Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Tabi

Na plus to praca ciekawa, na nudę nie ma co narzekać, jak się trafi do fajnej ekipy to atmosfera pracy potrafi wiele zrekompensować. Z nadgodzinami można zarobić całkiem dobre pieniądze. Jest duże ciśnienie na realizację planów produkcyjnych, które nie zawsze są możliwe do wykonania. Po przeprowadzce firmy straszny bałagan organizacyjny, chociaż warunki pracy dużo lepsze. Jedna z nielicznych firm w regionie która teraz produkcję zwiększa. Łodzie produkowane w Ełku cały czas jadą w świat. Jeszcze niedawno firma świętowała wyprodukowanie tysięcznej łodzi. Minusy Plan produkcyjny rośnie kilkaset procent. Zatrudnienie w biurze rośnie kilkaset procent. Zatrudnienie na produkcji rośnie raptem kilkanaście procent. Ciągle cisną żeby robić coraz więcej i wiecej, coraz szybciej, coraz lepiej, padają epitety z góry, stres rośnie kilkaset procent. Natomiast to, co firma zrobiła z wypłatami w grudniu to był cios poniżej pasa. Przez cały listopad ludzie zasuwali żeby wyrobić plan, dostać wypłaty z pełną premią na święta i pomimo wyrobienia założonej normy dyrekcja ucięła wszystkim (usunięte przez administratora) Mimo wcześniejszej podwyżki (usunięte przez administratora) Wisienką na torcie było spotkanie wigilijne. Ludzie spodziewali się Mikołaja z fińskiej Laponii, zamiast tego był uśmiech pani prezes, pogadanka o toaletach, kawałek ciasta na pracownika i... koniec.(usunięte przez administratora)

@Tabi

Cała prawda, teraz brak motywacji do działania za taką wypłatę co dostaliśmy. Jeszcze każdy miał nadzieję na kopertę, która osłodzi nam gorzki smak po przelewie a w zamian był sernik i to jak ktoś był szybszy. Dziękujemy że nas doceniliście wasze słowa są bez pokrycia.

pracownik produkcyjny
@Tabi

Mikołaj dla ludzi z produkcji nie istnieje, jak znam życie, biuro to inna bajka. "Pozdrawiam" ślizgających się na naszych plecach.

@Pracownik 2

Jeśli tylko w Ełku rozniesie się, że firma ucieła premie na święta to nikt nie przyjdzie tutaj pracować, firma która chce się rozwijać nie powinna tak robić ale co ja tam wiem, jestem tylko robolem z produkcji. Już teraz sporo ludzi ma dość i twierdzi, że na wiosnę będą się zwalniali i wyjadą za granicę, sam coraz częściej się nad tym zastanawiam. Brawo dla zarządu, oby tak dalej. Dodaję opinię ponownie ponieważ poprzednia została z jakiegoś powodu usunięta, prawda aż tak was boli czy po prostu się boicie? Ełk jest małym miastem więc ludzie i tak się dowiedzą jak tu jest.

Zzz
@Pracownik 2

Prawda boli. Wolą zwozić busami tanią siłę roboczą.

Pracownik montażu
@Tabi

No i tak jak każdy przewidywał, żadnej premii na święta, kartki czy chociażby życzeń że strony dyrekcji. Skończyło się tylko na straszeniu o braku premii przez najbliższe miesiące i pretensjami o nie wykonaniu grudniowego planu. Nie wspominając o straszeniu ze urlopów między świętami nie będzie.

Mareczus

Witaj zastanwiam czy zatrudnic sie w tej firmie saxdor i jakie sa na poczatek placa ile mozna dostac i jeste jedna czy dwie zmiany, i tez mam pytanie czy tez zabieraja premie ze wystarczy ze juz bedziesz po 1 dniu zwolnienia

Jola
@Mareczus

Jedna zmiana, jeśli kogoś nie ma więcej niż dwa dni i nie usprawiedliwi tego to wtedy zabierają premie. Na start bez doświadczenia 2700 zł na rękę.

Mareczus
@Jola

A jedna zmiana po 8 godz i od poniedzialku do piatku, a jak ktos jest na zwolnieniu L4 to po ilu dniach zabieraja premie

Jakie wartości są cenione w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Odpowiedź

Werty

Ile teraz można zarobić na start jako nowy pracownik bez doświadczenia ?

Asia
@Werty

Na start można zarobić(usunięte przez administratora)Jak na początek to i tak spoko. Do tego są czasami dodatki, zależy gdzie się pracuje.

haha
@Asia

Aha

pracodawca
@haha

pamiętaj, że inflacja i rosnące koszty uderzają w pracodawców dużo bardziej niż w osoby fizyczne. otwórz swój biznes to się przekonasz

Tuk tuk
@pracodawca

Ale pracodawca w tym momencie są Finowie. To co kogo interes. Jak ktoś się nie boi pracy na laminacie i wie co ma robić to (usunięte przez administratora)Tak Augustów płaci za 168godz pracy.

Noł łej
@haha

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Produkcja

Pracujący
@Nikt

Gadasz głupoty, rób swoją robotę i nie wylewaj opinii o których nie masz pojęcia. Pilnuj swego nosa a będziesz spokojniejszy.

@Pracujący

Zależy kogo masz na myśli, dyrektor produkcji sporo zmienił na plus i widać, że szanuje pracowników co rzadko jest spotykane w tej firmie ze strony ludzi pracujących w biurze, oby rządził jak najdłużej. Jeśli zaś chodzi o (usunięte przez administratora) to ten (usunięte przez administratora) to jedno wielkie nie porozumienie i jedyne co potrafi to straszyć i zniechęcać pracowników, jedyne w czym jest dobry to w wygadywaniu głupot i jak to wszystko da się szybko zrobić a sam ledwie sklejał 12 łodzi a jak chce coś pokazać to zazwyczaj to zepsuje.(usunięte przez administratora)

@Pracownik 2

A kto jest kierownikiem tam teraz? Bo przy mojej krótkiej karierze w tej sodomie to chyba z 3 kierowników się przewinęło. Więc temu też pewnie prędzej czy później podziękują.

@Pracujący

Wypowiedziałeś się jak twój nick,zapewne ktoś z kadry..

@Nikt

Jakiś babol się wkradł,miałem na myśli Ciebie, wypowiedziałeś się jak Nikt.

@Art

Głupisz ty, czy czytać ze zrozumiem nie umiesz? "Pracowałem" a nie "Pracuję", ale jak tam robiłem i popatrzyłem na niektórych asów, to się nie dziwię że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, i ta umiejętności Ciebie przerosła,(usunięte przez administratora)

@Nikt

Nie znasz mnie więc twoje stwierdzenie o moich umiejętnościach jest bezzasadne, tak poza tematem mało co w życiu mnie przerosło ja nie wysuwałbym opinii o człowieku którego nie znam widać ze na dzień dobry traktujesz wszystko z góry, super podejście. Twój nick mówi mi wszystko,dyskusja jest bezcelowa.

Ktoś
@Pracownik 2

Zgadzam się z tym on szanuje ludzi jak nikt w tej firmie.

laminarz

(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

@laminarz

A czy masz dostęp do środków ochrony np. maski, okulary, rękawice? Z tego co wiem to każdy ma do tego dostęp. Tylko czy każdy z nich korzysta ?

laminarz
@Jj

Chemiczne powietrze można kroić nożem, tyle tego jest. Nic nie ochroni oczu, ani skóry przed parowaniem. Maska nie daje powietrza. W maskach ludziom jest słabo, bo brakuje tlenu, do tego twarze są w nich ugotowane od potu, tak samo jak zaparzone ciała upakowane w ochronną odzież. Nie istnieje odzież ochronna, która byłaby wystarczająca na te warunki, nooo może jakiś kosmiczny kombinezon.

@laminarz

To prawda, że oczów nie ochronisz przed oparami. Jeśli chodzi o skórę to wchłanianie przez nią odbywa się w niewielkim stopniu. Pracowałem w masce i temat ogarnialem. Wiadomo, że jest trochę ciężej, ale jest do przejścia. Ale zastanawiam się co ty tutaj robisz ? Nie wiedziałeś co to za praca, z czym będziesz się stykał ? Myślę, że byłeś świadomy jaką pracę będziesz wykonywał , więc po co te narzekanie.

@laminarz

Jeśli jest tak źle to co tu robisz ? Byłeś nieświadomy jeśli chodzi o pracę ? Nie jesteś jedyny , który pracuje przy laminacie i po to są środki ochrony aby z nich korzystać. Nie zawsze będzie się wygodnie w nich pracować, ale stanowią pewną ochronę.

@laminarz

Panie delikatny, możesz wytrzymasz w tych warunkach do otwarcia nowej hali. Tam warunki będą znacznie lepsze(powietrze na hali). Albo zatrudnij się na bakutylu, tam chociaż chemi w powietrza nie ma i zapach ładniejszy :)))))

Rozczarowany

Śmiech

Jesteście dziwni. Piszecie o firmę i o ludziach w niej pracujących źle dlaczego? Pewnie jesteście nieszczęśliwi nic nie wnosicie do firmy jedynie nastawiajcie innych źle, a może pisze to jedna i ta sama osoba, wcale nie było by to dziwne. Zapamiętajcie jedno "nie gryzie się matki która was karmi" i "nie (usunięte przez administratora) się tam gdzie się je". Chcecie coś zmienić zmień siebie i swoje nastawienie, bo możecie żałować każdego wpisu. Są silni i słabi widać kto jest silny a kto słaby. "Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada" Good luck!

Początkujący

Firma jest bardzo fajna długo nie pracuje ale z opini waszych wynika jedno(usunięte przez administratora)jest ok a (usunięte przez administratora) prowokuje wszystkich tylko z jedną osoba jest cos nie tak że podpierza wszystkich (usunięte przez administratora) z pokładów trochę nie po polsku pisze podobno z nią cały czas był konflikt

Blablabla
@Początkujący

On

Firma się rozwija w strasznym tępie. Kierownicy robią co mogą, żeby pracowało się lepiej. Każde prośby o podwyżki są brane pod uwagę ( nie mówimy o osobach które siedzą na zwolnieniach). Zarobki w tej firmie są największe w Ełku. Możliwości rozwoju ogromne. Brygadzistami, mistrzami, kierownikami, dyrektorami zostają osoby z doświadczeniem i dużym zaangażowaniem. Pracuje w tej firmie trochę czasu i nie narzekam na zarobki i warunki pracy. Nowy zarząd firmy robi robotę

@On

Jeśli chodzi o zarobki to się zgodzę, mało która firma w Ełku płaci lepiej ale co do kierownictwa itd. to dawno nie czytałem większej propagandy, czyżby zatrudnili kogoś z partii rządzącej tym krajem? Ponieważ jak nic jest to ten poziom.

Heh
@On

Oj chyba ktoś się wysilił, i z biura dał pozytywny komentarz o firmie, bo firma pogorszyła swoją opinię w niesamowity sposób. A rozwój, jaki rozwój " chyba że masz na myśli rozwój tabelek office przed monitorem". Chyba że dla Ciebie rozwój, to ciągły spadek jakości.

kierownik do wymiany

@kierownik do wymiany

Do wiosny i dowidzenia
@kierownik do wymiany

Znawca
@Do wiosny i dowidzenia

I tu się nie zgodze. Raczej zrobili z niego kierownika po to by sami nie musieli zagladac na hale. On będzie się tłumaczył czemu ten chory plan nie wykonany, czemu ludzie się zwalniają itp. Zrobia z niego kozła ofiarnego. Odkąd jest kierownikiem, nikt nie wnika co dzieje się na hali. A co do powodu zwolnień to nikt nie chce powiedziec czemu się zwalnia wiec to bardziej bez sensu niz ta praca w tej firmie.

Gumiś

Co się stało że jest tak źle? Znajomy zawsze chwalił a teraz nie chcę nawet gadać o firmie i jej nie poleca. Czeka do wiosny i spada.

Bez nicku

@Bez nicku

I bardzo dobrze niech mnie zwolnią, żalu nie będzie jak z nimi się rozstanę, tylko przysługę mi zrobią. Myślą, że jak ich wyszkoleni młodzi przyjdą to nas zastąpią, ale oni też uciekną jak uświadomią sobie jaki nowotwór ich czeka. Na zachodzie nie znajdziecie żadnej stoczni, bo ludzie wiedzą, że to tak jakbyś pracował przy azbeście, a skutki wiadomo jakie po tym.

BB

Ale brednie. Tak dyrekcji zależy, że wznowili nagle zatrudnienia. Tyle ludzi odeszło, jeszcze więcej odejdzie. Całe szczęście. Miało być lepiej a jest tylko gorzej, skończył się urlopy, planów nie ma, pieniędzy nie ma, jakości nie ma. Przyjść na 8h i wyjść. (usunięte przez administratora)

Były Pracownik

Firma w której zabierają premie za nie wykonanie nieralnych planów wymyślanych przez ludzi którzy siedzą tylko w biurze a nie maja pojęcia o robocie. Zamiast dac z powrotem premie to dają jakieś śmieszne bidony z logo firmy za wykonanie którejś tam z kolei łodzi. Dyrekcji było tak glupio, że nawet nie wiedzieli co powiedzieć. Podziekowali rozdali bidony i poszli, śmiech na sali. Ale czego się spodziewać po nich skoro na święta pracownikom dali aż 100zl prezentu, taka bogata zagraniczna firma ???? Ludzie sie zwalniają bo maja dość tego (usunięte przez administratora) a oni zwiększają ilość łodzi do zrobienia... Na szczęście w okolicach Ełku jest kilka stoczni wiec nie ma co się męczyć i polecam każdemu przemyśleć to

Czasami jestem
@Były Pracownik

Jakby zabierali za nie realny plan to jeszcze dało by się znieść. Gorzej jak zabierają premie za to, że prezes wstał lewą nogą. Teraz zabroniono nadgodzin i sobót ale tylko Polakom, wypłaty obcięte bo tak. Większość tutaj spotka się 30km dalej ;) A co do bonu do Kauflanda, dali też czapki.

Liczy się ilość a nie jakość.
@Czasami jestem

Ta scena była wyjęta niczym z jakiegoś starego filmy wyśmiewający czasy (usunięte przez administratora) Zabrać dla ludzi premię, żeby dać bidon, a plan jest nie realny do wykonania bo ludzi jest coraz mniej "chociaż dla góry to na rękę że ludzie odchodzą" tak jak chodził pewien kierownik i z bananem na twarzy każdemu to gadał. Miejsca nie ma, ale czy ich to obchodzi, jak to jeden z pracowników powiedział, mają się zgadzać tabelki w office nic więcej. Jakieś śmieszne gatki o jakości, po co to?? Już nikt nie łyka tej propagandy. Ale na wiosnę dostaną kolejnych z 50 wypowiedzeń, i wtedy dyrekcja będzie zadowolona :). A jak firma ma kłopoty finansowe, to polecam zrobić jakiegoś live streama, bo ostatnio dobrze się sprzedaje (usunięte przez administratora) w internecie, gdzie w tej firmie tej patologi nie brakuje. A jak ktoś będzie chciał tutaj przyjść, to poczekaj do wiosny bo będzie im ludzi brakować we wszystkich działach.

Żagiel na kółkach

Nie dla porządnych ludzi

Ela

Bieda z nędza ....chwała ci z kadr

Jak to w masowkach ciąganie się po kontach itd masakra dla pożądanych ludzi ...

Były

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła nikt nie pracuje długo

Tak było

Pani bąbel już ludziom zakazuje się uśmiechać do siebie bo to (usunięte przez administratora) xD Na hali albo ona albo jej klon nadzorowały produkcję. Jestem pewny, że na hali przez cały dzień była dwie godziny (usunięte przez administratora)został z ludźmi na wałku jak równy z równym. A bąbel nie umie sobie hali i miejsca sama przygotować. Klon wszędzie nos wciska i (usunięte przez administratora) jak leci od razu do prezesów a dyrektor i kierownicy nawet nie wiedzą co jest grane. Chcieliście toksyczną atmosferę? To macie, śmiejcie się (usunięte przez administratora) bo do siebie mordy ucieszyć nie można ???? Dobrze, że prezesi zostali wymienieni tylko gdzie jest ta śmieszna Erna która mówi o "rodzinie Saxdor".

I jest
@Tak było

Co za (usunięte przez administratora) burza i afera bo nudno??? Rozmawiać z ludźmi kto zabroni??? Zaśmiać się kto zabroni??? Bąbel do wymiany jego klon do wymiany(usunięte przez administratora) do wymiany z czym jeszcze macie problem?? Ja mam wiecie jaki??? Jest gorąco na hali pot leci po formach zaraz kolejny miesiąc bez premii. A wy szukacie afer???? To takie typowe .

nikt
@I jest

Wystarczy odnosić się z szacunkiem do ludzi, to i by nie było afer. Proste, a że co niektórzy w firmie nie dorośli do rządzenia ludźmi no cóż.

Zostaw merytoryczną opinię o Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Ełk

• Jak się pracuje w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością