Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

Ja podchodzę do tematu nieco inaczej. Dla mnie jako przedstawiciela, najważniejsza jest wiara w produkt. Pracując w Supreme, mam świadomość że sprzedając produkty OZE przyczyniam się do polepszenia stanu naszej planety i jestem częścią pozytywnej zmiany.

pracownikk

Pracuję w firmie Supreme od roku i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Wystarczy odrobina zaangażowania, chęci pracy i nauki na temat fotowoltaiki, by osiągać ogromne sukcesy. Tutaj naprawdę można zarobić, trzeba tylko chcieć. Rynek OZE jest teraz prężnie rozwijającym się rynkiem, więc warto się nim zainteresować jako młody niedoświadczony pracownik.

Emil

Chciałbym podzielić się moimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej z przedstawicielem firmy Supreme Energy. Byłem bardzo mile zaskoczony profesjonalizmem i życzliwością, jakie zostały mi zaprezentowane. Bardzo doceniam podejście rekruterów do kandydatów i mam nadzieję, że będę miał szansę dołączyć do tego zespołu.

Antel

Ale przecież jak się wejdzie na stronę supreme energy to się niektóre osoby wypowiadają że pracownicy zarabiają gruby hajs nawet ponad 30 tys

@Antel

ja piszę o warunkach w pracy biurowej. Co do zarobków ponad 30 tysięcy - tak, jest z 5 osób w całej organizacji które tyle zarabiają, te komentarze, posty i próba przedstawienia korzyści z pracy to czysty marketing.... :)

Jakub
@były pracownik

Jak wyglądają szkolenia? Czy handlowcy są dobrze przygotowani merytorycznie do tematu OZE czy tylko do sprzedawania?

Kamila

Czyli ani nie chorować ani nie „urlopować”?? A co jak nie odbierzecie podczas urlopu telefonu? Przecież chyba jest do tego prawo?

również były pracownik
@Kamila

To będziemy bombardowani smsami, wiadomościami na (usunięte przez administratora) dzwonieniem z innych numerów. Jak wrócisz do pracy, dostaniesz zabójczy wzrok „szefowej”, a później przez tydzień nie będzie się praktycznie odzywać. Jeśli Ty o coś natomiast zapytasz, będzie westchnienie i przewrót oczami :)

Wiktoria
@również były pracownik

A ta Pani zna w ogóle definicję słowa odpoczynek? Jak tu niby efektywnie później działać jak człowiek nie może we właściwy sposób wziąć i wypocząć?

Nie mogę wypowiedzieć się o biurze w Sopocie ale mogę o pracy w biurze w Warszawie. Są to zupełnie inne odczucia od tych opisanych wyżej! Praca bardzo w fajnej atmosferze i bez korpoklimatu. Bardzo duża swoboda podczas pracy. Polecam w 100%!

Krzysztof Gołębiowski

Dzisiaj ludzie to chyba by chcieli nie pracować a zarabiać, ale no nic :)

@Jakub

Co miesiąc organizujemy szkolenia zarówno dla nowych handlowców przygotowujących się do pracy (akademia Doradcy), jak i potencjalnych managerów (akademia managera) – którzy są już trochę w naszej organizacji i chcą się rozwijać i awansować. Zapewniamy materiały szkoleniowe oraz samo szkolenie zarówno dotyczące produktu, jak i sprzedaży. Szkolenie dla nowych handlowców jest dwudniowe, opłacamy wyżywienie, nocleg w 4 gwiazdkowym hotelu. Szkolenie jest w pełni darmowe! Podczas szkolenia handlowcy otrzymują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną przygotowują się do pracy podczas warsztatów. Zapewniona jest im opieka oraz wsparcie. Ponadto szkolenia odbywają się często już bezpośrednio w teamch, gdzie szlifowany jest skrypt, techniki sprzedaży, wiedza produktowa czy praca w terenie itp. Zapewniona jest także pomoc lidera i wdrożenie.

@Jakub

Co miesiąc organizujemy szkolenia zarówno dla nowych handlowców przygotowujących się do pracy (akademia Doradcy), jak i potencjalnych managerów (akademia managera) – którzy są już trochę w naszej organizacji i chcą się rozwijać i awansować. Zapewniamy materiały szkoleniowe oraz samo szkolenie zarówno dotyczące produktu, jak i sprzedaży. Szkolenie dla nowych handlowców jest dwudniowe, opłacamy wyżywienie, nocleg w 4 gwiazdkowym hotelu. Szkolenie jest w pełni darmowe! Podczas szkolenia handlowcy otrzymują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną przygotowują się do pracy podczas warsztatów. Zapewniona jest im opieka oraz wsparcie. Ponadto szkolenia odbywają się często już bezpośrednio w teamach, gdzie szlifowany jest skrypt, techniki sprzedaży, wiedza produktowa czy praca w terenie itp. Zapewniona jest także pomoc lidera i wdrożenie.

@również były pracownik

W każdej pracy, gdy prowadzony jest ważny projekt lub „domykana” jest umowa, pracownik za nią odpowiedzialny może być dopytany o szczegóły w trakcie dnia wolnego, jeśli nie zostawił odpowiednich instrukcji. Jak to nazwałeś „zabójczy wzrok szefowej” to subiektywna opinia i mogło tak Ci się tylko wydawać ????

@Antel

To wszystko oczywiście kłamstwa, Supreme liczy do swoich komentarzy wypowiedzi marże spisanych umów ok 70% i tak się wypowiada ze względu na wysokie marże i słabe opinie wykonawcy ARAGO

@Tomek

Nasi pracownicy, jeśli ciężko i systematycznie pracują, to potrafią wypracować satysfakcjonujące zarobki. Każdy klient, który podejmuje z nami współprace ma świadomość produktów oraz cen, które oferujemy. Na spotkaniu z handlowcem ma okazję dopytać o wszystkie szczegóły, który również po podpisaniu umowy z chęcią odpowie na wszelkie pytania. W naszej firmie kładziemy szczególny nacisk na transparentność naszych działań.

@Kamila

Prawo jest. Pytanie czy jesteś osobą, która na urlopie nie odebrałaby telefonu od potrzebującego pomocy klienta? Rozmowa telefoniczna trwa do 5 minut, chyba każdy znajdzie chwile jeśli mu zależy. Zresztą, to brzmi jak praca dla ludzi, którzy są w ciągłym progresie, więc chyba motywacja i zapał popycha do tego, żeby "być w pracy" 24/h. Tu chyba chodzi o pomoc i ludziom i planecie, a ta cała "wielka kasa" i benefity są już tylko EFEKTEM Twojego wkładu. Nie chcesz - nie odbieraj. Napewno masz do tego prawo.

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
pytanie

Mam pytanie dotyczące procesu rekrutacji w Supreme Energy. Ile etapów trzeba przejść by dostać pracę i czy przyjmą kandydata zupełnie bez doświadczenia?

@pytanie

Pierwszym etapem jest kontakt telefoniczny z managerem odpowiedzialnym za dany region. Następnie odbywa się spotkanie online lub w siedzibie firmy. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy. Nie potrzebujesz doświadczenia, żeby rozpocząć pracę w Supreme Energy. Bez względu na płeć, wiek, czy doświadczenie, każdy może spróbować swoich sił na naszej firmie.

Usatysfakcjonowany

Firma Supreme Energy stawia na wysoką jakość swoich produktów i usług, co sprawia, że praca jest wymagająca, ale też bardzo satysfakcjonująca. Polecam każdemu kto jest pracowity, sam od siebie lubi wymagać i stawia sobie coraz to wyższe cele.

Praca w Supreme Energy to może nie praca na całe życie - jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Z tym ze według mnie jest tu dużo więcej plusów niż minusów. Założyłem sobie ze wole tu popracować 2-3 lata i zarabiać godnie 15-20 tys zł niż wyjeżdżać za granice i dym**ć w Niemczech czy Holandii. Zdobywając wiedzę sprzedażową w tej firmie, możesz później bez problemu znaleść prace w handlu, i mieć ciepła posadkę za 5k jak już się dorobisz w Supreme. Mega polecam na ten moment, zarobki benefity atmosfera top! choć wiadomo trzeba trochę poświecić czasu i zdecydować się ze pracuje na 100%, a nie lawiruje i udaje ze pracuje.

pracownikk

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Supreme Energy. Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz wiele możliwości rozwoju. Polecam każdemu kto szuka pracy w sprzedaży!

Moja przygoda z Supreme niestety dobiegła końca, czego bardzo żałuję. Z powodów prywatnych musiałam odejść z pracy, która wywoływała u mnie mnóstwo radości. To idealne miejsce dla kogoś kto lubi pracę z ludźmi, jest komunikatywny i nie boi się wyzwań. Ja się na maksa spełniałam! Szczerze polecam rekrutować!

Potencjalna

Czy Supreme Energy oferuje szkolenia i programy rozwoju dla swoich pracowników? Zależy mi na tym, by pracować w firmie, która inwestuje w rozwój swojego personelu.

@Potencjalna

Tak, naszym pracownikom oferujemy wiele szkoleń i warsztatów, które pomagają im w codziennej pracy.

Pracowałem w Supreme Energy przez rok i muszę powiedzieć, że był to najlepszy rok mojego zawodowego życia. Nawiązałem wiele nowych i wartościowych kontaktów, nauczyłem się rozmawiać z zimnym i wymagającym klientem oraz jestem chodzącą księgą wiedzy o fotowoltaice.

ZigiZigi

Odkąd zacząłem prace w Supreme, jestem napędzony i zmotywowany do działania. Chce się wstawać z łóżka i robić coś fajnego za dobre pieniądze. Atmosfera, rozwój osobisty to nakręca. Polecam, jeśli chcesz coś zmienić. Tu nudno na pewno nie jest :)

Zainteresowana

Czy handlowiec „otrzymuje” obszar za który jest odpowiedzialny i poszukuje klientów?

@Zainteresowana

Każdy pracownik handlowy określa obszar pracy wspólnie z managerem. Jako firma jesteśmy elastyczni, jednak posiadamy bazę danych, które pozwalają nam wybrać najkorzystniejsze miejsca.

Jestem pracownikiem firmy Supreme i szczerze polecam tego pracodawcę każdemu kto jest na początku swojej kariery i chce nabywać doświadczenie. Firma oferuje świetne warunki pracy, a także doskonałe wynagrodzenie i wiele możliwości rozwoju. Pracownicy są bardzo sympatyczni i pomocni, a kierownictwo zawsze słucha naszych potrzeb i sugestii.

YYY

Zatrudniają bez doświadczenia, więc fajnie, bo gdzieś trzeba zdobyć doświadczenie. Jest dużo szkoleń, co też sobie cenię.

Pracowałem w firmie ponad rok i jak ktoś sumiennie wypełnia swoje obowiązki i dostarcza podpisane umowy i inne dokumenty to wszystko jest jak najbardziej ok. Zarobki są na całkiem niezłym poziomie, ludzie różni, ale ja nie miałem z nikim konfliktów, a z niektórymi się nawet zaprzyjaźniłem. Trzeba się nachodzić, ale zna to na pewno każdy handlowiec. Ogólnie polecam.

XXX

Zgadzam się z niektórymi opiniami, trzeba ciężko pracować, by osiągnąć odpowiednie efekty, ale to w każdej branży tak działa.

Kat.

Nie wszystkie firmy potrafią docenić swojego pracownika, a tu są fajne benefity i imprezy firmowe. Byłam na jednej i świetnie się bawiłam, więc polecam.

RJ

Na plus to na pewno szkolenia, jako nowy pracownik masz możliwość skorzystania z akademii doradcy na której, dostajesz mega przygotowanie do pracy. Szkolenie trwa 2 dni i jest to w pełni darmowe! Dostajesz dawkę wiedzy i umiejętności, która pozwala na pisanie kwitów już w pierwszych tygodniach. Średnio z jeden umowy jest 3-4 tys, czyli tyle ile przeciętna wypłata na miesiąc :p Ja średnio pisze 8 -9 umów wiec łatwo policzyć, a są tacy którzy zamykają miesiąc 15-16 umowami.

W każdej firmie oferującej fotowoltaikę trzeba się nachodzić, wiem to z własnego doświadczenia, bo to nie pierwsza firma, w której pracuję. Nie narzekam na prowizje.

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.