Opinie o Creme Bar Björn Lieske w Radomierzyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Creme Bar Björn Lieske. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Creme Bar Björn Lieske o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creme Bar Björn Lieske w Radomierzyce

Klient Nowy wpis

Z kosmetyków jestem zadowolona ale obsługa klienta indywidualnego to tragedia

Aleksandra Nowy wpis

Podobno firma zalegała kilkadziesiąt tysięcy złotych na wypłaty. Czy zostało to uregulowane? Ktoś coś wie?

Marta Popiela

Pracuję od niedawna jako handlowiec sprzedając kremy salonom kosmetycznym. Z negatywow salony kosmetyczne zamkniete same w sobie ciezko sie dobić.Z pozytywow mialam firmowe auto,telefon i laptopa. Duzo czasu spedzonego na dojazdy do klientow. Mogłam sama sobie czas gospodarować.Pieniedza swoje dostawałam.Aktualnie ciezko bylo ze sprzedaza w salonach z powodu wirusa..... Powrocilam do pracy i powoli sprzedaje salonom.

Ela Nowy wpis
@Marta Popiela

Otrzymała Pani prezent od naszej Firmy??

Wiktoria Nowy wpis
@Marta Popiela

A jak wygląda mniej więcej wynagrodzenie w firmie? Wiem, że jest na pewno uzależnione od sprzedaży ale ile mniej więcej przy zaangażowaniu można zarabiać w obecnej sytuacji spowodowanej pandemią? Czy kwoty są wystarczające?

Oszukana

Firma zalega kilkadziesiąt tysięcy zł ludziom za wypłaty.

agata
@Oszukana

hej , prosze o kontakt

Czy po rozmowie w Creme Bar Björn Lieske rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Ferdek

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

Witam

Chcesz stracić nerwy i nie otrzymać pieniędzy? To firma dla Ciebie.Właściciel przedstawi Tobie niesamowite plany,a skończy się na niczym,omijaj firmę z daleka.

Łatwo się oskarża ale zastanawiam się czy każdy jest świadom, że trzeba mieć na to dowody ?

Zosia

Firma wszędzie pisze ze kosmetyki są pozbawione konserwantów. Ampułki do kremów są nafaszerowane parabenami. W niektórych ampułkach 2 ml produktu a 4 różne parabeny i znikome dodatki substancji aktywnych. Firma jednak nie umieszcza składu ampułek na ampułkach ani nie dodaje ulotek. Ulotki ze składem ampułek są trzymane w biurze w tajemnicy. Pracownicy niestety musza okłamywać klientów.

Jedna osoba została obciążona kosztami za rysę na aucie która była ledwo widoczna i to tylko pod jednym kontem przy odpowiednim oświetleniu.

Kosmetolog

Nie polecam pracy w tym miejscu. Na początku obiecują złote góry i super zarobki co nie ma pokrycia z rzeczywistością. Klamstwo i oszustwo przepychane kolejnym kłamstwem i oszustwem pod każdym względem. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Miesiąc temu 6 przedstawicieli. W ciągu miesiąca wszyscy się zwolnili. Pracownicy od kilku już lat zmieniają się średnio co 2-3 miesiące. Podpisujesz umowę a miesiąc później dostajesz aneks do umowy i gorsze warunki finansowe plus kary finansowe. Jeśli nie podpiszesz aneksu to aneks i tak obowiązuje w tej firmie. Podstawa to 1500-2000 zł plus premia uznaniowa. Szef decyduje czy premie uznać czy nie uznać. Najczęściej nie uznaje.

Kosmetyczka

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,26580 To tez ta sama firma? Ten sam właściciel ?

Kosmetyczka

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22203 To ta sama firma ?

Szukam opinii na temat pracy w firmie Creme Bar

Zuza
@Kosmetyczka

Nie polecam. Ludzi traktują jak szmaty. Problemy z kasą. Wymagania z kosmosu. Szkoda zdrowia i czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Creme Bar Björn Lieske - Radomierzyce

Creme Bar Björn Lieske