4 Eco Sp. z o.o.

Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Yurii

Polecam firmę 4 ECO. Instalacja zamontowana i podłączona na dachu praktycznie w jeden dzień. Małe przeszkody dość sprawnie pokonane. Poza tym dobry kontakt z montażystami. Są terminowi.

Wojtek

Jestem zadowolony pod każdym względem, kontakt, robota, podejście do klienta. Pełen profesjonalizm. Tylko polecać.

Helena

Hej, pracuje ktoś z was na stanowisku Handlowca sprzedaży hurtowej? Co myślicie, warto w to iść i wysłać swoją kandydaturę? Bardzo dużo tutaj informacji, ale nie mogę nic znaleźć o stanowisku, które mnie interesuje niestety, a widze, że aktualnie szukają kogoś na to miejsce. Może jakiś pracownik to czyta, i da znać jak wygląda praca w firmie?

Hurt
@Helena

Dział hurtu i handlowcy tego sektora to poszukiwani Pracownicy. Podstawowe narzędzie pracy; auto. laptop, telefon, a przede wszystkim dobra atmosfera pracy. Stabilna firma, zaplecze magazynowe jest co sprzedawać. Całość uzupełnia możliwość rozwoju swojej kariery. Zapraszamy do kontaktu.

Witold
@Hurt

Handlowiec ma jakąś podstawę czy zarabia głównie na prowizji od sprzedaży? A auto? Jest też do użytku prywatnego czy trzeba za to dodatkowo płacić?

HURT
@Witold

Pracownicy sektora Sprzedaży Hurtowej otrzymują wynagrodzenie zasadnicze, a jego wysokość uzależniona jest od posiadanego doświadczenia, kwalifikacji. Jeżeli chodzi o auto, bazujemy na limitach kwotowych na karcie paliwowej. W zależności od harmonogramu pracy, częstotliwości spotkań, pokonywanych odległości w celach zawodowych limit ten może być podniesiony.

Klient Małopolska

4 ECO zrealizowało moje zamówienie mi instalację PV na dachu ok 9kW, Zarówno handlowiec jak i ekipa monterska sprostała moim oczekiwaniom i wymaganiom. Chciałem dokonać pewnych modyfikacji dla swojej wygody, ale spotkałem się z odmową. Uszanowałem, ze się nie powinno się tak praktykować. Dziękuję za argumenty i poświęcony przez Pana Damiana czas. Nie usłyszałem "Nie, Nie da się" , ale kierowano w moja stronę argumenty dlaczego nie powinno się tak prowadzić kabli, w innym miejscu montować inwertera itp. . Kontakt mam do dziś i chętnie polecam.

Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec ze Śląska miał się ze mną umówić na rozmowę, ale najwidoczniej zapomniał, pewnie myślał o tym jakim był dobrym marynarzem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tomi

Jestem bardzo zadowolony z zainstalowanej u mnie instalacji fotowoltaicznej. Wszystko działa ok. Ludzie kontaktowi i znający się na rzeczy. Polecam!

Aleksander

Jestem z Małopolski. Polecam 4 ECO wszystkim, którzy myślą o fotowoltaice. Bardzo profesjonalna i uczciwa firma. Projekt i instalacja wykonane super. Żadnych uszkodzeń przy montażu. Wszystko estetycznie i fachowo.

Grażka

Firma rzetelna, dostarczyła panele i wykonała montaż w ustalonym czasie. Miałam kontakt z bardzo kompetentnymi ludźmi. Doradztwo super. Wszystko działa bez zarzutu.

Patryk

Polecam wszystkim firmę 4 ECO. Mają profesjonalne podejście do klienta. Wycena w punkt. Montaż bardzo sprawnie i fachowo wykonany. Żadnych problemów z instalacją.

Małgorzata

Firma 4eco godna polecenia.Fachowa i w terminie wykonana praca.Super kontakt z przedstawicielem .Pan Leszek Silwanowicz służy pomocą w razie pytań,fantastyczny człowiek który od początku do końca jest zaangażowany w swoją pracę i nie pozostawia klienta samego sobie.Firma 4eco na 5+,przedstawiciel na 6

Bea

Że współpracy z 4eco jestem zadowolona.. z przedstawicielem handlowym kontakt mam do dziś choć panele miałam założone we wrześniu. Jeśli nie może odebrać telefonu to oddzwania. Co do monterów byli świetni. Zrobili to szybko , czysto i profesjonalnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. W zasadzie gdy coś się dzieje to dzwonie z problemem i zawsze odbierają.

spotkanie z tzw. ekspertem

Ja mam opinię negatywną. Spotkałem się z tzw. ekspertem który jak dla mnie okazał się zwykłym handlowcem. Generalnie przyjechał podpisać umowę. Poprosiłem o ofertę wariantową. Dostałem maila z kwotą ale ona ma się tak do normalnej oferty jak pięść do nosa. Ten młody człowiek jak sądzę nigdy nie widział normalnej oferty. Poprosiłem o uzupełnienia i kontakt się urwał. Na maile nie odpowiada. Oczywiście cena tak jak piszecie ok. 6800 za kWh - czy to dużo - zależy od tego co dostajemy w zamian - a tego nie mogę się doprosić Czyli - podpisz umowę a "my ci nie bójta się"

@zespół 4ECO
@spotkanie z tzw. ekspertem

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 573 113 395, celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Czy nowo zatrudnione osoby w 4 Eco Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nick

Ja dostałem umowe zlecenie na 3 miesiące

Ilo

Od kilku dni czekam na kontakt ze strony serwisu firmy 4eco. Przeciekający bufor zgłoszony mimo wielu prób kontaktu z mojej strony zero odezwu ze strony serwisu.

"leszcz"

Dzień dobry. Czy w jakimś stopniu bierzecie odpowiedzialność za prywatne wprawdzie, ale pozbawione szacunku dla innych osób lub firm/instytucji zachowania przedstawicieli Waszej firmy, którzy na swoich profilach oznaczają współpracę z Wami ? Zanim zwrócę się z tym pytaniem do biura prasowego chciałbym poznać stanowisko w tej sprawie. Jakimi zachowaniami w sieci w/g Was powinien cechować się Wasz pracownik/przedstawiciel? Czy pochwalają Państwo fakt, że osoby mieniące się waszym przedstawicielem, prywatnie w sieci internetowej zachowuje się w sposób lekceważący wobec osób starszych od siebie, oraz wobec innych firm? Czy wolno im z racji posiadania intratnego zajęcia w Waszej firmie podkreślać swój rzekomo lepszy status wyrażając w sposób prześmiewczy opinię o innych z racji lepszych zarobków. Czy zachęcacie Państwo te osoby do takich zachowań? Na czym polegają zajęcia z Psychologii sprzedaży i co daje uzyskany certyfikat. Czy ewentualne powiązania rodzinne z pracownikami oddziału pozwalają na poczucie bezkarności i braku konsekwencji za działania podejmowane w Internecie wobec innych osób. Czy nazywanie kogoś "leszczem" i deprecjonowanie w innych formach lekceważenia jest ogólnie przyjętą normą wśród osób powiązanych biznesowo z 4 eco? Zrozumiem jeśli okaże się że Waszym współpracownikom wolno z prywatnych profili prowadzić sobie dowolne i naganne działania, niemniej jednak podkreślam że ta osoba eksponuje nazwę Waszej firmy na tych profilach co jednoznacznie sugeruje, że tacy są Wasi przedstawiciele, a to może wpływać na moje zaufanie do 4Eco. Czy osoba używająca słów w dyskusji : "Człowieku, gdzie Cię zhejtowalem, zastanów się co ty wgl robisz? Stary a głupi, narazie" to norma wśród Waszej kadry przedstawicieli? Proszę o ustosunkowanie się zanim podam inne szczegóły poruszanego problemu.

@"leszcz"

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt mailowy pod adresem rekrutacja@4-eco.pl w celu poznania sprawy. Pozdrawiamy Zespół 4 ECO

Zespół 4 ECO

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt z naszym działem reklamacji pod numerem telefonu 573 113 395 celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy zespół 4 ECO

Czajnik

Przyjechało trzech panów, bardzo merytorycznie przedstawiali zagadnienie fotowoltaliki, zrobiliśmy obliczenia a po chwili panowie chcą ode mnie pesel, i nr dowodu. Niby potrzebują żeby bank mógł zweryfikować zdolność kredytową. Zgrabnie owijają makaron na uszy albo unikają najważniejszych odpowiedzi żebyś podpisał umowę z której możesz jeśli się w porę zorientujesz odstąpić w ciągu 14dni. A najważniejsze pytanie w tym kontekście brzmi ILE TO KOSZUJE? 1kW wychodzi u nich 6500zł. Średnia cena u normalnych wykonawców to 3800zł. Przy 10kW jest to 27000 zł więcej!

Łukasz
@Czajnik

u mnie to samo, cena absurdalna, zero konkretów tylko bełkot ze szkoleń i nieśmiertelne prezentacje z powerpointa. Podpiszmy umowę, bedzie dobrze xD

Dudek Filip

Super wykonana usługa, bardzo dobry kontakt z handlowcem, dużo pomoc przy dotacji ze strony Pań z biura. Proces zamontowania paneli ekspresowy, a do tego bardzo czysta i profesjonalnie wykonana robota. Polecam wszystkim niezdecydowanym współprace z 4-eco, znają się na rzeczy.

Kasia1.
@Dudek Filip

No dziwne to co pani pisze, bo pani widzę, że ma z lutego i pani ma już zamontowane a ja też od lutego czeka i nic caly czas zbywaja mial być już montaż najpierw za 2 tyg potem na 31 marca i dalej nic kłamią,a pani z nimi.

Zespół 4 ECO

Dzień dobry bardzo prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu 573 113 395, celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy zespół 4 ECO.

KatSag

Cofam swoją poprzednia opinie Jednak myliłam się co do Pana przedstawiciela ... okazało się że postara się pomóc także mimo wcześniejszego nieporozumienia myślę że wszystko skończy się pozytywnie Także proszę nie sugerować się moja wcześniejszą opinią.

KatSag

Proszę bez obaw korzystać z usług oddziału 4 Eco w Lublinie.

KatSag

Na swoje usprawiedliwienie mogę dodać że przy wcześniejszej opinii kierowałam się emocjami i brakiem kontaktu ale... już jest wszystko w porządku. Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłam bo to nie było moją intencją.

KatSag

Bardzo przepraszam Pana przedstawiciela. Mam nadzieję że moja opinia zostanie usunięta przez administratora bo już o to poprosiłam i chce wręcz przeciwnie polecić tą osobę do kontaktu z klientami.

Kasia1.
@KatSag

No raczej inni mają rację, nie są żetelni ja już czekam od 14 lutego i nic cały czas zbywają w biurze panele mieli być po polowie lutego potem pod koniec a tu koniec marca i dalej nic, ja poprostu poproszę o zwrot kosztów i podgrzewacz niech biorą pan mesenas mi doradził na wet nie wiem czy na dofinansowanie złożyli caly czas klamia. Czekam do 31.03.2023 marca niby ma być montaż jak nie to pan mecenas sie z nimi skontaktuje.Za chwilę bedzie 2 miesiące jak czekam na montaż smiechu warte na wet chyba nie zglosili do elektrowni o zamrozenie cen pradu a powinni.

@Kasia1.

Dzień dobry Pani Kasiu, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem reklamacji pod numerem telefonu 573 113 395, celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam Zespół 4 ECO

Optymista

Zaczynamy reklamację falownika czekam już dwa tygodnie na wysłanie serwisu. Niestety jestem zbywany jakimiś głupotami Słonko świeci a licznik się zatrzymał no co tam to nie ich pieniądze

KS

Bardzo polecam firmę 4 Eco w szczególności Oddział w Lublinie. Mimo wielu zawirowań Pan przedstawiciel który tam pracuje okazał się w porządku człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w 4 Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Eco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 104 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Eco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Eco Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Eco Sp. z o.o.