Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Krytyk

Tak zastanawiam się nad Twoją opinią, na ile jest ona obiektywna. Czy to nie są tylko Twoje osobiste odczucia. Uzyłeś ogólnka typu ,,niszczy pracowników'' . Jakoś nie widać , aby jej pracownicy byli tak traktowani. Pewnie nadepneła Ci na odcisk i wylewasz swoje żale obrzucając człowieka błotem. W Twoim komentarzu jest dużo emocji i pewnie nimi się kierujesz. Opinie człowiekowi jest łatwo z szargać , ale poźniej to odkręcić jest o wiele trudniej. Zanim więc następnym razem będziesz chciał wstawić takie łajno , to weź wylej sobie na głowę kubeł zimnej wody, stań przed lustrem i spójrz na siebie, na swoje wady

Jaś

Współpracuje od jakiegoś czasu z panią kierownik B i jakoś nigdy nie czułem się niszczony,okłamany czy zmanipulowany.Ludzie zabierzcie się do roboty a nie tylko aferki rozkręcacie!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Chętnie zatrudniają?

Jajo

Z tego co kojaze to niechętnie samo wysKolenie pracownika abybyl samodzielny do do 3 miesięcy jeśli jest kumaty bo pewnie chodzi ci o pracę ba wakacje

Zuzanna
@Jajo

To najkrótszy okres szkolenia jest 3 miesięczny? A ile najdłużej trwa ten proces? No właśnie jeśli chodzi o wakacje to wtedy przyjmują studentów?

@Zuzanna

To zależy od danej osoby jak szybko się uczy raz ma zdolności manualne ho jak ktoś jest nie kumaty to się nie nauczy, mogę zapytać jak wygląda sprawa że studentami bo nie jestem pewny na 100 %

Motywacja

Proces regulacji psychicznej nadający energię zachowaniu i ukierunkowujący na osiąganie celów jest bardzo istotny dla pracodawców, którzy, chcąc zwiększyć efektywność pracowników, tworzą różnego rodzaju systemy motywacyjne. System motywacyjny powstaje poprzez projekty, związane z umożliwianiem pracownikom wzajemnej, indywidualnej i zgodnej z polityką firmy motywacji i zaangażowania w pracę. Działanie systemu motywacyjnego można podzielić na 3 zasadnicze grupy: indywidualna motywacja pracownika – zaspokojenie indywidualnych aspiracji i potrzeb (marzenia, hobby, rodzina), np. work-life-balance, czyli utrzymywanie równowagi między pracą a życiem osobistym; wzajemna motywacja pracowników – uwzględnia pracę w grupach, pozytywne relacje między pracownikami oparte na wzajemnej pomocy, wsparciu, odpowiedzialności, obowiązkowości, sprawnej komunikacji i koleżeństwie, motywowanie firmy – opiera się na klasycznych zasadach wywierania wpływu na pracowników poprzez management, kształtujący system wynagrodzeń, wsparcie zainteresowania pracą, system awansów oraz wpływający na poczucie odpowiedzialności za efekty pracy i wyrażający uznanie za osiągnięcia zawodowe.

Tomasz

Chcę serdecznie podziekować za współpracę wszystkim osobom z formierni i modelarni. Cieszę sie, że moglem poznać wiele nowych bardzo fajnych , ciekawych i wrażliwych ludzi, i z poczuciem humoru. Dziekuję też ludziom ze stolarni którzy bezinteresownie , niejednokrotnie byli pomocą . Pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Laminator

Ile można zarobić na laminatach jak mam 5 letnie doświadzenie? Może ktos wie?

Agata

Czy praca jest zmianowa i czy jeśli tak to czy każdy musi pracować w takim systemie zmianowym?

@Agata

Na chwilę obecną praca jest jedno zmianowa montaż of 7 do 15 laminat od 6 do 14 są czasami wyjątki np coś pilnego do zrobienia jakąś łódka na wystawę czy coś podobnego to dopiero druga zmiana ale to sporadycznie może kilka razy w roku, były próby zrobienia drugiej zmiany ale się.ni3 sprawdziło

Dawno takich głupot nie czytałem. Ludzie nauczcie się liczyć a wtedy wynagrodzenie się zgadza. Podwyżki są normalnie dla tych co zasługują. Praca całkiem spoko. Klimat też jest normalny. Trzeba robić swoje i tyle.

Rzucasz trochę nowe światło na to wszystko. Jakiego stanowiska dotyczy Twoja opinia, jak można wiedzieć? Piszesz, że podwyżki są ale podałbyś kwoty o ile wzrastają? Sugerujesz, aby robić swoje a będzie to wynagrodzone. Przełożeni sami to dostrzegają, czy czasami trzeba się, jak to niektórzy mówią upominać?

Jajo

Zgadzam się co napisałeś mi raz się nie zgadzała wypłata ale to z mojej winy nie wpislaem jednej soboty a liczyłem z. Co do podwyżek też się zgodzę dostaje ten co na to zapracuje ja dostałem beż problemu nawet się nie upomialem tylko sam mistrz mi dal a pracuje już ponad rok, atmosfera też spoko trzeba robić swoje i tyle

Lucy
@Jajo

To jak można sobie zapracować na podwyżkę? Jest jakiś konkretny kanon co trzeba zrobić? Z mistrzem macie relacje koleżeńskie?

@Lucy

Hmm trochę zangazowabia i pomyśleć co się robi nie czekać aż brygadzistą czy też mistrz pokaze ci palcem co.trzeba zrobić tylko myśleć i samemu zacząć wydawać sobie polecenia uwiesz masz spokoja głowę i nikt się nie czepia i nic niechce od ciebie no chyba że coś źle zrobisz a to się też zdarza co do mistrza nie powiedział.bym że mam koleżeńskie relacje bardziej mamy na pieńku częściej się klucimy niż normalnie rozmawiamy na luzie to już zależy od mistrza czy daje podwyżkę dlatego że cię lubi czy za pracę jaka ogarniasz i wykonujesz ja mam takiego co docenia pracę a nie znajomości ja nie mam w firmie nikogo znajomego poprostu złożyłem papiery i mnie przyjęli beż znajomości nie miałem też doświadczenia w tej branży poprostu masz łeb i(usunięte przez administratora)o kombinuj.

Mela

Jak atmosfera w pracy w księgowości? Jakie warunki

Urszula

Ile wynosi dodatek dojazdowy powyżej 25km? Chodzi o komunikację, auto, czy to bez znaczenia? To jeden z benefitów na stanowisko Asystenta Marketingu :) Pracuje ktoś w dziale? Ile osób liczy, jaka jest jego struktura? Domyślam się, że dział ma swoje leadera/managera? Atmosfera jest na plus? Szkolenia i kursy zawodowe narzuca firma, czy można wyjść samemu z inicjatywą? No i kluczowe pytanie, jak zarobki?

@Urszula

Na takie pytania otrzymasz odpowiedź na rozmowie rekrutacyjnej .

Daniel

Czy w Saxdor macie cały sierpień wolny tak jak w innych stoczniach

a może po to, żeby ktoś decyzyjny przeczytał, przesiał hejt od argumentów, przeanalizował i spróbował coś poprawić jeśli sytuacja faktycznie tego wymaga???

Nelka

Cześć, ja przychodzę z zapytaniem o prace na produkcji, skoro przyjmują również kobiety;) Jak zarobki, atmosfera? Jeśli chodzi o produkcję też po okresie próbnym dorzucają coś do wypłaty? Kto tu pisał, że tyle razy wysyłał cv, i zero odzewu. Ktoś jeszcze miał taką sytuację? Jak aplikowaliście? Przez ofertę, email, czy może warto tam przedzwonić?

@Nelka

Tak przyjmują również kobiety co do atmosfery jest spoko ale zawsze jest nerwówka pod koniec miesiąca kiedy plan trzeba zrealizować więc jest nerwowo, ja osobiście dostałem odzew 2 dni po wysłaniu e-maila, wyślij cv albo złóż do siedziby firmy nie wiem jak to się teraz odbywa bo trochę czasu minęło od kiedy byłem tam na rozmowie

Kowal

Mnóstwo waszych komentarzy przeczytałem , jedne takie drugie takie, ale myślę sprawdzić tę pracę więc drogie panie i panowie pytam was , jak z płacą jak z premią jak ze zmianami i godzinami pracy...???? niech piszą i Ci z produkcji i Ci co może jakieś maszyny ogarniają czy tam wózki widłowe ...

@Kowal

Przy tym prezesie najniższa krajowa a po okresie próbnym może 200 brutto dorzuca

Jaa

Ale do tego jest jeszcze jakaś kwota szkodliwego? Z premią 4000 na rękę jest realne?

@Jaa

Oczywiście że realne ponad 5 tyś tez wyciągniesz a jak ktoś napisze ze nie to kłamie lub się obija.

Jajo

Tu się zgadzam da się zarobić grupowe ponad 5.5 ale to tak jak ktoś napisał soboty i nadgodziny w tygodniu a jak ktoś mówi że 4 i to z łaska to klamie i len bi się da tylko trzeba chcieć, a to ze mamy takiego prezesa a nie innego to nic z tym.nie zrobimy

@Jajo

To sporo można zarobić ale fakt trochę w pracy czasu trzeba jednak spędzić. Zapytam jeszcze o te soboty. Czy wtedy praca po 8 godzin w takie dni weekendowe, czy krócej można? Dzięki z góry.

@Andrzej

Można krócej po ostatnich zmianach to 5 godzin minimum możesz i 8 godzin nikt ci nie zabroni

Byly

Bo tak jest..wiem to z pierwszej ręki..dzięki panu prezesowi zaraz będą zwalniać się zasłużeni pracownicy..

Produkcja
@Kowal

Wypłata jest co miesiąc pracuje się 8 godzin dziennie

Mam pytanie.Czy firma daje podwyżki za podniesienie kwalifikacji?

Kurde no ludzie jak można uciąć kasę z nadgodzin ??? Wszystko da się wyliczyć i wszystko się zgadza a jeżeli macie problem z matematyką to można poprosić w finansach żeby wyjaśnili jak to policzone jest. A może nie odbijacie się jak trzeba i nie ucięte a po prostu niedopracowane? Mi jakoś kilkanaście miesięcy za nadgodziny kasa zawsze się zgadza a szukanie dziury w całym jest śmieszne.

Kuba

Witam Wszystkich. Wiecie może czy jeszcze przyjmują do Was na montaż łodzi? Magazyn operator wózka? Za wszelkie informacje z góry dziękuję. ;)

@Kuba

Tak, przyjmują na montażu.

Nie przyjmuja

HR
@Kuba

Dzień dobry, tak poszukujemy osób na magazyn (mile widziane uprawnienia na wózki widłowe) oraz na montaż. Jeśli jest Pan zainteresowany, proszę o przesłanie cv na email praca@saxdor.com.

Zainteresowani
@HR

Czy kobiety też przyjmowane są na produkcję ?

@Zainteresowani

Tak, oczywiście kobiety również są zatrudniane na produkcję.

He
@Pracodawca

Tyle razy CV złożone i zero odzewu od znajomych wiem że sami Ukraińcy są przyjmowani bynajmniej na laminat

Maniek
@Pracodawca

Czy przyjmujecie na laminat z doświadczeniem.

@Maniek

Tak, oczywiście przyjmujemy pracowników na laminat z doświadczeniem.

nikt
@Kuba

Poczekaj jeszcze chwilę i będą przyjmować jak leci, bo połowa ludzi ucieka do Augustowa albo do innych stoczni w okolicy. A czemu tylu ucieka, to już sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Basia
@Pracodawca

Tyle razy próbowałam się dostać do pracy na produkcje.. bez odzewu, szansy na rozmowę. Wysłałam, osobiście nosiłam...

sumienny
@Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Na jaką wypłatę może liczyć nowy sumienny pracownik?

Kolejny miesiąc i koleje robienie sobie żartów z pracowników. Koniec końców plan wykonany prawie przez każdego więc ucieli minimalnie premie. Premie ludzie dostali za plan i inne drobiazgi. No ale żeby nie cieszyli się zbyt długo to postanowili uciąć pieniądze za coś innego. Tym razem padło na nadgodziny. Ludzie porównujcie wykazy wypłaty z tego a poprzedniego miesiąca i idźcie się wykłócać do biura bo to śmiech na sali jest !

Dominika

To faktycznie, nie fajnie...Czy wiadomo czym spowodowane są te cięcia? Firma szuka oszczędności czy przechodzi kryzys?

@Dominika

Nowy prezes tnie koszty na wszystkim co się da. Nie obchodzą go starzy dobrzy pracownicy. Zastępuje ich ludźmi z urzędu pracy, którzy zmieniają się jak rękawiczki

Ogólnie Ci geniusze myślą że zastąpią wszystkich małolatami albo ludźmi z urzędu, i utrzymają jakość i tempo pracy, myślenie niczym w PRL, zamiast dać dla ludzi którzy dłużej robią te głupie nawet 200-300 podwyżki, nie po co... zastąpimy Ciebie chłopem z urzędu który nawet frezarki nie umie się obsłużyć. Ogólnie ja nie wiem po co tak się spinają ludzie na te plany, jak i tak nawet zrobimy go, to nam utną wypłatę z innego powodu, człowiek o iq orzeszka łyka tylko te gatki, zrobicie plan to będzie fajna wypłata. Ale z czegoś trzeba było zrobić świetny festyn, był festyn rodzinny= gorsza wypłata. A na święta też się ludzie nie spinajcie o plan, bo dostaniecie po termosie i po uwalonej premii :) . Dlatego polecam się rozglądać tym bardziej ogarniętymi za lepszą robotą.

sumienny
@pracownik

Ile można dostać na start i ile godzin?

Pracownik Laminatu

W tym miesiącu znowu plan wyśrubowany. Ludzie po godzinach zostają robić małe pokłady by zgadzała się ilość. Każdy się stara i daje z siebie ile tylko może. Ludzi ciągle brakuje, doświadczony pracownik ma gorzej jak nowozatrudniony. Zobaczymy czy w tym miesiącu mimo starań i ciężkiej pracy premia znowu będzie ucięta; osobiście, myślę że tak :)

Pracownik 2

Ponownie wypowiedź nowego pracownika który nie wie co mówi, dyrektor o którym piszesz od dawna robi takie zebrania i obiecuje gruszki na wierzbie. Jak na razie z tego jego przemów nic nie wynika a od jego gadek na temat tego jaką to niby jesteśmy rodziną robi mi się nie dobrze. Popracujesz trochę dłużej a zobaczysz, że mam rację.

Koka kola

Styren? Nie wiem kto was szkoli z BHP ale zalicza się do gazów ciężkich. Amerykańscy naukowcy stwierdzili ze nie zalicza się do rakotwórczych-jeśli są odpowiednie zabezpieczenia czyli wyciągi i zraszacze kropelkowe. Styren opada na posacke. Jeśli ktoś pisze coś o laminacie negatywnego to chodzi o kasę. Ciągle mu mało (usunięte przez administratora)Więcej napewno tam nie zarobicie bo macie jedna stocznie w Ełku. Brak konkurencji. Augustów to co innego. (usunięte przez administratora).pozdro.

I ten prezesik ma dużo racji bo wielu ludzi myśli że skoro są dłużej w firmie to im się wszystko należy, śmieją się z nowych, że (usunięte przez administratora) i nic nie umieją, a sami snują się z kąta w kąt, aby tylko się nie wychylić, młodego wyśmiać i nic nie nauczyć. Prawda jest taka że wielu nowych przegoniło już kolegów z większym stażem. Wielu myśli że robiąc to samo co do tej pory może w końcu się uda i ten zły prezesik tym razem im da premię "bo się należy" czy się chowa, czy się leży. Kiedyś było lepiej? Bez żartów. Ciągle narzekali wszyscy na brak narzędzi i miejsca, dla leniwych na plus był ogólny chaos bo mieli się kiedy obijać i chowac przed pracą. Dziś narzędzia są, miejsca więcej, a problemy i narzekania zostały. Więc kto tak naprawdę jest tym złym?

O wiszę że się obudził jakiś świeżak hah Oczywiście że się należy więcej bo są to ludzie którzy pracują od początku tych Łodzi. A nowi? Śmiech na sali. Pierwszo powinni przejść kurs obsługi podstawowych narzędzi typu wkrętarka, szlifierka czy frez a później można uczyć ich robić coś na lodzi. Po za tym po co tracić cierpliwosc na kogoś kto po tygodniu lub pierwszej wypłacie składa wypowiedzenie? Sam miałem kilku takich ludzi i wiem ze bez sensu wkręcać się w szkolenie póki nie widać że chce przy tym robić. Zawsze się znajdzie ktoś kto narzeka czy to na starej hali czy tu, nie dogodzi kazdemu. Z narzedziami owszem narzekali bo bylo ich brak a plan gonil, wiec czym mieli robic? Jezykiem na stronie gowork jak ty? Ludzie ktorzy sie chowaja i tak zrobią szybciej robote jak ty, tylko po co maja to pokazywac skoro brak im motywacji przez ucinanie premii. Prawda jest taka że idąc do innej stoczni na start dają większe podstawy niż tu mają pracownicy po 2 latach. Pomału ludzie się rozchodzą a zostają swiezaki jak ty, którzy chcą zabłysnąć lizac tył... prezesika.

Zostaw merytoryczną opinię o Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Ełk

• Jak się pracuje w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saxdor Shipyard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością