SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Opinie o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Jaka jest aktualnie podstawa dla nowego pracownika? Czy można robić nadgodziny dodatkowo płatne?

Noe

Zatęchły dom

Dlaczego w całej firmie są wywieszone nieaktualne rozkłady jazdy? Było to ostatnio zgłaszane ale nadal nikt nic z tym nie robi, pomimo że przyznali Państwo że ktoś błędnie to zrobił.

Hej
@Marek

Była kolejna ankieta. Każdy z nas wpisywał swój przystanek. Najwidoczniej to przeoczyłeś

Gremlin

Znaleźliście już tą ALFE szanowni państwo z HR czy nadal będziecie nas wodzić za nochala???bo obowiązków coraz więcej aż za dużo a pieniędzy jak nie było tak nie ma

@Gremlin

Gdzie masz te obowiązki?? Produkcja kuleje z 4 LiBS idzie jedna. To samo CCS. A końcowy to już w ogóle raz na ruski rok. Ciesz się że nie zwalniają jak inne zakłady przy takim słabym obrocie. Dodatkowe obowiązki haha dobre sobie, jeden plik więcej musi wypełnić i pierdzieli o dodatkowych obowiązkach. Ganiacie się z kurzem gdzie w innych zakładach za niższą stawkę (usunięte przez administratora) nawet przy sprzątaniu zakładu jak nie ma roboty na produkcji. Więc nie pisz banialuk

To ja
@AHA

Takich jak ty którzy nic nie robią jest dużo i nie kryją się z tym ja pracuję i coraz gorzej to znosze że moja praca jest tak źle opłacana jeśli tobie jest tak dobrze to gratuluję

@To ja

No to zapraszam gdzie indziej. Dlaczego się nie zwolnisz i nie poszukasz szczęścia gdzie indziej? I dlaczego zwalniałeś się z poprzedniej pracy, gdzie pewnie też narzekałeś jak tam źle itp?

obserwator
@To ja

zmień robotę chłopczyku, bo jak docisną śrubę (czyli stanie się normalność ) będziesz chciał 200% zarobić . Zobacz jak jest gdzie indziej :)

To Ja
@AHA

ja wiem jak jest jak to napisales gdzie indziej natomiast widac ze ty nie kolokwialnie mowiac w (usunięte przez administratora) byles i (usunięte przez administratora) widziales dlatego zadowoli cie wszystko nawet ta ochlapy ktore ci rzuca

obserwator
@To Ja

Nie pisz już nie spinaj się bo ci żyłka pęknie albo , nie daj bóg, guma w majtkach :) , tylko szybko spadaj chłopczyku tam gdzie ci będzie lepiej :) wypad do kokosów :)

Ukraina
@obserwator

Chłopczyka to sobie poszukaj w rodzinie p e d ...ale.Nawet po podwyżce to marna firma w każdej innej zarabia się więcej...może więcej się narobi człowiek ale przynajmniej zarobi a tutaj lipa

aha
@Ukraina

No to co tu jeszcze robisz? nara

Tak

W sprawie pracy

może foka, może orka

Hej, w czym jest problem podejść i uprzejmie zwrócić uwagę? Brakuje Ci męskich narządów rozrodczych dlatego piszesz tutaj?

Brawo HR firma pieniędzy nie ma brak słów

Obserwator

Niepochlebne komentarze są usuwane dotyczące osób i zachowań.

Rala

Co innego na rozmowie kwalifikacyjnej a co innego po przyjściu do pracy - stanowisko biurowe.

Szukająca pracy
@Rala

Jak bardzo potrzebny jest w pracy j.angielsji w zakupach? Trzeba bardzo dobrze znać Angol czy podstawy wystarczają?

Ciekawy
@Rala

Możesz powiedzieć coś więcej? Stawka?

Rala
@Ciekawy

Trzeba bardzo dobrze znać angielski, stawka w zależności jaką się wynegocjuje, brak zdalnego czy hybrydowego.

Piesek

Po pierwsze stołówka dalej (usunięte przez administratora) Od pon-pt jest okej, bo są biura, przyszła tylko sobota i nie ma co zjeść - dosłownie :) o godzinie 9 już nie ma śniadania (obiadu też nie, żeby nie było niedomówień). Druga kwestia są podwyżki, nie wiem gdzie Panie z HR robiły rozeznanie, chyba na Ukrainie, sąsiedzi na start dają 4000.

Yo

Spoko firma

Mikołaj
@Yo

A mógłbyś napisać coś więcej? Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma i jaka jest atmosfera między pracownikami?

Ciekawy
@Mikołaj

Hmm jaka stawka na biurowych stanowiskach np.w dziale kadr?

On

Po ten pogadance na temat premii jestem w sumie pozytywnie zaskoczony. Jest lepiej niż się spodziewałem

Bobo

To ile będzie podwyżki ? -_-

@On

HR niech przestanie komentować samo siebie

Omega
@Bobo

Nie da sie napisac o podwyzce bo hr usuwa wiadomosci

nikowski

to prawda

miejsceparkingowe

Jeżeli komuś zależy na stabilnej pracy, to to miejsce jest odpowiednie. W tych trudnych czasach warto docenic takie rzeczy. Zatrudnienie bezposrednio pod zakladem, zadnej tymczasowki.

Chcę tu pracować

Ja słyszałem pozytywne opinie od znajomych i chcę się tu zatrudnić. Wie ktoś, kiedy zatrudniają na produkcję?

@Chcę tu pracować

Szukaj na OLX lub tu na stronie w "Oferty pracy", powyżej

Jjj

Jeśli można zapytać, jakie tam są zarobki dla pracownika produkcji? Czy jest 4tys podstawy? Tzn brutto, z nockami, dodatkami itd. Oraz czy praca jest jakaś fajna do ogarnięcia czy bardziej skomplikowana coś ala system włoski czyli normy wyśrubowane w kosmos,upał na hali, 150 detali i codzień co innego i wiecznie psujące się maszyny

Produkcja
@Jjj

Podstawy na dzien dzisiejszy jest 3200 , do tego masz dodatek za prace w sys zmianowym 300, premia mies 300 dodatek do tel 60, godzin nocnych miesiecznie srednio jest 56. Wiec wychodzi niecale 4000 bez nadgodzin. Co do pracy aktualnie jest malo do roboty i sporo czasu aby wszystkiego sie nauczyc, jest bariera jezykowa z zespolem koreanskim. Maszyny nowe ale sa rozne problemy czasem cos nie dziala i sa jakies awarie. Aktualnie nie mamy jakis celow produkcyjnych od ktorych by zalezalo twoje wynagrodzenie. Jedynie stolowka pozostawia wiele do zyczenia , sniadania sa dobre ale obiady w wiekszosci niedoprawione lub zeschniete. W kwietniu maja byc podwyzki wiec i moze stawka startowa sie zmieni.

Desk

Nie polecam firmy dla specjalistów (tzw. biurowych), a o stanowiskach produkcyjnych się nie wypowiadam. Najgorsza firma w jakiej pracowałem.

Hahaha
@Desk

Bardzo merytoryczna opinia. Na poziomie...

@Hahaha

Typowy (usunięte przez administratora) Twoja wypowiedź też dużo wnosi. Ktoś Ci każe tu gwiazdki nabijać? Czy aż tak kochasz koreanców?

hahahaha
@Desk

A co ma wnosić? Skomentowałem tylko brednie przedmówcy... Szanuję ich za to że mają więcej honoru i pokory niż niektórzy z nas

Fiołek
@Desk

Hej, dlaczego nie polecasz dla biurowych? możesz rozwinąć temat?

P
@Desk

Biedaku. Nie dali ci pospać w pracy! Fotel był niewygodny, od leżenia na biurku porobiły ci się odgnioty i jeszcze ci wszedobylscy fizole na palarni i w kantynie. Zamiast pracować wałęsają się w ta i z powrotem. Szczególnie stołówka okupowana godzinami przez wyłożone Q - istne fokarium. I dlatego nie możesz zapomnieć o tej firmie? Siedząc tu i bredząc.

@P

No właśnie tak:) Nie mogę zapomnieć o bandzie idio t ó w twojego pokroju, którzy muszą obrażać wszystkich, którym praca w tej firmie się nie podobała. Tak bardzo byłem zaskoczony niskim poziomem organizacji, szkoleń i ludzi bez doświadczenia na "inżynierkich" stanowiskach, że musiałem podzielić się opinią.

Podłoga
@P

Od działu Q proszę się grzecznie odpierwiastkować. Proszę spojrzeć najpierw na siebie i na swój dział, hipokryci.

Muminek
@Podłoga

Tu ma rację człek inżynierzy w tej firmie to największa niekompetencja jaką widziałem w życiu na niczym się nie znają nic nie wiedzą i nic nie potrafią nawet nie wiedzą jakim kluczem przykręcić wszystko robią na chybił trafił każdy to widzi totalna kompromitacja

Ta

Jestem za

P
@Desk

Desk i ta opinia sam wystawiłeś sobie świadectwo! Najpierw zrób konkretnego inżyniera a dopiero potem możemy porozmawiać na ten temat. Dzięki takim trollom którym robota nigdzie nie pasuje i wypisują jakieś brednie na tematy o których nie maja zielonego pojęcia jest tu tak tęczowo. Ciesz się ze cię tutaj wogole przyjęli bo nie wiem na co wogole liczyłeś? Ze przebablujesz tutaj kolejne miesiace?Uczyć trzeba było się w szkole. Lyknij sobie pare pastylek i zapomnij o tej złej firmie która niedocenia wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników.

@P

Jak na mój gust przez ten rok za dużo osób się zwolniło... Byłem, widziałem i podziękowałem. Mam niesmak i mam do tego prawo. Problemem tego forum jest to, że udziela się tu za dużo osób, które nie powinny...nie wiem czy HR czy jakieś chore głowy, które mają płacone 50gr za każdą kontrę dla negatywnych komentarzy ;) Ale to nie jest normalne. Pozdrawiam cieplutko każdego popaprań c a, który będzie mi tu odpisywał jak by wiedział coś na temat mojego inżynierskiego doświadczenia :)

Deska
@Podłoga

Odpierwiastkujemy się jak wy zaczniecie stosować się do przepisów obowiązujących w regulaminie pracy. Najlepiej i najłatwiej notorycznie przymykać oko na zachowanie swoich podwładnych oraz koleżanek a potem udawać oburzona. I biadolić ze nie kazdy ma tyle samo i zwalać wine za wszystko na system zarządzania i niedobry HR. Trafiłaś w sedno! Niech kazdy zanim zacznie zaglądać innym do portfela, oceni sam siebie. Co robi, jak robi, jakie ma priorytety w pracy, jakie możliwości i jakimi kartami tutaj gra.

grzesiek

przyjdź do pracy na Wysokę do Stalobrex

@grzesiek

A wy dalej z tematem "bo gdzie indziej się narobisz a tutaj lekka praca" . Rozumie, że inni mają złe doświadczenia i cieszą się, że teraz nic nie robią za podobne pieniądze. A ja piszę od początku o stanowiskach umysłowych, gdzie chciałem pracować i dać z siebie 100% ale sie nie dało. Bo tam wiecznie są problemy, które wynikają z braku organizacji i dziwnej mentalności, że Korea robi wszystko najlepiej i nie dadzą sobie wytłumaczyć, że czasem popełniają błędy. I błędy dalej są powielane i tak w kółko aż do znudzenia. Dlatego teraz jestem w miejscu, gdzie organizacja jest na dobrym poziomie i pracuje się przyjemnie. Dziękuję i żegnam.

Hej ty
@Deska

No i co ci wyszło z analizowania swojej postawy i stosunku do pracy? Sądząc po tym co wypisujesz to marnie

@Desk

Kolego J. już byś przestał narzekać i zajął się obecną firmą zamiast rozpamiętywać co było w SK.

PB
@Desk

Może jakieś konkrety a nie od razu opluwanie firmy. Moim zdaniem Firma bardzo na poziomie, super benefity, a przede wszystkim fajni ludzie i atmosfera. Jest na pewno stabilnie i będzie możliwość rozwoju zawodowego. Dla mnie to bardzo ważne, żeby przychodzić z chęcią do pracy. Polecam firmę.

Punktualny

No ale w poprzedniej pracy musiałem płacic za dojazdy, a tu mam za darmoszke. A przy tych wysokich cenach paliwa to złoto!

Stefan

Ale jak biura pracują od poniedziałku jest wszystko na czas świeże ciepłe i pachnące od samego rana

Na kantynie znowu jest to samo, mam na myśli zmianę nocną, a szczególnie w weekendy. Paranoja jest to, co się tam dzieje.

Ona

O mój Boże! A co takiego się dzieje?! Jakaż to (usunięte przez administratora) albo zgorszenie? Naprawdę nie masz człowieku większych problemów?

W sumie to z kantyną jest ruletka. Czasem pysznie, czasem kijowo

Zenek

Pełna zgoda! Jedzenie wczorajsze lub sprzed kilku dni, serwowane az do wyczerpania... Kompot i lamoniada skisle oraz sfermentowane ze pawia można puścić po pierwszym łuku.Tylko wkładają i wykładają z lodówki ! Makaron zjelczaly, od pałek i ludek mięso samo odchodzi, kości czarne, jarzyny niedogotowane a zupy prawie sama woda. I do tego prawie wszystko „doprawiane” jakaś pseudoazjatycka śmierdząca przyprawa! Bizness bar? Biznes się kręci.

@Zenek

Pełna zgoda

Q-werty

Większość z was ma tendencje do przesady i dramatyzowania... która firma produkcyjna dałaby wam podwyżki kiedy nie ma produkcji? Wysłaliby was na postojowe, albo wybieralibyście urlop! Jak dla mnie jak narazie jest wporzo. A alfa? Znajdzie się, tylko trochę cierpliwości.

To Ja
@Q-werty

bez komentarza szkoda czasu

Roman
@Q-werty

To już lepiej żeby wysłali na postojowe kasa podobna i przynajmniej w domu człowiek jest.

Zenek
@Roman

Chyba na polezakowe ! Wypełnij odpowiedni wniosek w SAPie. „Kasa podobna”? Gdzie robiłeś badania psychotechniczne? Jak tam gdzie Deska to wszystko jasne.

Pogodny

Ludzie opanujcie się, praca spoko i zarobki też. Nie pasuje to idźcie do innej pracy i tyle ... skąd tyle hejtu? W dodatku pracowników? Na kantynie chyba nie ma zakazu przebywania na wyznaczonych przerwach? No chyba że o czymś nie wiem i przerwy mamy spędzać wszyscy na dworze i się dotleniać. W każdej pracy produkcyjnej przerwy spedza się w wyznaczonych do tego miejscach. Firma się rozwija i będzie coraz lepiej z czasem tylko cierpliwości trzeba...

Zostaw merytoryczną opinię o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 618.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 82 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 223 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.