Supreme Energy sp. z o.o.

Opinie o Supreme Energy sp. z o.o.

Arkadiusz

Mam pytanie co dostajemy na start i na jakich warunkach jest umowa.

@Arkadiusz

Nie myślisz, że odnośnie tego zapytania to wszystko tak czy siak nie zależy przypadkiem także od samego stanowiska? teraz parę ofert właśnie jest wystawionych. Mnie ta dla psychologa biznesu interesuje, piszą w niej o umowie o prace a także kontrakcie, jak sadzicie, która wersja jest bardziej preferowana i dlaczego? podkreślona jest tez praca stacjonarna. W tym przypadku ciężko o tryb hybrydowy? Chyba ze konsultacje tez są prowadzone online?

Zuzka

A ja mam pytanie do pracujących w tej firmie?@Supreme energy Słyszałam że trzeba umawiać spotkania z klientami i podpisywać umowy żeby mieć jakąś wypłatę , ale przecież może być tak że klienci poprostu się rozmyślą i nie chcą foto ani żadnych produktów tej firmy .I co dalej jak taki przysłowiowy Kowalski nie spisze żadnej umowy przez miesiąc ? Kowalski zmarnował czas bo pracuje się bardzo długo ,a pieniędzy z tego niema . W domu czeka cztero osobowa rodzina na wypłatę ? I co dalej ?

Mnie jakoś chwilówka nie zachęca do współpracy, chyba ze tu także można liczyć na jakieś pożyczki pracownicze? Mnie te szkolenia właśnie ciekawią, a raczej to co jest w bieżącym programie, ludzie już kiedyś o nie pytali to odzewu nie było. co jaki okres czasu są aktualizowane?

Ktoś podawał zarobki trenerki sprzedaży na poziomie do 15,000 zł, w sumie tez mi to wpadło w oko w ostatniej ofercie. Dostane szczegóły odnośnie pracy na tym stanowisku? jak można taki wynik sobie wyrobić? Przyznam, że zbyt sporego doświadczenia to nie mam ale nie widzę po opisie, żeby było wymagane jakieś szczególne?

Ktoś

Poda Ktoś stawki dla młodszego speca od marketingu? Teraz jak mam przed sobą trzy oferty z takiego portalu to w tej nie podano żadnych widełek i zastanawiam się dlaczego? Dla porównania widzę, że trenerka sprzedaży ma od 8 tys do 15 tys, czy w marketingu tez tyle można zarobić?

Firma Supreme Energy sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wzmianka na temat chęci rozwoju podczas pracy mnie zainteresowała. Przyznam, że jestem osobą bez doświadczenia i dopiero przyglądam się ofertom oraz wpisom. Czy ktoś kto zatrudnił się jakoś niedawno mógłby rozwinąć temat szkoleń? Zależy mi nas szczegółach. Czy program stale jest aktualizowany? Ile trwa?

Luk

Jakie rozwiązania fotowoltaiczne proponujecie? -pytam bo nie mozna nigdzie tego znaleźć na waszej stronie, Może macie jakąś inną stronę gdzie można dowiedzieć się co proponujecie?

Szymon

Ile realnie jest w stanie zarobić osoba początkująca na stanowisku doradcy klienta???

@Szymon

Osoba początkująca na stanowisku doradcy energetycznego ds. OZE zazwyczaj może oczekiwać zarobków w przedziale od 6000 do 10000 złotych miesięcznie, ale wśród naszych doradców są osoby, których wypłaty w pierwszych miesiącach pracy - sięgały 20 tys. zł wzwyż. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i chęci rozwoju. Zachęcamy do aplikowania przez formularz rekrutacyjny na stronie internetowej lub bezpośrednio na adres mail: rekrutacja@supremeenergy.pl

Patryk K

Pracuję jako handlowiec w tej firmie od ponad roku, trafiłem przypadkowo na ogłoszenie i zostałem zaproszony na szkolenie. Nie pracowałem wcześniej w branży oze, wiec było to duże wyzwanie. Szkolenia profesjonalnie przygotowują do pracy i bez problemu można szybko wystartowac. W pierwszym miesiącu na spokojnie idzie zarobić 8-9 tys, później tylko lepiej ???? .Po roku czasu mogę powiedzieć, że było warto! Udało mi się spłacić kredyt na mieszkanie i żyć życiem jakim zawsze chciałem. Jest to sprzedaż wiec zarobki głównie zależą od twojego zaangażowania, sam sobie jesteś szefem pracujesz na siebie i swoje wyniki. Praca dla wytrwałych i ludzi którzy wiedzą czego chcą od życia.

@Patryk K

Jak wygląda praca ? Czy jest to praca stacjonarna, hybrydowa, zdalna? A może praca głównie w terenie ? Poproszę o więcej informacji.

JakubKuba

Zatrudniłem się w tej firmie rok temu zaraz po skończeniu studiów, nie mogłem znaleźć pracy, jedynie imałem się dorywczych prac. Tu trafiłem przez przypadek i to, czego tu się nauczyłem i zarobiłem, to lepszego startu nie mogłem sobie wymarzyć. Zarabiam w miesiąc tyle ile moi rodzice w pół roku, odbieram nowe auto z salonu i zaczynam stawiać swoją chatę. Postanowiłem, że teraz włącz tryb WORK, żeby później mieć lżej. Tu są takie możliwości – potwierdzam

aaa
@JakubKuba

To w sumie czego udało Ci się nauczyć? Opiszesz szczegóły? Ciekawi mnie tez samo wdrożenie, bo ktoś niedawno pisał, że przez 2 miesiące robisz na własną rękę. Jakieś porady masz przy tym aby zagwarantować sobie stabilne zatrudnienie?

To co robimy z tym całym OZE to jakaś magia! Ale serio, czujesz się jak jakiś wynalazca czy coś. Minus? No... czasem przez te nowinki techniczne trzeba siedzieć dłużej, bo coś nie działa, ale potem jak działa to jest satysfakcja!

Petarda!!!

Zarobki, atmosfera, rozwój! Jestem dumny, że jestem częścią Supreme Energy!

Krystian

Jeśli ktoś szuka nowej pracy lub chciałby zmienić branże a boi się ryzyka - polecam Supreme. Nawet bez doświadczenia dostajesz pełny pakiet wiedzy i szkoleń. Wszystko wyłożone na tacy. Ze swoje strony musisz poświecić czas i być zaangażowanym. Trzeba przetrzymac 2-3 miesiące. Jesli to przyjedziesz to zaczynasz zarabiać naprawdę fajne pieniądze.

Maksymilian

Pracowałem w różnych korporacjach: Mbank, Play, Netia... Zawsze na prowizji i B2b, ale to tu prowizja wychodzi najlepiej i jest najbardziej sprawiedliwa. Lead-ów nie dostajesz na kartce i nie dzwonisz ich z domu, ale za to zarabiasz potężne pieniądze i nie wkurzasz się, że nic nie sprzedałeś. Polecam w 100%, dla ludzi, którzy chcą poświęcić czas i przełożyć to na zarobki. Jeśli chcesz ciepłą posadkę w urzędzie za biurkiem lub w Maku przy fryturze to nie ma co aplikować.

Jakie benefity oferujecie Państwo dla pracowników biurowych?

@Zainteresowany

W Supreme Energy, pracownik biurowy może liczyć na wiele korzyści. Organizujemy trzy razy w roku imprezy firmowe, dodatkowo zabieramy naszych pracowników na wyjazdy integracyjne do najlepszych hoteli w Polsce - nie ponosisz żadnych kosztów. Wspieramy rozwój zawodowy, oferując dofinansowanie szkoleń i kursów. Zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne i karty Multisport. Ponadto dążymy do stworzenia środowiska pracy, które motywuje naszych pracowników do osiągania sukcesów, dlatego dla najlepszego pracownika przygotowaliśmy wyróżnienie w postaci wyjazdu all inclusive do najlepszych hoteli na świecie.

Kandydat Rzeszów

Dzień dobry, czy prowadzicie aktualnie rekrutacje w okolicach Rzeszowa? Jak wyglada u Państwa proces?

@Kandydat Rzeszów

Tak, prowadzimy aktualnie rekrutacje na stanowisko Doradca Energetyczny ds. OZE. Jedno z naszych biur regionalnych znajduję się właśnie w Rzeszowie. Zachęcamy do aplikowania, możesz to zrobić przez naszą stronę internetową lub wysłać CV bezpośrednio na adres mail rekrutacja@supremeenergy.pl. Jeśli Twoja aplikacja pasuję do wymagań stanowiska, możesz spodziewać się krótkiej rozmowy telefonicznej. Po tym etapie zostaniesz zaproszony na spotkanie z osobą odpowiedzialną za rekrutację na tym obszarze, gdzie zostaniesz poinformowany o szczegółach i warunkach współpracy. WeGoUp!

Aga

Nie żałuję zaangażowania w Supreme Energy :) Co mnie przekonało? Przede wszystkim dobre zarobki, które naprawdę wpłynęły na zmianę w komforcie mojego życia. Praca tutaj dała mi szansę na zwiedzenie w końcu całej Azji, o czym zawsze marzyłam. No i zmieniłam auto na Merola. Tylko mogliby w końcu dokupić te zszywacze, ale polecam ;)))

Ragun

Jak pierwszy raz tam trafiłem do Supreme to od razu poczułem vibe. Ludzie tam są bardzo przyjaźni i luźni. To fajne miejsce dla 20-latka jak ja, gdzie można dobrze zarbiać w fajnej atmosferze. Czasem tylko dociska mnie wiele godzin pracy w ciągu dnia, ale wypłata to rekompensuje AF

Szkolenia

Polecam każdemu szkolenie - Akademie Doradcy. 2 dni intensywnych spotkan ale za to na koniec wiem więcej niż w niejednej pracy po kilku miesiącach. No i hotel 4* z pełnym wyżywieniem.

Grucha

W końcu znalazłam pracę, która daje satysfakcje, a do tego zarobki nie jakiś ochłap typu 3-4 tys tylko wypłaty zachodnie :) zarabiam minimum 15 tyś miesięcznie, do tego mnóstwo benefitów, szkoleń, wsparcie przy wdrożeniu. Raportowanie i biurokracja zminimalizowane do miniumum, przez co ty możesz skupić się na sprzedaży i zarabiać. TEAM DŻUSSS!

Agnieszka

Niestety to nie dla mnie praca. Próbowałam przestawić się z pracy biurowej na sprzedaż jednak nie mój świat. Dostałam duże wsparcie i pełny pakiet szkoleń na start jednak odpuściłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Supreme Energy sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Supreme Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supreme Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supreme Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 194 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Supreme Energy sp. z o.o.