SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Opinie o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

wstrzasnietyniezmieszany

Pracuję w SK od jakiegos czasu i chcialbym dorzucić cos od siebie. Nie mam pojęcia skąd tyle hejtu. Wypłata zawsze na czas plus płatne nadgodziny i praca w międzynarodowym srodowsku. Ogólnie można wiele powiedzieć o zakładzie porównując do innych zakładów tu w poblizu to jest calkiem spoko. Na pewno się nie namęczycie.

To Ja
@wstrzasnietyniezmieszany

rozoedz sie i wal z bani prosto w sciane ale nie wiem czy pomoze

Jak wygląda praca w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Jaki dział masz na myśli?

Jestem#przecietny

Cieszę się że moja podwyżka to wsparcie i pomoc dla najbardziej potrzebujących... 1 milion USD dla dzieci z Ukrainy... 1 milion 800 ludzi z Ukrainy jest teraz w Polsce. Moje dziecko zrozumie. Wierzy że też kiedyś będzie mogło się gdzieś schronić... Może kiedyś dostanie wsparcie finansowe (500+, świadczenia socjalne)... Wiara czyni cuda... Rozmawialiśmy o alfie... Pyta co alfa... Mówię że w pracy, w firmie z perspektywami, w firmie z lepszego świata, szukamy alfy... Bardzo trudno ją znaleźć. "To takie lepsze dla Ciebie dzieciaku"... Bo to taki malutki cud... Ale wiara czyni... слава україні слава героям

Jestem#przecietny
@Jestem#przecietny

Mam dobre dziecko... Cierpliwe... Czy w cuda wierzy? Chyba nie... I jak wytłumaczyć dzieciom zabawę w poszukiwanie alfy?

Alf
@Jestem#przecietny

Serio zniżamy się do tej niskiego poziomu, że już nawet pomoc charytatywna jest besztana. Gratulacje dla załogi. To jest idealny przykład, że co by nie zrobiono wy i tak wylejecie na firme pomyje. Czy mądrym głową przyszło do głowy, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Byle by się nachapać kasy, tylko każdy myśli o sobie i swoich 4-rech literach. Żenada.

Łyżka

Przypominam wszystkim deskom, podłoga, dopalaczom i preclom ze ta strona służy do merytorycznej oceny firm a nie do wyładowywania swojej złości na pracodawcy i współpracownikach. Jeśli macie jakieś pytania, wnioski, zażalenia itp. dzwońcie lub piszcie bezpośrednio do pracowników HR którzy są za to odpowiedzialni i zobligowani do odpowiedzi na nurtujące was pytania które nie dają wam spać! Z praktyki wiem ze 99% takich „konfliktowych”spraw to kwestia niedoinformowania pracownika. HR zalecam wieszanie każdej istotnej wiadomości w gablocie bo maile nie docierają do wszystkich i nie kazdy jest wstanie wszystko zakodować. Metoda opluwania własnych firm byłych lub obecnych to droga do nikad. Dziwie się ze administrator strony dopuszcza tutaj do takich radykalizacji które już nie tylko noszą znamiona niestosownego zachowania ale wprost obrzucają inwektywami pracowników i pracodawcę!

Tak

W sprawie pracy

centralny

Wiecznie pomyłki z wynagrodzeniem, ciągle coś sie nie zgadza !!! Może wkońcu jakieś konsekwencje trzeba wyciągnąść od Pań które tam pracują ?? Ileż można się uczyć ,? w końcu sami specjaliści sa przyjmowani....ha ha

No to
@centralny

Zgłoś to do ich przełożonego, siedzi w tym samym pokoju... A nie płacz jak 3 letnie dziecko na forum

Desk

Proszę ciągle nie usuwać moich komentarzy. Ludzie z biura nie mogą dodawać niepochlebnych komentarzy? Zwracam uwagę na problemy to może niech ktoś wnioski wyciągnie. A jeśli ma ktoś do was złożyć CV to niech wie czego się może spodziewać, bo normalny człowiek i tak tam długo nie wytrzyma.

@Desk

Więc niech się każdy przekona na własnej skórze....

@Desk

Desk. Czy kandydaci na pracowników biurowych przechodzą badania psychotechniczne?

Tron
@Desk

A ty robisz za punkt informacyjny? Szkoda ze jak tu robiłeś udawałes zachwyconego i jak większość klapales:” Robota spoko, wszystko jest do ogarnięcia”. Ciesz się ze możesz sobie tutaj pohasać bo na innym portalu już dawno za twoje wypowiedzi byłbyś zablokowany!

PremJa plus potfyszka kfietnio

Dostaliście premje półroczną i macie jeszcze odwagę narzekać ! Hi hi hi Ha ha hooo Podwyżki kwietniowe w kwocie 4.200.000 zł właśnie otrzymała Ukraina ha ha ha Dziękujemy !!

Malek

Uważam że firma jest perspektywiczna, przyszłościowa, a do tego jest świeża i tego należy się trzymać a nie słuchać opinii jakichś podjudzaczy którzy mają nikłe doświadczenie, żyją z tatusiów na wysokich górniczych emeryturach po 6-7 tys i strasznie dużo do powiedzenia

@Malek

Pełna zgoda. Zobaczycie dopiero jak nasi bracia ze wschodu opanują to miejsce.

Mariners
@Malek

Typowy fałszywy komentarz człowieka z HR proste i oczywiste czego chcieć więcej ..........

Pracownik biurowy

Micromanagement na najwyższym poziomie, daję 10 na 10.

Mike

Ile teraz brutto dostaje nowy pracownik zatrudniony od stycznia 2022?

Brutto podstawy jest 3.200zl

Jol

To się zmieni

Bosss
@Jol

Na gorsze.

No ba WITEK
@Bosss

Gorzej w tej firmie być już chyba nie może !!!!!!! Już nawet ludzie z HR się zwalniają bo nie mogą tego bajzlu wytrzymać !!!!

Yxz
@No ba WITEK

Hej opowiesz coś więcej??? Czy praca w HR jest zła w tym międzynarodowym przedsiębiorstwie?

Zancia
@Yxz

Chyba jednak jest kiepsko Skoro smutne buźki

kajtuś
@Nowy

ile (usunięte przez administratora)najniższa krajowa jest 3010 zł brutto masakra to kto tam im będzie robić ?

Operator 3
@kajtuś

Dlatego czekamy do kwietnia ,aż się alfa znajdzie

Hihi

Oni w hr mają z 5000 tys brutto

broda
@Hihi

a ja mam 3200 i jestem zadowolony na produkcji bo nic nie robię teraz bo kierownik ocenił jak on to widzi a nie widzi jak jest naprawdę tzw chce pewnie mieć spokój i nikogo nie skłócać na lini bo tak mu wygodniej brak odwagi i być dla (usunięte przez administratora)

Arsene
@broda

Skoro jesteś zadowolony z 3200 brutto to jesteś (usunięte przez administratora) niestety za takie wynagrodzenie nie da się nie sobie żyć i utrzymać rodzinę to jest kompromitacja pracować za takie pieniądze

Widać
@broda

No pewnie jak z przodu i stylu się siedzi i pan twz śruba,nic z tym nie robi,a rowno taktuje ludzi na brygadzie to chyba nie hello jest jak i podejściem do pracy. Może siedzisz na (usunięte przez administratora) z przodu linii czy z tyłu ale gdzie zaangażowanie do pracy i chęci a nie (usunięte przez administratora) po sadzić.

@Hihi

Chyba na rękę raczej .

3700 brutto..plus telefon 90

Huhu
@.

Co oni zarabiają zarabiają 10 tys brutto ?

@Arsene

Ale za siedzenie i narzekanie nie płacą, ani medali nie wręczają . Nawet by zasłużyć sobie na zasiłek to trzeba najpierw przepracować 12 miesięcy

obserwator
@Arsene

arsen nie lipę tylko biznesmęn :) pracujesz w tej firmie?

obserwator
@Nowy

3200 ? i to jest bardzo dobry wynik za tą robotę . Kolesie narzekają ale nikt się nie chce zwolnic , bo nie dość ze nic nie robią za tą kasę, to jeszcze wydaje im się ze narzekając na forum dostaną podwyżkę :) . Dzisiaj szczeniakom wydaje się ze po szkole po której i tak nic nie potrafi zarobi 5 patyków i będzie miał lekką robótkę :) Szukaj aż znajdziesz i wtedy się pochwal na forum gdzie dobrze płacą cwaniaczku jeden z drugim .

Garfield
@obserwator

3200 brutto to twoim zdaniem bardzo dobry zarobek ?Człowieku opamiętaj się to jałmużna za to nie da się utrzymać rodziny, pracujemy po 12h ,nie mamy płaconego nawet szkodliwego a mamy do czynienia z chemią.Gfyby nie my fizyczni to firma by upadła dzięki nam wyższe stanowiska zarabiają tak dużo a my gó... Wy jesteście w tej firmie niepotrzebni do niczego inżynierzy,liderzy itd bo i tak nic nie robicie a firma powinna się wstydzić płacąc takie grosze i kłamiąc na każdym kroku z podwyżkami ,premiami i zabierając pieniądze za byle co z tak niskiej pensji.Na dodatek ludzie co mają wyższe stanowiska niech się naucza jak się traktuje pracowników bo kultury już się nie nauczycie ale w końcu się za was też ludzie wezmą bo nie pozwolimy sobie na wyzwiska,wykorzystywanie,krzyki,poniżanie a za takie pieniądze nie ma sensu się starać bo pracownik i tak jest niedoceniany a tylko dokładają pracy a od siebie nic........

@kajtuś

Zniosłabym ta stawkę 3200 gdyby nie to że ktoś obok mnie ma stawkę prawie 3800 a robi to samo co ja. Z jakiej racji? Czekam do końca umowy i spadam

To Ja
@Garfield

Zgadzam sie identyczne odczuciamam zero szacunku ze strony przelozonego lidera zaraz na poczatek pracy darcie mordy nie wiadomo o co ale mysle ze to sie kiedys skonczy bo juz mamy tego dosyc i kiedys zostanie sam na lini i zobaczymy co wtedy moze ktos wreszcie wyciagnie wnioski

@Jol

Kiedy ? Podniosą tylko operatorom 1 ? A co z operatorami 2 ? Żadnego wyróżnienia ?

Mr.Ambalabamba

Otóż to robią to samo a zarabiają dużo więcej ciekawe za co... jeszcze kapitanów porobili co siedzą jak lenie i zarabiają więcej porażka totalna trzeba uciekać

Caro
@Kamel

A za co i z jakiej racji mają podnosić stawkę operatorom 2 ?Mieli zrównać 1 z 2 robicie to samo co my to dlaczego macie zarabiać więcej ??? Na dodatek przez rok zarabialiście więcej od nas a teraz jeszcze chcecie podwyżkę ???hahaha chyba kpisz sobie nierobie...........

@Caro

Na rozmowach każdy z nas był pytany czy zgadza się na niższą stawkę. Jeśli powiedział NIE, dostawał wyższą. Więc jeśli przystaliście na niższą to komu teraz płaczecie?

@nie leń

Święta racja ! Zgodzili się a teraz płacz bo ktos ma więcej. Zawsze zaglądacie komuś do portfela i narzekacie, że macie mniej ??? Zawsze ktoś ma więcej bo albo umiał o siebie zawalczyć podczas rozmowy kwalifikacyjne i zdaniem pracodawcy zasłużył na wyższą podstawę albo firma ma względem operatorów 2 inne plany. Jak nie pasuje podstawy 3200 to sąsiad obok oferuje wiecej na start. Feel free.

Eryk
@Caro

Hahaha dobre. A co mam ci oddać różnice w zarobkach za ostatni rok ? Niech młodzi bez podatku płacą starszym bo to z naszych składek dostają wiecej haha. Rób swoją robotę a nie licz drugiemu wypłaty !

don wielki jak szelki
@Caro

operator 2 posiada moc maga pustelnika!! gromadzimy zasoby podwładnych i uczymy wszelkiej opatrzności oraz samodoskonalenia. robimy to samo ponieważ wszystko musimy robić za was niewdzięcznicy……….

@Kamel

Jak nie widzisz sensu narzekania ze ktoś ma mniej to oddaj swoją wyższa stawkę. Zamień się i zobaczymy czy ci się spodoba.

@Widać

Bo to szczera prawda. Leaderowie otoczyli się jakimiś kapitanami z których większość robi dobie jaja z pracy i nie chce im się robić. Normalnych pracowników wyzywają jawnie od „nadgorliwców” a na ludzi którzy śmierdzą leniem, śpią jawnie podczas pracy, niszczą mienie firmowe i w dodatku przeszkadzają w pracy normalnym ludziom, zamykają oczy i udają ze nic się nie dzieje tak jakby byli z nimi w barze a nie w pracy. To samo dotyczy przestrzegania zasad BHP i antycovidovych. To jakieś kuriozum w tej firmie, pod tym wzgledem! I to eskaluje do tego stopnia ze człowiek nie może już spokojnie skupić się na swoich służbowych zadaniach bo musi uważać jeszcze na nieodpowiedzialnych współpracowników którzy w każdej chwili mogą mu wyciąć jakiś numer bo się nudzą albo wyłączają myślenie narażając siebie i innych na skaleczenie, pocięcie lub poturbowanie i to na oczach przełożonych oraz „ działającego monitoringu”. Niektórzy robią to nawet z premedytacja powtarzając ze ich BHP i ocena przełożonego „wali”.

P

To spadaj. Będzie się lepiej pracowało!

Jarek
@Mr.Ambalabamba

(usunięte przez administratora) duzo wiecej.bo az 200 zl netto

@P

„Pracowało”? Chyba obijalo, spało, leniuchowalo i narzekało! Na wszystkich i na wszystko, bo tak trudno nawet przebomblowac te 12 godzin. Masakra! I w dodatku po takiej orce na hali człowiek musi się zmierzyć ze wspinaczkom aby moc wogole doszusowac w butach przerobionych na papucie do kiepskiej jakości koryta zwanego biznes barem. To jest proszę ja was wyczyn. Same schody, żeby chociaż docenili to ze ledwo się zebrałem do kupy i stawiłem do pracy. Gdzie tam, nikt tego niedocenia! Mózg się gotuje, nogi również a końca tej harówy nie widać.

Kamel

Staraj się, pracuj i ucz, zdaj egzaminy to i stawka będzie wyższa bo nia nia zasługujesz a nie dlatego żeś ja na forum wyplakał a w HR wybłagał. Ludzie złoci z takim podejściem to kazdy powinien usiąść i w akcie buntu beczeć bo kierownik i inżynierzy maja więcej a oni nie. Litości i trochę klasy beksy !

BOLO

Bo ten broda to leb co ma 23 lata to mu pasuje

@Mike

? Ale jaki pracownik? Brałeś kiedyś udział w standardowej rekrutacji? Umiesz czytać ze zrozumieniem?Za rada Deska odpuść sobie może ta firmę bo sporo już tutaj mamy tak świadomych pracowników którzy budzą się z letargu po kilku miesiącach, bo myśleli ze robota sama się zrobi („ P... to, jakoś to będzie”)albo ktoś inny ja za nich ogarnie! A potem piszą ze panuje tu bałagan i zamieszanie!

Jak mozna zlozyc cv? Jak wyglada rozmowa ?

Zapytanie

Czy dalej nowy pracownik dostaje 3 200 ? Mam dylemat czy składać do was CV .

Ja z lanczu
@Zapytanie

Składaj jest zajebiście...ziommm

@Zapytanie

Naprawdę nie polecam, sama będę szukać innej pracy.

Hihihi
@Ja z lanczu

Wymagaja zaangażowania, dokładności i nieomylności podczas egzaminów na poziomie master jakoby produkcja szla conajmniej takim tempem jak w korei a gdy poruszany jest temat podwyżek i premi to słychać tylko ze to nowy zakład i ze dopiero ruszamy z produkcją i żeby uzbroić sie w cierpliwość. To w koncu jak jest i czemu cierpliwi mamy byc tylko my ?

X

Dopiero będziesz? Jeszcze nie szukasz? Co cię powstrzymuje? Za dobrze ci jest co? Przyjdziesz posiedzisz kasa na konto wpłynie. Pewnie jak to ruszy to się zwolnisz bo robić będzie trzeba. Oooo a wtedy to będzie krzywda, bo ciężko bo 12 godzin.I poleziesz do nowej firmy przetrzymać że dwa lata aż ruszy i znowu i znowu.

Oburzona

Słabe i niesprawiedliwe zarobki. Dwie osoby wykonująca ta samą pracę dostają różna wypłatę . Różnica kilkaset złotych . I nie ma ta związku ani że stażem pracy ani doświadczeniem ani zaangażowaniem w pracę.Mieli to zmienić ,wyrównać ale nadal nic. Jak nie chcesz czuć się jak (usunięte przez administratora) to lepiej szukać czegoś innego. Nie dość że słabe pieniądze to jeszcze jakiś len obok ciebie zarabia więcej niż ty

Prawda
@Oburzona

No pozatrudniali z masarni operatorów dając im stanowisko ;. OPERATOR 2 z pensja minimalną 3660 brutto. Niestety na układy nie ma rady a w tej firmie rodzina rodzinką pogania, Od HR po liderów . BARDZO RODZINNA FIRMA BUAHAHA

@Oburzona

Każdy był pytany o stawkę, mogłaś się nie godzić na niższą. Rozumiem oczywiście, że wypowiedzenie już złożyłaś skoro tak źle jest?

Mr.Ambalabamba
@Oburzona

Zgadzam się w 100% to jest jawna dyskryminacja pracowników nie można ufać nikomu a najmniej liderom i tej firmie

Taaa
@nie leń

Nie mówili że będą takie same obowiązki i wymagania dla osób z różnymi stawkami. Mieli zrównać więc mam prawo być oburzona jak większość.

Git
@Oburzona

O2 zarabiają więcej bo więcej potrafią, są bardziej pojętni intelektualnie i z natury ogarnięci, O1 to mało kumate pionki, którym lepiej ze (usunięte przez administratora) w łapie i zamknięta buzia. Pozdrawiam wszystkich

Koleżanka
@Git

No popatrz a u nas jest odwrotnie!

@nie leń

Po co sie zgodziłas ? Moglas grzecznie podziekowac i zostać w poprzedniej firmie tam napewno kazdy zarabiał tyle samo haha albo szukac czego innego. Proste.

Git
@Koleżanka

(usunięte przez administratora)Wam się poprzewracało, ksse tucznawa dopiero się rozkręca, będziecie mieli większe możliwości

Pełna zgoda! Dokładnie, po co zgodzilas się na takie warunki? Sama sobie teraz odpowiedz dlaczego masz stawkę operatora 1. A jak chcesz mieć „równo”to idź pracować do HR albo wyjedź na saksy. Proponuje takim jak ty, sowietskij kierunek!

Zdzich

Taka prośba do współpracowników. Jak wam stacja radiowa w busie nie pasuje to pogadajcie z kierowcą a nie latacie na skargę do HR jak dzieci w przedszkolu

@Zdzich

Zdichu,i bardzo dobrze robią. Od tego jest HR aby w naszym imieniu przywołać ich do porządku. Wyobraź sobie ze gadaliśmy i kierowcy oraz firma Fenix ma na to (usunięte przez administratora) Delikatnie mówiąc. Jak chcesz posłuchać sobie radia albo tej stekajacej muzy to załóż słuchawki. Mamy XXI wiek, a kierowcy nie woza kartofli tylko ludzi do pracy. W autobusie ma być prządek i spokoj a nie hałas i smród na cały autobus z popijanych izotonikow!!!

„Nie mogą tego bajzlu wytrzymać” bo sami go narobili i dalej brna swoimi poczynaniami i „ nowa” polityka HR w ślepa uliczkę! Niekompetencja na szczeblu zarządzania tym działem i bagatelizowanie procedur które powinny obowiązywać w takiej firmie skutkuje postępującym spadkiem dyscypliny pracy i paraliżuje wysilki części załogi do poprawy jakości pracy! To samo dotyczy działu BHP! Same naklejanie plakatów oraz wysyłanie maili o treści „ Zero tolerancji” nie przynosi od półtora roku żadnych skutków. Tym bardziej gdy na oczach menagerow, leaderow , monitoringu i samych dysydentów z BHP pracownicy czynnie pokazują gdzie maja te zasady!

Kim

Praca TOP, zarobki TOP, płacą za mieszkanie, służbowy samochód i posiłki takie jak lubię. Fajeczka 8 razy na zmianę, szacunek przełożonych, nawet do domu polecę za darmo, miód. Cebula się mnie pyta czy mógłbym pracować za 3200, mówię że oczywiście, za takie pieniądze dawałbym z siebie wszystko przez całe dwa dni.

Kandydatka
@Kim

Czy pracownicy biurowi na wyższych stanowiskach (menadżer) również mogą liczyć na auto slużbowe? Czy podobne benefity są też dla polskich managerow, liderów grup, i wyżej? Czy jest możliwość pracy zdalnej ?

Eh
@Kandydatka

Nic z tych rzeczy :(

Kandydatka
@Eh

Czy mam rozumieć, że na stanowiskach kierowniczych nie ma żadnych dodatków typu auto slużbowe? A jak z pracą elastyczną? Czy stanowiska menadżerskie mają zadaniowy tryb pracy ?

Robroy
@Kandydatka

Jeżeli masz obywatelstwo Korei południowej to możesz liczyć na takie benefity ;-)

Oh
@Robroy

Prawda. Ale tak szczerze to każda logicznie myśląca osoba niech zwróci uwagę na ilość negatywnych komentarzy na stronie firmy, która działa niecały rok. To nie jest hejt zwolnionych pracowników tylko odpowiedź niezadowolonych obecnie pracowników lub tych którzy sami się zwolnili. W rok ta firma dobije do 2 tysięcy negatywów a inne firmy co są po kilka lat na rynku mają np po kilkaset choć też mają ok 300 pracowników.

ICH
@Oh

Bo te firmy pracują na pełnych obrotach. Ludzie nie mają czasu na intrygi, podjudzanie i wymyślanie głupot. Idą do roboty odwalić swoje i spadają do domu odpocząć. Nie tak jak w SK. Co jeden to bardziej zmęczony od nieróbstwa. Nie mają w SK roboty to rozrywki na Goworku szukają.

Jaro

Czemu (usunięte przez administratora) zwolniliście Krystiana

Jaro

Najgorsze (usunięte przez administratora) w którym miałem okazje pracować . A liderzy jedynie co potrafią to tylko wkurzać pracowników

zainteresowany

Część, napiszecie mi ile średnio czekaliście na kontakt od rekrutera po złożeniu CV ? pytam ponieważ, w przyszłym tyg minie miesiąc, a czas zaczyn gonić. Zastanawiam się, czy jest sens dalej czekać na telefon.

pit
@zainteresowany

3 m-ce

Essa
@zainteresowany

Rok temu czekałem na telefon jakiś niecały tydzień, tak samo po rozmowie rekrutacyjnej jakieś 2 max 3 dni

Jakie są wasze opinie odnośnie pracy na stanowiskach inżynier procesu / inżynier utrzymania ruchu ? 1. Wymagania ? 2. Zarobki ? 3. Atmosfera ? 4. Zakres obowiązków ?

Zostaw merytoryczną opinię o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 618.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 82 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 223 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.