Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

Robek

Praca w Supreme Energy to inna liga, może nawet liga mistrzów! Możliwości są ogromne tak jak i wypłaty. Jestem tu drugi miesiąc i szczerze polecam – jasne zasady współpracy, wypłaty na czas, wsparcie managerów, super skrypt sprzedażowy i szkolenia przygotowujące. Do tego mega dawka motywacji na odprawach i ludzie, z którymi działasz dają takiego kopa do działania, że nie zwalniasz. Eventy konkursy wyjazdy – w mojej poprzedniej pracy cieszyłem się, że dostałem od pracodawcy paczkę na święta, a w niej ptasie mleczko i bon sodexo na 100zł, a tutaj? Na sam początek zostałem zaproszenie na szkolenie z opłaconym wyżywieniem i noclegiem w 4 gwiazdkowym hotelu, zarobiłem w pierwszym miesiącu 8500zł + za miesiąc Supreme Day na którym, wystąpił smolasty oraz prokop. Szczerze polecam!

Jacek

Czy posiadacie Państwo oddział w Rzeszowie lub okolicy?

@Jacek

Tak, mamy biuro w Rzeszowie.

Doświadczony

Pracowałem już w kilku firmach sprzedażowych w tym w jednej w branży Oze. Wszędzie obiecują gruszki na wierzbie jednak tutaj faktycznie dostałem szkolenie i skrypt który działa. Jeśli po 4 miesiącu pracy i jestem mega zadowolony!

Filip

Współpracuje z Supreme od 7 miesięcy. Jak do tej pory nie narzekam. Przelew zawsze na czas, nie ma kłopotu z dogadaniem się na godziny pracy.

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Czwórka

Słyszałem wywiad z prezesem Mateuszem Wróblem w radio Czwórka. Z częścią stwierdzeń nie do końca się zgadzam, natomiast ogólnie to ciekawy wywiad. Jak można z Wami współpracować? Poszukujcie aktualnie kandydatów do sprzedaży fotowoltaiki lub pomp ciepła? Mam 3 letnie doświadczenie.

@Czwórka

Prosimy wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@supremeenergy.pl.

Biuro

Polecam prace w biurze w Warszawie. Fajni ludzie i atmosfera. Dużo ciekawych projektów i benefitów.

Trójmiasto
@Biuro

Hej, a czy ktoś pracował lub pracuje w biurze w Sopocie?

@Trójmiasto

Tak, ja pracowałam i polecam. Można się sporo nauczyć plus super lokalizacja bo w centrum zaraz przy „Monciaku” ;)

Z jakich benefitów może u Was skorzystać doradca energetyczny? Co Państwo oferujecie dodatkowo?

@Kandydat

Zapraszamy do naszej zakładki Benefity, w której znajdziesz wszystkie. Naszym pracownikom oferujemy: 1. YOUR SUPREME CAR - dofinansowanie do samochodu 2. YOUR SUPREME HOLIDAY - wspólny wyjazd handlowców 3. TYGODNIOWY BONUS FINANSOWY 4. SUPREME DAY – nasze firmowe święto 5. PROGRAM SZYBKI START 6. YOUR SUPREME MENTAL CLUB 7. INDYWIDUALNE WYJAZDY ORGANIZOWANE PRZEZ DYREKTORÓW

Supreme Car
@Supreme Energy sp. z o.o.

Polecam zwłaszcza Supreme Car i Holiday! ;) ostatnio byliśmy na wyjeździe w Dubaju! Wkrótce kolejny trip ;)

Świetny proces wdrożeniowy. Doświadczeni managerowie i fajni ludzie w biurach. Polecam

Szkolenia
@Marek

Polecam zwłaszcza szkolenia wdrożeniowe

Jakub

Można dobrze zarobić

Podwykonawca

Współpracuję z supreme od początku powstania firmy i jak do tej pory super współpraca. Jasne warunki, pieniądze na czas na koncie. Polecam.

Adriano

Wynagrodzenie, atmosfera, szkolenia, wiedza sprzedażowa, czasem denerwujący klienci :)

Bartosz

Zapewniają darmowe szkolenia wprowadzające + opiekę managera, po którym można spokojnie zarabiać 10-15 tys miesięcznie. Niektórzy Ci bardziej zaangażowani robią 20-30 tys. Praca w sprzedaży nie jest dla każdego, ale warto spróbować, bo rzadko gdzie się tyle zarabia w Polsce.

Doświadczony

W sprzedaży bezpośredniej pracuję już 10 lat. Były to różne produkty, jednak teraz jak mam w portfolio panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła to mam pewność, że to co sprzedaję to naprawdę wpływa pozytywnie na środowisko i co najważniejsze opłaca się klientowi, który dzięki nam może dużo zaoszczędzić na miesięcznych wydatkach.

Wojtyl
@Doświadczony

Hej, czy gwarantują tez szkolenia z produktów? Czy handlowiec musi załatwiać kredyty itp czy są od tego osoby?

@Wojtyl

Klient wychodząc od nas otrzymuje pełną wiedzę w zakresie produktów oraz oferowanych przez nas usług. W przypadku wzięcia kredytu przez klienta to tutaj mamy dedykowane osoby po stronie naszego partnera, które dbają o wszelkie formalności oraz cały proces finansowania.

OZE

Branża OZE to przyszłość - polecam

Jakie są mniej więcej zarobki w pierwszym miesiącu pracy? Czy osoba bez styczności ze sprzedażą da radę? I czy ma szanse przejść rekrutacje?

@Zainteresowany

Każdy kandydat, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży, otrzymuje od nas pełną wiedzę w zakresie produktów oraz oferowanych przez nas usług. Podczas Akademii Doradcy – szkoleń wprowadzających uczymy skutecznych technik sprzedaży od podstaw. Nasi managerowie posiadają wieloletnie doświadczenie, którym chętnie dzielą się z nowym pracownikami. Doświadczenie jest mile widziane jednak nie jest koniecznie wymagane. Zarobki są różne, wszyscy zależy od chęci, zapału oraz wdrożenia się w pracę :)

Ela

Dzień dobry, proszę o informację jak mogę się u Państwa zatrudnić. Wcześniej pracowałam w sprzedaży na Śląsku przez 6 lat (horeca). Pozdrawiam

@Ela

Dzień dobry, proszę CV wysłać na adres: rekrutacja@supremeenergy.pl.

@Supreme Energy sp. z o.o.

Czy mogę bezpośrednio złożyć CV w biurze w Warszawie?

@Zainteresowany

Oczywiście, zapraszamy.

Kacper

Na start otrzymałem 2 dniowe szkolenie z noclegiem i wyżywieniem. Później było trudniej bo nadeszła rzeczywistość - spotkania, wyjazdy, odprawy. Lekko nie było ale po jakimś czasie weszło w nawyk i teraz 4 miesiąc robię swoje i jestem zadowolony.

Zajeeebbiiisciee
@Kacper

Dokładnie, nie którzy myślą, że wszystko przychodzi od razu bez włożenia choć troche wysiłku w naukę. Ja nie żałuje, nic nie traciłem przychodząc do Supreme, a życie odmienione o 180 stopni! Oczywiście na lepsze!

Kuba Key

Praca tu daje satysfakcję pieniądze i po prostu dobra zabawę!

Polecam imprezy firmowe :-)

Damianno
@Michał

Te imprezy to petarda! i do tego darmowe!

Adamm

Widzę, że jest tu wiele sfrustrowanych hejterów, a szkoda, bo praca jest w porządku. Ludzie z którymi miałem styczność są mili i pomocni, nie ma tu wyścigu szczurów jak w korporacjach, co cenię. To ode mnie zależy ile energii wkładam w swoją pracę i jakie mam z tego efekty.

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.