Opinie o Konsalnet Astra Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konsalnet Astra Wrocław. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsalnet Astra Wrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsalnet Astra Wrocław w Wrocław

Stary

Ze starego kierownictwa na szczęście nie ma już nikogo. Główna kierowniczka Kradła i za to wyleciała, te które odeszły to były jej przydupasy. Zostali tylko nowi i ludzie z G4 i czesc starej załogi. A nażekałyśmy na młodego...

no
@Stary

Widzę, że ani kierownictwa ani fachowców ...ŻAL

JUREK Nowy wpis
@Stary

Szanowni koledzy i kolezanki ochrony firmy Konsalnet pragne abyscie zastanowili sie nad podjeciem pracy w tej firmie , opisze w skrocie co mnie tam spotkalo gdy pracowalem ,nie placono mi za pranie koszul gdzie kolega pracowal ze mna na umowe zlecenie mial placone, a pracowalem i na zlecenie pozniej umowa na czas okreslony nie mialem placone w ogole chcieli mnie tez (usunięte przez administratora)na ryczalcie dojazdach do pracy, praca 12 godzin na nogach sklep H i M Kalisz nie polecam , w roku 2019.12.31 Konsalnet pogonila firma H i M oraz Netta w Kaliszu i pracujac juz na umowe o prace stracili obiekty nie mieli dla mnie pracy wiec namawiali mnie do pojscia na L-4 ta przyjemnosc zrobilem im dwa miesiace tylko i pracy nadal nie mieli, oczywiscie nadal mnie namawiali na dalsze L-4 ale pokazalem im wala ze nie pojde , wiec aby sie mnie pozbyc wymyslali mi odlegle prace od miejsca zamieszkania Wielun do odleglego Poznania o 560 km w tym 12 godzin pracy oraz dojazdu i powrotu 5.5 godziny co jest absurdem, druga praca propozycja to odlegly Konin o 260 km co jest apsurdem mam orzeczenie umiarkowane na stale. Zeby sie mnie pozbyc w okrutny sposob wymyslano te prace, bo przyjeli mnie wiedzieli ze jestem przed emerytura chroniony a mimo to chcieli mnie wyrzocic . Sprawe oddalem do Sadu Pracy w Kaliszu to po 8 miu miesiacach sie Konsalnet wystraszyl i przyslal mi pieniadze za pranie nawet stawke zanizyli bo bylo tego 80 zl gdzie pracowalem 8 miesiecy, oczywiscie pieniadze im zwrocilem bo sprawa w Sadzie Pracy. Pragne poinformowac ze sprawe Konsalnet przegral 17.02.2020 r , oczywiscie sie odwolali do Sadu Okregowego w Kaliszu bo nie mogli pogodzic sie porazka przegranej sprawy, pod koniec maja przegrali sprawe w Sadzie Okregowym mam juz wyrok i zanioslem go do komornika , nie bede sie z nimi cackal , to odwet za oszukiwanie mnie oraz lekcewazenie ponizanie za odlegle prace co jest nie zgodne z przepisami oraz straszenie mnie bym im zwrocil wszystko dyski dokumenty , gdyby nie te dokumenty nie mial bym z czym isc do Sadu , dokumenty nabylem legalnie pracujac, mam mase dokumentow na nastepna sprawe bo kolezanki o koledzy mi nadal dostarczaja o ich zlym traktowaniu przez Konsalnet. Moja rada jest taka zeby ta firme oszukancza omijac szerokim lukiem bo tam najnizsza krajowa a wiadomo ze emerytura bedzie glodowa niska a praca za miske ryzu . Jestem zadowolony z wyroku jestem juz na emeryturze czego Konsalnet moze mi tylko zazdroscic gdzie nie bede ich parobkiem za marne pieniadze ,ponizanie prace 7 razy w tygodniu oraz w niedziele, zero poszanowania wyzysk, nie dam im tej przyjemnosci by brali na mnie z PREFONu 1250 zl co miesiac. Zanim podejmniecie prace w tej firmie czytajcie opinie i komentarze zanim podejmniecie tam prace. Szefowie maja brak kultury szacunku a to sie bierze z tego ze ich przelozeni wymagaja od nich niech ich scigaja tepia a pozniej wyzywaja sie na bas pracownikach. Niech te dwa wyroki czegosc ich naucza , mysle ze nie pierwsza i nie ostatnia sprawe przegrali, a ile jeszcze jest ich na wokandach tego nie wie nikt. Nagrywajcie rozmowy na telefony za zle traktowanie i do Sadu z nimi tam jest ich miejsce. Ja dalem im nauczke ktora dlugo po pamietaja. Wyrok napisze w calosci na portalu by byl ostrzezeniem dla was. Pozdrawiam Jerzy byly pracownik Konsalnetu.

Norbert Nowy wpis

Może nie jest idealnie ale nie przesadzajcie z takimi oskarżeniami!

Roman Szewczuk Nowy wpis
@Norbert

to mam kłamać??? Podpisuję się swoim imieniem i nzawiskiem bo to jest prawda!!!!

zniechęcony

Nowe umowy zlecenia w firmie Konsalnet to jawne łamanie nie tylko przepisów kodeksu cywilnego/konieczność wyrażenia pracownika zgody na wykonywaniu pracy na obiektach wskazanych przez zleceniodawcę ,w czasie wyznaczonym,oraz pod pełnym nadzorem zleceniodawcy.Ponadto konsalnet wprowadza do umowy takie określenia jak zlecenie dodatkowe/ustne/. W nowych umowach nie ma jakichkolwiek kwot czy stawek wynagrodzeń. Ponadto obciąża kosztami przelewów wynagrodzenia pracownika. W nowej umowie kosalnet zmusza pracownika /warunek zatudnienia/ do podpisania oświadczenia że ma już odprowadzane składki ZUS u innego pracodawcy.Zresztą cała ta umowa to nie umowa śmieciowa a sam śmieć.Czytajcie inie podpisujcie umów bezprawnych . a jeżeli chodzi o emerytów i rencistów wy też musicie odprowadzać składki ZUS od umów zleceń.POZDRAWIAM.

Roman Szewczuk Nowy wpis
@zniechęcony

co z tego jak okradaja na zarobkach????

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i na jakie stanowisko.?

@Tymon

a chcesz rzetelnie zarabiać czy być okradany???

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsalnet Astra Wrocław? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - Stolarz w firmie transportowej
M&M Movers Sp. z o.o.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Roman Szewczuk

Jak ci nie zależy na kasie i chcesz Być okradany na KAŻDEJ wypłacie to pracuj.

....

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymiane osób zarzadzajacych - brak przepływu informacji, arogancja

@....

płacić rzetelnie co się należy a nie okradać na KAŻEDEJ wypłacie!!!!

reds

No właśnie @marcel w tej firmie jest wszystko możliwe, nikt nigdy nie wykluczał awansu, więc warto się starać, warto też korzystać możliwości rozwoju jakie daje firma, a mianowicie szkolenia, na których wiele rzeczy możesz się dowiedzieć i wynieść na przyszłość

Bdhdjdjs
@reds

Pogielo? Jaki awans? Chyba przez lozko...

KPOF
@reds

Pracowałem z (usunięte przez administratora)jak był zwykłym ochroniarze. Potwierdzam gość posiada dużą wiedzę i jest mocno zangaazowany w to co robi. Lecz trudno mi uwierzyć że nie jest z kimś polapany... w konsalnecie 99 procent kadry kierowniczej to Policjanci.

no1
@KPOF

Policjanci.... trepy i dawno komuniści.

marcel

Ma ktoś namiary na szefa ochrony volvo pawła wawryła ? podobno volvo to jeden z lepszych obiektów konsalnetu we Wrocławiu . może warto by bylo tam szukać zatrudnienia. czytałem na innym forum, że wawryła posiada dużą widzę o obiektach przemysłowych sam zaczynał od zwykłego pracownika ofi.

zniechęcony

od 2016 roku wszystkie umowy zlecenia podlegają obowiązkowi odprowadzeniu składek ZUS. Obowiązek ten dotyczy również emeryci i renciści. Poza tym pracodawca nie może wprowadzać do umowy zlecenia dowolnych zapisów , a tylko takie jakie zgodne są z przepisami kodeksu cywilnego.

misio

jaki to nowy news ?

misia

A SŁYSZELIŚCIE NAJNOWSZEGO NEWSA? HE HE

Stara

Cisza i spokój widzę nastała ?

ffffff

no coz moge wam tylko wspolczuc ja juz uwolnilam się od tego kieratu i mam święty spokoj nowa praca, lepsi ludzie ( bo jak się okazało ze byl problem to nagle kolezanki co poniektóre z konsalnetu odwrociły się zeby bronic wlasnej (usunięte przez administratora) i co ważne nikt mnie juz nie oszukuje na wyplacie i godzinach :)

dobry zart

Nie bardzo, czekam od pol roku na niewypłacone wyrownanie za sluzby odbyte, ktorych ktos mi nie dografikowal w papierach, kierownicy sie zmieniaja, odchodza przychoda nowi, przenosza czlowieka, zapychaja handlowki kimkolwiek, no po prostu kosmos. Najlepsze jest to i to mi wszyscy mowia, ze masz sobie chyba wedlug nich zaplanowac, kiedy bediesz chory i powiedziec o tym szefowi zeby dal innego czlowieka. Jak za czesto bediesz chory to jestes niepotrzebna/niepotrzebny. Nic lepszego, wszystko zmierza ku zasyfionej stagnacji, tylko obcinaja stawki i ilosci godzin. Na handlowkach, gdzie cos ewentualnie mozna bylo zarobic juz polowa jest zagrafikowana na 8 nie 12 h, z jednej strony dobrze, z drugiej zenada bo dniowka to jakas jalmuzna nie stawka. A jak obiekt z ekipa sie trafi, to sie wszyscy bawia w koleczka adoracji i was za plecami chca wywalic z ekipy, jak wam sie cos nie podoba. Macie sile pracowac to uciekajcie gdzie indziej bo jest dramat. Maja gdzies, czy mozesz przyjsc czy nie, a kase i tak ci obetna, a jak sie upomnisz, to bedzie wielka afera i obraza majestatu.

stary

Ale cisza. Czyżby się na lepsze zmieniło ?

liczarz

To co teraz się dzieje to już nie jest porażka, to już MASAKRA. Odkąd poprzedni kierownik odszedł, to wszystko się sypie. Wpłaty nie liczone, nie księgowane, ciągle zwolnienia lekarskie. MASAKRA. Patrzec tylko jak zaraz zaczną dchodzić klienci. Najlepsze przed nami jednak, w końcu od stycznia orkiestra ahahahahah Wtedy to się sypną L4

KZ

Trzymanie porzadku na zmianie. Dobry żart. Jedne sie lansują a drugie nie wyściubiaja nosa zza komputera. Kazdy robi co chce.

Misiek
@KZ

Bardzo wam współczuję. Znam Konsalnet z lat kiedy kierownictwo było naprawdę ok. i pracujący tam ludzie byli fachowcami w tym co robili. A praca jak praca, zawsze była ciężka. Wierzyć mi się nie chce w to co czytam.Jak można było sponiewierać tak porządną firmę.Jeżeli chodzi o złodziei, to są o tego odpowiednie instytucje. A i jeszcze jedno; może czas na zmianę kz skoro nie potrafią zadbać o należyta obsługę klienta, nie wspomnę już o przestrzeganiu procedur-istnieje jeszcze coś takiego ? Pozdrawiam i życzę odwagi :)

Teraz jest nowe dowództwo. Więc jest ok. nikt już nie respektuje prawa pracy. Nowi kradną, a kierowniczka nic nie robi, bo będzie afera, że tak późno zauważyła.

ESWV
@Kasia

A kierownicy zmiany też oślepli czy mają wyższe cele do spełnienia niż trzymanie porządku na zmianie ?

ksj

DNO. Pracowałem tam. Notoryczne łamanie prawa pracy, jakieś kombinowanie z czasem pracy i umowami zlecenie. Zdecydowanie nie polecam

konsalnet jest ok

Wypłata zawsze na czas,normalni koordynatorzy teraz troche obiektów potracili ale i tak zarabiałem tam najwięcej

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet Astra Wrocław - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042