Opinie o Justmar Turczyński Marcin w Chełm Śląski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Justmar Turczyński Marcin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Justmar Turczyński Marcin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Justmar Turczyński Marcin w Chełm Śląski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Na jakie wsparcie w Justmar Turczyński Marcin mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracownik na etacie Nowy wpis

Większość ma najniższe krajowe, reszta pod stołem. Ciągłe pretensje, że wszyscy (usunięte przez administratora) szefa, że wały robią. On patrzy na innych tak jak na siebie, czyli wszędzie przekręty. Żeby było cicho i szło... to solidne prezenty robi tym co potrzeba. Lepiej szukać czegoś normalnego.

Nadal praca jest 7-15 ? Tak jak 4 lata temu podawali w ogłoszeniu na księgową samodzielną. Poza tym zdarzają się nadgodziny czy nie? Jeszcze to bym chciała wiedzieć tylko, przynajmniej póki co. Dziękuję bardzo z góry za informację

Co jaki czas w Justmar Turczyński Marcin można ubiegać się o podwyżkę?

Człowieku

Człowieku dają posiłek dziennie jest to obiad , karta multisport , ZUS z całości , szef dobry chłop zawsze daje podwyżki ale to zawsze , bardzo wzorowa firma na terenie śląska

Doris
@Człowieku

Oooo...no to elegancko w sumie! Ale karta multisport jest w całości opłacana, czy tylko dopłacają? A premie jakieś uświadczy pracownik uznaniowe lub świąteczne? :)

Kiero Nowy wpis
@Doris

Tak daje na święta i do wypłaty jak więcej zrobisz roboty to daje , a do karty to cała płaci

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Justmar Turczyński Marcin? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Byly kierowca

Co wy zarobicie jak robisz w jednym miesiącu półtorej miesiąca , to gdzie zarobisz jak sobie policzysz godziny to wychodzisz normalnie a nie ze wielka kasa . Po 12h praca to sobie policzcie 12x21 dni roboczych

Zbyszek
@Byly kierowca

Ty tak pracowałeś że godzin było tyle co za półtora miesiąca? Miałeś stawkę na godzinę czy inaczej to było liczone? Ale chyba nie siedziałeś 12 godzin codziennie za kółkiem, co?

Agnieszka
@Zbyszek

Norma po 10-12 nie raz i po 15 h , nie ma wesoło 25 zł na wannie bo tyle dziś daje to jakieś żarty , albo od kursy tak ze szału nie ma chyba ze gonitwa ja zrobię więcej

Mirosław

Jak często firma ta szuka nowych pracowników? A może jeszcze inaczej zapytam. Czy często tu są rotacje? Bo starałem się coś znaleźć a w sieci wisi tylko jakieś stare ogłoszenie na samodzielnego księgowego. Pisali tam o tym, że praca w godzinach 7-15 i na umowę o pracę. Czy w biurze tak się właśnie pracuje, czy tylko księgowi tak mają? Z tego co czytałem to coś pisaliście o niezbyt dobrym rozliczaniu na stanowisku kierowcy. Dalej takie problemy są aktualne, czy coś się zmieniło?

Dorian

Pracodawca nie odprowadza pełnych składek jak chcesz zarobić to musisz pracować 250-300 godzin nie każdy dostaje ubrania robocze tylko zaufani pracownicy. Praca od rana do wieczora w sezonie za urlop placi połowę stawki.

Wojtek
@Dorian

Ubrania kupujesz sobie sam dajesz fakturę i masz zwrot więc po co opowiadasz pierdoły pewnie nie umiałeś nic zrobić i wyleciała naucz się pracy a potem komentuj

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Justmar Marcin Turczyński?

Kursiki Kursy

Porażka panu Marcinowi pomieszało się w głowie , płaci od kursu , ludzie się zwalniają. Krzysztof W zatrudnia kierowców , coś cieńko mu to wychodzi

Jacek
@Kursiki Kursy

To pseudo kierowcy pomieszało się w głowie masz do wyboru albo od kursu albo godziny i masz do wyboru i nie wprowadzaj łudzi w błąd jak znając życie to do tyłu nie potrafiłeś cofnąć to jaki z ciebie kierowca wsiąść i jechać do przodu do póki kółka się kręcą to każdy (usunięte przez administratora) potrafi więc lepiej się nie wypowiadaj

Marzena
@Jacek

Jeśli chodzi o to, że jest wybór to super ale to tak od zawsze było? Bo może za jego czasów niestety nie i stąd to nieporozumienie?

Jacek
@Marzena

Oczywiście i wszyscy wiedzą że więcej w okolicy nie zarobią więc temat zakonczony

Dorian

Ja nie rozumiem dlaczego ktoś nie zmieni pracy jeśli w firmie jest mu źle i narzeka?

Krzysiek
@Dorian

Dorian , bo lubimy strzelać z ucha jak ty ????

ENDI

FIRMA NIE JEST TAKA ZŁA, JAK W KAŻDEJ INNEJ WYMAGANIA SĄ.JAKI RYNEK PRACY TAKIE ZAPOTRZEBOWANIE NA DOBRYCH PRACOWNIKÓW

Witold
@ENDI

Twoja opinia różni się od poprzednich wpisów. Możesz powiedzieć dlaczego uważasz że Justmar Marcin Turczyński to solidna firma? Co sprawia że Twoje wrażenia są pozytywne- zarobki, atmosfera, a może coś innego? Czekam co mi powiesz na ten temat.

Rudy Janek
@ENDI

Zapotrzebowanie na kapusi ????

Rudy Janek

Daje zaliczki , jest fajnie , same kapusie , auta przeładowane jak to u dziada

Lutek

Kapusie i (usunięte przez administratora) przekurwiona firma

WKURWIONY

Nie wpuszczać na plac tych NIEUDACZNIKÓW niczego nie potrafią , na dodatek CHAMSCY , OPRYSKLIWI I WULGARNI po odejściu zostają ZGLISZCZA . Nie można się od tych FUSZERANTÓW I NIEUDACZNKÓW doprosić naprawy zniszczeń DOBRA RADA NIE WPUSZCZAĆ TYCH PARTACZY I NIEROBÓW NA PLAC

Tofik

Pracownik zwykły to larwa nic mu się nie należy ma pracować. Na robotach brak podstawowych rzeczy łopaty nie wspominając już o jakiejś bardziej zaawansowanych narzędzia operatorzy pracują na zdezelowane koparkach ciągle przy nich grzebią zakupy są dokonywane do tych koparek bardzo rzadko i jak już coś kupione to jakiś zamiennik albo dziadostwo kierowcy. Natomiast kierowca ma we własnym zakresie naprawę samochodu nie ma warunków do wykonywania tych napraw naprawy są dokonywane pod chmurką deszcz nie deszcz śnieg na nieutwardzonej ziemi Ponadto atmosfera w pracy jest niefajna Każdy na Każdego nadaje Wszyscy mówią żeby uważać na siebie i jest to prawda . Ponadto nie ma zapewnionej pracy w sezonie zimowym idą do pracy tylko zaufani ludzie pozostali siedzą w domach nie ma stałej pensji. Pensja tylko i wyłącznie z wypracowanych godzin siedzisz w domu Nie zarabiasz sprzęt kupiony w miarę sprawny ale jest łatanie i wieczne oszczędzanie na wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Justmar Turczyński Marcin - Chełm Śląski

• Jak się pracuje w Justmar Turczyński Marcin?

Zobacz opinie na temat firmy Justmar Turczyński Marcin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Justmar Turczyński Marcin?

Justmar Turczyński Marcin