Polremaco

Kraków

Opinie o Polremaco

jadwiga t

wiecie może kochani czy teraz na spycharki zwykłe albo gąsienicowe poszukują może pracowników? proszę napsizcie jakich wymagają uprawnień na takie stnaowisko

jaaa

Nie można narzekać spawacza dolowi POLREMACO w kopalniach KGHM mają elegancko

skowronek

Firma obecnie zwalnia pracowników bo się kończy. Nie ma kasy na wypłaty a jeśli są to coraz mniejsze na poziomie płacy minimalnej.

byly...

Dramat - boss dzieli, rzadzi i najlepiej zna sie na wszystkim... Stary uklad towarzyski... Najlepsza byla oferta obnizki wynegocjowanej placy w dniu rozpoczecia pracy...

Zostaw opinię o Polremaco - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polremaco