4 Eco Sp. z o.o.

Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Sieradzka Alicja

Klarowny i dobry kontakt z przedstawicielem. Sprawnie przeprowadzony montaż. Wsparcie na każdym etapie trwania inwestycji. Do dnia dzisiejszego żadnych problemu czy to z instalacją fotowoltaiczną czy też z pompom ciepła. Super robota polecam wszystkim tą firmę.

Magda Chmielewska

Jakościowo bardzo dobrze wykonana inwestycja. Czas wykonania zgodnie z założeniami, pełne wsparcie ze strony pań z biura, jeżeli chodzi o dofinansowanie. Profesjonaliści w każdym calu.

Paulina Góra

Dobry kontakt na każdym etapie realizacji, bardzo pomocna każda osoba, z którą miałam kontakt. W pełni załatwili za mnie sprawy związane ze składaniem wniosków o dofinansowanie. Bardzo serdecznie polecam wszystkim współprace z 4 Eco.

Marlena Sowa

Solidna firma. Zamontowana instalacja działa bez zarzutu. Żadnych problemów w kontakcie. Rachunki praktycznie zrównały się z zerem. Duże wsparcie jeżeli chodzi o sprawę dotacji. Całość usługi oceniam bardzo wysoko i polecam wszystkim bardzo serdecznie.

Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec ze Śląska miał się ze mną umówić na rozmowę, ale najwidoczniej zapomniał, pewnie myślał o tym jakim był dobrym marynarzem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Michał Szyszkowski

Firma godna polecenia!!! Począwszy od pierwszego spotkania z handlowcem do rozpoczęcia działania instalacji, wszystko przebiegło bez najmniejszego zarzutu. Jakość użytych komponentów bardzo wysoka poparta znanymi markami na rynku. Wsparcie przy składaniu wniosków o dotacje jest dużym plusem.

Ernest Majewski

Szybki czas realizacji, bardzo miła i życzliwa obsługa. Monterzy to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu, bardzo schludna i dobrze wykonana robota. Serdecznie polecam wszystkim współpracę z 4 ECO, myślę że ja skorzystam jeszcze z ich usług.

Jerzy Wciślik

Fachowa robota, trafna wycena (najlepsza w porównaniu do innych), jakość urządzeń bardzo wysoka. Firma godna polecenia.

Emilia Stąpór

Instalacja foto oraz montaż pompy ciepła przebiegła bardzo sprawnie i porządnie co mnie uszczęśliwiło. Myślę, że przez długi czas będę się cieszył z inwestycji ze względu na to że zostały użyte solidne marki takie jak BOSCH. POLECAM WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE FIRME 4 ECO !!!!!

Małgorzata Świtowska

Firma mnie zaskoczyła, oczywiście na plus. Klarowna i szybka wycena, realizacja bardzo sprawna oraz profesjonalna. Polecam bardzo 4 Eco wszystkim

Michał Grochowski

Polecam wszystkim bardzo serdecznie firmę. Cała inwestycja, która została zaplanowana z Panem, który przyjechał do mnie przebiegła zgodnie z założeniami. Szybko, fachowo i profesjonalnie. TAK TRZYMAĆ!!!

Norbi

Serdecznie polecam firmę 4 ECO, która montowała mi instalację fotowoltaiczną. Wszystko przebiegło sprawnie i tak jak było ustalone z przedstawicielem. Jestem w 100% zadowolony z wykonanej usługi.

Szczepan Grusza

Polecam wszystkim bardzo serdecznie firmę 4 Eco, duża znajomość branży co przekłada się na niskie ceny oraz na wysoką jakość popartą doświadczeniem.

Jarek Drozd

Świetna firma, polecam wszystkim profesjonalne podejście do klienta.

Krzysztof

Super wykonany montaż, bardzo dobry kontakt z handlowcem, który zajął się wszystkimi formalnościami związanymi z kredytem i dotacją. Polecam wszystkim niezdecydowanym współprace z 4-eco, znają się na rzeczy i mają fachowe i ludzkie podejście do klienta

W aktualnym ogłoszeniu w internecie na posadę Doradca Klienta ds. OZE napisali że to praca w systemie CRM. A czy jak ktoś tego nie zna to firma oferuje szkolenie odpowiednie z tego programu?

4 ECO
@Ewa

Tak oczywiście pracownik zostaje przeszkolony i wprowadzony

Wiktoria
@4 ECO

Długo takie szkolenie trwa? I czy jest wtedy jakaś umowa specjalna na ten okres czy jak to wygląda? Ciekawa jestem, czy zielona osoba ma szansę sobie poradzić

Lidia Kałat

Wybrałam Firmę 4Eco do montażu paneli fotowoltaicznych. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji. Spośród wielu firm oferujących takie usługi uważam swój wybór za niezwykle trafny. Zagwarantował mi profesjonalne rozwiązanie w każdym zakresie. Bardzo sympatyczny zespół montażystów Pana Dominika, nie tylko pracował z dużym zaangażowaniem, ale widać było pełen profesjonalizm wykonywanych prac. Wciąż pozostaję pod wrażeniem zrozumienia problemów związanych z realizacją projektu. Na progu 2023 roku pragnę wszystkim pracownikom, którzy byli związania z podpisaną przeze mnie umową z 4Eco dużo zdrowia, osobistego szczęścia oraz wielu zadowolonych klientów

Bardzo profesjonalna firma. Polecam

Mariola

Polecam firmę 4 ECO instalacja i pompa ciepła działają bez zarzutu. Montaż przebiegł sprawnie , informacje wszystkie niezbędne również zostały mi udzielone

SCichacz

Dziś dotarła ekipa montażowa faktycznie sprawny i solidny montaż oraz fachowo i rzetelnie przekazane informacje na temat instalacji pozostają jeszcze kwestie energetyki i dotacji mam nadzieję że to już pójdzie sprawnie gdyby nie wcześniejsze kopanie które opisałem w poprzedniej opinii było by na 5

SCichacz

Podejście do klienta zlewające terminy które deklaruję przedstawiciel a deklarował że do miesiąca będą panele na dachu dobiegają do krańca terminów na umowie od 25 października do dnia dzisiejszego nie ma ustalonego terminu montażu najpierw było że mają czas bo jest zachowane w terminie umowy później że pogoda teraz pewnie bo święta i po świętach bo warunki jak na to że w grudniu śniegu na dachu nie ma i jest suchy to raczej rewelacja a chyba to co przedstawiciel firmy mówi też jest wiążące czy nie? nr telefonu który jest podawany do kontaktu i mail reklamacji to poprostu tylko kolejna linia oporu. Zobaczymy jak temat się zakończy i kiedy o czym Państwa poinformuje edytując ten komentarz pozdrawiam serdecznie mam nadzieję że ktoś w końcu odpowiedzialny z tej firmy to przeczyta i coś ruszy w temacie bo puki co to dramat jest.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w 4 Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Eco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 104 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Eco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Eco Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Eco Sp. z o.o.