Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

Rolek

Pracując tutaj czuję, że atmosfera naprawdę rządzi! Szefostwo traktuje nas z mega szacunkiem, ale też wszyscy razem ciśniemu ku wspólnym celom. To nie jest tylko robota. Jesteśmy jedną ekipą. Gdzie każdy ma swój głos. Vibe jest mega, chociaż czekam na nowy telefon służbowy, bo ten aktualny już trochę nie dojeżdża

Zasłużone 9/10

Od razu na wstępnie zaznaczę, że moja opinia dotyczy biura w Warszawie i panujących tam warunków pracy. W biurze panuje spoko atmosfera, a także możesz liczyć na wsparcie osób z twojego działu, podczas wdrożenia oraz w późniejszej pracy. Nie jest to korpoklimat i praca w openspace, gdzie ciągle stoi nad tobą SUPERVISOR i wymaga raportów, tabelek, podsumowań etc. Jesteś rozliczony za pracę, którą masz zleconą do wykonania bez przerostu biurokratyzacji, masz też duży wpływ na rozwój firmy – inicjatywy mile widziane ;). Na start dostałam umowę o pracę, i po przedłużeniu współpracy podwyżkę, wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie. Wynagrodzenie adekwatne do stażu pracy i umiejętności, dodatkowo karta multisport oraz imprezy firmowe (z nagrodami), wyjazdy firmowe (był wyjazd do Arłamowa – w pełni opłacany przez firmę), zapewniony są także wszystkie narzędzia tzn laptop, telefon etc.. Podsumowując praca w Supreme Energy jest satysfakcjonująca, rozwojowa a także bardzo fair. W zamian trzeba wypełniać swoje obowiązki, czasami też te wykraczające poza standardowe zadania na danym stanowisku.

Hahaha
@Zasłużone 9/10

Podaj adres tego niby biura w Wawie...

: )
@Hahaha

Biuro mieści się na Warszawskiej Sadybie. Jeśli będziesz uczestniczył w rekrutacji na pewno otrzymasz dokładny adres :)

Tobi1993

Pieniądze, które można tu zarobić są na poziomie dobrego programisty, a nawet lepiej. Szkoleniowo git, raczej wszystko poukładane widać, że firmę tworzą doświadczeni handlowcy, procesy w firmie jeszcze trochę do poprawy. Atmosfera i ludzie bardzo na plus, nie ma nudy zarówno na standardowych odprawach czy też na cyklicznych szkoleniach managerskich oraz imprezach firmowych. Warto spróbować swoich sił, ja już 7 miesięcy w organizacji i uważam, że jest dużo lepiej niż w poprzedniej firmie D2D.

Izabela

W Supreme czekają rewelacyjne zarobki, ale również niezliczone możliwości rozwoju zawodowego. A jeśli chodzi o życie prywatne, to nie do przecenienia są możliwości poznawania nowych ludzi zarówno w pracy jak i na firmowych spotkaniach czy wyjazdach. Firma, która oferuje takie luksusowe benefity jak np. ekskluzywne wakacje czy dostęp do samochodów służbowych z pewnością stwarza doskonałe warunki do czerpania radości z życia i spełniania pasji. Praca tutaj może stać się nie tylko sposobem na zdobycie stabilności finansowej, ale także okazją do tworzenia niezapomnianych wspomnień i przeżyć. To naprawdę znakomite miejsce dla dynamicznej singielki gotowej cieszyć się życiem i osiągać sukcesy :))

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Supreme to po prostu raj ;))) Zarobki są po prostu zajebi***!! A inne benefity też lux. Firma dba o swoich ludzi na każdym kroku. Od firmowych wakacji na egzotycznych wyspach, po luksusowe samochody służbowe, które robią prawdziwą furorę na ulicach miasta (if you know what I mean). Praca tutaj to czysta przyjemność bo kto nie chciałby pracować w miejscu gdzie troszczą się o ciebie tak bardzo? To nie jest po prostu praca to styl życia pełen luksusu i wygody!! Chyba nie ma lepszego miejsca do pracy w całej branży ...

Kasia Ro.

Polecam prace w biurze w Sopocie. Lokalizacja Top - zaraz przy monciaku. Do tego fajny zespół i ciekawe zadania.

Marek K

Wynagrodzenie w terminie, jasne warunki współpracy, do tego po 4 miesiącach uzyskałem dofinansowanie do audi a7 (ponad połowa leasingu). Polecam

Jakub

dobry skrypt sprzedażowy + poukładane procesy. Jak dla mnie ok

Konrad

Czołem! Praca nie dla każdego, raczej dla osób otwartych, które nie boją się zagadać do nieznajomych osób, kto ma doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej to oczywiście plus na starcie. Wiadomo, są w organizacji też osoby, które w ogóle nic wcześniej nie miały wspólnego ze sprzedażą, a co miesiąc zarabiają średnio 15-20 tys. Jeśli jesteś nastawiony na zarabianie pieniędzy, to dobrze trafiłeś, tu takie możliwości są. Ja tam wole pracować w Polsce i zarabiać jak za granicą.

Patka

Będąc w Supreme jako kobieta czuję się naprawdę ceniona i zauważona. To nie tylko praca ale to przestrzeń, gdzie różnorodność ma ogromne znaczenie. Firma naprawdę stwarza warunki sprzyjające rozwojowi każdego niezależnie od płci. Jestem częścią zespołu, gdzie moje pomysły są słyszane i respektowane a współpraca opiera się na wzajemnym szacunku. To buduje poczucie przynależności i motywuje do dalszego zaangażowania :))

Yuras

Pracując w Supreme, czuję, że trafiłem na prawdziwą perełkę. To nie tylko praca, to swego rodzaju zaproszenie do kreatywnej zabawy z OZE. Luźna atmosfera, gdzie hierarchie to nieco przestarzały koncept, sprawia, że naprawdę można poczuć się jak ważna część zespołu. Co więcej, opcja pracy "ile zrobisz tyle zarobisz" i elastyczne godziny pozwalają na pogodzenie życia zawodowego z rodzinnym

Jarosław K.

Kiedyś knociłem w sklepach, kasa była średnia. Teraz w OZE – wow!! to dopiero inny level! Mam rodzinę na utrzymaniu, więc te wyższe zarobki to po prostu świetna sprawa. Nie tylko dla mnie ale i dla nich. Praca w sprzedaży to nie takie straszne daje to sens a i tematyka ekologiczna daje fajny klimat. Jestem tam, gdzie powinienem być – dla rodziny i dla siebie

Majka

Praca w Supreme to absolutna petarda dla mnie, która ledwo skończyła liceumi! Uczę się od doświadczonych gości w sprzedaży i zarabiam dobry hajs. Max gdzie by mnie teraz przyjęli to jakaś Żabka za co podziękuję. OFC czasu spędzam w pracy dużo, ale mam też czas, żeby odpocząć i poimprezować, także wszystko się zgadza. Jak nie masz pomysłu na siebie, to wpadaj do nas ????

Marika

Jestem totalnie zajarana pracą Supreme! Pracuję tu tylko od dwóch miesięcy, a już biję rekordy w regionie ;))) Kasę zarabiam naprawdę dobrze, a co najlepsze, widzę przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Naprawdę czuję, że to jest moje powołanie i jestem pewna, że osiągnę jeszcze więcej w tej branży!! Dołącz do nas, zachęcam

Mati

Przez cztery miesiące ciężko pracowałem w Supreme. Sprzedaż to nie moja bajka, ale kurczę, atmosfera i ci ludzie, których poznałem były mocne. Współpraca z tymi wariatami z przyjaznymi twarzami sprawiała, że czasem zapominałem o całym tym targowaniu. Wszystko to sprawia, że odejście trochę żal, ale trzeba być uczciwym ze sobą i iść tam, gdzie palce same skierują, a nie tam, gdzie ktoś mówi "musisz". Na pewno to doświadczenie mi się przyda, bo teraz wiem, czego nie chcę, a to już kawałek drogi do znalezienia tego, co mnie naprawdę kręci. Może przyszłość leży gdzieś indziej, ale jak lubisz sprzedażówkę, to Supreme będzie git

Marcinek

Ponadprzeciętne wynagrodzenia, możliwość szybkiego awansu – sam awansowałem na starszego doradcę w pierwszym miesiącu pracy. Opcja dla ludzi zaangażowanych na maksa, którzy wiedzą czego chcą i się nie poddają. Tu musisz włożyć na początku trochę w rozwój, skumać na czym polega sprzedaż, zdobyć doświadczenie a później odcinasz kupony! Bawisz się tym, co daje mega satysfakcje i ogromne pieniądze jak na polskie warunki.

Pitter

Moja ostatnia firma też z branży OZE zbankrutowała, może to i lepiej bo trafiłem właśnie do Supreme Energy. Montaże w ciągu 2 tygodni, a jak montaż trwa dłużej, to ty jako doradca masz więcej płacone. Przejrzysty plan wynagrodzeń, nie ucinają wypłat, tyle ile spiszesz to tyle wypłacają. Wypłaty naprawdę wysokie a do tego benefity, szkolenia i dodatkowe programy motywacyjne. Z minusów czasami jest trochę stresów z klientami oraz jest trochę presja na wyniki, ale to jak w sprzedaży.

Krystian

Doceniam, że Supreme skupia się na ekologicznych rozwiązaniach, które mają realny wpływ na ochronę środowiska. Jako młody człowiek, czuję się zainspirowany pracą w miejscu, które stawia na zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną. Dzięki temu moja praca ma sens i pozwala mi czuć, że przyczyniam się do czegoś większego. Ponadto, firma oferuje nam możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności, co jest dla mnie bardzo ważne w mojej karierze zawodowej. Wraz z takim zaangażowaniem i pozytywnym wpływem na świat, nie tylko cenię etykę tej organizacji, ale również czuję się z nią związany z całego serca. Polecam dołączyć do nas ;)

Maria

Jako pracownica Supreme jestem z dumą związana z tym miejscem pracy. Firma ta jest nie tylko liderem w dziedzinie ekologicznych rozwiązań, ale także głęboko oddana etyce i wartościom. Wspierając rozwój OZE, czuję, że moja praca ma pozytywny wpływ na przyszłość naszej planety i środowiska, które zostawię moim dzieciom. To miejsce, gdzie dba się o zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną, co jest zgodne z moimi przekonaniami. Co więcej, firma oferuje mi wsparcie i elastyczność w pogodzeniu życia zawodowego z rodziną, co jest dla mnie niezwykle ważne :)))

Zarobki może i dobre wpadły ale po 2 miesiącach pracy w terenie odpuściłem. Praca od 7 do 21. Mogłem mniej ale za dużo wziąłem na siebie i jednak to nie mija bajka

Kacper

U mnie podobnie ale wróciłem do firmy, swoje przepracowałem i teraz jest bardzo ok. Czasami trzeba zacisnąć zęby, zwłaszcza jak się jest nowym w branży.

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.