Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Janusz

Czy to prawda, że magazynier zarabia najniższą krajową i nie ma czasu nawet skorzystać z toalety, mając tyle roboty, gdzie normalnie powinno robić to 2wie osoby.

Pracownik Nowy wpis
@Janusz

Nic z tych rzeczy. Pieniądze są takie jak ugadasz w biurze ale pewnie od najniższej się zaczyna a później kto wie. Jest ich tylu tam że nie ma takiego czegoś jak brak czasu na WC. Więcej zobaczysz jak się spacerują i gadają niż robią. A brak czasu u nich to tylko wtedy jak czegoś od nich chcesz

@nowy Nowy wpis

Byłem na rozmowie i zaproponowano mi najnizszą, krajową, jednak trochę mnie dziwi, że osoby już tam pracujące praktycznie z dnia na dzień odpisują na zadawane pytania. Jestem zdania, że ktoś kto już tam pracuje raczej ma to gdzieś,co piszą ludzie tak jak ja, poza tzw. potocznie mówiąc ludźmi w krawatach. A wiadomo, że muszą napisać jak to pięknie, ładnie i bezstresowa robota za najniższą krajową,

Pracownik Nowy wpis
@@nowy

Bo są specjalni ludzie z biura którzy zajmują się tylko Goworkiem, śmieszne, ale prawdziwe. Tak zwana demokracja kontrolowana, niby tam coś powiedzieć, czy zwrócić uwagę dla mistrza kierownika, ale czy to będzie miało wpływ na działanie albo ulepszenie firmy, niee, bo dużo więcej mądrzejszych siedzi na górze, no mądrzejszych to bym nie powiedział, ale siedzi. To jest typowe Corpo w którym mają jedynie się zgadzać tabelki na koniec miesiąca, więc zawsze mam bekę z tych śmiesznych gatkach czasami na spotkaniach że jesteśmy rodziną, no chyba że (usunięte przez administratora):) .

Nowy Nowy wpis

Niestety ludzie są zastraszani przez panią kierownik,każdy boi się odezwać.Dopóki to się nie zmieni to będzie jeszcze gorzej bo wcale na lepiej się nie zapowiada

Laminaty

Żeby móc coś zdziałać nawet nie wiemy o jakiego mistrza się rozchodzi bo każdy mistrz jest super z laminatów

Laminat

(usunięte przez administratora) To co się dzieje na tej hali to jedna wielka porażka. Brygadzistka ludzi (usunięte przez administratora), traktuje jak zwierzęta, wyzywa, wysmiewa. Słowa mistrza na skargi : ,, teraz nie mam czasu na takie (usunięte przez administratora) " Coś chyba idzie nie tak skoro każdy to widzi a nikt nic z tym nie robi. Praca fajna ale klimat straszny. Czas szukać nowej pracy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
szukam roboty
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Witam. Widziałem że szukają magazyniera, ile na rękę może wyciągnąć magazynier z doświadczeniem 15letnim w jednej firmie?

Miki

Do GOŚCIA!!! Gościu o pieniążkach to trzeba rozmawiać .A jeśli ktoś nie chce to ma coś na sumieniu .Poprzez takie rozmowy buduje się zaufanie i przyjaźń a to stawia firmę w dobrym swietle.Proponuje zaznajomić się z zarządzaniem Kapitałem Ludzkim.Pracownicy wykonują usługę za którą dostają wynagrodzenie,godne wynagrodzenie i nie powinni być wykorzystywani.amen.

Miki

Te pozytywy to pewnie ludzie z biura piszą ,premie ,dodatki i dobre wypłaty oni też się tłumacza na negatywne opinie.A ze ktoś komuś w (usunięte przez administratora) włazi to w każdej firmie tak jest.A teraz coś ode mnie: Pracuje w tej branży już 5 lat konkretnie na laminacie.Po pół roku zacząłem zarabiać 5tys na rękę .Teraz mam od 6.5 do 8tys.zalezy jaka łódka .Co miesiac nam zmieniają .Pozdro z Augustowa.Teraz do was- za najniższą krajową plus 300zl to nie warto narażać wątroby i płuc.

Strona stała się bezsensowana. Ludzie z zarządu sami piszą pozytywne komentarze, byłem tego świadkiem. Masakra co tu się dzieje

Bo to prawda....te pozytywy ochy i achy to od kadry...ludzie mają zupełnie inna opinie...koszmar co za pracą i atmosfera..a płacą? Kto ci powie prawdę? Zakaz rozmowy na ten temat a rąbią jak chcą...zależy jak kierownictwo cie oceni...albo włazisz w (usunięte przez administratora) albo premia według ich widzimisię...nigdy w życiu

Gościu

Kolego. O pieniądzach się nie rozmawia dlatego bo...ludzie po prostu zazroszczą. A dlaczego ja mam tyle a on tyle itd. Na tym tle są nieporozumienia. Możesz się pochwalić ile to zarabiasz a okaże się, że ktoś zarabia jeszcze mniej i wasze relacje mogą ulec zmianie, oczywiście na gorsze

Produkcja

Płaca to minimalna krajowa, no może te 300 ponad minimalnej krajowej. No chyba że jesteś kolegą z dyrektorem albo z tej samej wioski gdzie pół biura siedzi, to możesz kręcić się cały dzień, co chwila fajeczek, a i tak kasa będzie się zgadzać. A to że nie znasz się a robocie całkowicie i nie masz pojęcia o łodziach, to nie martw się całą robotę odwali za Ciebie ludzie z produkcji. Ja to czasami załamuję ręce że ludzie którzy powinni dawać mi porady i zalecenia, przychodzą do nas po rady na produkcję zgarniając 2 razy lepszą wypłatę. Ogólnie biuro się spłakało bo mieliśmy dostawać jakiś dodatek za dyspozycyjność co 3 miesiące a biuro co pół roku, ale że wychodzenie na fajka co chwilę, kręcenie się po korytarzach jest również niebezpieczne jak praca w pyłach brudzie z flexami, to nam też wyrównali co pól roku. Ale niestety jest jak jest gdzie firma wygląda jak rządy w Polsce, czyli kolesiostwo i nepotyzm na ogromną skalę.

Pracownik produkcji

Firma jak najbardziej w porządku jestem osobiście bardzo zadowolony. Płaca to podstawa +premia wszystko według określonych odgórnie zasad oraz wysokości podstawy po 3 latach można zarobić ponad 5 tysięcy na rękę od poniedziałku do piątku plus chyba 300zł na dojazd jeśli mieszkasz minimum 25km od stoczni za nadgodziny płacą 50% za soboty 100% naprawdę z sobotami można zarobić po 3latach ponad 6 a nawet 7 tysięcy na rękę. Jeśli oczywiście chcesz pracować starasz się i angażujesz to jako doświadczony pracownik z odpowiednim stażem firma zapłaci Ci godnie. Najlepsza firma w jakiej pracowałem A dla tych którym jest tak źle niech znajdą lepiej powodzenia

Yyy

Ile wynosi premia?

@Pracownik produkcji

A w takim razie każda sobota jest pracująca, czy jak to w tej kwestii wygląda? Możesz wyjaśnić, czy praca w ten dzień jest obowiązkowa? Bo aktualnie interesuje mnie praca od poniedziałku do piątku...

Pracownik produkcji

Soboty nie są obowiązkowe są dla chętnych ale wiadomo bez sobót dużo niezarobisz szczególnie na początku jako nowy pracownik. Ogólnie produkcja pracuje w soboty ale to dla chętnych .Firma się dobrze rozwija pracy jest dużo cały czas powiększają załogę pracowników. Polecam pracę w Saxdor pracownicy z doświadczeniem i z dłuższym stażem myślę że w większości są zadowoleni na początku nigdzie niema kokosów trzeba swoje wypracować starać się dbać o jakość wykonywanej pracy .Zawsze znajdą się ludzie którzy jakby niebyło to i tak będą narzekać na swoją pracę. Ja polecam pracę w saxdor

@Pracownik produkcji

to na sam początek bez sobót, ile jest się w stanie wyciągnąć? więcej niż najniższa krajowa jest tutaj możliwa? chciałbym zacząć tak na spokojnie, dopiero później brać i pracować w soboty.

Krzysztof

W ramach serwisu, w tej firmie, nie dało się nie zauważyć karawany osób z biura " na papieroska " lub włóczenia się bez celu. Wg mnie, są to ludzie kompletnie od niczego. Zamiast płacić komuś za tworzenie dobrego wrażenia - lepiej dać podwyżkę ludziom, którzy na to zasługują. Chociażby, ze względu na warunki. Podziwiam kobiety z produkcji.

Zainteresowało mnie wolne stanowisko specjalisty ds. zakupów i to, że daje pewną samodzielność w poszukiwaniu sposobów na optymalizację produkcji. Wolno zapytać o budżet stanowiskowy dla tej pozycji? Czy przewidziane są szkolenia w centrali w Helsinkach?

Najnizsza standardowo. Brak szkolen zagranicą

Grześ

A szkolenie dokształcające w Polsce? Są czy w ogóle się tu nie inwestuje w pracowników? Rozumiem że na start jest minimalna ale potem po okresie próbnym mógłbym spodziewać się podwyżki?

Witam

Witam. Bardzo jestem ciekawa jak potoczyła się Twoja kandydatura. Byłeś/aś na rozmowie? Jakie pytania? Jaka stawka na początku? Dostałeś/aś tą pracę?

@Grześ

Za starego prezesa były non stop szkolenia. Teraz masz się sam nauczyć wszystkiego od ludzi którzy tam pracują. Po okresie próbnym są inne stawki ale mała roznica. Zależy od stażu pracy w tej firmie

Pracaaa

Czy na tą chwilę firma przyjmuje do pracy?i czy jest to praca zmianowa ?

@Pracaaa

Zawsze będą kogoś potrzebować a co do pracy na zmianę to tak i nie na lini Montazu 320 to jest jedna zmiana na 400 są już dwie bo terminy gonią a jak jest na laminacie nie wiem i nie powiem tak samo z biurem nie wiem, jak się dostać na 320 to już zależy gdzie potrzebują ludzi

Co to za firma, porażka... dzien przed dowiadujesz się że masz przyjść na drugą zmianę, po 15min że jednak na pierwszą a na koniec dnia że jednak na drugą.. nikogo nie obchodzi że masz dziecko w domy, które nie może zostać samo w domu.(usunięte przez administratora) ten zarząd a szczególnie kierownicto

zaciekawiony

Cześć. Czy ktoś wie dlaczego Pan Michał B. nie pracuje już w firmie Saxdor? Jak on sam twierdzi firmę wyprowadził na prostą i go zwolnili. Chyba nie zwalnia się pracowników zwłaszcza takich co przynoszą dobre zmiany/pieniądze firmie. Pozdrawiam.

@zaciekawiony

Prócz niego kogoś jeszcze zwolnili? W ogóle na koniec roku były dodatkowe redukcje czy to tylko jednostkowy przypadek i robota jest w miarę stabilna?

Jaki jest wkład kierownictwa Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

zaciekawiony

Cześć po raz drugi.. 3 godziny temu zamieściłem komentarz i został usunięty. Widać nie na rękę komuś takie pytanie. To zapytam jeszcze raz. Wiecie może dlaczego Pan Michał B. został zwolniony z firmy Saxdor? Jak sam mówił, że wyprowadził firmę na prostą i go zwolnili? Coś się to nie klei. Skoro wyprowadził firmę na prostą to firmą powinna zabiegać o niego a nie w podziękowaniu go zwalniać. Pozdrawiam.

Hanka
@zaciekawiony

Hmm a ten pan był jakimś kierownikiem? Chciałam się tam dostać do księgowości i zastanawiałam się z kim bym miała mieć rozmowę kwalifikacyjna a tu o jakiś zwolnieniach :p narazie nie widzę nowych ofert ale pomyślałam ze skoro nowy rok to może i będą otwierane rekrutacje ?

A tymczasem ktoś może odpisać mi w sprawie stawek zarobkowych na pozycji Młodszy Specjalista ds. reklamacji? Czy przy dojeździe z Suwałk jest szansa na dodatek finansowy za dojazdy? Jak duży jest zespół od reklamacji, czy też jest to wyłącznie jednoosobowe samodzielne stanowisko pracy?

Basia

Co do stawek na tym stanowisku to niewiem, jest dodatek za dojazd ale jest to wyliczane dla każdego inaczej, nie to nie jest samodzielne stanowisko jest kilka osób od tego

Edzia
@Basia

Ok, czyli ten dodatek do dojazdów pewnie zależy od tego, kto ile km ma do pracy, tak? Są inne dodatki tego typu? Poza tym czy podstawa pensji konkurencyjna?

@Edzia

Tak zależy ile km masz naliczany jest chyba powyżej 25 słabo 30 km. Czy są inne dodatki to nie wiem nie słyszałam

Natalia
@Basia

a te dodatki są w ogóle jakoś aktualizowane? Chodzi mi o to ze rok się kończy i czy jakieś zmiany tu wprowadzacie? Podwyżki i tym podobne? chyba ze od lat te same socjale występują?

Krytyk

Tak zastanawiam się nad Twoją opinią, na ile jest ona obiektywna. Czy to nie są tylko Twoje osobiste odczucia. Uzyłeś ogólnka typu ,,niszczy pracowników'' . Jakoś nie widać , aby jej pracownicy byli tak traktowani. Pewnie nadepneła Ci na odcisk i wylewasz swoje żale obrzucając człowieka błotem. W Twoim komentarzu jest dużo emocji i pewnie nimi się kierujesz. Opinie człowiekowi jest łatwo z szargać , ale poźniej to odkręcić jest o wiele trudniej. Zanim więc następnym razem będziesz chciał wstawić takie łajno , to weź wylej sobie na głowę kubeł zimnej wody, stań przed lustrem i spójrz na siebie, na swoje wady

Jaś

Współpracuje od jakiegoś czasu z panią kierownik B i jakoś nigdy nie czułem się niszczony,okłamany czy zmanipulowany.Ludzie zabierzcie się do roboty a nie tylko aferki rozkręcacie!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Chętnie zatrudniają?

Jajo

Z tego co kojaze to niechętnie samo wysKolenie pracownika abybyl samodzielny do do 3 miesięcy jeśli jest kumaty bo pewnie chodzi ci o pracę ba wakacje

Zuzanna
@Jajo

To najkrótszy okres szkolenia jest 3 miesięczny? A ile najdłużej trwa ten proces? No właśnie jeśli chodzi o wakacje to wtedy przyjmują studentów?

Jajo
@Zuzanna

To zależy od danej osoby jak szybko się uczy raz ma zdolności manualne ho jak ktoś jest nie kumaty to się nie nauczy, mogę zapytać jak wygląda sprawa że studentami bo nie jestem pewny na 100 %

Motywacja

Proces regulacji psychicznej nadający energię zachowaniu i ukierunkowujący na osiąganie celów jest bardzo istotny dla pracodawców, którzy, chcąc zwiększyć efektywność pracowników, tworzą różnego rodzaju systemy motywacyjne. System motywacyjny powstaje poprzez projekty, związane z umożliwianiem pracownikom wzajemnej, indywidualnej i zgodnej z polityką firmy motywacji i zaangażowania w pracę. Działanie systemu motywacyjnego można podzielić na 3 zasadnicze grupy: indywidualna motywacja pracownika – zaspokojenie indywidualnych aspiracji i potrzeb (marzenia, hobby, rodzina), np. work-life-balance, czyli utrzymywanie równowagi między pracą a życiem osobistym; wzajemna motywacja pracowników – uwzględnia pracę w grupach, pozytywne relacje między pracownikami oparte na wzajemnej pomocy, wsparciu, odpowiedzialności, obowiązkowości, sprawnej komunikacji i koleżeństwie, motywowanie firmy – opiera się na klasycznych zasadach wywierania wpływu na pracowników poprzez management, kształtujący system wynagrodzeń, wsparcie zainteresowania pracą, system awansów oraz wpływający na poczucie odpowiedzialności za efekty pracy i wyrażający uznanie za osiągnięcia zawodowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Ełk

• Jak się pracuje w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 30 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością