PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.

Mógłby ktoś napisać w jakich godzinach praca na produkcji? Czy są też nocki? Ile dodatkowo za nie płacą, o ile w ogóle? Nigdzie w komentarzach nie znalazłem wzmianki o zarobkach, podałby ktoś widełki w przybliżeniu?

Nasze standardowe godziny pracy to 6:45 i 14:45, pracujemy na jedną zmianę. Na ten moment nie przewidujemy pracy w godzinach nocnych.

@PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.

Zmieniło się coś w kwestii godzin pracy od Waszej wypowiedzi? Byłbym zainteresowany pracą w tej firmie, ale bardzo interesuje mnie praca zmianowa... Dajcie znać, jak to wygląda na dzień dzisiejszy. ;)

M. Misiewicz Nowy wpis

Firma nie będzie ponosić kosztów z prądem na 1 pracownika na 2 zmiane.

Nowy wpis

Dzień dobry, w tym momencie praca na produkcji odbywa się w godzinach 6:45 - 14:45, jedna zmiana. Pracownicy Administracyjni rozpoczynają pracę pomiędzy 7 a 9.

Marek Aureliusz Nowy wpis
@PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.

Kiedy dział HR zacznie odrabiać przerwy na papierosa ? Ja wiem że to jest potworny stres wręczać co chwilę wypowiedzenia ale musimy być uczciwi w stosunku do nie palących.

Nowy wpis

@Marek Aureliusz

Dzień dobry, wszystkie sprawy osobiste jak zjedzenie obiadu bądź palenie papierosów powinny odbywać się w wyznaczonych godzinach przerwy. Wymiar przerwy to 20min dla pracowników działów montażu oraz dystrybucji i jest okręślony przez harmonogram przerw. Pracownicy administracji mają 15 minut przerwy, której wykorzystanie wyznaczają samodzielnie.

Haer Byznes Partner

Jak wygląda proces onboardingu w organizacji?

Hary_Poter
@Haer Byznes Partner

Czy w firmie występuje pozytywna atmosfera?

M. Misiewicz
@Hary_Poter

W naszej firmie zawsze panuje pozytywna atmosfera.

Natknąłem się na (na pewno już nieaktualną) ofertę, w której poszukiwany był pracownik magazynu, dopytam gdyby miała znów zostać opublikowana. Czu uprawnienia na wózek widłowy są koniecznością? Co jeśli ktoś ich nie ma? W ogłoszeniu było napisane, że są "mile widziane". Jaka podstawa na tym stanowisku, bo nie podano nawet żadnych widełek?

Dzień dobry, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko pracownika magazynu. Uprawnienia UDT są dodatkowym atutem. Jeśli rekrutacja jest na stanowisko operatora wózka widłowego to uprawnienia są wymagane.

@PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.

Rozumiem a praca na produkcji? Będą w tym półroczu jakieś rekrutacje? Jeśli tak to żeby się dostać trzeba mieć doświadczenie czy wystarczą chęci do pracy i przyuczacie? Pracownicy dostają ubranie robocze?

Global Quality Engineer na jakie zarobki może liczyć? W ogłoszeniu nie są podane z tego co widzę, ciekawe w takim razie na jakim etapie rozmowy rekrutacyjnej w ogóle informują o tym, po prostu pytam, żeby nie było też niespodzianek. Chciałbym, żeby stawka mi odpowiadała.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Junior HR Specialist w firmie PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Gosia

Witam, pełna nazwa firmy brzmi „PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.”? po prostu podążyłam za wskazówką odnośnie ofert i na tym portalu jest tak napisane, że oferta od obsługi klienta jest przypisana do Pracodawcy o nieco innej nazwie niż kontroler. To jakiś błąd na stronie tylko? Adres ten sam. Chciałabym poznać wstępnie opinie odnośnie pracy na wsparciu sprzedaży. czy jest tu ktoś kto aktualnie pracuje i mógłby mi o niej opowiedzieć?

@Gosia

Prawnie spółka jest zarejestrowana jako Suzohapp Poland Sp. z o.o. Wewnętrznie mamy rozdzielenie na Paycomplete i Suzohapp. Oferty na stronach z logo Suzohapp lub logo Paycomplete odpowiadają konkretnym umiejscowieniom w strukturze danych stanowisk.

Często są przyjęcia dla pracowników produkcji? Ostatnia oferta jaką widzę ma już ponad rok, tak rzadko jest zapotrzebowanie? No i zależałoby mi na stałych godzinach, bez nadgodzin. Praca nadal jest tylko jednozmianowa? Kojarzycie na jakich stawkach teraz zatrudniają?

Pracujemy na jedną zmianę, natomiast aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska produkcyjne i magazynowe. Aktualne oferty publikowane są na stronie pracuj pl. Niemniej, zapraszamy do wysyłania cv na adres rekrutacja@paycomplete.com.

Mignęło mi w internecie że wcześniej była rekrutacja do magazynu. Głównie pakowanie, wydawanie i wysyłka materiałów. Chciałbym dopytać czy cały czas można wysyłać CV na magazyn czy teraz nikogo nowego nie potrzeba? Może ktoś wrzuci aktualizacje żebym się niepotrzebnie nie nastawiał.

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska produkcyjne i magazynowe. Aktualne oferty publikowane są na pracuj pl. Niemniej, zapraszamy do wysyłania cv na adres rekrutacja@paycomplete.com.

Jak wygląda przebieg on-boardingu nowego pracownika w organizacji ?

Emma

Wydaje mi się, że chodzi o jakieś wdrożenie nowego pracownika w pracę. Jakieś szkolenia wstępne itp. Macie takie? No chyba, że Twoje "co takiego" jest sarkastyczne, bo nie robą takich rzeczy?

Exact

Dlaczego nie można nosić słuchawek na zakładzie, pierwszy raz się spotkałem z takim zakazem. Jestem pilnym uczniem i słucham audiobooka.

@Exact

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z liderem produkcji, który odpowie na wszystkie pytania.

Karma wraca
@PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.

A kto jest liderem produkcji?

Klarysa
@Exact

No nie wiem, może ze względów bezpieczeństwa? Tak gdybam. Jaki ostatecznie powód podali? Dziwne, że nie poszedłeś od razu do lidera. (usunięte przez administratora)

@Karma wraca

W naszej firmie mamy kilku Liderów, którzy odpowiadają za konkretne obszary. Jeśli nie jesteś pewien, kto jest Liderem Twojego obszaru, zachęcamy do kontaktu z Managerem Produkcji.

Karma wraca
@PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.

Frania
@PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.

Odnośnie tych słuchawek to jestem w stanie zrozumieć, że chodzi o bezpieczeństwo. Ale może wchodzi w grę noszenie chociaż jednej słuchawki żeby mimo wszystko słyszeć co dzieje się wokół? Często pracownicy na produkcji się porozumiewają ze sobą, że ciągły kontakt jest potrzebny?

Jak wyglada atmosfera na dzień dzisiejszy?Czy jest tak źle jak piszecie bo nie ukrywam nie brzmi to zachęcająco...a może jest lepiej i coś się zmienia na lepsze?

Ciekawa

Hej wszystkim pracownikom działu rekrutacyjnego ;) Szukają właśnie Specjalisty, i mam kilka pytań. Wymagań jest masa, jakie widełki proponuje firma? Elastyczny czas pracy, czyli w jakich godzinach można pracować? Jeśli chodzi o mozliwosc pracy zdalnej, to faktycznie prawda? Czy sa dni w tygodniu, w których trzeba pracować z biura? Firma pisze o work life balance, czyli nie zdarzają się nadgodziny?

@Ciekawa

Dzień dobry, zapraszamy do przesłania CV na adres podany w ogłoszeniu. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy indywidualnie :)

scapegoat

Jakie plany ma organizacja na najbliższe 2-3 lata ?

A to występują jakieś problemy w obszarze komunikacji z przełożonymi? Czyli rozumiem, że gdybym chciał wyjść wcześniej z pracy, bo na przykład córka by mi zachorowała lub musiałbym ją odebrać ze żłobka to kręcili by nosem?

Exact

Czy firma planuje podwyżki wynagrodzenia dla ambitnych pracowników?

WOw
@Exact

Z tego co nam wiadomo, ambitni już z tej firmy uciekli. Podwyżek nie będzie.

Grażyna
@WOw

Dlaczego uciekli, co im się nie podobało? Ten brak podwyżek, czy jeszcze były jakieś inne aspekty w firmie, które zmniejszały motywację pracowników?

XYZ

Jak każda firma ma swoje wady i zalety, ale PayComplete jest w trakcie poprawy błędnych procesów i sytuacji, które wcześniej nie odpowiadały pracownikom czy klientom. Widać znaczną poprawę i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Dbają o pracowników, szkoda tylko, że wielu z nich nie docenia tego co dostaje ;)

@XYZ

Miło nam to słyszeć, staramy się jak możemy!

Mikołaj

Wyczuwam sarkazm z twoje odpowiedzi. To znaczy że się nie starają? A jakie warunki dają? Powiesz jak tu zarabiasz? Dają jakieś podwyżki inflacyjne jak teraz tak wszystko drożeje?

Robin
@Mikołaj

Nie ma czegoś takiego jak podwyżki inflacyjne.

Głuptak

Samochwalstwo

@Głuptak

E tam. To chyba dobrze że próbują coś poprawić żeby ludziom pracowało się lepiej. Ty tego nie odczuwasz? W tym kwartale były jakieś podwyżki? Czy pensje cały czas stoją w miejscu?

Ania co lubi "grubego pana"
@XYZ

Tak, chciałam potwierdzić że firma poprawia swoje procesy skutecznie. Jest lepsza wydajność i jakość Nastąpiły reorganizacje w niektórych procesach produkcyjnych. Pozdrawiam załogę.

Mikołaj
@Ania co lubi "grubego pana"

Jak jest lepsza wydajności to firma ma pewnie większe zyski. Są premie za wyniki? Jak tak to ile procent?

Bambo
@Mikołaj

Mikołaj ile dostajesz procent za wyniki swojej pracy?

Mikołaj

Jak to zwolnili? To były jakieś większe zwolnienia w firmie? Ty nadal pracujesz czy już nie? Powiesz jak teraz wygląda sytuacja jeśli chodzi o rotacje?

Bambo

W firmie panuje spoko atmosfera, świetni ludzie, dużo benefitów (luxmed, ubezpieczenie, wczesy pod gruszą i na święta) a praca jak praca - trzeba pracować, żeby coś wypracować i zostać zauważonym

@Bambo

Podzielamy Twoje zdanie @BAMBO mamy świetnych ludzi !!

Misiewicz
@PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.

Mają, mają ale co innego.

Bożena
@Misiewicz

coś innego? Czyli co? Rozwiniesz myśl? :)

Śremianka
@Bożena

Może pustkę w główce mają, że tam pracują.

Śremianka

Jestem zadowolona z pracy. Szef mnie dostrzega i docenia dając podwyżkę oraz awans. Staram się, wchodzić mu w ass jak tylko się da.

Zostaw merytoryczną opinię o PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o. - Koninko

• Jak się pracuje w PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PayComplete Suzohapp Poland Sp. z o. o.