spróbować.

Robercik
@Danieloos

Dokładnie, niektórzy to za samo to że się pojawią w pracy chcieliby zarabiać po 15 tys, praca nie jest łatwa za to bardzo opłacalna.

Bez porównania

Dołączyłem z innej firmy sprzedającej produkty oze, i stwierdzam, że tam to była trochę zabawa w sprzedaż porównując do Supreme. Miesięcznie cała organizacja ledwo pisała 60-70 umów w tym ja średnio 3-4 kwity. Tu w samym lipcu wykręciliśmy 590 umów i w tym moje 15 umów! Jest potencjał i możliwości.

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Krystiano

Pracuję w branży OZE od lat, a moja nowa firma, w której jestem zatrudniony, oferuje znakomite warunki pracy. Doceniam atmosferę wsparcia i uznania, jaka panuje w zespole. Moje regionalne biuro zapewnia mi wszystko czego potrzebuje i jest w wysokim standardzie. W poprzednich firmach był nawet problem z papierem do drukarki, a działające nowe sprzęty w Supreme to zbawienie …

Jacek T.

Supreme to firma z branży OZE, w której doświadczony pracownik ceniony jest za zapewnienie mu porządnych zarobków. To szczególnie istotne, ponieważ muszę utrzymać swoją rodzinę w czasach drożyzny w naszym cudownym kraju. Supreme stało się dla mnie stabilnym miejscem zatrudnienia, gdzie czuje się doceniony i spełniony zawodowo dzięki odpowiedniej polityce prowizyjnej. Wiele doświadczeń w moim życiu zawodowym pozwala mi doceniać mój aktualny wybór ...

Młody G

Praca w firmie Supreme jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. To tutaj mogę zdobywać pieniądze, które pozwalają mi cieszyć się luksusowymi wakacjami i szybkimi samochodami, o jakich zawsze marzyłem. Ta firma nie tylko daje mi możliwość realizacji zawodowej, ale także spełnienia moich marzeń o ekskluzywnym stylu życia, na który wcześniej nie mogłem sobie pozwolić ;)))

Biuro

Nie moja bajka. Spróbowałem ale jednak nie widzę się w sprzedaży. Miałem indywidualne szkolenia z menago, próbowałem przez 3 tygodnie ale jednak preferuję pracę biurową.

Team Dżusss

Dżuuussss !! Zawsze chciałem pracować w miejscu, w którym społeczność napędza do działania i sprawia, że czujesz się w teamie po prostu dobrze i swobodnie. W Supreme jesteś doceniany za efekty i odpowiednio za nie wynagradzany. Zapraszam do ekipy ze Śląska!

Wyjadacz Sprzedaży

W ostatnim czasie mam okazję pracować w tej firmie jako już doświadczony handlowiec. To prawdziwie satysfakcjonująca podróż, dzięki której osiągam wyniki finansowe jakich zawsze oczekiwałem. Wszyscy cisną z branży OZE, ale tu dalej siedzi kwit i to naprawdę pokaźny. Dodatkowo, w Supreme jest świetna atmosfera w zespole i wsparcie ze strony szefostwa. Jestem zdecydowany kontynuować karierę w tym miejscu, nadal dążąc do rozwoju firmy i kolejnych sukcesów. Dlatego umieszczam tę opinię, żeby polecić pracę tutaj inny wyjadaczom, bo się opłaca i warto.

Niehandlowiec

Spędziłem 3 miesiące w tej firmie ogólnie było spoko ale muszę przyznać, że sprzedaż to chyba nie moja bajka. Plus jest taki, że w końcu trochę grosza udało mi się zarobić ale chyba bardziej się odnajdę w innej branży. Ale nie powiem, atmosfera była kozak. Ludzie tam są super, mega pozytywni i zawsze gotowi do pomocy. Razem tworzyliśmy taki zgrany zespół, że praca mi dawała fun pomimo niebycia jakimś wymiataczem. Daje okejke firmie i polecajke ;)

Rakan

Praca w Supreme to zdecydowanie rewelacyjna szansa na rozwój zawodowy. Od momentu, gdy dołączyłem do tego przedsiębiorstwa, doświadczyłem wyjątkowego wsparcia, inspiracji i przede wszystkim, niezliczonych możliwości rozwoju, jakich nigdzie wcześniej nie doświadczyłem. Firma stawia ogromny nacisk na kulturę organizacyjną skupioną na współpracy, co tworzy ekstra warunki dla ambitnych jednostek pragnących ciągle podnosić swoje umiejętności, pozdro!

Martin

Pracuje tu jako starszy doradca energetyczny, jak na razie jestem bardzo zadowolony, przez te 4 miesiące pracy udał mi się zrobić awans i trzymać tempo z pisaniem umów. Zarabia się bardzo dobrze, wystarcza żeby godnie żyć. Nie muszę wyjeżdżać do pracy zagranice i tyrać w fabryce w Holandii, jestem na miejscu u siebie. Nie ukrywam, że zarobki motywują, przez co z miesiąca na miesiąc pracuję więcej, ale i więcej zarabiam : ) Do tego mnóstwo benefitów i dodatków. Polecam

Budowanie zespołu może odbywać się tylko na podstawie szacunku i wzajemnych relacji. Długo zastanawiałem się nad przyjściem do Supreme. Na początku mocno się docieraliśmy, nadal mam kilka kwestii, które mi nie pasują ale wspólnie z megao pracujemy nad tym.

Etyka firmy

Fajne jest to, że poza zarabianiem pieniędzy firma daje coś od siebie. Podczas ostatniego Supreme Day zebraliśmy ponad 20 000 zł podczas licytacji charytatywnej. To był super pomysł! Oby więcej takich

Darek

Zanim dołączyłem do Supreme Energy, pracowałem fizycznie w budowlance. Po 10 latach pracy w tym środowisku miałem już dość, tu jest zupełnie inna atmosfera i mental. Przychodzisz do pracy i otaczasz się ludźmi, którzy chcą osiągnąć coś w życiu, a nie lawirować dzień po dniu. Inne spojrzenie na świat, środowisko które Cię buduje i pcha do przodu!

Chris

Jako były pracownik, muszę powiedzieć, że warunki pracy były bardzo komfortowe i sprzyjały produktywności. Firma dbała o ergonomiczne stanowiska pracy, zapewniając odpowiednie wyposażenie i narzędzia do wykonywania naszych zadań. Systematyczne szkolenia oraz wsparcie naszego zespołu pozwalały na rozwijanie naszych umiejętności zawodowych. W firmie była też przyjazna atmosfery pracy, więc nie przychodziło się z żalem do pracy

Kortal

Pracując w firmie Supreme, zawsze podziwiałem etykę i wartości, które były fundamentem jej działania. Wysoka uczciwość i transparentność w komunikacji były priorytetem, zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z klientami. Pracodawca wykazywał zrozumienie i empatię wobec pracowników, dbając o równowagę między życiem zawodowym a osobistym. Nie żałuję tego roku w firmie, jednak teraz czas na moje przedsiębiorcze wyzwania

Sprzedaż popłaca

Sprzedajesz PV, pompy ciepła, magazyny energii, to produkty które się sprzedają, na to wszystko są dotacje oraz zakup tego typu rozwiązań realnie zmniejsza opłaty. Klienci chętnie kupują, a ty zgarniasz fajne prowizje. Średnio pisząc 8-10 umów miesięcznie wyciągam 20 tys.

Burżuasty

Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem wynagrodzeń i możliwościami zarobkowymi, jakie firma oferuje. Poprzednia praca nie dorastała tej do pięt. W końcu czuję się doceniony i usatysfakcjonowany z przelewu, który dostaje … Supreme to moje miejsce i to też miejsce, gdzie można utrzymać wysoki standard życia i oszczędzać na przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.