Letbek Sp. z o.o.

Opinie o Letbek Sp. z o.o.

????????????

Szef najlepszy na świecie , a praca super.

Zax
@????????????

Szefuńcio cienki jak barszcz tylko innymi się wysługuje

@Zax

prawda, to nie jest żaden szefuncio tylko kierownik, szefową według dokumentów jest babka z biura

????????????

Szef najlepszy na świecie , a praca super????

Czy w Letbek Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Zero szkoleń zero rozwoju☹️

yyy

nikomu nie polecam, przerwa tylko 15 minut a szefunio stoi z zegarkiem i patrzy czy ktoś się nie spóźnił z 2 minuty. śmiech na sali ten człowiek. Warunki pracy i narzędzia porażka. wszystko ręcznie trzeba naginać!

hehe
@yyy

jaki szefunio? on jest tylko kierownikiem, zaznaczam TYLKO

true
@yyy

Proszę nie wprowadzać nikogo w błąd. Jest jedna przerwa 15 minutowa oraz jedna 10 minutowa, więc z tego co wynika z praw matematyki, łączny czas przerwy to 25 minut. Poza tym nikt nikogo nie sprawdza z zegarkiem w ręku. Pozdrawiam i życzę pomyślności w poszukiwaniu pracy marzeń :)

haha
@true

"co wynika z praw matematyki" haha normalnie ekspert, a nie ekspertka raczej pisała ten komentarz. Tfu

true
@haha

Żaden ekspert ani ekspertka, po prostu umiem dodawać :) Po co ktoś sieje plotki, że jest 15 minut przerwy, skoro to nie jest prawdą?

@yyy

A do pracy to się chodzi żeby pracować czy żeby siedzieć na przerwach które są 2. Jakoś nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek robił problem bo ktoś potrzebuje urlop na telefon albo nagle musiał wyjść. Zawsze możesz się dogadać bez problemu. Brak narzędzi może trochę ale jak się ma dwie lewe ręce do roboty i roznosi po całej hali lub niszczy to co jest no to sorry. Nie że wszystkim można być na bieżąco. Może to nie dla wszystkich praca marzeń ale jak jesteś życiowym nieudacznikiem to nigdzie nie znajdziesz żadnych pozytywów.

haha
@Xxx

życiowym nieudacznikiem trzeba być, żeby tam pracować więc napisałeś o sobie. Nie trzeba było publ;icznie się wypowiadać że jest się nieudacznikiem, hehe.

yy
@true

Ten szefunio rąbie was w tyłek na 10 minut bo przerwa jest odrabiana przed 7 rano, a piątek to robicie 10 minut charytatywnie dla niego bo kończycie wcześniej. Każdy kto zna prostą matematykę doliczy się że to 40 minut miesięcznie.

bajlando
@yy

Robicie dłużej w poniedziałek (2 godziny dłużej) a w piątek o 13 kończą

Czy po rozmowie w Letbek Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
xyz

@yyy ale jak to nawet narzędzi nie macie porządnych? dziwne to...

prawda w oczy kole

Bardzo dobrze że tam nie pracuje już. Z bandą the billi jaka tam pracuje, gdzie każdy każdego by w łyżce wody utopił.

Również bardzo szybko zostałem zwolniony z tej firmy nie wiem z jakiego powodu ponieważ wszystkie powierzone mi zadania wykonywałem na 100%. Jeśli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia to nie w tej firmie.

obiektywna
@Marcin

Marcin pamiętam, przepracowałeś może z dwa tygodnie. A potem zwolnili.

Zosia

@zadowolona a na jakiej umowie jesteś/byłaś ?

zadowolona
@Zosia

Na umowie o pracę, przedłużona o rok

Xxx

Z tego co pamiętam to twoja siostra sama się zwolniła. A jeśli chodzi o ciebie to nie potrafiłeś nawet w wolnej chwili posprzątać bałaganu, który robiłeś wokół siebie. To nie magazyn w Tesco. Takiego nie ogara dawno nie widziałem. Widać nie wszyscy mogą pracować na produkcji. Firma ok mam nadzieję że będzie tylko lepiej.

Ostrzegam

Najpierw (usunięte przez administratora) szukają ludzi do roboty, a potem szefunio zasrany woła do biura i cię zwalnia dyscyplinarnie. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Letbek Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Letbek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Letbek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Letbek Sp. z o.o.?

Letbek Sp. z o.o.