Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

Bobo

Doczytałem tu że duzo ludzi rezygnuje z zakupu. Ktoś z was napisał ze na 9 podpisanych umów weszła mu tylko 1. Czy to znaczy że z ceną jest coś nie tak? Za wysoka marża czy o co chodzi?

Czy można liczyć w Supreme Energy sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Gribs

Jeśli lubisz dawać z siebie wszystko i otrzymywać za to konkretne sumy, to jest to miejsce dla Ciebie. Supreme to firma sprzedażowa, która doskonale wie jak to robić i zapewnia do tego wszystkie potrzebne narzędzia. Pracując tu możesz zmienić swoje życie, nie tylko pod względem finansowym ale także mentalnym. Sztos imprezy, wyjazdy, masa niekonwencjonalnych pomysłów i inicjatyw! Przyjdź i przekonaj się sam.

Bartłomiej77

Na początku zacznę od wypłat, bo po to raczej wszyscy przychodzą do tej firmy, rozwój osobisty ect.. jest później. Pieniądze, które zarabiasz jak to w sprzedaży, zależą głównie od Twojego zaangażowania. Firma zapewnia wsparcie wiedze oraz narzędzia, Ty musisz tylko sprzedawać, to gwarantuje zarobki na początku 8-10 tys w górę. Nie musisz się użerać z kredytami to załatwia za Cb biuro, biurokratyzacja zminimalizowana do minimum, przez co oszczędzasz czas. Benefity są okey, dużo programów motywacyjnych, premie pieniężne, wigilie, eventy, wyjazdy, dopłaty. Dużo się dzieje, cały czas firma idzie do góry i się rozwija. Trzeba pamiętać jednak, że do pracy się trzeba przykładać i zaangażować. Polecam spróbować!

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Wojtas83

Praca w Supreme to naprawdę wartościowa przygoda bez zbędnych uprzejmości i nadętych rozmów i całego tego korpoklimatu. Masz szansę rozwijać się zawodowo i pracować z ambitnymi ludźmi. Trafiłem na świetny zespół, z którym super się współpracuje i zarabia grube pieniądze. Jedna rada ode mnie: wyszlifuj na blachę skrypt (mega ważne, na początku leciałem po swojemu, przez co traciłem) Polecam nie będziesz żałować!

Bartekbart

Wielką siłą tej firmy jest dbałość o rozwój osobisty. Tu każdy ma szansę na podniesienie swoich umiejętności, a przy tym zarabiać potężne pieniądze! Szkolenia z J. B. Bączkiem, warsztaty i mentoring to tylko niektóre z narzędzi, które znajdziesz w Supreme Energy do tego mega imprezy tematyczne w pełni darmowe i z noclegiem.

Adriannnoo

Supreme to miejsce jest pełne energii, pasji i możliwości rozwoju! Luźna i inspirująca atmosfera napędza i sprawia, że chcesz robić więcej. Najtrudniej było się przełamać, po spisaniu pierwszej umowy, dochodzi do Cb, że się da! I śmiało można pisać 8-10 umów miesięcznie. Plus masa konkursów, imprez firmowych, szkoleń i atrakcji. Przyjdź i przekonaj się sam.

Radek Dozorca

Supreme Energy.. wszystkie pozytywne komentarze są napisane, przez pracowników którzy są na dzien dzisiejszy zamknięci w bańce mydlanej :-). Codziennie biuro, potem praca do nocy, raporty, zoomy, webinary, szkolenia w Warszawie itp itd tylko dlatego aby przedstawiciel miał jak najmniej czasu na myślenie i otwarcia oczu co dzieje się w okol niego. Ktos się w końcu zaczął wypowiadać, ze firma nie stosuje (usunięte przez administratora). Oczywiście, ze stosuje i straszy zakazami konkurencji, nie wypłaca pensji kiedy kończysz współpracę, dlatego nie róbcie błędów ludzi ze slaska bo tam ponoc takich osób jest minimum 15 a kolejne w całej Polsce zgłaszali się do nich ze im tez pieniędzy nie wypłacili. (usunięte przez administratora) Także do tej firmy, trafia tylko osoby które są na tyle głupie i nie będą szukać opinii na temat tej firmy w internecie. Jesli trafia tutaj i mimo to będą chcieli spróbować to już im współczuje. Dlatego karzą dzwonić po znajomych i nagabywać do przyjścia do pracy

@Radek Dozorca

W wielu firmach pracownicy podpisują dokument o zakazie konkurencji, więc nie jest to nic nowego i zaskakującego. Na wszelkie informacje o mobbingu reagujemy, każdy pracownik, który czuje się mobbingowamy może to zgłosić do odpowiedniego działu. Zależy nam by nasi pracownicy czuli się dobrze w pracy. W naszej firmie organizujemy wiele szkoleń, które są istotnym elementem w pracy handlowca. Dzięki nim doszkalamy nasze umiejętności sprzedażowe.

Aleksandra
@Radek Dozorca

Te szkolenia w W-wie rozumiem opłaca firma w całości jeśli chodzi o dojazd itp? Dużo ich jest w ciągu roku? Mówisz że siedzicie do nocy... macie płacone za to? Mam na myśli czy liczone to jest jako nadgodziny.

@Aleksandra

Szkolenia dla nowych doradców, tzw. Akademia Doradcy organizowane są średnio co 5 tygodni i odbywają się w stałym miejscu w okolicach Warszawy w 4**** hotelu. Każdy z kandydatów w takim spotkaniu bierze udział tylko raz. Trwa ono dwa dni, w trakcie których kandydaci otrzymują od nas niezbędną wiedzę oraz szkolenie wprowadzające pozwalające na rozpoczęcie pracy już kolejnego dnia po spotkaniu. Zapewniamy nocleg, parking oraz pełne wyżywienie (przerwy kawowe, śniadanie, obiad, kolacja). Jedyny koszt jaki pozostaje po stronie kandydata to dojazd na miejsce spotkania. Jeśli chodzi o nadgodziny, to w przypadku pracy jako doradca energetyczny podpisywana jest umowa o współpracy, która zapewnia dużą elastyczność czasu pracy. Jako firma nie ingerujemy w godziny pracy i to czy dana osoba pracuje w godzinach porannych czy wieczornych zależy od niej samej oraz od ustaleń z przełożonym.

Angus
@Supreme Energy sp. z o.o.

Przepraszam bardzo, ale jedno wyklucza drugie, skoro podpisujecie z kandydatem na handlowca umowę o współpracę to dlaczego taka osoba ma przełożonego ?

Mikołaj

Czy samochód służbowy dostaje się od razu czy trzeba na niego 'zasłużyć :?

Sylwek

Z czystym sumieniem mogę polecić Supreme Energy jako pracodawcę dla każdego, kto szuka stabilnej i rozwijającej się pracy.

Wojtek

Supreme Energy zdecydowanie stawia na wykwalifikowanie i wyposażenie swoich pracowników w niezbędne narzędzia pracy. To miejsce dla każdego kto potrafi zaangażować się w swoją pracę. Tu nie da się nudzić!

Kuba

Pracuję tutaj od pół roku i jest naprawdę spoko. Nie pamiętam bym posiadł tyle wiedzy w innym miejscu pracy, w tak krótkim czasie. Co więcej, poznałem tutaj masę ciekawych i inspirujących ludzi. Praca w takim gronie to czysta przyjemność!

Zadowolony handlowiec

Pracowałem w firmie Supreme Energy przez kilka lat i mogę powiedzieć, że był to najlepszy etap mojej kariery zawodowej. To tutaj rozwijałem swoje skrzydła i zdobyłem wiele narzędzi sprzedażowych, z których korzystam po dziś dzień. Serio, polecam to miejsce pracy na start każdego przyszłego handlowca!

Kar.

Fajna praca, fajni ludzie, ale wiadomo, że jeśli chcesz podpisać wiele umów w każdym miesiącu to musisz się nachodzić i nagadać. W życiu nie ma nic za darmo.

Fajnie, że firma inwestuje w swoich pracowników i rozpoczęła współpracę z Jakubem B. Bączkiem. Byłem na pierwszym spotkaniu z nim i to było super doświadczenie i bardzo dużo się nauczyłem!

Jack

Jeśli lubisz się wciąż rozwijać i szkolić swoje umiejętności sprzedażowe, to Supreme Energy jest dla Ciebie. Tak wielu szkoleń i warsztatów nie widziałem w żadnej innej firmie.

Emilia

Pracowałam już dla różnych firm zajmujących się OZE i dopiero w Supreme znalazłam swoje miejsce. Polecam!

Każda praca w sprzedaży jest ciężka, gdyż nigdy nie wiem jakiego klienta spotkasz. Ale warto przetrwać trudniejsze chwile, by na koniec miesiąca mieć podpisanych kilka umów i otrzymać odpowiednie wynagrodzenie.

N.

Jestem bardzo zadowolony z mojego miejsca pracy w Supreme Energy. Firma oferuje wiele możliwości rozwoju i kariery, a także regularnie organizuje szkolenia i kursy dla pracowników. Poza tym, panuje tutaj świetna atmosfera pracy, co dodatkowo zwiększa moją motywację do działania.

Ja podchodzę do tematu nieco inaczej. Dla mnie jako przedstawiciela, najważniejsza jest wiara w produkt. Pracując w Supreme, mam świadomość że sprzedając produkty OZE przyczyniam się do polepszenia stanu naszej planety i jestem częścią pozytywnej zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.