SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Opinie o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

kandydat

pytanie czy będą w firmie potrzebowali pracowników magazynowych czy tylko produkcja ?

Jolanta
@kandydat

jest aktualnie z tego co widzę aż 8 ogłoszeń, ale nie ma takiego co szukasz, może warto wysłać maila do nich i zapytać ?

@kandydat

Panowie tylko produkcja. Kobiety do jakości

Jola

Witam ,mam pytanie ,czy są przewozy do pracy z okolic Myszkowa i Poręby ?

@Jola

Nie, może w przyszłości powstaną

Uprzejma

Witam! Jak wygląda praca w tym zakładzie w systemie zmianowym 12 godzinnym? Pracuje się od pon do pt po 12 godz,a weekendy wolne czy jak to wygląda?

@Uprzejma

Np tak: pn-wt praca, śr-czw wolne, pt-sb-nd praca. Kolejny tydzień pn-wt wolne, śr-czw praca, pt-sb-nd wolne. I tak ciągle tylko zamiennie dwa tygodnie nocek i dwa dniówek.

Ona

Tak jak kolega powyżej napisał. Bardziej szczegółowo: pierwszy tydz pon - 7-19 wt - 7-19 śr wolne czw wolne pt 7-19 sob 7-19 nd 7-19 2gi tydz pon wolne wt wolne śr 7-19 czw 7-19 pt wolne sob wolne nd wolne 3 tydz pon 19-7 wt 19-7 śr wolne czw wolne pt 19-7 sob 19-7 nd 19-7 4ty tydz pon wolne wt wolne śr 19-7 czw 19-7 pt wolne sob wolne nd wolne

Pytający

Chciałbym zapytać na który miesiąc planowana jest wypłata premii półrocznej. Oczywiście nie mam złudzeń że będzie to z najbliższą wypłatą. Liderzy prawdopodobnie nie oceniają jeszcze nawet pracowników. O terminie ocen HRu nawet nie myślę bo panie zarobione są zbieraniem zaświadczeń na "gruszkę". Grzecznie i z nieukrywaną ironią pytam więc KIEDY?

XyZ
@Pytający

Dokładnie wypadało by wziąć tą premię i spadać z tąd

Odpowiadajacy
@Pytający

A może trochę szacunku do pracy innych, a nie tylko jad i narzekanie. Może sam siadziesz w HR i naliczysz co trzeba. Pracy nie ma u nas a może to nie znaczy że gdzieś indziej też tak jest. Łatwo besztac kiedy samemu dłubię się w nosie na kantynie. Zacznijcie szanować innych, jak zacznie się robota to może będzie mnie czasu na pisanie besztow.

@Pytający

Ludzie litości, ogarnijcie się trochę. Pytaliście o to swojego bezpośredniego przełożonego albo HR? Telefony są wywieszone w gablocie głównego korytarza. Siedzicie naokraglo z nosem w telefonie a niechce się wam ruszyć głowa. Z nudów chodzicie już prawie po sufitach, obgadujecie każdego, oprócz siebie, nierzadko oczerniając bezpodstawnie a brakuje wam czasu aby rozwikłać ta zagadkowa sprawę? Czekacie aż wam się przyśni odpowiedz? Trzeba mieć niezły tupet i być bezczelnym żeby po tym wszystkim narzekać na atmosferę w firmie.

@Odpowiadajacy

To nie nasza wina, że nie mamy pracy. Gwarantuje, że wiekszosc z nas wolałaby pracowac niż przez 12 godzin myśleć co ze sobą zrobić. To na dłuższą metę jest bardzo wyczerpujące. Natomiast w momencie gdy praca była wymagało się od nas szybkości, dokładności i ogarniania wszytskiego. I tylko tyle wymagamy od HR. Wypełniania rzetelnie swoich obowiązków. To jest Wasza praca. A nie laska dla nas.

V
@Pytający

Liderzy oceniają podległych pracowników cały czas. Czekaj na premie... Obyś na nią uczciwie zapracował i dostał całą. Wypłata w sierpniu. Powodzenia

DrGranat

Przepisałem ci tylko jedna tabletkę dziennie, nie łykaj większej ilosci naraz. I skończ z tymi postami na GoWorku bo sprawa w końcu się rypnie i będziesz musiał wrócić na OZ.

Kim
@Pytający

Przecież masz w gablocie harmonogram z którego wynika, że ma być wypłacona w sierpniu

Mikołaj
@V

O to super info. Powiesz ile wychodzi tej premii, no jak się zasłuży na całą. Jedna dodatkowa wypłata czy więcej?

@Kim

We wrześniu z sierpniową wypłatą. Do 7 sierpnia każdy z nas ma potwierdzić że został poinformowany o ocenie. Myślisz, że zdążą w dwa dni wciągnąć wszystkim na listę płac premię, żeby wypłacić ją jeszcze 10go? Nie sądzę.

Tak

W sprawie pracy

Belzebub

Czy sa może busy pracownicze z dg? Ile można liczyć na rękę jeśli chodzi o pracownika produkcji?

@Belzebub

są. zależy czy w miesiącu będą nadgodziny czy nie. Podstawa dla nowego to 3500 brutto plus 600 zł premii plus 70 dod do tel jeśli wyrazisz zgodę aby był traktowany jak służbowy

Autobus
@Belzebub

Busy są . Zarobki to większą filozofia

Oli68

Witam: Podpowie mi ktoś czy są przyjęcia na produkcje i jaki system pracy obowiązuje .

@Oli68

System pracy równoważny. Tak jak w NGK. Ogłoszeń szukaj na OLX lub na tej stronie

Oli67

Dzięki

Ala

Zastanawiam się po co HR owi zaświadczenie o zarobkach współmałżonka do dofinansowania wczasów skoro oświadczam że należy mi się najniższe dofinansowanie , przecież nie ma progu od którego nie należy się w ogóle.Nie każdy chce ujawniać swoje prywatne sprawy , może ktoś pójdzie po rozum do głowy .

@Ala

Dziewczyno a kto ci powiedział ze musisz w takim przypadku dostarczać jakiekolwiek zaświadczenia? Jaki dokument cię do tego zobowiązuje? Pytałaś o to w HR? Jeśli tak, podaj dane tej osoby i przepis na który się powołuje. Oświadczasz tylko we wniosku ze twój dochód przekracza 4000 zł i to wszystko. Nie siejcie zamętu.

Ala
@Naruciak

Nie sieję zamętu , taką informację uzyskałam właśnie w HR.Dwa razy pytałam. przy okazji jedna blondi dała mi do zrozumienia że tak ma być i zawracam jej gitarę

Ali
@Ala

Niestety HR maja chyba pracowników za oszutkow . W każdej firmie oświadczalismy i w razie potrzeby była weryfikacja pitem za zeszły rok . Tu wszyscy są chyba tak ciekawi ile kto u kogo zarabia ze nie ma opcji żeby cokolwiek dostać nie wykazując zarobków w rodzinie .

Noe
@Ali

Masz racje tym bardziej nie rozumiem konieczności podawania zarobków współmałżonka kiedy i tak przekraczam próg i dostanę najmniejsza kwotę. Nie wiek jakim prawem tego zadają i kto znowu dostanie dostęp do tych danych jak do naszych nr telefonu nie czyje żeby moje dane były bezpieczne. Za przekazanie telefonów nikt nie odpowiedział.

Alibaba
@Noe

Niczego nie dostaną bo w takim przypadku nie mogą zadać tego od pracownika! Poza tym żadne dane w tej firmie nie są bezpieczne a pracownicy albo nie są tego świadomi albo są niekompetentni. Co się dzieje w tym HR i dlaczego nikt nad nim niepanuje? Wyobraźcie sobie ze w pewnym dziale, w ostatni dzień pracy 30 czerwca skrócili ludziom obecny długi weekend 1-3 lipca i zażądali aby stawić się do pracy zmianę wcześniej. Czy ktoś „pozamieniał się tutaj na łby”, czy było to konsultowane z HR? Rozumiem gdyby była to związane z produkcja albo jakaś sytuacja awaryjna ale nie w przypadku takich bzdur. Opamiętajcie się. Mamy lato, kazdy ma od dawna jakieś plany związane z jego czasem wolnym. Tym bardziej na ten jeden długi weekend i ludziom należy się wolne zgodnie z grafikami jak psu micha!

Na Boga
@Noe

Ludzie poczytajcie ustawę o ZFŚS!! Mamy utworzony fundusz w firmie i musi on działać zgodnie z USTAWĄ!! To wymysł nie naszej firmy a ustawodawcy!!

Na bogaaa to
@Na Boga

Nie prawda !! Ustawa ustawą o możliwość utworzenia najniższego świadczenia dla tych którzy urlop wybrali a nie mają ochoty wykazywać zarobków w rodzinie to już inna sprawa ! Jest to legalne , dzialajace wszędzie i zgodne z ustawą o Zfśs. Krzykaczu sprawdź dokładnie bo nigdzie nie ma tak , że każde wypłacenone świadczenie mysi być poprzedzone zaświadczeniem o zarobkach. To kpina z pracowników. Przy takiej rotacji w tej firmie żadne dane nie są bezpieczne. Potem panie HR przy ploteczkach zapewne będą analizowały kto ile ma. Jeden wielki babiniec wzajemnej t roski. Nic porządnie nie potraficie zrobić. Kolejne fabryki się budują a ludzi na jednej uszanować nie potraficie .

@Na bogaaa to

Tak ale w przypadku o którym piszesz to świadczenie będzie oskładkowane! A teraz te kwoty podane są kwotami Netto

Nigdzie nie ma?
@Na bogaaa to

Amazon, Brembo to największe firmy działające z ZFŚS tak jak u nas. Amazon dodatkowo wyrywkowo oprócz oświadczenia pracownika żąda zaświadczenia o zarobkach z zakładu współmałżonka.

@Na bogaaa to

OK przeczytaj to ze zrozumieniem (usunięte przez administratora) Zacytuję: 1) Prowadzimy zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, z którego przekazujemy pracownikom m.in. bony. Czy jest prawidłowe przyznanie ich pracownikom w równej wysokości? Nie. Pracodawca przy przyznawaniu pracownikom (i innym osobom uprawnionym do świadczeń z ZFŚS) świadczeń finansowanych z ZFŚS powinien mieć na uwadze art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (Dz. U. z 2020 r. poz. 1070 ze zm.). Wynika z niego, że przyznawanie ulgowych usług i świadczeń oraz wysokość dopłat z Funduszu uzależnia się od sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej osoby uprawnionej do korzystania z Funduszu. W praktyce oznacza to, iż nie można przyznać tych świadczeń osobom uprawnionym w tej samej wysokości. Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych jest bowiem instytucją prawną, która ma łagodzić różnice w poziomie życia pracowników i ich rodzin, a jego adresatami są zwłaszcza rodziny o najniższych dochodach (patrz: wyrok Sądu Najwyższego z 20 sierpnia 2001 r., sygn. akt I PKN 579/00). Pomoc powinna być więc kierowana do osób faktycznie jej potrzebujących, w tym pracowników lub emerytów, którzy osiągają niski dochód na jedną osobę w rodzinie. Kryterium socjalne należy stosować bez względu na rodzaj i formę ulgowego świadczenia lub usługi. Zasady i warunki korzystania z usług i świadczeń finansowanych z Funduszu oraz zasady przeznaczania jego środków na poszczególne cele i rodzaje działalności socjalnej powinny być określone w regulaminie ZFŚS. Swoboda pracodawcy w zakresie ustalania zapisów regulaminu ZFŚS jest ograniczona przez wymóg odniesienia się do kryterium socjalnego w przypadku przyznawania ulgowych świadczeń (patrz: wyrok w ramce). W praktyce następuje to często poprzez ustalenie we wspomnianym regulaminie "widełek" dochodowych służących do podziału uprawnionych według ich sytuacji materialno-bytowej. Prawidłowo stosowane kryterium dochodowe powinno prowadzić do wypłaty świadczeń z ZFŚS w zróżnicowanej wysokości.

@Ala

Dziewczyno, jaśniej. Ktora blondi i gdzie masz napisane ze musisz dostarczyć wraz z wnioskiem zaświadczenie? Przeczytaj sama kilka razy i nie słuchaj rad nawiedzonych ludzi którzy nieumieją czytać ze zrozumieniem albo są niekompetentni(HR). Swoją droga to ktoś z tego działu mógłby objaśnić to pracownikom a nie wieszać tam jakieś bzdury.

@Naruciak

Czy wy ludzie naprawdę nie czytacie komunikacji wysyłanej przez Dział HR. W każdym jednym dokumencie jest informacja o zaświadczeniu o zarobkach. Zamiast oskarżać kogoś o niekompetencje sami się wyedukujcie i przestańcie udawać mądrych kiedy nawet nie przeczytaliście wniosków.

@Ala

No i miałem racje. HR w końcu profesjonalnie zadziałało czyli odpowiedziało (w osobie samej szefowej) masowemu zapotrzebowaniu mailem-tasiemcem. Czyżby chodziło o konkurs Drukujemy i piszemy najdłuższe maile w kraju? Milczenie czasem jest złotem ale w tym przypadku odniosło odwrotny skutek i papier tez kosztuje a gabloty dalej świecą pustkami, prawie błagając od miesiąca o choćby szczegół w w/w sprawie.

Zdzich
@zdzich

Widzę że Panie haerki mają nadmiar wolnego czasu. Dziękujemy za wytłumaczenie. Zamiast udawać ze cos robicie , wyszlybyscie z komnaty i przeszły się do ludzi ... posłuchać co kto myśli.

zdzich

OŚWIADCZENIE! To nie to samo co zaświadczenie!!

Naruciak

A co oznaczają zwroty „ ...czytać komunikacje wysłana przez Dział HR...” i „...w każdym jednym dokumencie jest mowa...”? Kali chcieć zabłysnąć i być mądrym ale mu to niewychodzic! Przyganiał kocioł garnkowi... Jestes Polakiem czy Koreańczykiem? Jak nie wiesz o co chodzi w naszej konwersacji to niewtykaj w nią nosa albo informuj o swojej wiedzy bez podwieszania się do prywatnej dyskusji. Jeśli oczywiście wiesz czym chociaż pachnie bon ton.

@zdzich

Szkoda nerwów. On i tak nie zrozumie tej subtelnej różnicy. Do takich dociera tylko: „Masz” a uzywaja w nadmiarze „Daj”. To jeden z tych myślących inaczej.

szymon

Jak można tak potraktować pracowników SK z premią urlopową zawsze i jak było każdy pracownik dostawał tyle samo nie patrząc na co teraz wprowadzili,co najlepsze związki to zaakceptowały jak można brać dochody żony partnerki czy dziecka do premii urlopowej śmiech na Sali kogo taki pomysł był

@szymon

Najwyraźniej nie umiesz odróżnić zwyklego bonusu wakacyjnego od tego z Socjanego. Najpierw zachęcam do edukacji jak działa taki Fundusz. To jest norma, w każdym zakładzie to tak funkcjonuje.

@szymon

Też jestem ciekaw. Niedługo otwierają kartony, 4500 na start plus socjal. Zdaje mi się, że start nowej hali trochę się opóźni bo nie będzie chętnych do pracy. A słowa pewnego menagera, że ludzi pod sklepem znajdzie do pracy chyba się nie sprawdzą

@szymon

Juz mogli dac tak jak rok temu 700 zl niezaleznie od wielkosci rodziny i dochodu na czlonka rodziny , a tak zbeiraj zaswiadczenia od dochodow bo komisja wymyslil taki durny przepis. Skoro wszyscy pracujemy tak samo czemu ktos ma dostac wieksza lub mniejsza premie.

Ello

Prawda

@szymon

Takie wytyczne są w wielu zakładach, nic nadzwyczajnego, normalne zasady i tyle. Jedyne czego można się doczepić to do wysokości świadczeń, niestety w wielu zakładach te kwoty są znacznie wyższe.

ciekawy

pomyśl co piszesz zastanów się dobrze i po równaj trochę gdzie i tak jest czy premia urlopowa ma być uzależniona od dochodów czysta porażka dla tzw związku zakładowego co to ustalił,wszyscy pracują tak samo i podobno mają być tak samo wynagradzani jak i podejściem operator 1 do operatora 2 żeby nikt nie był pokrzywdzony. Czy tak nie było przy podwyżkach? czysta porażka ludzi którzy mają podobno reprezentować pracowników w tym zakładzie. Bzdury i poniżanie kto lepszy kto gorszy. ..

W kaaaaazdym buhahaha. Drogi pracowniku ile tych kaaaaazdych zakładów masz w cv, że wiesz ze w kaaaaazdym tak to funkcjonuje. Chcecie ludzi inwigiliwoac i tyle. Bo jaka inna jest przyczyna tego jakże wszechobecnie stosowanego rozwiązania?

Barbara
@aha

A te 4500 na start to brutto czy netto?

Kornel
@szymon

Nowe szafki to atrapy niespełniające żadnych norm, szczyt bezmyślności i kolejna przemyślana inwestycja! Czy ktoś się zastanowił jaki będzie tam młyn i smród? O aktualnej wysokości dofinansowania do wczasów nawet szkoda dyskutować, to jakaś kpina.

aha

To nie wymysł komisji tylko zapis w ustawie o ZFŚS, poczytaj

ej

poczytaj ustawę o ZFŚS to się dowiesz

On

Wcale to tak nie funkcjonuje totalna bzdura. W innych zakładach wczasy pod grusza to jednakowa kwota dla wszystkich bez podawania dochodów współmałżonków czy partnerów. Każdy dostaje tą samą określoną kwotę a nie tak jak tu aby tylko (usunięte przez administratora) pracownika na każdym kroku. Żenada. Róbcie tak dalej a fabryka będzie z pracownikami widmo

lolo
@aha

o ludzi jest bardzo trudno, u nas na wsi to nawet już pijaków nie ma do wrzucania węgla. A jak jest to sobie tyle zyczy że lepiej samemu wrzucić

@On

oczywiście, że tak jest ale wtedy ta kwota to jest brutto - w taki sposób obchodzą to inne zakłady! A tutaj masz podaną kwotę, która nie jest oskładkowana, właśnie dlatego, że podajemy te dochody.

Kratka
@aha

? To pewnie jeden z tych który chowa się za filar kiedy są problemy z produkcja albo musial uciekać z poprzedniego miejsca pracy za malwersacje finansowe. Już znalazł bo większość tych ludzi to tak naprawde nieselekcjonowana zbieranina pospolitego ruszenia. Recydywa, dilerzy i nieudacznicy ktorzy ukrywaja się przed wymiarem sprawiedliwości i są spaleni na swoim dawnym terenie gdzie „mozolnie zdobywali doświadczenie zawodowe”.

Oliwka

Bardzo ciężko pracuje się z koreańczykami . Każdy z nich jest twoim szefem i każdy mówi co innego. Czasami gdy wychodzę z pracy czuję się jakbym wychodziła z domu wariatów

zen
@Oliwka

taka prawda niestety z tymi ludźmi się nie da pracować i ludzie się zwalniają

Jola
@zen

Jedynie z Polakami nie da się pracować, najbardziej zakłamany naród. Nie tylko za granicą ale i we własnym kraju niszczą się nawzajem

Wania

Zakłamani to są wszyscy. Koranczycy się cieszą po Polacy latają za nimi jak mucha za smrodem. Koreanic smrodek puści a Polacy wietrzą za nim pokoje. Jedno wielkie wazeliniarstwo i kolesiostwo. Po pierwszym dniu widać kto komu gdzie wchodzi żeby tylko mieć dobrze i bezpiecznie. Im wyżej na stanowisku tym większa obłuda. Na stołówce widać jakie grupki są i kto z kim i komu co załatwia. Ogólnie to trzeba mieć kontakty żeby coś więcej sobie załatwić. Rotacja bardzo duża. To jak długo oferty wiszą mówi samo za siebie. Ja na szczęście już mam nowego pracodawce. Pozdrawiam

@Wania

Ale widać tęsknisz hahahaha

@hahahaha

Tęskni, bo to kolejny umysłowy który chciał pracować fizycznie...

@Oliwka

Potwierdzam ! Na szczęście już były pracownik. A to że tam jest jak w wariatkowie to już wszyscy wiedzą.

Diler
@Oliwka

Bo jedynie to co naprawde ogarneli to spanie. Nawet na stojąco. Kiedy są potrzebni to nigdy ich nie ma na hali. Wszystkie szkolenia to jedna wielka prowizorka która urąga zdrowemu rozsądkowi i wszelkim normom oraz procedurom.

ania

czy w Waszym zakładzie pracują kobiety , na jakich stanowiskach i ile można zarobic?

Pracownik 2
@ania

Pracuja kobiety , Biura, kontorla jakosci oraz obszar ciecia koncowego. Co do stawek na biurach to nie mam pojecia, zas 2 pozostale to tak samo jak reszta w firmie 3500 na start +dodatki okolo 600 zl +godziny nocne i nadgodziny.

@Pracownik 2

Na obszarze cięcia końcowego nie pracują kobiety. Kobiety tylko w jakości i biuro.

Boniek

Dokładnie. Jedynie to opanowali do perfekcji. Śpią nawet na siedząco i w dodatku jak są najbardziej potrzebni to ich nigdy nie ma na hali. A ich ogarnianie roboty wymyka się wszelkim procedurom, zdrowemu rozsądkowi i normom BHP.

Andrew

Do związków. Wiemy że i tak nam nic nie załatwicie sami się wybraliście po znajomości i sobie może załatwicie jakieś wakacje,bony itd ale nam pracownikom co pracują naprawdę nic bo jesteście pod biczem waszego pana i władcy z Korei i co on wam powie tak zrobicie proste jak budowa cepa dlatego nie ma sensu się zapisywać do tych związków

@Andrew

nie mam pytań jakie żale. Weź człowieku zastanów się dwa razy zanim napiszesz kolejne bzdury

Aga

Chcesz pracować w SK , najpierw obejrzyj film Amerykańska fabryka z 2019r o zderzeniu dwóch kultur .

Ciekawy
@Aga

Tytuł orginalny? Gdzie to można znaleźć?

Daro
@Ciekawy

Tak tytuł Amerykańska fabryka do obejrzenia na Netflix-ie

Ciekawy
@Daro

Dzięki, daje do myślenia ????

lolo
@Aga

ostatnio oglądałam taki film na netfixie. Fabryka w Chinach miała lepszą wydajność od tej w USA. Po prostu w Chinach ludzie pracowali po 12 godzin i mieli tylko 2 dni wolnego w ciągu miesiąca.

Neutralny
@Aga

No i co w tym filmie jest? A wujek Adolf z wujkiem Stalinem się nie zderzył? Chcesz mieć naprawdę spoko pracę i teoretycznie nie męczącą to idź do SK. Jak potocznie urwie się film (produkowana folia) to jest roboty niestety;/ Jak nie to przez 2-3 tyg. Patrzysz się i tyle. Pozdrawiam sąsiada co płaci na start może i 500 jałmużny więcej, ale tam jest norma itp. I tego nie oszukasz, a jak do tego dojdzie pilica płucna z krzemionki to przecież papier podpisałeś... Taka prawda Agnieszkk i jak nie pasuje to (usunięte przez administratora)za bramę, bo Cię odholuje do Japonek;)

Prawo

Po utworzeniu ZFŚS pracodawca przyznając pracownikowi premię wakacyjną czy świąteczną musi działać zgodnie z ustawą o ZFŚS. W art. 8 tej ustawy jasno pisze, że wysokość tej premii ustalana jest na podstawie sytuacji materialnej pracownika. Wysokość ustala się na podstawie oświadczenia. Poczytajcie zanim zaczniecie wylewać pomyje ja firmę czy związki. Nikogo tu nie bronię, sama byłam zaskoczona. Takie jest nasze polskie prawo. Dlatego każda firma, która ma utworzony fundusz socjalny musi działać zgodnie z ustawą o takim funduszu.

Bubek

Nawet nie staram się zapamiętać imion , po co i tak zaraz odejdą

Job

Dokładnie, 3500 na start, gdzie jeśli się rozejrzeć zdecydowana większość firm oferuje więcej

prosty wybór
@Job

Po co bić pianę? Przecież tutaj nikt nikogo nie zaciąga do pracy na siłę. Każdy wie za jakie pieniądze przychodzi pracować i czego może się spodziewać. Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego że wszędzie indziej jest lepiej...to po prostu tam idź i pracuj, a innym pozwól decydować o swoim życiu i o tym, za jakie pieniądze chcą świadczyć swoje usługi. A jeśli już jesteś pracownikiem SK, to rzuć tą pracę czym prędzej, i idź wszędzie tam gdzie będzie Ci lepiej. Sami narzekacze i krzykacze co do płacy...a przecież sami piszecie że wiecie że gdzieś jest lepiej, to po jakiego (...) siedzicie dalej w SK? Jeszcze praca nie ruszyła na dobre, jeszcze tak na prawdę nie poznaliśmy co to praca pełne 12h na pełnych obrotach, a już źle i niedobrze, strach pomyśleć co będziecie pisać jak fabryka ruszy pełna parą i puszczą 4 linie. Chociaż.... może wtedy zatęsknicie za "starymi czasami"... Każdy ma prosty wybór. Nie podoba się? To składaj wypowiedzenie i pa pa. A nam daj żyć po swojemu.

Chętnie bym podjął tam zatrudnienie, ale mam doświadczenie głównie w pracy umysłowej. Macie jakiś pomysł jak tam się dostać?

Bania
@Kandydat

Oczywiście, bardzo łatwo się tam dostać. Trzeba przyjechać na ulicę Innowacyjną 1, zakleić wszystko co mogło by spowodować że strona koreanska poczuła by się zagrożona przejęciem technologii produkcji folii do (usunięte przez administratora) przejść przez tester temperaturu kilka bramek trochę dodatkowych bramek i w sumie już można uznać że jest się pracownikiem . Tyle wystarczy . Ludzi do pracy nie ma . Biorą każdego.

Stefan
@Kandydat

Tam czy tutaj? Oto jest pytanie. Od jego analizy mózgu ci nie stanie Przeto błagam litości, odpuść sobie chłopie Wystarczy ze tutaj folia wszystkich kopie

gfh
@prosty wybór

masz 21 lat? czy jestes liderem w tym szam...ie ?

@gfh

Jeśli to (usunięte przez administratora) to co tu robisz?

Kandydatka

Jak wygląda praca w administracji? Chodzi mi o zarobki, czas pracy. Jak wyglada przestrzeń biurowa - czy jest to open space czy raczej można liczyć na swoj prywatny kawałek miejsca? Czy obowiązuje konkretny dress-code? Chciałabym aplikować ale czytam opinie i głównie dyskusja dotyczy pracowników fizycznych

Lilka
@Kandydatka

Jeden wielki open space czyli HR, zakupy, Bhp i cała reszta są razem. O prywatności zapomnij czasem to przypomina plotkarski, (usunięte przez administratora) dołek. Dress-codu w biurze nie ma. Oczywiście w każdym dziale są spoko osóbki dzięki, którym idzie wytrzymać te 8h ale niestety polaczki bardzo chcą tam robić karierę i tak popisują się przed Koreą ze czasem już nie wiem z kim gorzej się pracuje. Jeśli nie aplikujesz do Quality (bo tam się dzieje chyba najgorzej z tego co przy kawce słyszę) to reszta raczej spoko. High-stress environment - dobrze to ujęli w ogłoszeniach :] I zaraz jakieś boty pod komentarzem będą pisać jak ci się nie podoba to nikt Cię na siłę tu nie trzyma ble ble ble.itd itp.. Tak, wiem dlatego sobie na spokojnie czegoś szukam żeby potem znowu się nie rozczarować jak tutaj:)

Zz
@Lilka

HR jest w osobnym pomieszczeniu gwoli ścisłości. Reszta biurowych na open space

XyZ
@Kandydatka

To tu są fizyczni....,bo mnie to się wydaje jak przychodzę do pracy ,że wszyscy są psychicznie .Bez względu na status zatrudnienia

@Lilka

Nie peniaj Baby, całkiem spoko wpis. Wyluzuj tylko trochę bo niestety prawie wszędzie open spaces to standard. Chyba ze biznes jest rodzinny lub wiekowy ale wtedy czekają na człowieka inne atrakcje. Slown (usunięte przez administratora) może w końcu się dotrzemy i będzie okey. Zreszta nie jest tutaj aż tak zle żeby nie mogło być gorzej. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrawiam.

Mi
@Kandydatka

Open space. Pełna kontrola nawet biurek. Ogólnie masowe odejścia z każdego działu Księgowość, administracja, zakupy. Metoda na podniesienie stawki. Przyjmowane młode osoby bez doświadczenia mają się uczyć od obecnych. Komunikacyjny chaos. Niestety dużo osób przyjmowana przez znajomości.

Kandydatka
@XyZ

A jak zarobkowo? administracja/HR

@Kandydatka

Nie peniaj Baby, całkiem spoko wpis. Niestety open spacer masz teraz prawie wszędzie w standardzie. Zdarzają się wyjątki w małych, rodzinnych firmach albo wiekowych slizgawkach. Slow (usunięte przez administratora) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Moze w końcu się dotrzemy. Nie jest przecież aż tak zle żeby nie mogło być gorzej. Wrzody i chora tkanka w końcu odpadną a konskie muchy znajda tez być może inny obiekt do podgryzienia. Pozdrawiam.

@Naruciak

Szanowny Administratorze Dlaczego niektóre wpisy znikają nagle na jakiś czas i potem znowu się pojawiają? Tym bardziej ze nie ma w nich niecenzuralnych wyrazów ani zwrotów mogących narazić firmę lub osobę prywatna na szwank. Czemu ocenzurowano moje”slown (usunięte przez administratora) czyli zwolnij? Mniemam ze weryfikujecie również wpisy gdzie ktoś przedstawia się jako „Pracodawca”? Czy kazdy może tutaj pod tym nickiem opowiadać niestworzone rzeczy albo apelować w jego imieniu do załogi lub kandydatów?

@XyZ

Masz racje. Psychiczni i umysłowi. Nie trzeba być super spostrzegawczym aby to zauważyć. Wystarczy kwadrans w kantynie podczas śniadania lub obiadu. Niektórzy zatrzymali się na poziomie przedszkola! I nie mam już nawet na myśli ludzi ze stanowisk produkcyjnych. Ludzie trochę wyobraźni i minimum kultury osobistej!

zyg
@Mi

Taka prawda i tak jest tg1400 a pracuje 350 osób max czyli 1050 poszło dalej a to troche zły wynik

Nie jestem Szwajcarem

Przez firmę przewinęło się około 1500 osób , pracuje około 400 .Nie oceniam czy ci którzy odeszli byli dobrymi czy złymi pracownikami , ale daje to do myślenia w tak młodej firmie .

mpe

Witajcie pracownicy obecni. Powiedzcie na jaką pensje na ręke moge liczyć jako zwykły operator linii produkcyjnej?? Jak wygląda praca?? Jest sens tam aplikować czy lepiej do ngk czy na te kartony?

@mpe

??? Uszczypnięcie mnie bo nie wierze w to co tutaj czytam ! Najlepiej wyślij CV do Muska. Rekrutuje do teamu na Marsa.

Kołodziej
@mpe

Cóż ogółem co do zarobków są niestety na śmiesznie niskim poziomie za poprzedni miesiąc zarobiłbyś 2800 do ręki wynika to z nadgodzin które wypadają w grafiku gdy nie ma nadgodzin nie zarobisz 3k normalnie gdy są to tak 3300,3500 co jak dla faceta jest śmieszna kwotą.Komunikacja z pracownikami z Korei praktycznie żadna choć wszyscy są Twoimi szefami.Reasumując wszędzie jako zwykły operator zarobisz podobnie bądź więcej tudzież sensu nie widać ale to indywidualna każdego decyzja.Pozdrawiam

Operator

Zdecydowanie aplikuj do NGK, stawka 4000 brutto a nie jakieś marne 3500. Pozdro

Ricky
@mpe

Zbierając puszki butelki i złom z ulicy wyciągniesz w miesiąc więcej niż tutaj

@Ricky

Rozumiem, że doświadczenie w tym temacie przez ciebie przemawia??!

Klakier
@Ricky

To prawda zbierając złom więcej się zarobi miesięcznie

On. Ona.
@Klakier

Jakoś nie widać na ulicach tłumów młodych ludzi zbierających złom, jedynie pewien typ ludzi to robi. Nie jest to takie intratne zajęcie jak się wam wszystkim wydaje... Marny to argument

@Operator

bo podnieśli bo ludzi ni ma do pracy

Operator
@pracownik

Tutaj też już podnieśli w tym roku i co? 3500 haha

Złomiarz
@Operator

Mam 350zl za dzień za złom także każdy ma wybór

@Złomiarz

Jasne i postanowiłeś podzielić się tym tutaj akurat hahahahaha

Złomiarz
@aha

Tak ponieważ pracowałem w SK ale zrezygnowałem bo zająłem się zbieraniem złomu dlatego o tym napisałem.

@Złomiarz

Ale jak? Na działalności? XD

@zdzich

To jest jeden z tych, którzy łażą po domach i dzwonią na chama dzwonkami, potem wracają do domu autem całym zapełnionym złomem za darmo. Karmicie tych trolli.... Jakby musiał uruchomić sam skup i kupować, to zamiast 7000 zł miałby syndyka na głowie...

Q
@Kandydat

Dokładnie. Takich przedsiębiorczych cwaniaków więcej niż srajacych ptaków.

Broda
@zdzich

Raczej na kolorowe papiery. Edi to jego drugie imię, rozkręcał interes juz w SK a klubowa ksywka to Defensywny napastnik.

Jare
@On. Ona.

bo mlodym nawet tego sie nie chce.

Hanna
@pracownik

Podnieśli? O ile i na jakim stanowisku?

Laura
@Hanna

Przy takiej inflacji te podwyżki są śmiechu warte powinni podnieść jeszcze raz

Pracowników

Prośba do do HR kto jest odpowiedzialny za ten niby biznes bar do kogo zgłaszać to co się tam dzieje

@Pracowników

O takie rzeczy pyta się w firmie nie na forum to raz. A dwa to Biznes bar jest już na wypowiedzeniu - bo zgłaszano to co się tam dzieje. Do końca maja podobno. Potem wejdzie inna firma.

Mała Syrenka
@aha

Ploty ploty ploty, nowa firma wejdzie od października jak ruszy kantyna na nowej hali, dziękuję za uwagę.

@aha

BB do końca maja? I co myślicie ze ktoś inny przebije ich kwaśnicę, rosół, frytki i kotlety schabowe? Brakuje tylko placka z rabarbarem i byłby tip top. Protestujemy!!!

Śmiać mi się chce jak czytam komentarze że mało płacą, bo gdzie idziej jest 500 zł więcej. w Holandii zasiłek dla bezrobotnych to 1200-1500 euro :D powtarzam, zasiłek dla bezrobotnych . Więc nie kompromitujcie się komentarzami że mało płacą :D Wszędzie tak płacą

Hanna

czyli podasz mi jakieś widełki ile mniej więcej można tutaj zarobić?

@Hanna

Chodzi o te że komentarze w stylu mało płacą, a gdzie indziej jest super bo dają 500 zł więcej są po prostu zabawne :D no tak, mają po 4 a nawet 5 tys brutto i co z tego? Elita? No więc podałem przykład że w Holandii bezrobotny dostaje 1500 euro zasiłku :D a tak na poważnie, owszem są zakłady gdzie więcej płacą tylko trzeba też znać szczegóły. Ile trzeba się natytlać albo umowy co dwa tygodnie przez pośrednika albo umowa zlecenie i stoją za free jak nie ma pracy, choć na umowie jest super. Także większość narzekających chyba nie zna rynku pracy

Naruciak

A ty co tu robisz? W Lublińcu macie dostęp do internetu? Rozumiem, to taka swoista firma terapi. Pisz ile wlezie!

Zostaw merytoryczną opinię o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 413, z czego 82 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 223 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.