Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

stoczniowiec

Firma z potencjałem i możliwościami jednakże oszczędzanie na częściach dobrej jakości w końcu obróci się przeciwko całej firmie. Natomiast demotywowanie i obrażanie pracowników z reguły tych samych to już podchodzi pod (usunięte przez administratora)tu wiadomo o kim mowa. Jest poza tym spora niekompetencja osób na poniektórych stanowiskach. Technolodzy powinni raczej być na produkcji i poprawiać błędy, udoskonalać, wprowadzać lepsze rozwiązania a nie wizualizować na monitorze :)) Jest też kilka sztucznych stanowisk bez których wszystko działałoby tak samo a jednak zostałoby troche kasy na paczki świąteczne. Mistrz alkoholik, inny bez pojęcia o produkcji, kolejny bez pojęcia o zarządzaniu zespołem pracowników, kierownik wiedza jakaś jest ale podejścia ZZEERROO i można by tak długo. Ja jestem u konkurencji i tu też są niedociągnięcia ale za to kasa lepsza. Pozdro mordeczki

Mika
@stoczniowiec

Czy tajemnica jest ile zarabiają na laminacie w saxdor

Bez ciebie Nam jest dobrze

Niezadowolona

Rekrutacja pracownika to jakaś kpina. Przychodząc na rozmowe słyszysz od Pań rekrutujacych że dostaniesz odpowiedz telefonicznie czy zostales przyjety czy tez nie w ciągu dwóch dni. Czekam juz dwa tygodnie a informacji zwrotnej brak. Człowiek nie wie na czym stoi. Pierwszy raz spotykam sie z takim nie profesjonalizmem.

...
@Niezadowolona

Proszę zrozumieć,że chętnych jest dużo. Niby większość narzeka jak tu nie dobrze jak tu jest źle,ale i tak próbują. A skoro do Pani nie zadzwonili to znaczy,że już kogoś znaleźli. Pozdrawiam.

Niezadowolona
@...

Zgadzam sie ze mogli kogoś znaleźć ale jak na rozmowie Panie same informują ze sie skontaktują za dwa dni i przekażą informacje o przyjęciu czy tez nie to wypadalo by poinformowac osobe czekająca.

@Niezadowolona

Księgowe mają problem z wypłaceniem prawidłowej wypłaty więc czemu kobiety z kadry miałby być lepsze ? A po za tym wcale nie jest tak dużo chętnych do pracy tu

Sali
@Niezadowolona

Jeśli po rozmowie o pracę nie dostałaś skierowania na badania lekarskie, to znaczy że nie jesteś przyjęta. Jeśli są zainteresowani, od razu kierują na badania

Praca jak każda inna za darmo nie dają nigdzie, plan wygórowany względem możliwości i dostępnych części, prezes hmm dramat, obelix hmm dramat, rdzawowlosy również dramat. Ale zawsze można sobie poszukać gdzie jest lepiej. ;)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Janek

Najgorzej jest gdy w mieście jest tylko jedna stocznia wtedy robią co chcą gdyby było kilka tak jak w Augustowie to by może podkreślam może by im zależało na wykwalifikowanych pracownikach i zarobkach na poziomie 9000tys brutto.

Brawo !!!!za odwagę dla tych ludzi ,którzy nie boją się mówić i walczą o swoje.Popieram .:) Firma to ludzie a bez nich to tylko budynki nic nie warte,a o tym zarząd chyba zapomniał .Zamiast zachęcać , motywować to tylko gnojenie ludzi i szukanie pretekstu jak tu premię zabrać.Ludzie mają dość , czekamy na zmiany .!!! Zarząd do zmiany !!!!! Stanowiska zajmują osoby co nie mają pojęcia o produkcji a jeżeli ktoś jest bardziej ambitny i choć trochę ma pojęcia o produkcji jest uciszony.Juz prawie jak w RODZINIE.Brakuje tylko rodziców.????.Przeplyw informacji jest zerowy nawet mistrzowie co są bliżej ludzi nic nie wiedzą , dowiadują się na końcu.. Nie wróżę długiej przyszłości tej firmie jak tak dalej będzie.Smutne

Brawo!Brawo!

Spróbuj i porównaj w innych stoczniach. Tylko wybierz dobrze. Kto wie, może znajdziesz o wiele lepsze warunki? Daj znać proszę.

jak tak czytam co się tam u was dzieje to aż ciarki przechodzą . Przecież ta firma miała potencjał ! a teraz po zmianie prezesa wszystko leci w dół . żal patrzeć, czytać i słuchać co tam się wyrabia . Weżcie się tam u góry dogadajcie i zatrudnijcie kogoś kto ma pojęcie o zarządzaniu albo przywróćcie człowieka , który postawił tą firmę od zera , on przynajmniej miał pojęcie o tym co robi . ludzie tylko czekają żeby zmienić prac ..jezcze kilka miesięcy i połowa pojedzie do augustowa aaa rodzina w biurze to ok rozumiem jak by znali się na robocie , a widać że zamiast dbać o to co daje im pieniadzę to powoli rozpieprzają wszystko od środka

xD
@były pracownik

Ogólnie cała firma przypomina TVP (usunięte przez administratora) Sprzętu brak, wszystko jest kupowane po taniości. Wywiewy wyłączone (sry ich w ogóle nie ma) , (usunięte przez administratora) jeszcze gorszy niż na starej hali. Braki w towarach to robota na kolejne 2 tyg, ale przy okazji zrób braki i swoją robotę. A później wychodzi łysy Jarek ubrany cały na biało (chłop nawet nie posiada podstawowej kultury osobistej żeby z ludźmi rozmawiać, bo cały czas trzymał ręce w kieszeni), no i mówi jak w Polsce (saxdor) jest dobrze, jak zarząd jest cacy i wszystko ok, tylko to wina Polaków (pracowników). A tak naprawdę ryba się psuje od głowy a nie od ogona. Zmieńcie tego faceta bo chłop jest odklejony i nie ma pojęcia o produkcji.

Bąbel

Brawa dla osób które się postawiły Pani Bąbel . W końcu ktoś zrobił z nią porządek chodzi tylko i ludzi obgaduje a z tego co wiem to nadal ja robi chwali się wszystkim ze i tak jej nic nie zrobią bo se mogą. Z tego co widzę ona jest bez karna ale do czasu jeżeli ludzi na hali są tacy zgrani to wierzę w to że jeszcze tej sprawy nie pozostawili skończonej i będą dociekać swojego najważniejsze że brygadzista z infuzji wrócił , tylko te kłamstwa z jej strony pogrąża ja i to powaznie

@Bąbel

????????????????????????????

Hahahahhah

@Bąbel

Nie bądź śmieszny. (usunięte przez administratora)To nie jest pierwszy przypadek jak nie potrafi okazać szacunku i zwraca się do innych w wulgarny sposób. Ten wielki specjalista tak się ostatnio popisał z utwardzaczem, że kadłub nadaje się tylko do utylizacji. Dajcie spokój. Jak Wy takiego troglodytę bronicie, to moje gratulacje.

Czytać się nie da.

Jakby nie szanował ludzi to poszłoby 5 osób a nie całą hala. Dziewczynie stołek uderzył do głowy i powinna się cieszyć, że jej nikt (usunięte przez administratora) i ma szanse się odkupić. Tony laminatu leżą przed hadesem a tobie jeden kadłub przeszkadza? Zastanów się komu szkodzisz tym wpisem bo na pewno nie pomagasz tej kobiecie która i tak nie jest lubiana. Pomyśl tylko, że oboje pracują na chleb

Bobek
@Czytać się nie da.

Serio? Jak my wszyscy pracujemy na chleb! Nie daje jej prawa na to aby traktować ludzi gorzej jak(usunięte przez administratora)Ale wierze ze karma do niej wróci i uderzy bardzo mocno

Klop

Z tym listem do Finow to dobry pomysł zna ktoś zaprzysieglego tłumacza może.

Już tydzień. :)
@Klop

Ja czytam to wszystko i padam ze śmiechu. Może inaczej powiem. Życzę Wam powodzenia. Tylko tak w nawiasie napiszę - ( weźcie się Państwo za robotę bo powiem Wam,że z tego co ja widzę to najlepiej nic nie robić albo udawać,że się robi i jeszcze się podwyżek chce. ????

Produkcja

Zmiany są dobre i potrzebne pod warunkiem ze idą do przodu i na lepsze. A po zmianach obecnych jesteśmy gdzieś pod lasem i szukamy naszego zarządu który tam się zgubił . Porozmawiajcie naprawdę szczerze między sobą tam na górze i dajcie nam człowieka z wiedzą i pasją a wtedy miło będzie się nam wszystkim pracowało .

Jurek z biura

Ludzie strajkuja, premii nie dają, wszyscy maja to gdzies. Czas chyba napisać do Finów bezpośrednio o tym całym burdelu co tu sie dzieje. Widac ze góra sobie nie radzi moze czas na zmianę zarządu?

Parę dni :)

Ja nie wiem czemu w Was tyle nienawiści. Chcesz zarobić to pracuj i spróbuj pogadać o podwyżkę. Ja na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć,że ludzie są spoko. SWOJE ROBIĆ I NIKOGO NIE SŁUCHAĆ. Pozdrawiam. ;)

Ktoś nieważny

Witam jak już się dowiedziałem że jest taka strona gdzie anonimowo można się wygadać na temat tego co tam się dzieje chodzi mi o laminaty postanowiłem się wypowiedzieć byłem w tej firmie niedawno ale zdążyłem wystarczająco zobaczyc co tam się dzieje. Ten wielki mistrz co wygryzl koleżankę ze stanowiska to dopiero porażka kto wogole zgodził się na takie coś czy ta dyrekcja naprawdę nie wie co tam się dzieje jeden wielki (usunięte przez administratora) dlaczego wgl ten mistrz jest przełożonym(usunięte przez administratora) i dlaczego tak jest że jedna brygada może wszystko a reszta jest straszona że wakaty że pójdziesz gdzieś indziej że Cię wywala i takie tam gdzie sam chodzi i obrabia (usunięte przez administratora) dla kierownictwa że się nie nadają do tego co robią a za chwilę leci i donosi na innych żeby się podlizac i mieć umyte rączki mydlenie dla ludzi oczu że będzie dobrze a za chwilę chodzenie gadanie że firma upadnie. Powiem tyle ten mistrz nie jest osobą kompetentna na tym stanowisku ponieważ patrzy znajomych i swoich bliskich (rodzina) żeby mieli jak najlepiej a reszta go nie interesuje

Pajacyk

Tak serio, niech wyjdzie dyrektor do ludzi i porozmawia z nimi jakie są problemy i czemu taka jest atmosfera w firmie , do tego ten Obelix... Czekam na twój koniec w tej firmie ;} a nie mówić za dużo jest straszny bałagan. Więcej ludzi do biura nie na produkcję firma da radę , a (usunięte przez administratora) gdzie jest socjal ?? Co jest?? Gdzie szacunek do pracownika fizycznego nie mówić nic o sw.krowkach z biura co nie wiedzieli jak śrubka nakrętka podkładka 4 wygląda. A co do awansów to się w (usunięte przez administratora) niektórym (usunięte przez administratora)poznają kolegów .

@Pajacyk

To prawda, Obelix potrafi tylko straszyc zwolnieniami i brakiem premii. Twierdzi, ze nigdzie wiecej nie da sie zarobic... Oczywiscie nie jest to prawda. Od dawna w tej pracy nie bylo zadnej motywacji, swoim zachowaniem wrecz demotywuja do wyrabiania planow. Kraza ploty, ze celowo nie daja ludziom premii, oraz na swieta zlamanego grosza nie dali po to by postawic kolejna czesc hali. Szkoda tylko ze dyrektor (usunięte przez administratora) tak sie zmienil i nie obchodza go juz pracownicy na hali. Przyglada sie tylko jak dobrzy ludzie odchodza

Berd

Praca jak praca . Jak kazda inna . Robic trzeba. Normalne Ale to co dzieje sie we wnetrzu tej firmy przeraza. Ubolewam nad zarzadem. Powylaczane wyciagi przez to smrod , na hali montazu zimno. W dodatku trzeba chodzic w swoich bluzach, bo przeciez nie trzeba zapewnic kompletu odziezy pracownikowi. Z narzedziami cos sie poprawilo ale dalej wiecej brakuje niz jest. Narzedzia to podstawa. Normy takie ze nie idzie wyrobic, po to by nie dac premii. Wszystko aby zrobic szybko i duzo, a jakosc jak sie uda. Za wszystko sie kara ,za nic nie nagradza. Kolesiostwo, mistrzowie kierownicy , brygadzisci powsadzani po znajomosci. Reka reke myje. (usunięte przez administratora)na pelnej linii, ciagle straszenia zwolnieniami , naganami , brakiem premii, wyzwiska , obrazanie. To co robi rdzawowlosy kierownik produkcji i niektorzy mistrowie jest idealnym materialem pod sad i telewizje. Tylko czekac az ktos sie tym zajmie skoro firma udaje ze nie widzi co robia przelozeni. Nowa hala , nowe perspektywy... A finalnie cyrk gorszy niz byl.

Zmarźlak
@Berd

Ile stopni to zimno?

Felix

Czy pracujecie również w soboty

Pracuś
@Felix

Tak z tym że soboty są dla chętnych, nie ma przymusu.

Pracownik TheWorst

Prosilbym zarzadce tej strony o odpisanie pod tym komenatrzem dlaczego usuneliscie moj poprzedni komentarz? Wiedzialem ze tak bedzie, wiec zrobilem zrzut ekranu po wstawieniu i jesli nie odpowiecie na to, to wrzuce ten zrzut ekranu na kazda inna strone z opiniami o was. Glownie na fb na strone Saxdor Owners oraz wysle email do Pani Erny. Teraz tez zrzut ekranu robie, troche ich pozbieralem.

@Pracownik TheWorst

Już nie mogę się doczekać kiedy wrzucisz coś na ten Saxdor Owners:) z chęcią bym sobie poczytal. Codziennie sprawdzam i nic nie ma:)))))

Pracownik TheWorst

Fajna ta firma, taka biedna :) Na święta pracownikom pożałowali premii świątecznej, przed świętami ucięli premie a po świętach calkiem zabrali. Taka tam motywacja na nowy rok i nowe plany produkcyjne. Dyrektor oraz prezesi na święta życzeń pracownikom nie złożyli, nawet na oczy sie nie pokazali. Nowa hala a tak nie przemyślana ze brak słow. W szatni nie idzie sie przebrać tak ciasno, jeden o drugiego sie obija, nie ma czym oddychać tak tłoczno, a szafki tak male ze ledwo kurtka się mieści. Parking oczywiście tylko dla ludzi z biura, reszta szarej strefy musi zostawiać auta na drodze. Wyciągi sa wyłączone zazwyczaj, nie da sie normalnie pracować. Podsumowując zarząd tej firmy do wymiany. Ktoś z Finlandii powien przyjrzeć sie ich pracy.

wyłączone wyciągi

Na nowej hali miało być lepiej a jest podobnie, znowu wyłączają wyciągi i smród z taniej żywicy wyżera oczy. Tylko PIP zaprosić.

Produkcja

Jeden (usunięte przez administratora) ten nowy mistrz od uzupełnien to jakis normalny. Nie drze sie nie obraza jakas kulture ma chlop. Ludzie od niego go chwalą i mówiąc ze w zyciu by nie poszli pod tych naszych majstrow pracowac. U nas to buraki i cwoki co nie umieja pracy ustawic tylko drzec się potrafią Tylko im bata w reku brakuje.

@Produkcja

Dawno większej głupoty nie czytałem. Akurat ten mistrz to do niczego się nie nadaje. Nie potrafi nawet ludźmi zarządzać. Robią co chcą i śmieją się z niego za plecami. A on jedynie co potrafi to pisać e-mail ze skargami na innych

Kris
@Produkcja

(usunięte przez administratora) dobry gość widac ze już cos prowadził i czymś kierowal. Tez mi chlopaki mówili że chce sie z nim pracowac

Pracownik TheWorst

Zostaw merytoryczną opinię o Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Ełk

• Jak się pracuje w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością