SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Opinie o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Szukacz

Witam Wszystkich Szybkie pytanie jakie zarobki na produkcji ze wszystkimi dodatkami i nadgodzinami które wychodzą z grafika i jaka kwota na umowie.

Bike

Pytanie, gdzie można złożyć CV? Jestem zainteresowany. Pośrednictwo czy na miejscu w zakładzie? I czy w ogóle są teraz przyjęcia

@Bike

Ogłoszenia są online ale mają chyba też z maila rekrutacja@sk.com

@Bike

są: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-dabrowa-gornicza-innowacyjna-1,oferta,1002304901?fbclid=IwAR3PYM4-dXDAuYG701Ro19uK99ofmjSyu5n_ZrQ3x0vvQr_LBaXTt2Z5d_A

Majster

Te paczki świąteczne to kto organizował ???paczki...hahaha wstydu nie macie taka wielka firma a zero szacunku to niby było dla dzieci na święta??? Śmiech na sali miliardy zarabia firma a daje takie ochłapy porażka totalna...weźcie to sobie i zjedzcie smacznego nieroby...

Nierób
@Majster

Ogarnij się i nie licz na prezenty z firmy a sam kup coś dziecku :D amazon otwarty na nowe CV :D

Kwiek
@Nierób

Dokładnie! Weź się do roboty i ciesz się ze cokolwiek dostałeś! To nie Caritas ani zaklad resocjalizacyjny.

Ehh
@Nierób

W różnych zakładach pracowałem i w każdym był ZFŚS i tylko tutaj 3 paczki włożyłem w jeden plecak a możecie sobie mówić co chcecie ale skoro tak mają wyglądać paczki z ZFŚS to lepiej nic nie kupujcie bo serio wolę sam. Taka paczkę wstydził bym się dziecku dać.

Mikołaj
@Ehh

To oddaj paczki jak się nie podoba, po co bierzesz jak takie kiepskie, pewnie dzieci inne się uciesza z bonu do Empiku. Miej honor i nie zabieraj, a jak wziołeś to ciesz się że coś dali.

Nierób po raz drugi
@Ehh

Nie będę komentował Twoich wypocin, zamiast ciagle krytykować doceń to co robią inni totalnie bezinteresownie. Swoją droga jestem ciekaw jakiej pojemności masz plecak i co w nim wynosisz żeby urozmaicić swoje żale związane z zarobkami w sk- napisałem już, w Amazonie możesz mieć lepsze warunki wiec nie czekaj tylko uciekaj ;) ściskam

Obiektywny
@Majster

Serio czekałeś na paczki żeby coś dzieciom dać i to było by wszystko . Wiele firm zaliczyłem i nie kazda wgl coś organizuje . Zamiast worka słodyczy wątpliwej jakości moim zdaniem super pomysł na karty z empik. Każde dziecko jest w stanie coś dla siebie znaleźć. A zamiast faszerować dzieci cukrem można kupić planszowke, czy dołożyć do zabawki czy książki. Do tego konkurs gdzie tez każde dziecko dostalo worek słodyczy i paczki dla pracowników. Weź człowieku się ogarnij i jak nie pasuje to tak jak ktoś pisze Amazon czeka . Powodzenia że tam paczki zmieścisz do przyczepki zapewne .

@Majster

Paczka bardzo przemyślana: słodycze wyselekcjonowane, a karta do Empiku to strzał w 10! Dzieciaki zachwycone!

On.

Każdy pisze ze lekka przyjemna praca ale nikt mądry nie wspomni że trzeba (usunięte przez administratora) po schodach 50 schodów w górę 50 schodów w dół i tak jak (usunięte przez administratora) się przebierać w szatniach z ciuchów aby zejść na przerwę. Produkcja może i automatyczna ale Rolki nie są lekkie i dodatkowo środki które Cie zatruwają i je wdychasz. Nie polecam a jak tak dalej pójdzie i nie zaproponują większych pieniedzy to zakład zostanie pusty. Zostaną same wazeliny i to by było na tyle.

@On.

Serio? Schody cię bolą?? Może formę wreszcie złapiesz

@hahahaha

Powiem szczerze, na pracę nie narzekam. Idzie się do wszystkiego przyzwyczaić i nie zamierzam pracy zmieniać bo mi tu pasuje. Ale te schody to faktycznie jakaś porażka. Co za (usunięte przez administratora) wymyślił to wchodzenie i schodzenie jak cała firma znajduje się na parterze. Przecież airshowery można było zamontować na dole jak było wejście na początku i też każdy by musiał przez niego przejść by wejść na halę. Więc wymysł tych schodów poroniony. Nie każdy ma siłę 5 razy dziennie (usunięte przez administratora) góra-dół, i bez zbędnego komentarza że nie musi chodzić na przerwy. Należą się każdemu i można było wejście na halę zrobić normalnie , a nie gonić nas jak jakieś barany na wypasie....

@hahahaha

Forma tu nie ma nic do rzeczy. Ja mam formę całkiem niezła a ze względu na pewne problemy ze zdrowiem te schody to dla mnie wielki problem. I wiem że dla wielu osób też. I fakt że ten proces mimo że czysty, na pewno nie jest obojętny dla zdrowia. Obniżona wilgotność powoduje ciągle problemy z zatokami, kaszel, bóle gardła i zawroty głowy. A sam ccs tez swoje robi. Zobaczcie jak wyglądają ręce dziewczyn, które przez 12 godzin trzymają w rękach to (usunięte przez administratora) Nie idzie tego niczym wyleczyć. Reasumując, bez wzrostu stawek czeka ich fala zwolnień.

Muminek

Dokładnie jak piszesz, zatoki, gardło, zawroty głowy, problemy ze snem i koncentracją do tego jeszcze oczy, wysuszona skóra.. generalnie są badania kliniczne NT negatywnego wpływu obniżonej wilgotnosci na organizm.

@Muminek

Zawroty głowy szczególnie zaraz po przebudzeniu kto jeszcze ma ???

@Muminek

Zawroty głowy szczególnie zaraz po przebudzeniu kto jeszcze ma ?

Tak

W sprawie pracy

Grefg

Pytanie, czy łącznie z dodatkami, premiami ale bez nadgodzin wyjdzie się te 3.5 koła na rękę?

@Grefg

Bardziej 3200

Podkarpackie

Firma SK buduje na podkarpaciu fabrykę folii miedzianej, Jeśli na produkcji mają być podobne zarobki czyli około 3200 na rękę to będzie trudno znaleźć pracowników, Na strefie zarabia się od 3 do nawet 4 tys. zł na produkcji na szeregowym stanowisku..więc te 3200 czy 3500 szału nie zrobiii !!! !!!. Liczę że za 2 lata ruszy fabryka to stawki będą konkurencyjne eee eee

K
@Podkarpackie

Pewnie. Lepiej siedziec w domu na czterech literach na garnuszku MOPSu i zdzierac z ceprów oraz czekać aż manna spadnie z nieba bo pracować się nieopłaca.

Źle rozumiesz
@K

Źle rozumiesz, w innych firmach ludzie mają więcej niż te 3500 ba rękę, Przyciągnąć do SK może jedynie lekka nie wymagająca fizycznie praca z automatyczną produkcją. A jak płacą na stanowiskach nie szeregowych ?? np w w jakości i na stanowiskach kierownicznych, technologicznych i inżynierskich ?

Obserwator
@Grefg

No od stycznia to najniższa krajowa i po 12h trzeba się będzie zastanowić czy się opłaca wstawać

zdzich
@Źle rozumiesz

Mają więcej, ale mimo to narzekają, że płaca nieadekwatne do wykonywanej pracy. Np. w Brembo czy ngk

zdzich
@Obserwator

robisz po 12 ale 15 dni w miesiącu. Czyli w 15 dni wyrabiasz godziny, które inni muszą wypracować pracując od pon do pt po 8h. Ponadto w między czasie wypracowujesz niewielkie nadgodziny, które inni muszą dodatkowo przepracować w soboty pracując po 8h. Płaca niska, ale dajmy szansę związkom. I pamiętajmy też że bez nas związki niewiele zrobią. I co do płacy podziękujcie polskim zarządzającym. Korea chciała dać wyższe stawki

Obserwator
@zdzich

Właśnie wszędzie gdzie ,"nasi" wsadza ręce to....wracając do systemu , to jednak zawsze 12 h ,gdzie tak naprawdę w wollne masz co najmniej jeden dzień wyciągnięty z życiorysu...Na dłuższą metę ile się wytrzyma!? ...Nadgodziny....takich ludzi im potrzeba ...Hahaha ...pozdrawiam ...jeszcze troszkę po obserwuje te PODZiALY ....

Że jak?
@Źle rozumiesz

A które to firmy płacą więcej? I czy na dzień dobry płacą więcej a czy może istnieją długo i ludzie pracujący tam po 15 lat zarabiają więcej.

Grefg

Ok. A czy Jakaś firma zewnętrzna tam rekrutuje czy trzeba bezpośrednio aplikować ? Ogłoszenia nigdzie nie widzę

K
@Źle rozumiesz

Bardzo dobrze rozumiem o co chodzi, widać to po was na kilometr! To się połóż najlepiej, albo idź tam gdzie daja więcej zamiast płakać jak przedszkolak którego zwabili łakociami i jaskiem do spania. Paranormalnych i dzieci jest tu aż nadto do okiełznania.

WITIA

Zaczęło się i Koreańczycy zaczęli pokazywać swoją wyższość. Nie zdażyło się zeby ktoś im udowodnił jakiś błąd. Juz nawet lider odszedł z tego powodu z pracy. Biurowych też traktują jak drugą kategorie

@WITIA

Mówisz o koreanczykach z biur czy z witia/mts?

@WITIA

Niestety, nie jesteśmy traktowani jednakowo, na wiele zachowań naszych Koreańczyków jest przymykane oko... Spanie na dziale, granie na smartfonach itp. Dlaczego tylko od nas wymaga się dyscypliny i przestrzegania zasad a koledzy z Korei robią sobie co chcą?!

WITIA

Moge sie wypowiedziec o produkcji. Niestety traktowani jestesmy jak gorszy sort.

"Co powie Ryba"

Namawiam do aktywnego poszukiwania innego miejsca pracy tylko z polskim kapitałem, z super atmosferą, bez zakazów, miejsca przesiąkniętego chillautem, oazy spokoju i krainy beztresu.

Melka
@"Co powie Ryba"

A propos atmosfery ... Którą zmianę w kontroli jakości polecacie? Gdzie jest normalna atmosfera pracy , dziewczyny które z uśmiechem i chęcią nauki podejdą do nowicjusza ?, biorąc pod uwagę że pracują w większości kobiety spodziewam się co tam może się dziać . A nie chciałabym się zrazić już na początku ...

PRACOWNIK
@Melka

Obecnie przyjęcia to uzupełnienie obecnych już zmian. Idziesz tam gdzie jest zapotrzebowanie na pracowników. Nie ma możliwości wyboru zmiany.

@Melka

Polecam zmianę "A" , ja byłam przyjęta bardzo miło i dziewczyny świetnie szkolą , wszystko na spokojnie i bez stresu .

Jolanta
@Ona

na tej zmianie A jest wiecej kobiet moze? dlatego tak fajnie i spokojnie ? ;)

@WITIA

Lider odszedł z powodu Koreańczyków ahahahahaha dobre

Bobobo
@Ona

Zmiana jest w porządku, jeżeli zakumplujesz się z odpowiednimi osobami. Jak zakumplujesz się z kimś, kogo większość tylko toleruje i nic więcej, to jesteś skończony. Ciągłe obgadywanie, głupie usmieszki, wytykanie palcami itp. Jeżeli dobrze się trafi do grupy, jest spoko, jak nie, to jest koniec. I oczywiście trzeba pamiętać, żeby ciągle się uśmiechać i ze wszystkimi rozmawiać, bo sporo osób nie wierzy, że ktokolwiek może mieć problemy i nie mieć ochoty pewnego dnia po prostu gadać.

Nowa
@Bobobo

A na której zmianie tak jest?

Kika

Polecam zmianę „E”

Natalia
@Kika

zmiana E to która? co na niej się dzieje, że polecasz i czy jest jakaś ewentualna, gdzie odradzasz pracę? która?

Ja czyli ona
@Natalia

Nie zrozumiałaś sarkazmu. Nie ma zmiany E . Na każdej są ludzie wyluzowani i ci bardziej przejmujący się pracą, na każdej są baby co kręcą afery , są plotkarami i złośnicami, są też bardzo wesołe, bardzo chętne do pomocy. Jak to z babami ;) Nie ma i nie będzie zmiany idealnej!

A ja się zastanawiam czy ktos odśnieżył dach?? Mam nadzieję, ze tak bo zaleganie takiej masy śniegu na totalnie płaskim dachu stanowi niebezpieczeństwo dla wszystkich znajdujących się w srodku.

Rem

Witam. Jak obecnie wygląda rekrutacja na stanowisko produkcja. Czy są przyjęcia? Kilka dni temu złożyłem dokumenty ale zero odzewu. Jesli przyjmują to pod agencje czy bez pośrednio pod Firmę? Czy umowy są przedłużane czy nie? Na jaki zarobek na początku można liczyć? O co pytają na rozmowie rekrutacyjnej i czy są testy? Proszę o info za wszystkie szczególnie bez hejtu bardzo dziękuje. Piotr.

Rory
@Rem

Przyjmują pod firmę bezpośrednio. Zarobek to 3500 plus premie i jak się zgodzisz dodatek do telefonu. Nie ma testów na rozmowie. Przyjęcia są teraz raczej na uzupełnienie braków kadrowych ale w przyszłości pewnie będzie duży nabór na 2 hale. Co do umowy to na początek na okres próbny, potem na czas określony a następna może być na stałe albo na rok i potem na stałe. Zależy jak będziesz pracować.

@Rory

Bardzo dziękuje za odpowiedz.Może będzie szansa u was podjąć pracę. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

@Rory

Ok. Bardzo dziękuje za info. Pozdrawiam.

Witam, jak wyglądają na obecną chwilę zarobki w SK?

aplikujący

Cześć mam pytanie o pracę w dziale HR- jaki jest zakres obowiązków i stawki.

Łucja

Wpadłam na ich dawne ogłoszenie o pracę jako Specjalista ds. księgowości z językiem angielskim. Jak oni weryfikują ten język? Są zadania rekrutacyjne czy w rozmowie z rekruterem jakoś testują?

@Łucja

Wydaje mi sie ze podczas rozmowy , najprosciej zadzwonic i dopytac bezposrednio w dziale hr

Adminska

Jeżeli w ofercie jest informacja o j. Ang to rozmowa kwalifikacyjna w takim języku jest prowadzona.

Malwina

Mam pytanie do Pan z kontroli jakości . Jak wygląda praca ? Czy miałyście testy wstępne aby się dostać do sk ? Jak atmosfera i tempo pracy ?czy jest to trudne do ogarnięcia ?

Pracowniczka
@Malwina

Ja pracę polecam. Nie jest ciężko. Niczego się nie nosi, separator przyjeżdża na wózku. Kontrola separatora do ogarnięcia, dziewczyny wszystko pokażą, nauczą. Dla chętnego nic trudnego. Do 12 godzin pracy też można się przyzwyczaić

Hihi
@Malwina

Nie było testów wstępnych. Są w trakcie pracy testy co pół roku plus ocena pracownika. Praca głównie wzrokowa, zależy jeszcze gdzie trafisz w kontroli. Tempo jest raz większe raz mniejsze ostatnio jednak nie ma nudy. Atmosfera ? Jest ok. Powodzenia !

@Malwina

Praca jak praca, jeżeli lubisz nie mieć życia prywatnego to jak najbardziej. Nie ma żadnych testów aby się dostać później żeby dostać umowę na czas nieokreślony są testy i to one rzutują na to jaka umowę będziesz mieć. Na kontroli końcowej jest tempo no limit … atmosfera im więcej znajomosci tym będzie ci lepiej. Nie oczekuj na jakieś możliwości rozwoju bo to napewno nie w sk i nie z takimi ludźmi … kierownik jakości specyficzny…

Pracowniczka
@Ona

Proszę o rozwinięcie myśli "lubisz nie mieć życia prywatnego". Bo jeśli jest tydzień gdzie pracuje się tylko w środę i czwartek a 5 dni ma się wolnych to za mało na życie prywatne? Rozumie że w tygodniu gdzie się pracuje 5dni a ma się 2dni wolnego jest ciężko. Ale wszystko da się ogarnąć. I nie prawda że im więcej znajomości tym lepiej. Niektóre zmiany są zgrane i nie ma wyższości jeden nad drugim. Wszyscy pracują w miarę w tym samym tempie. A że szefostwo wymyśliło że tylko połowa pracowników może dostać najwyższą premie półroczna a reszta niższe.... No cóż. To nie wina liderów. Ale i tak dobrze że te premie są dwa razy do roku. Nie wiem na której zmianie pracowałaś ale ja nie narzekam na swoją

Andrzej Strzelba
@Malwina

Do kontroli jakości przyjmują tylko kobiety?

@Andrzej Strzelba

Nie, panów również

@Andrzej Strzelba

Nie tylko kobiety. Panowie też są przyjmowani do pracy w kontroli :)

@Pracowniczka

Macie przerwy ? Czy tylko jedną ?

Manila

Przerwy są trzy w ciągu zmiany

Lele
@Manila

Ale ile trzeba się nachodzić żeby na nie dotrzeć, chodząc po tych schodach można sobie formę życia wyrobić , co do przerw raczej mało prawdopodobne żeby ktoś w 20 minut zdążył …

Nie
@Lele

I to jest fakt. Już niejedna osoba stwierdziła, że bardziej od tej pracy męczą te piekielne schody. Za każdym razem idąc na przerwę pokonujesz 40 schodów w górę i w dol, wracając z przerwy to samo. Twórca tego pomysłu powinien się puknąć w głowę. Jest wiele osób mających różne problemy zdrowotne, które akurat na tą pracę nie mają żadnego wplywu i w niej nie przeszkadzaja, natomiast te schody mogą je bardzo pogorszyć. Nikt na rozmowie nie wspominał, że codziennie będziemy odbywać przymusowy trening.

@Nie

I tak 8 razy w górę.. część osób rezygnuje z przerw, chodzą tylko na tą najdłuższą.

@pracownik

Tu należy się zgodzić. Wędrówki po schodach i wybranie możliwie najdłuższej drogi do stanowiska pracy to absurd.

Taki
@Nie

Schody śliskie, buty śliskie. Wystarczą nakazy trzymania się poręczy i oznaczenia "uwaga ślisko" aby (usunięte przez administratora)miało czyste rączki w przypadku kolejnego upadku. A jak ktoś się połamie (czego nikomu nie życzę) to dostaniemy do podpisania instrukcje prawidłowego użytkowania schodów.

On
@Nie

Słyszałem o nowych planach. Dla ludzi nie lubiących schodów mają wyznaczyć inną drogę. Trzeba tylko złożyć deklaracje w kadrach, będzie pobierany podatek z pensji tzw,, nie lubie schodów "

Babka
@On

Może i jest to śmieszne co napisałeś, ale zwróć uwagę, że są wśród nas osoby dla których z racji np na choroby, przejście po tych schodach to nie lada wysiłek. Ponadto większość z nas to osoby młode bądź w średnim wieku, a wyobrażasz sobie nas jako 60latka za kilkanaście lat hasającego po tylu schodach 3 razy dziennie? To zdecydowanie nie bedzie przyjazne miejsce pracy.

Administracja
@On

Podobno trzymając w ręku gazetkę zakładową spadając że schoduw można odpowiednio wachlując uniknąć połamania. Tyle warte te instrukcje xd

Dziadek
@Babka

Odważnie do 60 w SK pracować ....Ludzie tyle nie żyją

L
@Manila

Tylko trzy? Naprawde? Przecież to niedopuszczalne łamanie praw pracowniczych. Buty śliskie, schody sliskie. A w głowie sucho? Są tu tacy którzy przechwalają się publicznie ze ta droga to light zajmujący im łącznie z przebraniem trzy minuty. Weź od nich towar i będziesz śmigał-a aż miło. I to nie trzy, a trzynaście razy na dniówkę. Jak oni. Wiec winda tutaj dla sprawnych i myślących inaczej to zbędny luksus.

@L

Nie bardzo orientuje się o co ci chodzi. Ktoś zapytał o ilość przerw w ciągu zmiany więc padła odpowiedź, że 3. Serio nie wiem w czym jest problem w mojej odpowiedzi?

@Pracownik@
@L

Po tej jakże błyskotliwej wypowiedzi mam wrażenie że to ty jesteś w hoo j zjarany. Po co ten sarkazm, jest pytanie jest odpowiedź. Nie masz nic konstruktywnego do dodania to się tu nie udzielaj, pal w ciszy i spokoju dalej ????

Pani

Pani z kontroli bułeczek nigdy nie zabraknie na Kantynie po co te unoszenie się.

Pracownik .

Mam pytanko do pań sprzątających!! - Czy musicie sprzątać i myć jadalnie podczas posiłków? Jest to niekomfortowe dla jedzących!! - Bo robicie to śmierdząca szmatą!!,A poza tym robi się ślisko i o wypadek łatwo - co na to BHP??( znowu zaspało!!).

@Pracownik .

to rusz (usunięte przez administratora) i zapytaj bhp o zdanie. I zamiast na forum pytaj twarzą w twarz pań sprzątających. Chyba że tylko w necie potrafisz płakać

C
@Pracownik .

BHP omija szerokim łukiem gigantyczne problemy w tej firmie a czepia się pierdolek wiec i pracownicy oraz firmy zewnętrzne maja wywalone na wszystko. Większość procedur to czysta fikcja a wystarczyłoby jeden dzień przyjrzeć się temu online albo za pomocą monitoringu! W szatniach (usunięte przez administratora) i egipskie ciemności, ludziska łażą z żarciem i kawa a do kantyny uprzywilejowani i obsługa baru pakuje się z dworu, przez drzwi dostawcze, zamiast głównym wejściem, przez maty. O bezczelnym blokowaniu drzwi sluz powietrznych i samego mechanizmu już nawet nie wspomnę. Dla kogo są te procedury i kogo obowiązują?

Pracuś

Bo tych z biura nie interesuje to nasze zejście i przebieranie się za każdym razem oni są na jadalni kilka minut po przyjściu do pracy i obstawiają stołówkę

A ja mam pytanie do pracodawcy dlaczego woda pod prysznicami każdego dnia zimna ?

Leon

Tak

Kryzys dotarł i do SK

Mati

Witam. A orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z Utrzymaniem ruchu ? Zarobki/atmosfera ?

@Mati

Dużo pracy , ale jest ok.Fajny zespół.

Sebastian
@Z

Dobra, a o samych zarobkach coś wspomnisz? Bo to chyba najważniejsze.

@Sebastian

Różne stawki , w zależności od stanowiska.Ale szału nie ma.

Rodi
@Sebastian

Zarobki poniżej mediany . Praca specyficzna , wręcz trudna .I to nie że względu na skomplikowane urządzenia ,ale na trudne relacje z Koreańczykami z MTS(koreańskie utrzymanie ruchu) którzy nie traktują ludzi z Utility i UR jak współpracowników tylko jak konkurencję .Ale tak jak pisał ktoś wyżej zgraną ekipa Polska

Boss
@Rodi

Masz racje , często praca sprowadza się do noszenia narzędzi za koreańskimi ,, MASTERAMI " , część instrukcji jest tylko po Koreańsku , brak dostępu do niektórych dokumentacji i oprogramowania dla Polaków . Często w trakcie awarii jeżeli masz inny pomysł na rozwiązanie problemu niż Koreańczycy zwyczajnie każą ci iść sobie , a potem okazuje się że dokładnie zrobili to tak jak mówiłeś . Ogólnie nie są zainteresowani przekazywaniem wiedzy ,raczej wygląda to tak że musisz sam zdobywać wiedzę . Nigdy nie masz pewności czy awarią którą się akurat zajmujesz nie zajmuje się również jakiś Koreańczyk i czy wzajemnie sobie nie przeszkadzacie . Ogólnie nie jest łatwo , dlatego ja właśnie zmieniam pracę . Bardzo fajni ludzie na UR i pewnie dalej będę z nimi utrzymywał kontakt

Szakal

Wysłałem CV i tak się zastanawiam ile trzeba czekać aż ktoś z HR zadzwoni w sprawie rozmowy rekrutacyjnej? Ile srednio czekaliscie po wyslaniu CV na telefon z HR? W ogóle jak to jest biorą jak leci, czy trzeba ukończyć 'fizykę kwantową' aby móc pracować na produkcji?

Iga

Czy są przyjęcia na produkcję?

On
@Iga

Tylko dla panów

Eryk

Wielu osobom taki system bardzo pasuje ! Jeśli czujesz sie jak (usunięte przez administratora) sk to poszukaj innej, lepiej płatnej pracy a nie zniechęcaj innych zanim jeszcze spróbują.

Jola

wolę pracować 12h przez 15 dni w miesiącu niż 22 dni po 8h. W systemie 8h nic nie można załatwić, zero dnia dla siebie po pracy

Zostaw merytoryczną opinię o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 82 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 222 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.