SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Opinie o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Titek

Nie dziwię się tym co narzekają, 3200 czy nawet 3500 zł brutto przyzwoite było 5 lat temu a nie teraz. Ale również nie dziwie się tym co nie narzekają a nawet sobie chwalą, wszak ludzie mają kredyty do spłacania itd także poniekąd wszyscy mają rację. Niewątpliwym plusem jest umowa o pracę bezpośrednio pod firmę, co jest rzadko spotykane a nie pośrednictwa i umowy co tydzień, dwa albo jakieś umowy zlecenia,chociaż teraz podobno nie ma różnicy zlecenie czy umowa o pracę, liczy się zgromadzony kapitał.

@Titek

Czekamy na alfę może się znajdzie

Holding
@Operator 3

Może beta gama delta też się znajdzie ? Ciekawe są te wyliczenia byleby udupic pracownika

Jedzenie w kantynie pracowniczej jest ohydne: zimne bez smaku i nadal mimo wielu skarg nikt z tym nic nie robi lepsze bydłu można dać.

@…

Jeżeli nie pasuje to proszę nosić swoje jedzenie, albo zamawiać z zewnątrz. Jedzenie jest różnorodne, smaczne i na bieżąco uzupełniane. Przypominam że kantyna nie jest obowiązkowa !

Essa
@Bartek

Z tym smacznym to bym raczej nie przesadzał, chyba, że jesteś niejako odpowiedzialny za działanie tej kantyny to inna sprawa, też bym wolał wychodzić wtedy obronną ręką ????

@Bartek

Człowieku nie gadaj głupot.

@Essa

Smak potraw to rzecz gustu. Jak to mówią nie urodził się taki co by wszystkim dogodził. Pracowałem w firmach gdzie nie było stołówki a i czasu na zjedzenie nie zawsze udało się znaleźć. Dlatego uważam że warto szukać pozytywów a nie tylko narzekać. Z tego co wiem można wziąć kartę sportowa , stołówkę omijać szerokim łukiem :)

Smakosz
@…

A mi smakuje i innym też. Wszystkim nie dogodzisz...

Agnieszka

To nie jedz!

Pytanko

Czy wiecie może kiedy będą przyjęcia Pań lub czy są aktualnie? :) styczeń 2022

Ludzie, skoro jest tak zle to co was jeszcze tutaj trzyma? Lenistwo? Cieście się ze jeszcze tu pracujecie! W normalnie zarządzanej, nowej fabryce połowa z was niedostalaby wogole trzeciej umowy a następna połowa z tych którzy zostali byłaby notorycznie bez premii ! Takie są fakty i standardy na chwile obecna. Cieszcie się z „wyrozumiałości” shift leaderow, BHP, HR oraz menadzeringu, bo jak im się otworzą oczy to będzie masakra. I nie pomoże żadne zaklinanie rzeczywistości, ani narzekanie na finansowa nierówność wynikająca z geopolitycznego położenia naszego kraju oraz jego dziejów. Zwolennikom wszelkich rewolucji i mitycznej równości finansowej polecam historie Sowietów.

Jarek

capie przestan spamowac tutaj. ta firma to (usunięte przez administratora) .przynajmniej w Polskim wydaniu - nie wiem jak jest w korei.

Czarek
@Jarek

Jak ci się nie podoba to po co tutaj jeszcze siedzisz? Bo gdzie indziej nawet niezdazylbys wypalić skręta a pokazaliby ci bramę... Nikt cię siła tu nie trzyma!

Jarek
@Czarek

po to aby widziec jak lebki po gimnazjum pracuja za jalmuzne i sciagaja buty,etc.Marne NOWE pokolenie bezspodatkowcow i dna w kontroli jakosci ktore przyszlo z masarni i tym podobnych.

Franek
@Jarek

Oj nie gadaj.Teraz młodzi mają luksus. Za moich czasów( końcówka lat 90 tych) młodzi ludzie zarabiali po 3-4 złote na godzine, 600 zł na miesiąc, gdzie jeszcze opłacali z tego studia. Większośc pracowała na umowe zlecenie albo na czarno, gdzie nawet i o to było trudno, po kilka osób na 1 miejsce.

Ja czyli ona
@Jarek

Tylko, że ci ludzie z masarni i tym podobnych mają więcej umiejętności i rozumu niż niektórzy z tak zwanym doświadczeniem w kontroli jakości, którzy chodzą po zakładzie i trzaskają gębą jaki to jest (usunięte przez administratora) zakład i sieją ferment między wydziałami w przekonaniu, że są tacy mądrzy i zabawni! Nie (usunięte przez administratora) się więc, bo jak widać nic w tym temacie nie wiesz!

????
@Jarek

Ale Cię poniosło... Chyba żeś mega doświadczony w kwestii zmiany obuwia... Doświadczenie zawodowe w CCC? Choroba zawodowa albo fetysz. I podatki chyba mocną stroną są... Wiedza w dziedzinie: Jakość i masarnie... Ale złoty człek... Marnujesz się w SK.. Nie ta branża..

wasal

i kto będzie robić ?

Tak

W sprawie pracy

Zdzich

Słuchajcie jak wam tak źle to proszę wziąć udział w rekrutacji do fabryki kartonów. Już jest nabór, płacą za delegację bo szkolić się trzeba w innym mieście. W DG zarobki 22-25 zł/h. Dwie zmiany. Nic was tu nie trzyma jeżeli nie jesteście zadowoleni.

@Zdzich

Po pierwsze nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd, po drugie mnie osobiście bardzo się podoba produkcja tutaj natomiast obietnice i zapewnienia HR i smieszne zanizanie ocen przez przełożonych to jest coś co odstrasza nas od dalszej pracy. Zapewnienia i rozmowy to jedno a rzeczywistość odbiega od normy niestety.

Mam pytanie

Czemu w ofertach pracy nie podaje się otwarcie żadnej informacji o zarobkach?

To Ja
@Mam pytanie

dlatego ze sa tak wysokie

Biku

Premia półroczna miała być wypłacana co 6 miesięcy więc co to za głosy że może w marcu może w kwietniu ?Czy firma nie ma już żadnego szacunku do pracowników ? Premia miała być w lutym !!!!W sumie jak forma może mieć szacunek do ludzi co pracują za 3200brutto podczas gdy inni w tym zakładzie zarabiają z premiami i nadgodzinami ponad 20 tys ?Wygląda na to że lepiej przyjść na 12h i nie robić nic wtedy więcej płacą hahaha

Mike

Kiedy będzie wypłacana premia polroczna? Bo niektorzy na szkoleniu otrzymali informacje ze w lutym a inni ze marzec/kwiecien.

Tragedia
@Mike

A jaką odpowiedź dostałeś w kadrach gdy zadałeś tam to pytanie? Ogarnij się! Go Work to nie tablica informacyjna HR. Idź lub zadzwoń do źródła i wszystko się dowiesz. Niby dorośli ludzie, a zachowujecie się gorzej jak dzieci

Mike
@Tragedia

Widać że nie pracujesz w tym zakładzie bo gdybyś pracował to byś wiedział że na szkoleniach mówili nam że w lutym teraz przekazują informację że w marcu a jeszcze inne osoby z HRu mówią że możliwe że w kwietniu. Więc może jeat ktoś kto zna odpowiedź na to pytanie?

jeszcze troche
@Tragedia

W tym HR niczego się nie dowiesz. Została tylko przysłon ogólna informacja że może w marcu ale nie się opóźnić więc w sumie to nie wiadomo kiedy. No pewno nie w lutym

Grubson

Narzekają tylko ci co są na garnuszku u mamusi i nie skończone 26 lat i marudzą chcą więcej zarabiać nawet od tych co są starsi na wydziale a jak zacząć zmianę na Libs to łebki szukają wolnych kszesełek żeby (usunięte przez administratora) posadzić przez 12 godzin jak by mieszkali sami i mieli by sami się utrzymać to by inaczej mówili i rozumieli tą prace którą mają.

@Grubson

Tutaj się mylisz ci co dana garnuszku rodziców w ogóle nie narzekają bo zarabiają dużo j to bardzo dużo nie mając doświadczenia żadnego a często to ich pierwsza praca w życiu nie płacą podatki i zarabiaja dużo więcej niż starsi 600,700zl więcej to nie mało więc na co mają narzekać ?Mijasz się z prawdą ......

Łukasz

Czy są jeszcze przyjęcia na stanowiska produkcyjne?

K
@Łukasz

Pewnie ze są tylko musisz spełnić kilka warunków aby przejść rekrutacje! Jak byłeś na saksach, najlepiej na wyspach lub w krainie wielkiej depresji oraz masz praktykę w ziołolecznictwie i psychotropach to ślij CV. Obtrzaskane towarzycho, aż miło współpracować. P.S. Grypsera i tatoo również miłe widziana!

Ska

Może ktoś sprawdzi kto buty zimowe trzyma w szafkach do tego nie przeznaczonych. Ślady na podłodze szybko zaprowadza do wybranych szafek.

@Ska

Bardzo dużo wnosi ta opinia ...takich ludzi nam potrzeba

@Ska

Idź do lidera i sprzedawaj swoich kolegów dalej niebawem za bramą zostaniesz wyjaśniony (usunięte przez administratora)

Cyrkowiec
@Ska

A kto ci to chłopie sprawdzi jak osoby odpowiedzialne za dyscyplinę i porządek w firmie nie chcą albo nie potrafią niczego wyegzekwować? Ślą tylko ostrzegawcze maile do zmianowych którzy maja ten aspekt pracy w 4 literach i kółko się zamyka. Ciesz się ze Niewidzialna ręka nie dobrała się do twojej szafki. Te (usunięte przez administratora) maja na wszystko tutaj wywalone i czuja się bezkarni. Monitoring i system sankcji za wykroczenia to lipa! Ten element tak przez to się rozpanoszył ze kradnie już nawet na oczach tłumu i udaje ze to nie jego ręka! W lodówkach strach cokolwiek zostawić bez nadzoru, nawet na kwadrans! To samo na halach i w szatni a HR z BHP zamiast ogarnąć tak priorytetowy temat udaje ze nic nie wie i nie widzi. I jeszcze obiecuje wyrównanie. To jakieś kuriozum!!!

Homo

Nareszcie. Droga wolna. Zwalniajcie się i to szybko bo to co się tutaj dzieje za wasza sprawa to jakiś obłęd. Żadnej samodyscypliny, za grosz refleksji i zero świadomości! Samo narzekanie i totalna olewka wszystkiego i wszystkich. Z takimi ludzmi robota tutaj przypomina zakład resocjalizacyjny gdzie prawie wszyscy zmianowo udają ze niczego nie widza, ciesząc się ze nie musza za nic odpowiadać a reszta nadzoru przemyka się chyłkiem i pozoruje kontrole nad tym rozgardiaszem. Za komentarz wystarczy choćby rzut oka na plakaty przypominające o obowiazku zasłaniania ust i nosa - „ Z przymrużeniem oka” ! Nic dodać, nic ująć... Gratulacje dla pomysłodawcy i osoby która to zaakceptowała!

Jesteście ŻAŁOSNI

JESTEŚCIE ŻAŁOSNI ODNOŚNIE PODWYŻEK !!!! PAKUJEMY SIE LUDZIE I ZWALNIAMY !!!!!

Eryk
@Jesteście ŻAŁOSNI

No niestety. Perspektywy na najbliższy rok nie wyglądają tutaj zbyt optymistycznie.

3 umowa 12mc
@Jesteście ŻAŁOSNI

Tak,i 3 umowa na 12miesiecy bez podwyżki!

tak

Już to widzę hahahahah

Umowa
@3 umowa 12mc

A czemu masz umowę na 12 miesięcy a nie bezterminowo? Był jakiś powód?

XyZ
@Umowa

Od dziś na świecie żyjesz !Dajcie mi winnego ,a powód się znajdzie . Proste

Robroy
@Jesteście ŻAŁOSNI

Przecież wszem i wobec jest głoszone że podwyżki są raz w roku z końcem pierwszego kwartału.Tak jest w Korei i tak będzie u nas .Zamiast jęczeć zacznijcie pracować aby dostać coś więcej niż tylko inflacyjną

Słabo

Zamiast uczyć się wykrywać i nazywać wady, to wolicie siedzieć na krzesłach i wymyślać kolejne tematy do narzekania i obtoczenia. Każdy miał tyle samo czasu na naukę. Egzamin/ test zweryfikował kto coś potrafi a kto nie. Teraz wielki lament o to, że się nie chciało uczyć....pamiętaj że u sąsiada jest lepiej i na pewno przyjmą Cie z otwartymi ramionami.

Hahahaha

Akurat lider nie decyduje o tym na ile dostaniesz umowę. Jak zwykle wszyscy winni tylko nie wy hahahaha.

@Słabo

Polecam pilnować swój dział

AHA

Nie mój drogi, Twój Manager ;)

P

Ludzie, skoro jest tak zle to co was jeszcze tutaj trzyma? Lenistwo? Cieszmy się ze jeszcze tu pracujemy. W normalnie zarządzanej, nowej fabryce połowa z was niedostalaby wogole trzeciej umowy a następna połowa z tych którzy tu zostali byłaby notorycznie bez premii ! Takie są fakty i standardy na chwile obecna. Cieszcie się z „wyrozumiałości” shift leaderow, BHP, HR oraz menadzeringu, bo jak im się otworzą oczy to będzie masakra. I nie pomoże żadne zaklinanie rzeczywistości, ani narzekanie na finansowa nierówność ktora wynika z geopolitycznego położenia naszego kraju oraz jego dziejów.

@P

Miejmy nadzieję, że oczy otworzą się właśnie na te 'haery' które, to w ostatnim czasie dużo pomyłek stwarza.

Ludzie, skoro jest tak zle to co was jeszcze tutaj trzyma? Lenistwo? Cieszmy się ze jeszcze tu pracujemy. W normalnie zarządzanej, nowej fabryce połowa z was niedostalaby wogole trzeciej umowy a następna połowa z tych którzy tu zostali byłaby notorycznie bez premii ! Takie są fakty i standardy na chwile obecna. Cieszcie się z „wyrozumiałości” shift leaderow, BHP, HR oraz menadzeringu, bo jak im się otworzą oczy to będzie masakra. I nie pomoże żadne zaklinanie rzeczywistości, ani narzekanie na finansowa nierówność wynikająca z geopolitycznego położenia naszego kraju oraz jego dziejów.

Brygida

Dostaliśmy na święta przecudne skrzyneczki z łakociami . Jestem zachwycona. Świetny pomysł. Za każdym razem jak otwieram skrzynkę czuć cudowny zapach świat: pomarańczy i choinki. Gratuluję pomysłu. Dziękuję!

Yyyy...To żart chyba...
@Brygida

Zatem jak nic były dwa rodzaje skrzynek ;)). Ja niestety trafiłem na tę z niższej półki i opakowanie okazało się cenniejsze niż zawartość. Pytałem na zmianie czy może ktoś zrobi "deal" i da mi swoją pustą skrzynkę w zamian za zawartość mojej ale w tę stronę nikt nie chciał się zamienić. W drogą stronę chętnych było wielu. Proszę więc Szanowna Pani, najprawdopodobnie odpowiedzialna za zakup i wybór tego badziewia, nie pogrążać się bardziej i nie wracać do tematu. Może ludzie za jakiś czas zapomną...

@Brygida

Cudnie, atmosfera świąt :) Czy może też i jakieś premie były do tego?

Pracownik SK
@Yyyy...To żart chyba...

Ludzie, jak wy tylko jęczeć potraficie! Był upominek od firmy- źle, nie byłoby wcale też źle. Była premia, mimo, że miało jej nie być- źle, bo mało! Stękacie, biadolicie, tylko daj daj daj Ciekawe ile od siebie dajecie? Bo z tego co tu widać minimum zaangażowania, maksimum narzekania! Na forum jak zwykle pełno szczekaczy, niezadowolonych z niczego. Może pora zmienić miejsce pracy jak wam tak źle?

Yyyy...To żart chyba...
@Pracownik SK

Szanowny " Pracowniku SK" ( jak również inne osoby lub nick-i), negatywnie odnoszące się do mojej wypowiedzi. Prawo oceny należy mi się jak psu buda. Jeżeli coś jest czarne mówię że takie jest. Po pierwsze o premiach nic nie mówiłem. Nie słyszałem, że miało ich nie być no ale siedzę może zbyt daleko od kadr ;), więc do mnie ta informacja nie dotarła. O kwocie nie mówię, bo każdy przeliczy ile za to można było kupić. Po drugie" minimum zaangażowania”. Nic o mnie nie wiesz i nic nie wiesz o moim zaangażowaniu. Wara Ci od wrzucania mnie do jednego worka z " wszystkimi". Po trzecie teza " pracodawca jest Ok bo coś tam dał a mógł nie dać" jest błędne. Dał, bo już teraz potrzebuje ludzi, co będzie za rok, dwa? Wszyscy znamy wielkie plany. Zobaczymy tylko jak wyliczone zostaną podwyżki w nowym roku. Jeśli będą zacne to pierwszy na tym forum pochwalę pracodawcę. Jestem jakoś dziwnie przekonany, że nie będę miał ku temu okazji a firma da minimum czyli tyle co na start daje sąsiad. Taka to miłość do pracownika. Na koniec odniosę się do wypowiedzi typu " jak się nie podoba to spier....aj". Uważam, że polemika z wypowiadającymi te słowa osobami nie ma sensu. Pozdrawiam.

??
@Yyyy...To żart chyba...

Po co więc podejmujesz się tej polemiki?! Chłopie sam sobie przeczysz! Każdy ma prawo do oceny, także twojej opinii, jeśli się z nią nie zgadza, bądź zgadza. Bolało, że skrytykowali? Ty też krytykujesz ...

Brygida

Wiecznie niezadowoleni. Żenada.

Skk

True

@Skk

Dziękujemy za paczki i za pewnie świąteczną.Niestety to wszystko to jałmużna nie rozumiem z jakiej racji Koreańczycy zarabiają 7 razy więcej od nas nie robiąc nic zupełnie nic poza spaniem i siedzeniem na telefonie...Wielu Polaków wyjeżdża za granicę i ciężko pracują a tu jest na odwrót jak to możliwe ?do tego Szwed,Niemiec czy Anglik,holender pracując w tej samej formie zarabia 2 razy tyle co Polak ale nie 7 razy tyle będąc na tym samym stanowisku więc o co tu chodzi ???wykorzystujecie ludzi moglibyście płacić 8tys każdemu i dla was to nic ale znacie rynek i macie nas za murzynów.Premia 500zl a zakład obok daje 2tys zarobki wyższe od kilku lat a tutaj dalej niższe myślicie że ludzie będą chcieli pracować za takie grosze ?nie da się z tego utrzymać rodziny.. .

@Rob

Śmiech mnie ogarnia jak czytam takie coś!! Kto ci powiedział że koledzy z Korei zarabiają aż tyle? Chyba babcia na dobranoc! Po drugie oni są zatrudnieni U SIEBIE! Oni zarabiają tu tyle ile zarabiali by u siebie a że w porównaniu z naszymi zarobkami to niebo a ziemia to wina naszych rodaków na wiejskiej, a nie Koreańczyków. Po trzecie gdyby przyjechali pracować u Polaka to na bank zarabiali by tyle ile my. My jeżdżąc za granicę nie pracujemy u Polaków tylko u obcokrajowców. Jeśli zarobki ci nie odpowiadają idź proszę do sąsiadów. Jak zobaczysz jak tam trzeba zapieprzać za TE pieniądze, które tak chwalisz i w jakich warunkach to zaraz byś kwękał że płacą za mało za taki twój wysiłek.

Żenada

Żenada to nie umieć docenić tego że mogliśmy nic nie dostać, a coś dostaliśmy. Ile by tego nie było...to jednak było. Jeśli przeszkadza Ci prezent i 500 zł to po prostu oddaj. Nikt nie docenia tego co dostaje....Bo wiecznie mało i mało a sąsiad i inni dają więcej...idźcie do innych i tam miejcie jak w raju.

@hahahaha

Pokazał mi Koreańczyk swój pasek 7200zl miał z samych nadgodzin plus podstawa 15tys to twoim zdaniem mało ???za co ? Za nic nie robienie?jedynie co robią to śpią albo patrzą w telefonu za to płaci się taka kasę ???tak samo liderzy powinni zlikwidować to stanowisko bo nic nie robią i nic nie potrafią podobnie inżynierzy nie umieją nic ale mają tytuł inżyniera niestety tylko tyle bo pozatym zero umiejętności więc jak ta firma ma funkcjonować z takimi ludźmi ?Istnieje tylko dzięki nam fizycznym pracownikom a reszta jest niepotrzebna ale nas mają gdzieś a doceniają niby liderów co do niczego się nie nadają jakbyś postawił takiego lidera na stanowisku to nic by nie umiał zrobić taką prawda....

W firmie SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Engineer. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Pstryk

Generalnie nie polecam firmy Inżynierą.

abc

Dlaczego nie polecasz?

SK
@Pstryk

Zgadzam się. Jedna z gorszych firm w jakich miałem nieprzyjemność pracować. Zarobki porównywalne do innych firm czyli szału nie ma. Lepiej pracować w normalnej atmosferze gdzie indziej.

@SK

Rozumiem, ze już się zwolniłeś?? Atmosfera jest OK, psują ją tylko tacy mazgaje forumowe jak ty. Zarobki porównywalne ale nie (usunięte przez administratora)jak dziki osioł na produkcji jak w innych zakładach

Hyhy
@hahahaha

Widzę że biurowi aktywni na forum. Zacznijcie w końcu ludziom płacić godziwe pieniądze a nie jakieś pytania chłapy

@Pstryk

Jeśli poziom wiedzy i doświadczenia jest taki jak poziom ortografii, to dzięki Bogu, że już tu nie pracujesz!!

SK
@hahahaha

Po pierwsze z tego co wiem forum jest po to aby wyrazić swoją opinie na temat firmy. Zrobiłem to nikogo nie obrażając. Po drugie pytanie było w sprawie stanowiska Engineer więc Shut The F#ck Up amebowcu. Po ch..@ tu wchodzisz skoro jesteś taki zadowolony?! Wiem, że prezesa Parka bolał fakt, że ocena na gowork to tylko marne 3 jednakże niektórzy pracownicy zamiast skupiać się na nabijaniu gwiazdeczek na forach niech zajmą się realnymi problemami, które są im zgłaszane.

BK

True

Fakt
@Hyhy

Racja. A o całym bajzlu w HR już nie wspomnę. Rozliczanie urlopów to jakas paranoja. Wiecznie coś się komuś nie zgadza a oni mają jeszcze fochy że ich krytykujemy. BHP w tym zakładzie to t z materiał na swietna książkę. I ten cyrk z ubraniami. Skanowanie całe komplety te same numerki. Kto gdziekolwiek w jakimkolwiek zakładzie widział takie zamieszanie z ciuchami. Kto ma brudne oddaje do prania firma zabiera oddaje czyste i tyle. A nie jakieś chore jazdy i groźby potrąceń z premii bo ktoś nie oddał spodni razem z koszulka. Przecież to nawet idiotycznie brzmi. Konkluzja jest taka że jeśli od pracowników produkcyjnych wymaga się bardzo dużo to może zacznijmy wymagać od innych działów przynajmniej poprawnego wykonywania swoich obowiązków, zamiast ciaglego straszenia, bo za te pieniądze to niedługo połowa ludzi po prostu odejdzie, a nikt normalny tu nie przyjdzie po takich opiniach. Ciekawe kto wtedy to wszystko uciagnie. I obawiam się że w końcu jakiś zdenerwowany pracownik maśle im tu pip i wyjdzie jakie to wszystko idealne.

Hela w skarpetkach
@Fakt

I ten przymus chodzenia w skarpetkach po podłodze. Zdejmujesz buty po 12 godzinach, upocone stopy i tak biegasz po szatni ...jeden za drugim. To się w głowie nie mieści. Aż trudno w to uwierzyć że ktoś wpadł na taki pomysł. Ubranie musisz nosić na sobie tyle co ktoś wymyślił bez względu na to czy się upociles i już śmierdzi czy nie. Jeszcze można zrozumieć ubranie wierzchnie ale koszulka? Tydzień w jednej. Taka higiena....

@Hela w skarpetkach

Dlatego ja nie zmkebkam butów wchodzę tam gdzie chce i zmieniam gdzis chce nikt mi tego nie zabroni

Jol
@Rob

I dlatego prze takich jak ty wiecznie są problemy. I uważa się nas za durniów gdziekolwiek się pojawimy

@Jol

Styl pysk (usunięte przez administratora) nikt nie będzie mi mówił gdzie wolno mi chodzić w butach a gdzie nie żegnam

MARY

Pewne wstydzisz się procerowanych i dziurawych skarpet . Jak idziesz do znajomych też pewnie mówisz że weszłaś tylko na chwilę. A byś pewnie chciała po pracy zamiast się wykąpać i umyć stopy to odrazu pod piezynke bo wywieje przez parę godzin a później wstydzisz się miło samo.

Konrad
@SK

Ja byłem na 3 etapie rekrutacji i mi podziękowali. Napisali że znaleźli już kogoś i że mam "trochę za małe doświadczenie". A wczoraj nowe ogłoszenie na pracuj.pl na to stanowisko :). Trochę będą szukać. Minimalna w Niemczech od przyszłego roku to 2000 euro brutto co daje 1410 euro netto w najwyższej skali podatkowej. Jedynie usługi są droższe 2-3x, wynajem z opłatami identyczne ceny jak w Polsce. Już lepiej jest na 3 miesiące pojechać za ciecia nastukać nadgodzin a potem leżeć w Polsce przez 9 miesięcy i nic nie robić. W porównaniu z odpowiedzialną pracą w której cię mogą nawet ściągnąć 3 w nocy w weekend.

Z
@Konrad

To jedź i cieciuj. A potem przez 9 miesięcy leż w Polsce i nabieraj doświadczenia.

to nie to

nie firma jest zła tylko ludzie, bo to my tworzymy atmosferę

Arek
@to nie to

Ta firma to porażka cała produkcja stoi w każdym zakładzie ludzie mają święta mogą spędzić czas z rodziną tylko w sk nie ma wolnego coraz większe wymagania i żadnych podwyżek ludzie wam tego nie zapomną

@Arek

Drodzy narzekacze i marudy. Wiem że typowo polskim zwyczajem jest komentowanie i mądrzenie się na tematy wszelakie ale przypominam że nikt was tu siła nie trzyma. Nie jesteście zakuci w kajdany i w każdej chwili możecie odjeść z tego zakładu. Praca jest wszędzie a skoro tak wam źle to co tu jeszcze robicie . A dla tych wszystkich którzy tacy są mądrzy a nie maja odwagi podejść do kadr i dopytać szczegółów. Jest coś takiego jak związki zawodowe. Wyznaczcie swojego delegata skoro wasi liderzy nie są dla was wyznacznikiem informacji i godnym źródłem wiedzy.

@to nie to

Owszem ludzie tworzą atmosferę ale zauważyłem że atmosfera przynajmniej u nas na dziale jest super niestety to przełożeni tworzą fatalną atmosferę i ludzie już nie wytrzymują nerwowo i psychicznie taka prawda

Mikołaj

Wczoraj zrobili nam spotkanie odnośnie podwyżek w nowym roku . 0 konkretów . Podobno nowy pracownik produkcji od stycznia dostanie podstawy 3 500 brutto. Stąd pytanie do koleżanek kolegów z HR , co ze starymi pracownikami? Mając 3660 jako operator 2 będę zarabiać o 100 zł netto więcej niż nowy? I na dodatek mam go jeszcze wszystkiego nauczyć ? Porażka .

Hugo
@Mikołaj

Jakbyś słuchał co mówiły panie z HR to nie miałbyś takich pytań. No chyba że dla Ciebie 2+2 to ciężka matematyka, może lepiej żebyś nie uczył nowych osób.

Wiedźmin
@Mikołaj

3500 to nadal mnie niż u japońskiej konkurencji, która od kwietnia będzie na nowych stawkach.

Hahaha
@Mikołaj

Po plusach widać że nie tylko ty nie zrozumiałeś...

Alex
@Mikołaj

O nowych dbają a nas mają gdzieś na mam zarabiać 300zl mniej niż nowy ?chyba kogoś pogięło...nikt nie będzie uczył nowych za takie coś jedynie mogę mu pokazać gdzie jest toaleta i nara.Kazdy słuchał na spotkaniu więc przestańcie kłamać (usunięte przez administratora) nas jak zwykle my nie dostaniemy nic a nowy wszystko...NGK to inna rzeczywistość tam większe zarobki były już 5 lat temu niż tutaj obecnie

@Alex

To jest dyskryminacja pracowników nazwijmy rzeczy po imieniu

@Alex

300 zł mniej jak nowy???! No kolego nie słuchałeś co mówią hahahah ogarnij się

W imieniu koleżanek oraz kolegów ( oczywiście tych świadomych i normalnych) dziękuje pracodawcy oraz organizatorom za Swiateczna szkatułkę. Trafiony pomysł! Fajna i gustowna zawartość! Korzystając z okazji chciałbym życzyć pracownikom SK i wszystkich firm kooperujących z nami zdrowych i wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzacym 2022 roku. Dziękuje za współpracę.

Wiedźmin

....zgadza się, trzeba doceniać takie gesty, bardzo miły gest ze strony pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 82 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 222 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.