4 Eco Sp. z o.o.

Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Marek Jarek

Serdecznie polecam wszystkim współprace z tą firmą. Konkretna wycena przedstawiciela, z którym kontakt był na każdym etapie bardzo dobry. Duża formalności, ale na szczęście przy wszystkim pomagają Panie z biura, również przy składania wniosku o dofinansowanie. Ekipa monterska wykonała swoją prace bardzo szybko i schludnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystkim polecam bardzo serdecznie współprace z 4 Eco.

Witold
@Marek Jarek

Szybko to znaczy uwinęli się jednego dnia czy trwało to dłużej? Ile osób jest w ekipie monterskiej? Po ile godzin u ciebie robili?

Marek Jarek
@Witold

Wyrobili się w jeden dzień z montażem. Ekipa, która do mnie przyjechała liczyła 4 osoby, ale z tego co rozmawiałem z Panami to każda instalacja jest tak naprawdę inna i każda jest projektowana indywidualnie i czas wykonania zależy przede wszystkim od wielkości instalacji. Pozdrawiam

Renata

tak nagle coś się miało stać? pytam, bo dużo pozytywnych opinii przecież było, to aktualnie są te problemy z kontaktem? jak długo to już trwa, może coś z obsługą teraz mają po prostu?

Szanowny Panie Marku Bardzo proszę o telefon pod numerem 573 113 395 Chętnie z Panem porozmawiam i zaproponuje rozwiązanie problemu. Zapraszam do kontaktu codziennie w dni robocze w godzinach 8-16 Pozdrawiam

Andrzej Winiarski

Fachowa i bardzo rzetelna firma. Obsługa na najwyższym poziomie. Instalacja przebiegła bez najmniejszego problemu. Z czystym sumieniem polecam firmę 4 Eco.

Jończyk Marta

Polecam firmę przede wszystkim za fachowe podejście do klienta, szybką realizację oraz za przystępne ceny. Przesympatyczny przedstawiciel który, wszystko dokładnie i cierpliwie omówił i wyjaśnił. Czekamy teraz z mężem na niższe rachunki.

Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec ze Śląska miał się ze mną umówić na rozmowę, ale najwidoczniej zapomniał, pewnie myślał o tym jakim był dobrym marynarzem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kamil Tarnowski

Profesjonaliści w 100%. Szybka i fachowa obsługa, bardzo miły kontakt, wykonanie na najwyższym poziomie. POLECAM

Piotr Walczyk

Bardzo polecam zakładanie fotowoltaiki z Firmą 4ECO Kielce. Bardzo profesjonalna Firma począwszy od Pań konsultantek aż po Panów zakładających panele. Firma bardzo solidna, miło nam się współpracowało na każdym etapie prac.Panele działają bez zarzutu. Naprawdę Polecam Firmę 4ECO Kielce każdemu. Warto.

Michał Słowik

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem pompy ciepła bądź fotowoltaiki, to z czystym sumieniem mogę polecić firmę 4ECO. Miła wspólpraca, fachowe doradztwo i solidne wykonanie. Pompę ciepła użytkujemy od dwóch lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Mateusz Barabasz

Montaż instalacji z firmą 4ECO polecił mi sąsiad u którego montaż przeprowadzany był w tamtym roku. Mogę śmiało powiedzieć, że zadowolony jestem ze współpracy z firmą. Znają się na temacie, wymierzyli dach oraz dobrali optymalne rozwiązanie w niewygórowanej cenie. Ekipa montażowa wykazała się dużym profesjonalizmem, praca wykonana na czysto i ekspresowo.

Darek Maj

Instalacja fotowoltaiczna została wykonana bardzo porządnie z czego jestem bardzo zadowolony i jak najbardziej mogę rekomendować usługi świadczone przez firmę. Do wdrożenia instalacji zostały wykorzystane komponenty znanych producentów i wszystko było zrobione według projektu, dlatego mam pewność, że jest wszystko dopięte na ostatni guzik. Bardzo dziękuję.

Sara Kołakowska

Instalacja wykonana bardzo starannie z dbałością o szczegóły, cena najniższa, kontakt z właścicielem bardzo dobry. Czas od zakupu do montażu ok 14 dni. Ekipa montująca super, widać, że chłopaki chcą zrobić dobrze, równo i dokładnie. Polecam

Edyta Pawlik

Instalacja wykonana bardzo starannie z dbałością o szczegóły, cena najniższa, kontakt z przedstawicielem bardzo dobry, fachowa i bardzo trafna wycena. Czas od popisania do zamontowania instalacji około 3 tygodnie, wiec chyba fakty mówią same za siebie, że to najlepsza firma na rynku. Ekipa monterów wykonała super prace, widać że chcą zrobić to dobrze, równo i z dbałością o każdy szczegół. POLECAM WSZYSTKIM 4ECO.

Milka Paweł

Fachowa i bardzo rzetelna firma. Obsługa na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta. Instalacja przebiegła bez najmniejszego problemu. Z czystym sumieniem polecam firmę 4ECO.

Gosia Zając

Bardzo profesjonalna obsługa. Pomocni pracownicy firmy udzielili wszelkich pomocy. Jestem zadowolona z zakupu systemu fotowoltaiki i pompy ciepła. Polecam! Godni zaufania i najlepsi na rynku.

Asia Iwańska

Profesjonalna obsługa klienta. Nie było ŻADNYCH problemów. Montaż instalacji trwał jeden dzień. Ekipa profesjonalna i uprzejma, opowiedziała mi na wszystkie pytania oraz objaśniła obsługę. Bardzo dobry kontakt z handlowcem. Polecam Serdecznie

Zbyszek Misterkiewicz

Polecam firmę 4Eco Kielce. Profesjonalne podejście do klienta, przedstawiciel odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości. Konkretne podejście do tematu, począwszy od projektu ,,doboru mocy paneli'' na fachowej ekipie montażystów skończywszy.

Eryk Klusek

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem pompy ciepła bądź fotowoltaiki, to z czystym sumieniem mogę polecić firmę 4ECO. Miła współpraca, fachowe doradztwo i solidne wykonanie. Pompy używamy już jakiś i jesteśmy bardzo zadowoleni, a instalacja foto minimalizuje nasz rachunki za prąd praktycznie do zera.

Darek Zimoch

Polecam zakładanie instalacji fotowoltaicznych z firmą 4 Eco. Bardzo profesjonalna firma począwszy od Pań konsultantek aż po Panów zakładających panele. Firma bardzo solidna, miło nam się współpracowało na każdym etapie prac. Panele działają bez zarzutu. Naprawdę polecam firmę 4 Eco każdemu, bo szczerze warto.

Filip Kowalski

Polecam firmę przede wszystkim za fachowe podejście do klienta, szybką realizację oraz za przystępne ceny. Przesympatyczny przedstawiciel, który wszystko dokładnie, cierpliwie omówił i wyjaśnił. Instalacja zamontowana bardzo profesjonalnie, a przy tym bardzo szybko. 4ECO POLECAM KAŻDEMU.

Piotr Kolos

Serdecznie polecam. Od samego początku dobry kontakt z handlowcem, spora ilość formalności ale biuro wspiera i pomaga doskonale. Praktycznie żaden problem jeśli chodzi o kontakt z pracownikami. Cena i jakość produktów dużo wyprzedzający inne firmy, ponieważ firma oferuje bardzo dobre jakościowo produkty w niskich cenach. Co do montażu Panowie zrobili to bardzo szybko i profesjonalnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń i jeszcze raz polecam.

Joasia Kwiatek

Polecam firmę. Wykwalifikowani handlowcy, profesjonalne ekipy montażowe, bardzo pomocni i mili pracownicy, którzy wspierają realizację inwestycji na każdym etapie. Wielkie wsparcie przy wniosku o dofinansowanie ze strony Pań z biura, widać że kobiety dużo wiedzą w tym temacie. Serdecznie polecam wszystkim firmę 4 Eco.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w 4 Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Eco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 104 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Eco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Eco Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Eco Sp. z o.o.