Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

Guzaty

Pracuję w tej firmie od ponad pół roku, a możliwości rozwoju zawodowego są mega. Nie sądziłem, że tak pozytywnie się zaskoczę. Czasem jest dużo pracy, ale jednak doskonale zorganizowanie pracy i oferta wsparcia szkoleń oraz programów rozwoju mi to rekompensuje. Supreme dba też o profesjonalizm i atmosferę pracy, także warto ;)))

Biuro

Pracując na stanowisku administracyjnym w biurze, dostajesz wszystkie potrzebne narzędzia do pracy, takie jak komputer, telefon, miejsce do swobodnej nieskrępowanej pracy, jak czegoś potrzebujesz typu podstawka pod laptopa, myszka itp, nie ma problemu z zamówieniem, aby ułatwić sobie prace. Jest też dofinansowania wybranych przez siebie szkoleń zewnętrznych, raz w roku wyjazd dla pracowników biurowych do fajnych hoteli w Polce (rok temu był Arłamów, w tym roku Odyssey) w pełni darmowe. Dodatkowo 3 razy w roku Supreme Day, gdzie są także nagrody i impreza, plus jeszcze wigilie, grille, prezenty na urodziny, karta multisport, jest tego trocheee. Po okresie próbnym podwyżka – przynajmniej u mnie : ), i pensja stale rośnie. Mega polecam, pracownik niezostawiony samemu sobie tylko wynagradzany za efektywną pracę.

Starszy manager

Rozpoczynałem na stanowisku Doradcy Energetycznego, później kolejne awanse, teraz jestem Starszym Managerem Zespołu. Rozpocząłem od szkolenia dla Doradców, później zakwalifikowałem się na Akademią Potencjalnego Managera, teraz już pełnoprawnie Akadamia Managera. Na każdym etapie mentoring dostosowany do stanowiska. Możesz nie mieć doświadczenia, jeśli jednak zależy Ci na pracy i poświęcisz swój wolny czas, w perspektywie roku jesteś w stanie dobrze się ustawić.

Podróżnik

Wyjazd do 5*hotelu w Turcji, wyjazd do Dubaju, Wyjazd na Ibizę. W międzyczasie 4x hotele premium w Polsce, nie wspominając już mniejszych spotkań czy Supreme Day. To wszystko w tzw. międzyczasie i przy zarobkach mocno powyżej średniej. Potwierdzam, że można łączyć przyjemne z pożytecznym ????

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Adriano

@Pracodawca po rozmowie rekrutacyjnej jest podpisywana umowa o pracę czy "zleceniówka" ? Jaka jest forma zatrudnienia ? I czy z podpisaniem umowy będziecie czekać jeśli ktoś jest na wypowiedzeniu ?

Lider

Wszyscy dookoła w braży OZE obiecują kokosy, jednak po pół roku firmy znikają z rynku. Tutaj już ponad 2 lata i firma nie zwalnia tempa. Miesiąc po miesiącu bijemy rekordy. Kiedy zaczynałem było nas 40 handlowców, teraz ponad 200. Dajmy jeszcze rok i coś czuję, że będzie kosmos.

Kuba

Jasny i przejrzysty plan wynagrodzeń. Pracuje już ponad rok i tak jak się umówiliśmy podczas rekrutacji tak jest do dziś. Wynagrodzenia w terminie + bonusy jak ostatnio wyjazd z góry z moją grupą handlową. Polecam.

PodejścieTop

Odszedłem z konkurencji właśnie do Suprema, wcześniej pracowałem w innych firmach związanych z OZE. Tam zawsze były jakieś problemy z wypłatami, tu ucięli za coś, na montaże czekało się po 2 miesiące i wtedy dopiero kasa, masa wymówek i stresów. W Supreme Energy twoim zadaniem jest sprzedać produkt, wszystko jest tak ułożone żebyś dostał pieniądze jak najszybciej i zawsze na czas. Nigdy nie było problemów. Jasno opisany system wynagrodzeń, który ma później odzwierciedlenie z cyferkami na koncie po wypłacie. Dla mnie to jest mega istotne, bo byłem już na nie jednej rozmowie rekrutacyjnej, w której obiecują złote góry a później tylko zawód i nerwy.

Celpalkwit

Wreszcie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z zarobków i tego, co daje pracodawca. A troche zjadłem zęby na sprzedaży i pracy u Januszy biznesu. Oprócz wynagrodzeń, które oscylują w granicach 10-15 tys na stanowisku doradcy energetycznego, dostajesz masę dodatków. Darmowe szkolenia np. z J B Bączkiem, bonusy pieniężne za kręcenie wyników, wyjazdy integracyjne i zagraniczne (byłem w Dubaju teraz czekam na wrzesień i Ibizaaaaa), do tego dofinansowanie do furki i Supreme Day, które jest 3-4 razy w roku. Petarda! Warto tu zawitać!

Pater

Pracując w tej firmie, doświadczam profesjonalizmu i zaangażowania na najwyższym poziomie. Atmosfera w biurze jest poważna, ale przyjazna, co sprzyja skupieniu się na wykonywaniu zadań. Zespół, w którym pracuję, cechuje się wysokim poziomem kompetencji i wzajemnego szacunku. Pracując tutaj, czuję się doceniony i widzę, że moja praca ma realny wpływ na rozwój firmy. To miejsce, w którym wartości takie jak zaufanie, rzetelność i profesjonalizm są priorytetem ;)

Pride

Pracuję w biurze tej firmy i nie chce się brać HO! Świetna atmosfera, dużo uśmiechu i uprzejmości! Benefity to 10/10 i nigdy nie ma nudy w pracy. Uwielbiam to miejsce!

Praca Katowice

Jestem właśnie w trakcie budowania nowego zespołu sprzedażowego na Śląsku. Jeśli ktoś szuka pracy niech zgłosi się poprzez social media Supreme. Dział rekrutacji stamtąd tez przekazuje Cv ;)

Adrian Rzeszów

Przejrzysta struktura handlowców, dobrze ułożony skrypt. Co najważniejsze to sprzedajemy lepsze i jutro i dbamy o planetę wiec wszystko na tym zyskujemy. Polecam

Doswiadczony

Pracuje od 5 lat w branży door to door. Wiele firm przeszedłem. Obecnie od 2 lat w strukturze w Ostrowie i jestem bardzo zadowolony. Jasna struktura wynagrodzeń, mocne wsparcie back office i fajni ludzie. Polecam

Piotr K.

Pracuje w firmie Supreme przez trzy lata i to był fajny experience. Możliwości rozwoju były nieograniczone, a firma inwestowała w szkolenia i różnorodne projekty. Współpraca z kompetentnym zespołem była inspirująca, a atmosfera pracy przyjazna. Śmiało polecam tę firmę wszystkim zainteresowanym branżą fotowoltaiczną ...

Kraciasty

Pracowałem w firmie Supreme Energy przez dwa lata i to była jedna z najlepszych decyzji w mojej karierze. Atmosfera była przyjazna, zespół kompetentny i pełen pasji do codziennej pracy. Możliwości rozwoju zawodowego były inspirujące, a organizowane szkolenia i konferencje pozwalały na poszerzenie wiedzy. Wynagrodzenie było atrakcyjne, a system premiowy motywował do osiągania lepszych wyników. Polecam! ;)))

Franek G

Pracuję tutaj od kilku miesięcy i nie mogę sobie wymarzyć lepszego miejsca do rozwoju! Zespół na Śląsku jest mega i można liczyć na wsparcie ze strony kolegów i szefostwa ????. W Supreme oprócz ponad przeciętnych wypłat masz świetne benefity, takie jak wycieczki, dopłaty, imprezy firmowe + programy motywacyjne wewnątrz swoich teamów. Na początku otrzymujesz pakiet szkoleń i wdrożenie, co pozwala łatwo wystartować. Do pracy przychodzę żeby zarobić pieniądze i to otrzymuje, ponadto dobra atmosfera na biurze. Na co trzeba się przygotować i dać od siebie to: zaangażowanie i poświęcenie, ale myślę bezsprzecznie warto!

Krul Foto

Jak się chce to można. Praca jest ciężka, ale przynosi efekty i lepszy dochód niż na etacie

Kroxy

W biurze pracuje się elegancko, bez presji z góry. Zdecydowanie inny klimat niż w korpo. Jestem zadowolony ze swojej decyzji i polecam ;)

Łuki Błysk

Jedziemy nie zwalniamy! Jest to jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem, wcześniej nie tykałem się sprzedaży, ze względu na to, że od zawsze wydawało mi że to nie jest dla mnie. Jednak jest zupełnie inaczej, dostajesz skrypt, narzędzia oraz wsparcie liderów i z tygodnia na tydzień robisz to lepiej i lepiej sprzedajesz. Otworzyłem się na ludzi, teraz bezstresowo na spotkaniach i z odpowiednią motywacją po pierwszej wypłacie, zarabia się naprawdę nieprzeciętne pieniądze : ) Supreme, to inny sposób prowadzenia biznesu, nastawienia i inne spojrzenie na świat. Mam świadomość, że to nie świat dla każdego, ale na pewno dla tego, kto chce coś zmienić i spróbować wyjść ze stagnacji rutynowej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.