Opinie o Idea PV Sp. z o.o. w Dobieszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Idea PV Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Idea PV Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea PV Sp. z o.o. w Dobieszów

Irena

Firma szuka teraz kogoś na posadę Chemik - Asystent technologa a j. angielskim. Podane są widełki płacowe 6500 - 7500 zł. A mnie interesuje, jak dostać tę lepszą kwotę? Co trzeba mieć czy umieć?

732 / 775 / 157

Polecam kontakt w temacie płatności. Udzielą informacji i doradzą jak odzyskać swoją należność.

Państwo

Szanowni Firma od września nie działa- pracownicy nie otrzymali wynagrodzenia, przes zniknął już w sierpniu. Biuro na ul Chemików 1b (całe piętro 10) w Oświęcimiu jest zablokowane przez Administratora budynku ze względu na zadłużenie. Na parkingu stoi wiele samochodów tej firmy. Magazyn towarowy ul. Stara Droga 1 (usunięte przez administratora) zablokowany ze względu na zadłużanie. Milionowe długi u dostawców, firmy podwykonawczych i pracowników. Brak kontaktu z firmą, telefony i meil nie działają bo są zablokowane ze względu na zaległości płatnicze. Poczta odbija się od adresu byłego zarejestrowania spółki ul. Dobieszów 25 Dobieszów woj opolskie gdzie urzęduje prezes, to też adres działalności firmy Stalmet J. Szostak w relacji ojciec. W chwili obecnej wizytówka IdeaPv wskazuje miejsce gdzie w chwilach świętości stał kontener reklamowy firmy Idea Pv ul.Oleska 18, 42-700 Lubliniec a to przykrywka żeby korespondencja jeszcze bardziej nie dochodziła niż ta nie dochodząca. Obawiam się z całą pewnością że Państwa roszczenia dla IdeaPv z tytułu wpłaconych zaliczek, podwykonawstwa, pracy dla IdeaPv reprezentowanej przy podpisywaniu umowy przez J.Szostak i M.Wiśniewski na podstawie korespondencji listowej nic nie dadzą. Firma nie ogłosiła upadłości ani restrukturyzacji, nie płaci zobowiązań, ani odszkodowań, nie wypowiedziała umów pracownikom i nie opłaca im składek zus.

@Państwo

Mamy szczęście że żyjemy w kraju gdzie panuje od wielu lat prawo i sprawiedliwość i z pewnością oszukane osoby odzyskają swoje pieniądze gdyż teraz już wszystkie instytucje działają perfekcyjnie. Już z pewnością służby państwowe zajmują się naszą sprawą. :)

Krzysztof Sobieraj
@Pzuraw

Drogi Panie, te służby państwa działają tak jak IdeaPv, czyli Nasze pieniądze poszły się (usunięte przez administratora)!

Państwo

Firma Idea PV Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Programista VBA / SQL. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wiaderny

Panie Prezesie , będziesz siedział!

@Wiaderny

Zofia
@Wiaderny

To są dość mocne słowa. Dlaczego uważasz, że tak powinno się stać? Masz jakieś osobiste przykre doświadczenia z nim?

O pracę w mieście Katowice nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Idea PV Sp. z o.o.?

Pzuraw

To świetna firma nie trzeba pracować jedyny minus to że nie istnieje. No chyba, że jeszcze dalej (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze i nie realizuje zaciągniętych zobowiązań. Ciekawe że w tym kraju nikogo nie obchodzi że ludzie są okradani.

Franciszek
@Pzuraw

Istnieje istnieje. A jak działa to nie wiem. Ja tu tylko w poszukiwaniu uczciwej, dobrze płatnej pracy. Można wiedzieć z czego ta firma się nie wywiązała?

@Franciszek

W moim przypadku z dostawy pompy ciepła. A zaliczki nie zwrócili do tej pory. A jeżeli istnieją to napisz gdzie ? Bo w biurze w Oświęcimiu to raczej nikogo nie ma a przedstawiciele to już dawno pracują w innych firmach.

@Franciszek

Bzdura... Firma dobrze prosperuje. Wszystkie negatywne komentarze to jest konkurencja, która nie może przetrawić porażki i że firma osiąga sukcesy dzięki swojemu produktowi Idea WME.

Nixx

Czy może Pani napisać jakiej firmy ma Pani zamontowane panele?

Klient

Przepraszam, ale co Pani myślała ? Że przyjedzie pracownik i ściągnie panel ? Przepraszam ale leże ze śmiechu :DDDDD Przecież takie coś nie istnieje, i nie dotyczy to tylko firmy IdeaPV ale całej branży PV w Polsce, gwarancje na panele nie istnieją. Nawet jak Pani dostarczy je do dystrybutora to trzeba uzasadnić swoje roszczenie gwarancyjne, a bez wysłania wcześniej paneli do laboratorium na badanie jest to nie realne.

Pan Jarosław Szostak swoimi decyzjami pociągną firmę na samo dno. Tak to jest jak się nieuczciwie wypłaca pieniądze ze spółki. Później trzeba fałszować bilans roczny żeby to ukryć. Pan Szostak okradł spółkę i ma gdzieś wszystkich pracowników, którym nie wypłacił wynagrodzeń. W spółce już nikt nie pracuje a Pan Szostak schował głowę w piasek. Podaję nr telefonu do Pana Szostaka 605 444 534 choć pewnie już nie będzie odbierał telefonów ale jak ktoś chce to może spróbować. Pan Jarosław Szostak nie chce ogłosić upadłości bo ma dużo na sumieniu. Jak się kradnie i oszukuje to później trudno ogłosić upadłość bo się boi o swoje dupsko, że ktoś się dowie i trzeba będzie odsiedzieć swoje. Proponuję wszystkim poszkodowanym założyć sprawy w sądzie bo inaczej nic nie odzyskacie. Pracownicy też zostali na lodzie bo jak nie ogłosi upadłości to nawet Fundusz Pracowniczy nie wypłacie należnych wynagrodzeń. Tak to jest jak od tatusia dostaje się spółkę w prezencie i nie ma się pojęcia o prowadzeniu takiego biznesu.

Sylwia

Własnie szukają spawacza, ktos z pracownikow moglby sie wypowiedziec czy warto, aby mąż podesłał tam swoje cv? :) Wspominacie(usunięte przez administratora), ale (usunięte przez administratora) z wypłatą wynagrodzen dla pracowników?

@Sylwia

Wynagrodzenia na czas, jest ok.

Zadowolony klient

Szanowni Państwo/Panie Trole/u. Jestem klientem firmy Idea PV, bardzo zaniepokoiły mnie poniższe komentarze , więc postanowiłem sprawdzić firmę w BIG oraz zasięgnąć informacje bezpośrednio u przedstawiciela. Otóż , okazało się że firma NIE FIGURUJE w bazie BIG ! Może to sprawdzić każdy. Dodatkowo mam wrażenie że wszystkie negatywne komentarze pisze jedna osoba/kancelaria czyt. Internetowy trol/hejter WG. przedstawiciela nie zapłacone faktury u instalatora o które rozchodzi się całe zamieszanie wynikają .... I tu uwaga. Z partactwa firmy z która nawiązali współprace, która zamontowała nie właściwie instalacje oraz zobligowała się umową wywiązać się ze zleceń w przeciągu 30dni. a ostatecznie przeniosło się do ponad 2msc!! Co poskutkowało nie wywiązaniem się z umów z klientami w których deklarowali termin 30 dni , a zakończyło się tym że o mały włos klienci nie pozostaliby na starych zasadach. A firma na gwałt musiała poszukiwać wykonawców za wyższą stawkę, przez co straciła mnóstwo pieniędzy. Dodatkowo poszkodowani klienci którzy nie otrzymali montażu w przeciągu deklarowanych 30dni mają prawo do rekompensat. I tutaj pytanie, kto za to wszystko zapłaci ? Firma ? No nie. Oczywiście winny. Czyli firma instalacyjna. Dlatego Szanowny Panie instalatorze ze wschodu, za niekompetencje i partactwo w Polsce się płaci. Dlatego jako zadowolony klient firmy, proszę o NIEWYPISYWANIE takich bzdur w każdym możliwym miejscu, ponieważ owa Państwa niekompetencja dotknęła również mnie. Nie pozdrawiam Zadowolony klient

Zadowolony klient

Dokładnie tam :)

Urszula

To nawet nie zaczęli realizacji?

Jak długo czekaliście na odzew z Idea PV Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Najlepszy pracownik

Przedstawiciele odpowiadają szybko, na dział montażu trochę trzeba czekać

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Doradca Handlowy w Idea PV Sp. z o.o.?

Najlepszy pracownik

Najważniejsza jest rozmowa z Dyrektorem sprzedaży i prezesami jak przekonasz to dadzą ci szanse

Aga

@IdeaPv a mogę spytać gdzie mogę złożyć cv ?

@Aga

Cv proszę wysyłać na kontakt@ideapv.pl

Zyta

@idea pv a firma stosuje jakiś system premiowy ?

Czy firma Idea PV Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

idea pv

Jeśli są to szkolenia specjalistyczne potrzebne do wykonywanej pracy to Firma IdeaPv kieruje na takie szkolenia.

NP1989

@Idea Ov - czy oferujecie samochód służbowy przy współpracy B2B? Jeśli tak to jaki? W jaki sposób rozliczane jest paliwo? Czy jest również do użytku prywatnego?

@NP1989

Wszystkie takie informacje zawsze są zawarte w ogłoszeniach o pracę .

Przemek 123

@Idea Pv czy wykształcenie podane w ogłoszeniu na portalu pracuj.pl jest konieczne przy ubieganiu się o pracę u państwa???

Idea Ov
@Przemek 123

Jeśli w ogłoszeniu było podane wykształcenie to tak

NP1989
@Idea Ov

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Idea Pv

Mamy różne formy współpracy , wszystko uzgadniane jest na rozmowie . Proszę o przesłanie CV na maila kontakt@ideapv.pl

Idea Pv

Wynagrodzenie składa się z 2 składników : podstawa + prowizja . Wszystkie te składniki ustalane są podczas rozmowy o pracę i uzależnione to jest od min wykształcenia ,doświadczenia . Auto służbowe jest to jedno z narzędzi ,które ma służyć wykonywaniu obowiązków .

Ricardo
@Idea Pv

A jeśli można zapytać ile wynosi premia? Jest to jakiś stały% ze sprzedaży, np ze sprzedaży na 20000 zł jest 1% czyli 200 zł czy jakoś inaczej?

@Ricardo

Premia jest uzależniona od sprzedaży . Premia jest wypłacona gdy umowa wchodzi do realizacji / skierowana do montażu/ a wysokość jest zależna od ilości kw .

@Idea Pv

Witam. To ile przedstawiciel otrzyma prowizji gdy sprzeda umowy na łącznie 20 kW?

@Tomek

Przy umowie agencyjnej 7tys netto

@Idea Pv

A 20 kW to przykładowo takie 4 domy jednorodzinne? Tak mniej więcej... Przy umowie agencyjnej jest w ogóle jakiś limit który trzeba wykonać? Czy od każdej umowy jest już płacona prowizja?

@Tomek

Prowizja jest wypłacana od każdego kwp ,który zostanie przydzielony do realizacji . Szczegóły są ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Jak jest z awansem w Idea PV Sp. z o.o.?

Idea Pv

Wszystko zależy od pracownika , jego wyników , jakie są plany rozwojowe Firmy w danym dziale . To jest indywidualnie przedstawiona ścieżka rozwoju , dla najlepszych.

Zostaw merytoryczną opinię o Idea PV Sp. z o.o. - Dobieszów

• Jak się pracuje w Idea PV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Idea PV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idea PV Sp. z o.o.?

Idea PV Sp. z o.o.

Idea PV Sp. z o.o.