SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Opinie o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

mpe

Witajcie pracownicy obecni. Powiedzcie na jaką pensje na ręke moge liczyć jako zwykły operator linii produkcyjnej?? Jak wygląda praca?? Jest sens tam aplikować czy lepiej do ngk czy na te kartony?

@mpe

??? Uszczypnięcie mnie bo nie wierze w to co tutaj czytam ! Najlepiej wyślij CV do Muska. Rekrutuje do teamu na Marsa.

Kołodziej
@mpe

Cóż ogółem co do zarobków są niestety na śmiesznie niskim poziomie za poprzedni miesiąc zarobiłbyś 2800 do ręki wynika to z nadgodzin które wypadają w grafiku gdy nie ma nadgodzin nie zarobisz 3k normalnie gdy są to tak 3300,3500 co jak dla faceta jest śmieszna kwotą.Komunikacja z pracownikami z Korei praktycznie żadna choć wszyscy są Twoimi szefami.Reasumując wszędzie jako zwykły operator zarobisz podobnie bądź więcej tudzież sensu nie widać ale to indywidualna każdego decyzja.Pozdrawiam

Operator

Zdecydowanie aplikuj do NGK, stawka 4000 brutto a nie jakieś marne 3500. Pozdro

Ricky
@mpe

Zbierając puszki butelki i złom z ulicy wyciągniesz w miesiąc więcej niż tutaj

@Ricky

Rozumiem, że doświadczenie w tym temacie przez ciebie przemawia??!

Klakier
@Ricky

To prawda zbierając złom więcej się zarobi miesięcznie

On. Ona.
@Klakier

Jakoś nie widać na ulicach tłumów młodych ludzi zbierających złom, jedynie pewien typ ludzi to robi. Nie jest to takie intratne zajęcie jak się wam wszystkim wydaje... Marny to argument

@Operator

bo podnieśli bo ludzi ni ma do pracy

Operator
@pracownik

Tutaj też już podnieśli w tym roku i co? 3500 haha

Złomiarz
@Operator

Mam 350zl za dzień za złom także każdy ma wybór

@Złomiarz

Jasne i postanowiłeś podzielić się tym tutaj akurat hahahahaha

Złomiarz
@aha

Tak ponieważ pracowałem w SK ale zrezygnowałem bo zająłem się zbieraniem złomu dlatego o tym napisałem.

zdzich
@Złomiarz

Ale jak? Na działalności? XD

@zdzich

To jest jeden z tych, którzy łażą po domach i dzwonią na chama dzwonkami, potem wracają do domu autem całym zapełnionym złomem za darmo. Karmicie tych trolli.... Jakby musiał uruchomić sam skup i kupować, to zamiast 7000 zł miałby syndyka na głowie...

@Kandydat

Dokładnie. Takich przedsiębiorczych cwaniaków więcej niż srajacych ptaków.

Broda
@zdzich

Raczej na kolorowe papiery. Edi to jego drugie imię, rozkręcał interes juz w SK a klubowa ksywka to Defensywny napastnik.

Jare
@On. Ona.

bo mlodym nawet tego sie nie chce.

Hanna
@pracownik

Podnieśli? O ile i na jakim stanowisku?

Laura
@Hanna

Przy takiej inflacji te podwyżki są śmiechu warte powinni podnieść jeszcze raz

Pracowników

Prośba do do HR kto jest odpowiedzialny za ten niby biznes bar do kogo zgłaszać to co się tam dzieje

@Pracowników

O takie rzeczy pyta się w firmie nie na forum to raz. A dwa to Biznes bar jest już na wypowiedzeniu - bo zgłaszano to co się tam dzieje. Do końca maja podobno. Potem wejdzie inna firma.

Mała Syrenka
@aha

Ploty ploty ploty, nowa firma wejdzie od października jak ruszy kantyna na nowej hali, dziękuję za uwagę.

@aha

BB do końca maja? I co myślicie ze ktoś inny przebije ich kwaśnicę, rosół, frytki i kotlety schabowe? Brakuje tylko placka z rabarbarem i byłby tip top. Protestujemy!!!

Śmiać mi się chce jak czytam komentarze że mało płacą, bo gdzie idziej jest 500 zł więcej. w Holandii zasiłek dla bezrobotnych to 1200-1500 euro :D powtarzam, zasiłek dla bezrobotnych . Więc nie kompromitujcie się komentarzami że mało płacą :D Wszędzie tak płacą

Hanna

czyli podasz mi jakieś widełki ile mniej więcej można tutaj zarobić?

@Hanna

Chodzi o te że komentarze w stylu mało płacą, a gdzie indziej jest super bo dają 500 zł więcej są po prostu zabawne :D no tak, mają po 4 a nawet 5 tys brutto i co z tego? Elita? No więc podałem przykład że w Holandii bezrobotny dostaje 1500 euro zasiłku :D a tak na poważnie, owszem są zakłady gdzie więcej płacą tylko trzeba też znać szczegóły. Ile trzeba się natytlać albo umowy co dwa tygodnie przez pośrednika albo umowa zlecenie i stoją za free jak nie ma pracy, choć na umowie jest super. Także większość narzekających chyba nie zna rynku pracy

Naruciak

A ty co tu robisz? W Lublińcu macie dostęp do internetu? Rozumiem, to taka swoista firma terapi. Pisz ile wlezie!

Kk

Jak wygląda sprawa z darmowym transportem? Jest linia z Jaworzna?

Tak

W sprawie pracy

Niki

Witam serdecznie:)Na poczatek pozdrawiam srodkowym palcem osoby ktore zajmuja sie b.barem!Sprawa trafila dzisiaj w koncu do sanepidu.To co sie tutaj dzieje jest karygodne a osoba ktora jest za to odpowiedzialna i bierze za to pensje(pewnie niemala)bo biurowi to sie cenia:)juz dawno nie powinna pracowac w tej firmie!Pisalismy maile,byla ankieta i co?Jedno wielkie g....!Na nockach stare suche smierdzace jedzenie odgrzewane i podawane 3 dni pod rzad!Zeby wam biurowym takie jedzenie podano na obiad dzisiaj tego wam zycze z calego serca!Smacznego swin..!

Atleta do kotleta
@Niki

Niki, dużo jest racji w tym co piszesz i rozumie twoje rozgoryczenie ale jak to w życiu sprawa BB nie jest tak zerojedynkowa jak się wydaje. Oczywiście nie da się przemilczeć i pominac tak istotnego elementu jakim jest kontrola jakości serwowanych dań w kontekście ich aktualnej przydatności do konsumpcji! To fakt, ze nierzadko skutkiem spożycia jakiejkolwiek potrawy tutaj poza chwilowym zaspokojeniem głodu są obstrukcje układu pokarmowego. Doceniamy starania personelu wydającego który krząta się jak może, jest w miarę czysto i schludnie ale co z tego skoro poziom menu pod wzgledem jakości i wyboru z każdym dniem drastycznie spada. Z pustego i Salomon nie naleje. Wszyscy chyba są tego świadomi i prawdopodobnie chodzi w tym przypadku o brak alternatywy i pieniądze. Teoretycznie jest multum firm oferujących takie usługi ale praktycznie, ze względu na lokalizacje i specyfikę czasu pracy, niestety, mamy mocno zawezony wybór. Mimo wszystko, smacznego.

O co chodzi

podwyżki, wyrównanie…. A wypłata tak samo marna jak do tej pory.

Tak
@O co chodzi

Myślałam, że tylko ja to zauważyłam. Niby spora podwyżka, plus spory bonus, cały miesiąc przepracowany, bez ani jednego wolnego dnia a wypłata dalej marna jak wcześniej. Żałosne

He
@Tak

No ale to już wina naszego wspaniałego rządu, że tyle zabiera skoro sk dała spoko podwyżki

Zadowolony pracownik

Wypłata tak jak się spodziewałem: cudowna !!!!!! Firma naprawdę dba o pracowników skoro pomyślała o podwyzkach pomimo braku produkcji nie wspominając już o wyrównianiu za poprzednie miesiące!!! Trafienie do SK uznaję za jedną z najlepszych rzeczy w moim życiu !!!

Hmmm
@Zadowolony pracownik

Wy tam macie 3500 na start, więc chyba troszeczkę przesadzasz pisząc "cudowna" :)

Bolek

Kto i jakim prawem udostępnia dane osobowe pracowników bez ich zgody osobom do tego nieupoważnionym?

@Bolek

O co ci w ogóle chodzi? Jakie dane?

zdzich

Jaśniej?

@zdzich

Na jakiej podstawie HR udostępnia związkom zawodowym dane osobowe pracowników?

@Bolek

W związku z informacją o rzekomym udostępnieniu danych pracowniczych przez Dział Personalny, chcemy sprostować, iż Dział Personalny nie udostępniał żadnych danych Pracowników. Dane mogły zostać ściągnięte w wewnętrznych firmowych profili /tzw. Yellow Page/. Osoby, które wykorzystały te dane zostaną pouczone w tym temacie.

Bolek
@SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Sorry HR, zwracam honor ale w głowie mi się coś takiego nie mieści. Sami przyznacie, przecież to nie jest firma Krzak tylko potężna korporacja. „...mogły zostać ściągnięte z wewnętrznego profilu...”? I piszecie o tym ot tak, lekka ręka?” „...osoby zostaną pouczane...”? Na to jest paragraf, zarówno firmowy jak i zewnętrzny. To nie jest przedszkole! Jak to się stało ze dane pracowników są tak dobrze zabezpieczone ze praktycznie kazdy może mieć do nich dostęp i może robić z nimi co tylko chce narażając się jedynie na „pouczenie”? Niewiarygodne.

@Bolek

a zgody nie podpisywałeś przypadkiem na to, przy zatrudnianiu się? :)

@Bolek

Zgadzam się. Należy wyciągnąć surowe konsekwencje. To nie są małe dzieci i dobrze wiedzą, że grzebią w poufnych danych osobowych pracowników. Taka kara i nauczka na przyszłość dla ciekawskich!

@Hahaha

Owszem, ale moje dane mogą wykorzystać tylko HR, w celach niezbędnych, wynikających ze stosunku pracy a nie np. inżynierowie albo liderzy, mający dostęp do wewnętrznej aplikacji. Przeglądają sobie np. zdjęcia i zabijają nudę w pracy... No to mojej zgody nie ma!!!

Przesada

Dane dla firmy, a dla związków to różnica. Straszne naruszenie i ta osoba powinna zostać ukarana.

Z tego co wiem jeżeli zgadza się pracownik by numer prywatny służył również jako sluzboey a co za tym idzie dostaje taki pracownik dodatek do wypłaty z tytułu telefonu to nie ma czegoś takiego jak prywatny numer wykorzystany . Jeżeli taki numer widnieje w zestawieniu na tzw yellow pagu to sam pracownik wyraził na to zgodę. I tyle w temacie . Krzyczycie a nie czytacie co podpisujecie .

@.

Stary to ty chyba nie czytasz tego o czym się pisze i co podpisujesz. A może kolejny który nie umie czytać ze zrozumieniem? To ze dostajemy dodatek za telefon nie znaczy ze moze być udostępniany komukolwiek i pracodawca moze go podawać do publicznej wiadomości bez zabezpieczenia go i kontroli kto i w jakim celu ma do niego dostęp! Nie oslabiaj takimi wpisami koleżanek i kolegów bo wiekszosc musi tutaj wytrwac 12 godzin! „Mało wiesz bo ciagle tylko jesz.”

śmiech na sali

„Zgodnie z art. 107 przestępstwem jest nielegalne lub nieuprawnione przetwarzanie danych, za które grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat dwóch.” I takie będą konsekwencje, jeśli HR nic z tym nie zrobi. Bo wyrażanie zgody na przetwarzanie danych jest dla firmy SK, nie dla zewnętrznych związków zawodowych.

@śmiech na sali

Rozeznaj się najpierw dobrze w sytuacji a dopiero potem syp paragrafami.

figofago
@śmiech na sali

dodajmy kare smierci przez sciecie glowy :) najlepiej na stołówce :)

BB
@figofago

Pomyliłeś góra chłopczyku. Lyknij sobie dodatkowo dwie kolorowe pastylki, zapal skręta i napisz to samo na fajsie do Wladymira Wladymirowicza bo nadajecie na tych samych falach.

Schab

Kolejny dzień i kolejne pyszne jedzenie na stołówce,naprawdę muszę pochwalić naszą stołówkę za to,że na każdej przerwie jest co zjeść nawet w sobotnią lub niedzielną nocną zmianę.zawsze świeże i smaczne jedzenie

@Schab

Dobre stary. Napisz proszę tylko ile razy odwiedziłeś po tych przerwach clo i jaki miałeś taiming z tym związany. Zgłaszam twoja kandydaturę na firmowego kronikarza. A może założymy kabaret? Zaręczam ze tematów na skecze i chetnych do udziału nam tutaj nie zabraknie.

Mysłowice

Czesc Jezdzi ktos z Mysłowic na zmiane A ?? Lub moze znacie kogos kto jezdzi? Pozdro

Mysłowice

Cześć poszukuje transportu z centrum Mysłowic na zmiane A jest ktos lub znacie kogos kto jezdzi ?? pozdro

Operator 3

Naprawdę nie rozumiem narzekających na jedzenie na stołówce. Zawsze znajdę tam coś świeżego i pysznego do zjedzenia. Narzekający zapewne przyzwyczaili się do ciągłego jedzenia fast foodów i innego świństwa dlatego nie smakuje im zdrowe jedzenie serwowane na stołówce. Serdecznie pozdrawiam całą obsługę naszej stołówki :*

Gf3
@Operator 3

To trzeba było dzisiaj na dniówce pójść na obiad.... Dzisiaj jest wyjątkowo na minus wg mnie.

P
@Operator 3

„ Zawsze znajdę tam coś świeżego do jedzenia...”??? W zeszła niedziele na obiad było świeże powietrze. Wlaczyli w końcu klimatyzator bo juz nie można było wytrzymać 5 minut w tym smrodzie i zaduchu. I do tego puste garnki na zupy! Ale teraz masz NSZZ na miejscu, oni wzorowo to ogarną. Jak zreszta wszystko i wszędzie...

Operator 8
@Operator 3

To teraz pojechałeś z tym jedzeniem. Zalecam zmianę okulisty lub leki zasilne.

Realista

Panie Nowy chce to brać co Ty. To musi być mega dobry towar albo się z głupim przez ścianę widziałeś bo ten opis absolutnie do tego zakaldu nie pasuje.

Gran Prix Great Britain

Bardzo wyrównali nam stawki (usunięte przez administratora) że zarabiam 500zl mniej niż największe nieroby w firmie.Gratukacje za wyrównanie.Rocznie 6tys zł więcej plus nadgodziny i nocki to kilkanaście tysięcy więcej zarabiają największe nieroby w tej firmie......Tak wyrownaliscie stawki twierdząc że robimy to samo brawoooo

Kipme

Po najnowszych aneksach aż chce się tutaj pracować, zarobki są bardzo dobre a atmosfera pracy jest wspaniała, bardzo się cieszę, że mogę tutaj pracować i polecam SK każdemu!

Job
@Kipme

Przy stawce 3500 zarobki są bardzo dobre?

D

Obiektywna

Kipme
@Job

Szanowny Panie, kto powiedział, że zarabiam 3500? Jeśli pracownik się przykłada i sumiennie wykonuje swoje obowiązki to dostaje awanse i zarabia więcej.

Haha
@Kipme

Mam nadzieje ze był to sarkazm .. Bo nie jest to tak piękne jak piszesz

Ali
@Kipme

Bzdury. Ani praca, ani przykładanie się, ani sumienność, ani nic innego nie wpłynie na awans w tej firmie. Awans dostają tylko ci, którzy wiedzą komu i jak się podlizac. Zarobki jak były nierówne tak nierówne są dalej, mimo wykonywania dokładnie tych samych obowiązków. Do tego śmieszne zakazy mówienia o tym kto ile dostal podwyżki żeby czasem inni się nie zbuntowali. Jak się patrzy na to wszystko to się odechciewa robić cokolwiek.

gfh

jestes chory umyslowo.

Witam. Firma bardzo fajna z dużą możliwością rozwoju zarówno osobistego jak i wysokimi perspektywami rozszerzenia wiedzy i umiejętności. Branża przyszłościowa, także praca pewna w dłuższej perspektywie. Jasne zasady pracy. Praca jest czysta, lekka i przyjemna. Atmosfera bardzo pozytywna ,. Ludzie w firmie bardzo pozytywnie nastawieni pomocni i mili, rzeczowo wyjaśnią wszystkie szczegóły na stanowisku pracy. Z działu personalnego to mogłoby się bardzo wiele firm wzorować (mam o wiele gorsze doświadczenie), każdy problem, niejasność lub wątpliwość zawsze można w prosty, jasny i uprzejmy sposób rozwiązać. Stołówka z naprawdę smacznym jedzeniem w niskiej cenie i dostępna na każdej zmianie co jest rzadko spotykane w porównaniu do innych firm, w których przeważnie otwarta jest tylko w godzinach 9-16. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych i chętnych pracować.

Praca
@Nowy

Więc polecasz pracę za 3500 brutto podstawy? Gdzie obok oferują co najmniej 4000

Hahahah
@Nowy

ale kogoś wyobraźnia poniosła

Hehe
@Hahahah

Zapewne kogoś z trwającej dnióweczki,aby w oczach innych wybielić całą zmianę i panującą tam samowolkę,gdy kotka nie ma to myszki... muszą się wybielić bo tak to nic nie robią

Idź
@Praca

Idź obok. Będziesz tak zapierdzielal że zauważysz ze te 4000 to za mało. Plus zapylenie, które za jakiś czas zafunduje ci pylicę

Jednorożec

Praca sama w sobie ok, zarobki srednie. Atmosfera w pracy ok, ale tylko między pracownikami. Jeżeli chodzi o przełożonych i HR - fatalnie. A co do stołówki- tylko swoje jedzenie. Rozważam zmianę pracy.

Q

Konkurencja się otwiera - kartony i daje na dzień dobry 4000 do 5300 dla operatora maszyn ( ogłoszenia z OLX ), NGK daje 4000 a SK 3500, więc potężna koreańska firma daje najmniejszą kasę, może z uwagi na konkurencję w SK kasa też się zwiększy choć podwyżki już były?

Omni
@Q

Dokładnie. Byłem zainteresowany pracą w tej firmie lecz szybko wynagrodzenie proponowane zweryfikowało moją decyzję i podziękowałem . Panowie Koreance za te pieniądze szukają nie pracowników lecz fra... z poczuciem humoru taka prawda te pieniądze dobre były 10 lat temu nie teraz . Przykre że tak wielka i bogata firma proponuje ludziom takie ochłapy nie wróżę wielu chętnych do pracy za te "pieniądze" właśnie w Convercie (kartony) byłem na rozmowie o pracy "on-line" i pieniądze proponują sporo lepsze jako operator 1000 brutto więcej więc wybór jest prosty.

@Q

Kartony dają 5000 ale dla specjalistów.

@aha

Dokładnie ale większość ludzi która tutaj pracuje nie zauważa tej subtelnej różnicy. Fakty są takie ze najprzyjmowali tutaj rożnej maści elementu wychodząc z założenia ze jakoś to będzie bo nawet najbardziej prymitywna istota potrafi przyswoić sobie automatycznie pewien zasób podstawowych ruchów. Problemy zaczęły się wtedy gdy okazało się ze potrzeba na to więcej czasu nic przypuszczano. W dodatku element okazał się wybitnie niesubordynowany i trzeba było udawać ze się tego nie widzi, czego skutkiem był i jest ogólny spadek dyscypliny oraz akty wandalizmu oraz kradzieży i ogólnego marnotrawstwa materiałów pośrednio i bezpośrednio produkcyjnych. Kolejny efekt tej krótkowzrocznej polityki był „bunt” w kwestii nierównych zaszeregowań wiec żeby ratować skore i coś z tym fantem zrobić bo żadnymi merytorycznymi argumentami nie dało się dotrzeć do sfixowanych mózgów gawiedzi którzy dalej krzyczeli ze są uciśnieni oraz poszkodowani, wymyślono cudowny lek- wyrównanie podstawy! Trzeba być naprawde zdesperowanym, niedoświadczonym i krótkowzrocznym specjalista w zarządzaniu zasobami ludzkimi aby nieprzewidziec jakie będą tego skutki. Zreszta już są tego wymierne efekty. O dziale UR i jego przeszłym oraz aktualnym funkcjonowaniu szkoda się nawet rozpisywać. Chyba to jest aż nadto wymowne. To samo dotyczy firmowego baru. Trzeba mieć wybitnie zdrowy i odporny organizm aby stołować się tam dłuższy czas. Wesołych Świat Wielkanocnych.

Robroy
@Q

Widzę że masz kolego bardzo złe zdanie o wszystkich , więc ty musisz być pracownikiem roku przekonanym o swojej wyjątkowości .Taki super hiper naj , naj .A może trochę pokory i zanim zaczniesz oceniać innych popatrz na siebie .

Riki
@Q

Po części masz rację , po części nie . Zakład funkcjonuje tak jak chcą Koreańczycy . Nie przewodzili tylko że rozeznanie jakie robili przed wyborem miejsca budowy fabryki to zbiór danych z całej Polski a nie ze Śląska o czym głośno teraz mówią i co jest przyczyną że za stawki jakie oferują często przychodzą ludzie którzy nie nadają się do tego rodzaju pracy . Ponadto gdyby nie to że nie mogą tego zrobić to najchętniej ściągnęli by samych swoich , co zresztą powoli robią we wszystkich obszarach w których bariera językowa nie stanowi problemu .Prawda jest taka że uważają nas za (usunięte przez administratora) choć często ich poziom wiedzy nie imponuje poziomem .Czytam to forum i jedno rzuca mi się w oczy , a mianowicie to jak podgryzacie sobie gardła i zastanawiam się po co .Wszystkim narzekającym proponuje poszukać lepszej pracy , co sam też robię . Ludziom którzy chcą pozostać w fabryce życzę zadowolenia , a tym którzy tak mocno wyzywają swoich kolegów i koleżanki z pracy od nierobów i tym podobnych dam radę : w czasie porannej kąpieli w wazelinę lepiej się smarujcie , sprawicie mniejszy ból osobie której wciskacie się codziennie do (usunięte przez administratora)

@Riki

Primo. Nie przychodzi ci do głowy z jakiego powodu nasi pracodawcy i instruktorzy wyrobili sobie o nas taka opinie? Jako slaskie głąby codziennie swoją postawa legitymizujemy slusznosc takich opinii. Secundo. Możesz sobie wogole wyobrazić ze każdego dnia konfrontuje swoją postawę w stosunku do większości moich kolegów w kontekście wypełniania naszych obowiązków służbowych oraz mentalnego podejscia do pracy? Totalna spychotechnika i amnezja, prawie na każdym kroku. Atmosfera międzyludzka fatalna. Rażąca znieczulica. Jatrzenie, podkopywanie i celowe wprowadzanie w błąd. Tertio. Każdego dnia wstydzę niestety ze jestem członkiem takiego albo innego teamu rodaków. Nie trzeba znać języka koreanskiego aby dowiedziec się co w danym momencie myślą o nas nasi azjatyccy współpracownicy, choć coraz częściej puszczają im hamulce przed dosadnym okazywaniem ich zdania o takim delikwencie i jego podejściu do pracy. I nie powinno nas to dziwić, przecież pracujemy tu już kilkanaście miesiecy! Wybacz, epoka kiedy”mądrzy uciekali a głupcy zostawali” odeszła w zapomnienie. Czasy się zmieniają! Najlatwiej jest nic nie widzieć i nie pamiętać. Obrócić się na pięcie i wyjść, nie analizując żadnych argumentów strony przeciwnej bo „ racja jest jak du...a, kazdy ma swoją”. Jeżeli uważasz ze sumienne wykonywanie swoich zawodowych obowiązków, kulturalny stosunek do współpracowników i obdarzanie ich oraz swoich przełożonych szacunkiem i zaufaniem, tym bardziej kiedy odwzajemniają się tym samym w stosunku do ciebie oraz innych i doceniają zaangażowanie jest zwykłym wazeliniarstwem to nie nasza polemika traci jakikolwiek sens. Dlaczego mam być wrogo nastawiony do kogoś kto solidnie wykonuje swoją prace i nie wychodzi z założenia ze jest centrum wszechświata tylko dlatego ze ma wyższe apanaże lub jest moim przełożonym? Bzdura. Nie ma i nie będzie nigdy na to mojej zgody.

Z
@Q

Kolego Q każdy ma prawo wyboru i może odejść lub zostać .Co do atmosfery w pracy , to nie jest tak tragicznie jak piszesz .A jeżeli chodzi o jakość pracy to tak jak pisze Riki, może warto wprowadzić jakieś zmiany w zarządzaniu i zwyczajnie podziękować ludziom którym się nie chce , a dać szansę ludziom którzy przyszli tu pracować .Sukces zawsze rodzi się w bólu .Co do naszych koreańskich przełożonych to też nie są bez winy .Bardzo słaba komunikacja , brak informacji zwrotnych co chyba jest normą i często sprzeczne decyzje od różnych osób w jednej sprawie i o tym musisz wiedzieć bo to aż razi po oczach .Następna sprawa , patrząc na styl twojej wypowiedzi widzę że na pewno nie jesteś pracownikiem produkcji za 3500 brutto więc możesz i pewnie jesteś zadowolony i doceniony finansowo , ale nie wszyscy tak mają więc pozostaw Ludziom prawo wyboru bo wielu z nich oczekiwało zmian po roku pracy .Zmian a nie korekt .Jak sam piszesz racja jest jak (usunięte przez administratora) , każdy ma swoją , więc ludzie ( i nie mam tu na myśli krzykaczy ) mogą inaczej postrzegać pracę w SK . Czasami wart spojrzeć na wszystko z dystansem , wtedy opinia może nie będzie taka jednostronna jak Twoja .

@Z

??? 1. Przeczytałeś wogole to co napisałem? Z treści twojej odpowiedzi jednoznacznie wynika ze nie! Są jeszcze dwie możliwości ale pozwól ze taktownie je przemilczę, może zrozumiesz. 2. Jeśli nie, odrzuć na jakiś czas tiktaki, skręty oraz energetyki i przeczytaj jeszcze raz powoli cały pkt.1. Jak nie pomoże, zrób to jeszcze raz. Potem następny. Do skutku, moze cię w końcu oświeci.

Z
@Q

Nikt nie neguje tego co napisałeś , ale chyba jesteś tak zachwycony swoimi wpisami że nie rozumiesz co piszą inni . Więc też dam Ci radę .Zanim wejdziesz z kimś w polemikę przeczytaj w jakim temacie pisze twój przedmówca

Alex
@Q

Panie zmień pan obywatelstwo na koreańskie , jak jesteś nimi tak zachwycony

@Z

„Przeczytaj w jakim temacie pisze twój przedmówca”? Ja niechciec nic już pisać z moja przedmówca i inna kolega bo już w druga klasa SP my dostac lufa za nasza styla i ortografia oraz zero za czytanie ze zrozumieniem. Niestety jestem tak tępy ze nie potrafię już pisać prościej wiec się poddaje. Musze cię zmartwić. Uwierz mi ze koreańskie obywatelstwo byłoby dla mnie zaszczytem. Kiedy czytam niektóre nietrzymajace się kupy wypociny na tym forum to zastanawiam się czy osoby je piszące miały wogole elementarz w ręku.

Ccs

Panu już podziękujemy

bam bam
@Q

Ile dostajesz za swoje wpisy , czy robisz to z potrzeby serca ?

Hohoho

Wesołych świąt ! Jak tam Panie i Panowie Święta w pracy spędzacie? Hahahaaaaaa

Pracownik SK
@Hohoho

Odpuść człowieku, daruj sobie złośliwości. Taka praca i tyle w temacie. Lekarze, kierowcy, służby mundurowe też pracują i nikt o to szumu nie robi.

Pracownik roku
@Hohoho

A bardzo dobrze, czuję się tu jak w domu. SK jest dla mnie jak rodzina

@Hohoho

No święta w pracy spędziłem. Ale to i tak lepsze niż spędzanie świąt na go worku :p Musiałeś mieć bardzo smutne święta skoro na forum się udzielasz w lany poniedziałek :)

Jobman
@Pracownik roku

Stąd te ciągle spanie w pracy i same przerwy a praktycznie nic roboty. Czuć faktycznie ten domowy akcent w pracy , teraz też go widzę właśnie.

Tak, było super.

Aneks
@Jobman

Jest to nieprawda, każdy tutaj ciężko i sumiennie pracuje przez całe 12 godzin, pozdrawiam wszystkich robotnych ludzi a szczególnie Pana P

@Jobman

Jeśli widzisz takie rzeczy bo przeczytałeś kogoś opinie na go worku w której napisał że się dobrze czuje w pracy, jak w domu i tak twierdzisz to gratuluję dedukcji. Idź do NASA od razu cię wezmą w ciemno. Marnujesz się człowieku.

Jary
@Hohoho

Dziękujemy. A ty na przepustce z Tworek?

Hoho
@Pracownik SK

Dobreeee, grunt to pozytywne nastawienie haha A wilgotność niska, wysuszona skóra,oczy, nie przeszkadza?

Hahaha

Nie trzeba do NASA iść bo NASA przyszło właśnie do nas hahahaa

Kapiszon
@Jary

Nie, to Cieply George. Pozdrawiamy Szkocję.

Knór
@Aneks

Dziękuję wzajemnie . Dwa bułki i kebasa. Takie podwyżki bedom...

Brzytwa
@Jary

OMG, really? Hot Majcher? Its you? How do you do in Scotland? Best regards.

Pracownik SK
@Hoho

Jakoś sobie radzę i nie odczuwam skutków szczególnych warunków pracy. Jest XXI wiek, są sposoby na suche oczy czy skórę. To nie jest jakiś mega problem. Następny z loży szyderców się tu udziela. Żalocha!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 82 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 222 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.