Beauty Cosmetics

Wrocław

Opinie o Beauty Cosmetics

Alicja

@fwefewgfwe dobrze to słyszeć. A możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Beauty Cosmetics?

dcf

@york powiem Ci ze ta oferta w dalszym ciagu ejst aktualna na to stanowisko przedstawiciela handlowego we Wroclawiu wymagana jest m.in. umiejętność autoprezentacji, elokwencja, empatia, spontaniczność; doświadczenie w sprzedaży w sprzedaży B2B i B2C

fwefewgfwe

to jakaś bzdura, pracuje w tej firmie juz kilka lat i jestem zadowolona... 6 zł zarabiały hostessy ale wiele lat temu.

byla pracownica

Jest to bardzo nierzetelna firma. Wypłacają 6 zł/h plus prowizje wypłacane pod stołem, które nagle gdzieś giną. Wiecznie się czegoś niby nie mogą doliczyć. Jeśli ktoś szuka pracy za którą płacą, to nie w bc.

Zostaw opinię o Beauty Cosmetics - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beauty Cosmetics