Opinie o Idea PV Sp. z o.o. w Dobieszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Idea PV Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Idea PV Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea PV Sp. z o.o. w Dobieszów

Była pracownica

Co tu wiele pisać. Wstyd mi za to w jakiej firmie pracowałam. Początki były doskonałe. Rzeczywiście firma wywiązywała się ze wszystkiego. Klienci zadowoleni, ale w 2022 roku, może to był maj może czerwiec zaczęli przychodzić klienci z pretensjami, że wpłacili zaliczki już kilka miesięcy temu a sprzętów brak. Ja szczerze zdziwiona (dodam, że pracowałam w biurze oddalonym od Oświęcimia o 60.km), że taka sytuacja ma miejsce.. próbowałam pomóc klientom jak tylko umiałam. Nie zdążyłam nawet mrugnąć okiem kiedy sama byłam na lodzie. Bez wypłaty, wypowiedzenia i świadectwa pracy. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że trafiłam w tak złe miejsce... Te pozytywne komentarze wypisywane w ostatnim czasie to kolejne (usunięte przez administratora) Firma istnieje już tylko na papierze. Biura są przejęte na poczet zadłużeń, sprawy pozakładane w sądach,.kontakt z Ideą niemożliwy ani telefoniczny ani listowny. Nie spodziewałabym się, że mając pewne prawa jako pracownik na umowie o pracę na czas nieokreślony zostanie tak potraktowany (mówiąc o sobie, myślę także o innych pracownikach). A co dla mnie szczególnie nie do pomyślenia - jak można było oszukać tylu klientów! Na takie pieniądze! To po prostu ohydne! Czuję ujmę, że tam pracowałam, choć do samego końca nikt mi nie powiedział co tak na prawdę się dzieje w firmie, a w biurze w Oświęcimiu już pracownicy wiedzieli, że dzieje się źle... Bardzo wszystkim współczuję zarówno klientom jak i pracownikom. Żałuję także,.że prawo jest tak skonstruowane, że takie sytuacje potrafią ujść komuś płazem. Mam nadzieję, że w tym przypadku tak nie będzie. A jeśli sytuacja dojdzie do sądu, to z przyjemnością będę zeznawać i poprę w 100% poszkodowana stronę. Walczcie !!!! A co do tych komentarzy, to rzeczywiście 2020/2021 rok to były świetne lata firmy. A wszystkie te negatywne z 2022 to szczera prawda. Na Pana Jarosława Szóstaka trzeba uważać..dzisiaj przeczytałam, że miał udziały jeszcze w innej firmie i postąpił z pracownikami w ten sam sposób..No ludzie, jak nożna ciągle łamać prawo i nie odpowiedzieć za to... Co to za prawo!!!

Pracownik były

Jak odzyskać świadectwo pracy, nie mogę nic zrobić proszę o pomoc

UDAŁO SIĘ !!!!!!!!!! ODZYSKAŁEM KASĘ ZA PODWYKONASTWO !!!!!!!!!!!!!!!! bałem się że sprawa zakonczy się fiaskiem bo spolka niby wyczyszczona i nie ma pieniedzy a poszkodowanych jest sporo. Wachałem się ale po spotkaniu z panem wojtkiem zrozumialem ze szanse na odzysk są !! I już pierwsza rata na 35 tysiecyprzyszła !! Dziekuje panie wojtku nie spodziewalem sie ze sie uda w tym miejscu chcialbym panu serdecznie podziekowac za pomoc i z czystym sumieniem bede polecał pana dalej !! :) Numer do pana Wojciecha Szczęsniaka 503-313-318 kancelaria nexus

Dawid

Zgłosiłem się do Pana Wojeciecha obiecał i powiedział że na 100% odzyskam. około 2500zł zapłaciłem za tą windykacje i nic. + strata w idea PV

Zadowolony ????

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy. Firma jest bardzo fachowa. Po podpisaniu umowy w 3 tygodnie miałem zamontowana PV i PC. Powiem tak żeby firma coś zrobiła w terminie to my jako kl też musimy zapłacić w terminie. Jeśli chodzi o kontakt to firma bardzo dba o to żeby klient był zaopiekowany i poinformowany na każdym etapie. Moim zdaniem pełen profesjonalizm. Będę wszystkim polecał tak rzetelną firmę.

Emila

Możliwe ze ta gwarancja czy tez serwis była w pewnych okresach czasu różna i dlatego występują tutaj jakieś rozbieżności względem postrzegania warunków pracy czy tez świadczonych usług? ciekawe czy wpływ na to mogła mieć jakaś rotacja?

Dariusz klient

Jestem bardzo zadowolony z jakości produktów i usług oferowanych przez firmę IdeaPV. Ich panele fotowoltaiczne są bardzo wydajne i trwałe, a ich pompy ciepła zapewniają niezawodne i ekonomiczne ogrzewanie. Jestem także pod wrażeniem ich innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które pozwalają na jeszcze większą efektywność i oszczędność energii.

Kowalik50
@Dariusz klient

To zakłamana firma oszóstów nie realizują umów . Wyrwałem od nich pompę Ciepla ale już za montaż płaciłem z własnej kieszeni

Co się dzieje w zasadzie z tymi zaliczkami, o których jeszcze niedawno tu pisali klienci? Po jakim czasie należy je na 100% zwrócić? Jakie warunki na umowie to normują? I co z pracownikami w takiej sytuacji jeśli zlecenia nie są ogarniane? co z wypłatą?

Były pracownik Nowy wpis

To serio jeszcze ktoś się zastanawia nad funkcjonowaniem tej firmy? Jej nie ma. Prezes się ukrywa. Zmienia adresy w KRS, kluczy, zwodzi i idzie na przeciąganie.

Józia Nowy wpis

No ja tam kiedyś widziałam ze doradca był do nich szukany kiedyś a 30 tys z górnej granicy widełek piechota nie chodzi, ale raczej przyjęłam do wiadomości, że pracy już nie ma. przyznam jednak ze ciekawa byłam rozwiązania tej sprawy, o której ludzie pisali. to wszystko dalej trwa?

Czy pracownicy Idea PV Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Diana Nowy wpis

Teraz to zastanawiam się czy ktoś całkiem poważnie zadał takie zapytanie czy jednak to z premedytacja było? wszyscy pracownicy skierowali się do sądu? Ciekawi mnie jaki jest postęp w tej sprawie

Była pracownica

@Była pracownica

Podpisuję się w pełni pod komentarzrm powyżej. Też pracowałam w Idea PV, ale w Oświęcimiu. Z dnia na dzień zamknęli drzwi do biura na klucz. Teraz dochodzenie roszczeń przez sąd.

Malwina
@Była pracownica

Patrzyłam w KRS i widzę, że spółka jest aktywna. Czy to już tylko taka działalność "na papierze", a pracowników nie ma i nie ma obsługi klientów? Jaka jest sytuacja - będą zamykać?

@Była pracownica

Potwierdzam informacje napisane przez @była pracownica. Być może to Pani Irena, z którą kontaktowałem się często w 2020 r, gdy miałem założone panele. Od miesięcy próbuję skontaktować się z kimś z firmy w sprawie serwisu - wszystkie kontakty zapisane w telefonie nie odpowiadają/ nie istnieją. Dziś jest 31 sierpnia 2023 r Panele założone w okresie plandemii. Działają, jednak spadła ich wydajność o ok 20 %

Dopiero co tu wszedłem a tu o jakichś walkach ludzie piszą? w ogóle co się podziało w tych latach, które Pani wyżej sugeruje? Wiesz cos więcej skoro popierasz? Wtedy gdy robota była ok to jak płacili i co w zasadzie się zmieniło? Możliwe ze będzie powrót do tamtego wcześniejszego stanu jeszcze?

Pracownik były

Jak odzyskać świadectwo pracy, nie mogę nic zrobić proszę o pomoc

Daniel

Firma IDEApv zaliczkę na pompę prawie 9 tys wzięli i kontakt się urwał. Nie polecam tych (usunięte przez administratora)

Firma Idea PV Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Programista VBA / SQL. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Zadowolony ????

Viola
@Zadowolony ????

Też mam pompę z tej firmy i wszystko pełen profesjonalizm :)

Waldemar
@Viola

Można prosić o nazwę i parametry pompy ciepła?

@Zadowolony ????

Ja zapłaciłem a firma nie wywiązała się z umowy.

Umowa z Szostakiem.
@Zadowolony ????

Bo firma to sami (usunięte przez administratora),mam wpłacone pieniądze na pompę ciepła od roku czekam na zwrot.

@Umowa z Szostakiem.

Jestem w takiej samej sytuacji. Wpłaciłęm i czekam na zwrot.

Emila

poszkodowany klient

zaliczkę na pompę PC prawie 7 tys wzięli i kontakt się urwał. Nie polecam tych (usunięte przez administratora)

Blondi

Problemy z kasą? Widziałam ofertę dla doradcy techniczno-handlowego, tyle ze było ono sprzed dwóch lat, ale jak zobaczyłam, że widełki są do 30 tys to aż przyszłam popatrzeć jak się pracuje. po opiniach mam rozumieć, że teraz już nikt się nie zatrudnia? a co z tamtą kasą, były takie możliwości finansowe czy nie bardzo?

Libra

To co się wydarzyło z klientami i pracownikami , to ohydna postawa zarządu, który bez skrupułów wykorzystał swoich pracowników i klientów, pozostawiając ich bez grosza i z problemami. Jak szczury uciekli zostawiając problemy spółki na barkach, do końca lojalnych pracowników, którzy ostatecznie zostali na lodzie. Proszę uważać na ludzi powiązanych z zarządem spółki Idea PV. Nie dać się nabrać na przemiłe obietnice i uśmiechy, za którymi stoi podstęp.

Sabina
@Libra

Co z tymi pracownikami, na których barkach to wszystko pozostało? Można mieć na myśli jedynie te grupę, która wskazuje na brak wypłat czy jeszcze jakieś inne formalności są do wypełnienia? Tak jak pisano wcześniej działalność jest aktywna, tylko co to może oznaczać?

Okradziona
@Sabina

Pani Sabino, pracownicy Idea PV, którzy do końca wierzyli w zapewnienia Panów Szostaka, Wawro i Wiśniewskiego zostali bez wypłat. Niektórzy składają wnioski do sądu pracy. Inni czekają na cud. A spółka istnieje, bo pan prezes doskonale wie, co robić, żeby zminimalizować prawdopodobieństwo swojej odpowiedzialności karnej. Jak już tu nie raz pisano, to nie pierwsza jego firma, która skończyła tak samo. A reszta szanownego zarządu umyła rączki i nie ma już nic wspólnego z Idea PV. Tak więc mieliśmy szczęście trafić na fachowców!

@Okradziona

„istnieje”? to moje kluczowe pytanie brzmi, obecnie działa albo docelowo będzie działać jak wcześniej? Bo jeśli nie to zastanawia mnie cel utrzymania statusu aktywnego. Co to może mieć na celu? Widząc dawniejszą ofertę pracy dla kierownika sprzedaży chciałem zweryfikować zarobki, teraz to już i tak nie będzie miało znaczenia?

Żartowniś

To pokaż potwierdzenie zwrotu :) naganiaczu tej pseudo firemki windykacyjnej założonej przez nastolatków.

Klient

Można prosić numer i namiar na Pana Wojtka chce odzyskać też swoje pieniądze mynia143@wp.pl numer 605376277

Poszkodowany
@Klient

Wojtek jaki ? też od jakiegoś brałem i nie ma z nim kontaktu

maro
@Poszkodowany

Dziękuje wojciechowi za pomoc i też polecam, złożyłem wcześniej sprawe zbiorową z kolegami i to nic nie dało (usunięte przez administratora)

Bzdura
@maro

Przecież to jest jedna wielka ściema. Wystarczy poprosić o sygnaturę zakończonej sprawy lub dowody na to, że odzyskali środki. Wtedy się chłopaki gubią w tym co mówią :)

jaka bzdura?
@Bzdura

to pewnie ktoś z idea pv pisze, polecam pana wojciecha mi pomógł jak coś to moge sygnature pokazać!

Barłomiej
@jaka bzdura?

Poproszę pokazać sygnaturę, Ja zgłosiłem do tej kancelarii nic nie odzyskałem

@Barłomiej

Nie ma sprawy mogę tu pokazać dowody wpłaty polecam kancelarie

Dawid

Czy firma Idea PV Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Haha

Haha, tak, bez względu na płeć nikt nie dostał wypłat

Dariusz klient

kik
@Dariusz klient

Bardzo się cieszę, że tylu zadowolonych tylko proszę proszę podać mi numer do firmy bo nie mogę się do nich dodzwonić. Do państwa wszystkich zadowolonych proszę podać jak jest z gwarancjami sprzętu zamontowanymi przez firmę.

Klientka

Kowalik50

Bo to prawda

W razie problemów z płatnością proszę dzwonić 882126851 udzielę informacji.

Okradziony

Jesienią 2021 roku Idea PV założyła mi instalację fotowoltaiczną. Do realizacji tej inwestycji nie mam zastrzeżeń. Bazując na powyższym rok później postanowiłem zlecić tej firmie instalację pompy ciepła. Zgodnie z treścią umowy wpłaciłem zaliczkę w kwocie 7100 zł. Pompy nie ma, zaliczka przepadła, telefony głuche, ponaglenie o zwrot kasy bez reakcji. Sprawa została zgłoszona na policji. Nie dajcie się oszukać.

Robert P*****

Moim zdaniem firma Idea PV Sp. z o.o. - Dobieszów jest bardzo rzetelna i wiarygodna. Miałam okazję korzystać z ich usług i mogę potwierdzić, że wszystkie instalacje paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła są dobrej jakości i działają bez zarzutu. Faktycznie czasami jest trudno się dodzwonić, ale po ostatecznym nawiązaniu kontaktu, obsługa (usunięte przez administratora) była bardzo miła i pomocna. Polecam tę firmę wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną

@Robert P*****

To jest oczywiście nie prawda. Wielu ludzi czeka na zwrot pieniędzy już od ponad roku za niezrealizowane zamówienia . Wiem taką masz pracę aby pisać kłamstwa. W tym katolickim Państwie kłamstwo w żywe oczy to coś normalnego. Zastanów się jeszcze raz abyś mógł spojrzeć w lustro.

LION

LUDZIE I LUDZISKA ORAZ NORMALNII PROSZE DAC SPOKOJ Z TY HEJTEM BO NISZCZYCIE KOMUS OPINIE I ZYCIE NIE WIEDZAC TAK NAPRAWDE NIC OPROCZ PLOTEK PLOTEK I PLOTEK POWIELANYCH I UBARWIANYCH ZAJMIJCIE SIE SOBA SWOIMI RODZINAMI I SYTUACJA W KRAJU I NA SWIECIE KTORA SKLANIA DO MYSLENIA W INNYM KIERUNKU ZWIESILIŚCIE SIE NA DOBRYM CZLOWIEKU CHOC GO OSOBISCIE NIE ZNACIE A OSADZACIE NIE JESTESCIE OD TEGO DRODZY INTERNAUCI WIEKSZOSC JEST NIE OBRAZAJAC NIKOGO (usunięte przez administratora)HEJTERAMI ITD.. MILEGO DNIA

kik

Taka jest prawda

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Idea PV Sp. z o.o.?

Jarek

JESZCZE JAKKK

Ryszard

Czemu bzdurne? Tobie nikt nie pomagał w znalezieniu pracy? Przecież to nic złego. Czemu z firmą nie ma kontaktu? Zawiesili działalność czy co?

KLIENT

Firma IDEApv, tak w ramach odpowiedzi, Korzystałem z ich usług kilka razy i zawsze byłem bardzo zadowolony z ich profesjonalizmu.

KLIENT

Jestem bardzo zadowolony z instalacji fotowoltaicznej, którą zainstalowała dla mnie firma IdeaPV. System działa bez zarzutu i przynosi znaczne oszczędności na rachunkach za prąd. Instalacja została wykonana bardzo profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zespół pracowników był bardzo kompetentny i miły, odpowiedział na wszystkie moje pytania i pomógł mi wybrać najlepsze rozwiązanie dla mojego domu.

Klient

Bardzo polecam firmę IdeaPV! Korzystałem z ich usług kilka razy i zawsze byłem bardzo zadowolony z ich profesjonalizmu i podejścia do klienta. Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, a pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni. Wszystkie moje pytania i wątpliwości zostały wyjaśnione, a usługa była wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Co prawda nie zawsze odbierają i ciężko się dodzwonić ale poza tym ocena 5/6!

Zostaw merytoryczną opinię o Idea PV Sp. z o.o. - Dobieszów

• Jak się pracuje w Idea PV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Idea PV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idea PV Sp. z o.o.?

Idea PV Sp. z o.o.

Idea PV Sp. z o.o.