Primark Sklepy Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Primark Sklepy Sp. z o.o.

Abrakadabra

Rekrutuje ktoś z was na 1/4 etatu?

Magda

Hej wybiera się ktoś na rozmowę oldo Krakowa?

@Magda

Hej, ja zostałam zaproszona na rozmowę do Bonarki.

Super ????

Patka

O, ja również idę w poniedziałek :)

@Patka

Wiadomo czego można się spodziewać na tej rozmowie ?

@Kama97

Cześć! Oto, czego możesz się spodziewać: - Na początku odbędzie się krótka prezentacja o Primark, abyś mógł/mogła dowiedzieć się więcej o pracy u nas - Poznasz Kierownika sklepu w Krakowie oraz innych Managerów, z którymi będziesz pracować - Następnie zaprosimy Cię na indywidualną rozmowę rekrutacyjną trwającą od 30 do 45 minut I to wszystko! Będziesz z nami przez około godzinę :) Pozdrawiamy!

@Magda

Rondo zobaczenia w poniedziałek! Na jakie stanowisko aplikowałyście?

@Kama97

Dobre pytanie.a 7h to nie budynek luxmedu?

Ja na doradcę klienta

Dominika
@Magda

Hej, ja idę jutro (wtorek) ;)

@Dominika

Czy któraś z Was chciała pracować na 1/2, 3/4 etatu ? Jeśli tak to jakie zostały przedstawione warunki (dni pracy, godziny, zmiany). W Bonarce jest rekruter czy rekruterka (z ciekawości) :)

Teresa

Magda,Kama97 i jak było na tej rozmowie ? przyjeli was ?

@Teresa

Nie dostałam żadnej odpowiedzi. Dostał już ktoś?

@Teresa

Nie mam jeszcze odp

@Magda

Do 2 tygodni niby maja dać znać. Ale rozmowy trwają do jutra. Podejrzewam, że jeśli już będą mieć całą „brygadę” obstawioną, to wtedy do wszystkich się odezwą.

Karolka
@Karolina

A były wcześniej jakaś rozmowa wstępna telefoniczna ?

Magda

Hej ja dostałam inf że mam oczekiwać na meila z wiadomościami nt skierowania

Dominika
@Marta

JA na cały etat ;)

KJW
@Magda

Ja również nie dostałam jakiejkolwiek odpowiedzi. Miała być do dwóch tygodni, mija drugi tydzień i nic...

@KJW

Dzień dobry, dziękuję za informację i proszę o kontakt na adres mailowy: zzaziemska@primark.pl, abyśmy mogli przekazać informację zwrotną po rekrutacji. Pozdrawiam serdecznie

OPI

Ja na rozmowie byłam w czwartek po południu, a odpowiedz dostałam już w poniedziałek z rana.

Oluś
@OPI

Na drugiej rozmowie byłaś? Jak przebiega taka rozmowa i o co pytają?

Dora

Czy był już ktoś na rozmowie rekrutacyjnej w Krakowie i opowie jak było ? ????????

@Dora

Hej na początku krótka prezentacja firmy . Potem miła rozmowa z rekruterem. Pytania standardowe jak na rozmowie miła atmosfera .

@Magda

"Pytania standardowe jak na rozmowie", mogłabyś coś więcej powiedzieć? :D Na rozmowach to naprawdę różnie bywa z tymi pytaniami :P

@OPI

O poprzednie pracę . Co robiłaś jakie były wyzwania ,dlaczego chcesz tu pracować. Takie proste bez pytań typu :jakbyś była jakimś przedmiotem to jakim i dlaczego;) kiedyś takie dostałam hihi

@kk1999
@Dora

Rozmowę mam już za sobą, atmosferą bardzo pozytywna, na początku krótka prezentacja firmy, następnie sama rozmowa: o swoim doświadczeniu zawodowym, o tym dlaczego akurat wybieram Primark, jak radzę sobie z sytuacjami trudnymi w pracy.

Mala
@@kk1999

A jakie warunki pracy? Premie, ile sobot pracujących?

Doradca Klienta

Weszłam do sklepu w Krakowie i w byłam tak rozczarowana od początku tym jak wygląda sklep, że nie miałam ochoty iść na rozmowę z rekruterką, ale jednak poszłam. Tam z kolei spotkałam się z masą absurdalnych pytań, zbyt mocno wkraczających w moje prywatne życie. 2 prośby grafikowe w miesiącu to dla mnie stanowczo za mało. Za taką marną kasę nie mają prawa oczekiwać pełnej dyspozycyjności. Nawet jeśli zadzwonią, to pracy nie przyjmę, mam do siebie szacunek, poza tym w obecnej pracy mimo gorszych zarobków mam większą swobodę grafikową. Po świętach coś czuję, że szał na primark się skończy i będą zwolnienia.

Niektóre to jak na dyrektora kreatywnego conajmniej

Dostał się ktos? Macie odpowiedz?

pattt

Hej,mógłby ktoś przedstawić jak wyglądają badania w medicoverze?:)

Ann
@pattt

Musisz zadzwonić do Medicover i zapytać u nich bezpośrednio. Na skierowaniu powinnaś mieć wypisane jakie badania będziesz miała, a jeśli nie ma, to powiedzą Ci jakie badania na dane stanowisko są do zrobienia. Zwykle umawiają tak, żeby wszystko załatwić za jednym zamachem, ale ostatnio coś kiepsko u nich z terminami.

Mam pytanie, czy do Was też ktoś dzwonił z brytyjskiego numeru w sprawie wstępnej rozmowy o pracę w primarkt? Dlaczego stamtąd akurat dzwonią?

@123

Dzień dobry! :) Jesteśmy międzynarodową firmą, działającą na wielu rynkach na świecie, dlatego połączenia mogą być wykonywane z różnych numerów, również brytyjskich. Rozmowy natomiast (w tym telefoniczne) przeprowadzane są w języku polskim. Pozdrawiamy Zespół Primark

Prim

Jest jakaś grupa pracowników na FB ?

Hahhsha

Dlaczego primark nie publikuje niewygodnych dla nich komentarzy?

@Hahhsha

Dzień dobry, w Primark cenimy otwartą komunikację i jesteśmy otwarci na dyskusję. Konstruktywne informacje zwrotne stanowią dla nas punkt wyjścia do wprowadzania zmian i tworzenia lepszego miejsca pracy. Jeżeli komentarz zawiera dane osobowe lub obraża jakąś osobę to takie opinie są nie publikowane. Pozdrawiam serdecznie Zofia Zaziemska

@Primark Sklepy Sp. z o.o.

Jesli chcecie tworzyc lepsze miejsca pracy to chyba pora przyjrzeć sie temu co dzieje sie w poznanskim sklepie. Przy kazdej wizytacji wszyscy sa slodko (usunięte przez administratora)a na codzien wyglada to calkowicie inaczej. Jesli takie sa wartosci tej firmy to czas z niej uciekac.

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy się dowiedzieć się więcej na temat opisanej sytuacji, dlatego proszę o kontakt bezpośredni na adres mailowy: zzaziemska@primark.pl. Pozdrawiam Zofia Zaziemska

W Poznaniu już dawno dzieje się źle, ciągle tylko rotacja i sami mówi ludzie. Cieszę się, że moja współpraca z Primarkiem się zakończyła. Brak reakcji managementu na wszelkie zgłaszane problemy była wykańczająca. "Radź sobie sam" albo to ich szeroko pojęte "multitasking" to była gruba przesada. (usunięte przez administratora). Przykre, bo sklep był bardzo bliski mojemu sercu(usunięte przez administratora).

Damian

Może Warszawa nic nie wiedziała, co się działo w Poznaniu? Na czym polegała ta wielozadaniowość? I jakie jeszcze problemy tam występują, na które trzeba uważać, gdy myśli się o zatrudnieniu? Czy jest coś, co potrafi osłodzić problemy, pensja, fajni ludzie w pracy, socjal, benefity?

aaa
@Damian

Plusem moim zdaniem jest pensja (nie jest to najniższa krajowa) i niektórzy menagerowie też są spoko.

Obecna
@Damian

Niestety w Warszawie dzieje się podobnie. Wielu pracowników odchodzi, ponieważ nie daje rady psychicznie i fizycznie. A jeśli jesteś w pracy do 22:30 to możesz przygotowac się na wyjście o godzinie 23, ponieważ pracowników jest za mało, aby wszystko ogarnąć na czas. Podejście managmentu (którego grono się zmniejsza - najlepsi odchodzą) nie polepsza sytuacji

Ryszard
@Obecna

A za tą pracę już w godzinach nocnych to są wypłacane dodatkowe pieniądze z tego tytułu?

Były
@Ryszard

Nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny w tej firmie ????

@Aness
@Obecna

A płaca za te 30 minut?

Były
@@Aness

Nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny, ewentualnie do odbioru. W Warszawie bardzo duża rotacja.

Jaga

Halo Poznań :) czy ktoś już miał te rozmowę online w Microsoft teams? - jeśli tak to czego się spodziewać i przede wszytkim jakie wynagrodzenie brutto? Pozdrawiam!

Poznaaaaaań
@Jaga

Podbijam ! Również chętnie wysłucham jak było :) i dowiem się czego się spodziewać

Podobno
@Jaga

3400 brutto ile można to powtarzać ...

@Jaga

3400 brutto, rozmowa ze spiętym dyrem który czyta z laptopa i piszę twoje odpowiedzi do systemu, nie ma żadnych dodatkowych pytań tylko scenki.

kajak
@Anonim

a ja miałem z bardzo miła panią, która się pytała o dużo rzeczy osobistych

@Anonim

Prawda, miałam rozmowę z Panem, wszystko czytał z komputera, wraz z pytaniami, zapisywał moje odpowiedzi jak na przesłuchaniu, a żadne z pytań nie dotyczyło prywatnie mojej osoby tylko doświadczenia. Stad nie zdziwie się jak się nie dostanę, bo niedość ze rozmowa sztywna, to jak nie miałam wcześniej doświadczenia z doradca klienta to out. ????????‍♀️????????‍♀️

Ktos
@Bdbjs

Jezuu ja też z tym dyrem i boje się, że przez to mnie nie wezmą

@Ktos

Tak jak sądziłam, bez doświadczenia mimo wielkich chęci zdobycia go nie przyjęli mnie na stanowisko doradcy klienta ????????‍♀️

Struna
@Bdbjs

A dzwonili do ciebie z odpowiedzią?

@Struna

Nie, jestem ciekawa czy to w ogóle zrobią. Dostałam maila 30 minut temu, ze moje zgłoszenie nie będzie już dalej rozpatrywane.

Pyt
@Anonim

Jakie scenki jakiego typu?

ON

Startował ktoś na stanowisko asystent do hr ?

Model44

Dzień dobry jak chciałabym się dowiedzieć jak wyglada rozmowa rekrutacyjna ? Czy są tam jakieś zadania do wykonania , testy ?

@Model44

Też jestem ciekawa. I gdzie dokładnie jest rozmowa z tego co się orientuję to 7h to ogromny budynek

@.

Dzień dobry, wejście do budynku, w którym odbędzie się rozmowa rekrutacyjna jest wspólne z firmą Herbalife, za sklepem Żabka. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w poniedziałek! :)

Jak wyglada grafik przy 1/2 etatu, czy jest możliwość pracy w tygodniu i weekendy dodatkowo czy są to zmiany głównie w weekend ?

@Karolina

Dzień dobry, praca na 1/2 etatu to około 20 godzin tygodniowo. Praca odbywa się przede wszystkim w weekendy czyli w soboty oraz w tygodniu. Jest to praca zmianowa, więc osoba pracuje na zmiany poranne i popołudniowe.

Jak wygląda sprawa grafiku w Primark Sklepy Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

W jakim mieście?

Na wstępie zaznaczę, że nie będę skupiał się na dobrych aspektach i benefitach które Primark oferuje, bo to przekaże już P&C oraz rekruter. Nie powiem też, że w firmie jest źle czy dobrze z jakiegoś powodu. Nie ma to sensu, doświadczenia każdy będzie miał inne w zależności od czynników. Zależy na jaki departament traficie, pod którego managera, z jakimi ludźmi będziecie pracować, i oczywiście od was samych. Dlatego żadna opinia nie odda czego doświadczycie, trzeba tutaj pracy spróbować samemu. Ja zamiast tego podzielę się po prostu moimi doświadczeniami, w celu przestrogi czego MIĘDZY INNYMI można doświadczyć w tej korporacji. Primark w Polsce od początku pierwszych rekrutacji w 2020 roku, cały czas chwali się szacunkiem dla pracownika. Niestety ja w ostatecznym rozrachunku, takowego nie doświadczyłem, wręcz przeciwnie. Przede wszystkim zostałem potraktowany niezgodnie z aktualnymi zasadami, które sama ustala najwyższa kadra sklepu, ale jak widać nie egzekwuje ich. Mianowicie przy drugim, rocznym zatrudnieniu(pracowałem 2 razy na osobnej umowie) manager który wtedy odpowiadał za "mój" dział, zapewnił mnie że zgodnie z zasadami pracując już na rocznej umowie, dostanę feedback na temat mojej pracy, mówiąc że nie wie czy po 3 czy po 6 miesiącach, ale że na pewno się pojawi. Dokładnie powinien on pojawić się po pół roku pracy. W celu podsumowania dotychczasowej pracy, jakie są nasze mocne strony, a przede wszystkim nad czym trzeba popracować, aby współpraca mogła być po końcu danej umowy kontynuowana. Więc feedback oprócz tego, że powinien był się odbyć przez same ustalone w sklepie zasady i rzekomy szacunek dla pracownika, to jeszcze sam manager zapewnił mnie dodatkowo że na pewno się pojawi. Po kilku miesiącach manager od mojego działu niestety zmienił się, jednak zasady są te same. (usunięte przez administratora) Wydaje mi się, że można wyjść z założenia że wszystko w naszej pracy jest w porządku, skoro manager nigdy nie wezwał na feedback korygujący w sprawie tego jak pracujemy, zwłaszcza że powinien był to zrobić plus był on obiecany, a Doradca Klienta nie jest od tego żeby się o to upominać. (usunięte przez administratora)Co "najlepsze", za to czy zostanie wam przedłużona umowa odpowiada ostatecznie, tylko i wyłącznie wasz manager, który odpowiada za cały dział do którego należycie(usunięte przez administratora). Człowiek pracuje w firmie przez cały rok, stara się na swoim dziale i angażuje aby był zadbany, ma na co dzień kontakt ze swoim managerem, a nie dostaje żadnej informacji na temat swojej pracy, (usunięte przez administratora) Inne problemy jakie mogę wskazać z MOJEGO punktu widzenia w Primarku w Warszawie to między innymi: - brak odpowiedniej komunikacji, - to czy zadanie jest dobrze czy źle wykonane zależy od tego kogo spytacie - nieujednolicone i niekonkretne zasady, - brak pochwał i doceniania pracy, - brak otwartości kadry nad Doradcami Klienta na sugestie, że może jednak lepiej zrobić coś w inny sposób lub coś innego w danym czasie - nieadekwatne wydawanie poleceń do danej sytuacji Jeśli będzie wam zależeć na tej pracy, to koniecznie upominajcie się o feedback u waszego managera. Mnie jest po prostu przykro, że zostałem tak potraktowany i trafiłem na takiego managera. Niestety ta praca pokazała mi, że czasem nie warto się angażować i lepiej wykonywać po prostu polecenia jak robot. Życzę wam nie trafić pod skrzydła takich osób.

Aurelia_n

Cześć, czy ktoś aplikował na DM? Jaką stawkę zaproponowali Wam na start? Jak dużo obowiązków ma DM przy pracy na dziale w ten największy ruch na sklepie?

K.

Mam pytanie odnośnie pracy na magazynie - czy taka osoba będzie również odpowiedzialna za obsługę klientów? Czy jedynie za pracę typu rozkładanie towaru. Dziekuje i proszę o szybką odpowiedź

@K.

Pracownicy magazynu także wspierają salę sprzedaży i obsługują klientów.

Szymon
@.

Czyli to też jest w obowiązkach. Często trzeba dawać takie wsparcie? Bo jak się przyjmuje na magazyn to wolałbym siedzieć na magazynie a nie na kasie.

@Szymon

Zależy od ruchu i ilości pracowników danego dnia. Aktualnie to tak naprawdę wspieramy w dniu dostaw tak 1-2 h dziennie sale, a jak nie ma dostawy to więcej.Jednak w soboty ten czas wsparcia jest zdecydowanie najdłuższy. Jeśli jesteś zainteresowany magazynem to trzeba się liczyć z tym, że w Primarku praca na magazynie to nie tylko „siedzenie na magazynie”, ale też wspieranie Kolegów i Koleżanek na sali i to jest nieodłączny element tej pracy.

młody
@Szymon

Trzeba "siedzieć" tu i tu.

Kamil
@K.

Rzadko tak bywa, jak magazyn to magazyn ;) a jak byś wolał?

Primark w ogloszeniach o prace podajecie elastyczny czas pracy. Chyba pracuje w innej firmie bo raczej czegos takiego nie ma. Chodzenie na same popoludniowe zmiany, 3 weekendy pracujace. Serio? To ten elastyczny grafik? Chyba dla PC i innych siedzacych tylko w biurze.

Nnn

Przez miesiąc masz same popołudnia? Nie wymieniacie się raz rano, a raz popoludnie? Managerowie też tak pracują?

Słabej jakości torby

wielokrotna
@Kasia

wielokrotnego użytku?

Piotr S

Witam .Jaki wymiar urlopu na 1/2 etatu i czy można gdzieś sprawdzić stan urlopu .Dzięki

@Piotr S

Oczywiście, w każdym sklepie mamy dział P&C, który udzieli informacji o stanie urlopu.

Zostaw merytoryczną opinię o Primark Sklepy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primark Sklepy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 17 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Primark Sklepy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Primark Sklepy Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Primark Sklepy Sp. z o.o.