4 Eco Sp. z o.o.

Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Wojtek P.

Chyba jedyny dostawca energii odnawialnej, który nie chce oszukać klienta. Ich usługi są zawsze znacznie tańsze od konkurencji i lepsze jakościowo. Jak ktoś nie chce stracić kasy, to polecam tą firmę.

Miłek

Polecam tę firmę śmiało! Miałem problem z aplikacją na telefonie, po zgłoszeniu audytor był na drugi dzień, wszystko mi ustawił i poprawnie skonfigurował. W razie problemów kazał dzwonić. A nie jak inni założyć instalację a później nie odbierać telefonów i zbywać klienta.

Beti Wu

Polecam tą firmę. Pomogli w uzyskaniu dofinansowania. Wszystko działa bez jakichkolwiek problemów. Nie mam zastrzeżeń.

Antonina K.

Szybka wycena i profesjonalny montaż. Produkty wysokiej jakości. Wszystko wykonane bardzo estetycznie. Świetny kontakt z pracownikami firmy 4ECO. Polecam, najlepsza firma w Kielcach.

Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec ze Śląska miał się ze mną umówić na rozmowę, ale najwidoczniej zapomniał, pewnie myślał o tym jakim był dobrym marynarzem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Robi

Jestem bardzo zadowolony z realizacji inwestycji która została wykonana przez firmę 4-ECO. Profesjonale doradztwo oraz dobór komponentów na wysokim poziomie. Cenię sobie dobry kontakt, szybki termin realizacji i kompleksowe usługi. Ich wiedza i doświadczenie pozwala dopasować instalacje pod potrzeby użytkownika, dobrać także wygodne formy finansowania. Polecam!

Agnieszka

Polecam, firma solidna, panele założone fachowo działają bez zarzutu, miła obsługa.

Robert Z. Pomorze

Usługi godne polecenia. Całościowa obsługa ze zgłoszeniem, dotacją, załatwianiem finansowania. Sprawny montaż. Wszystko w porządku. Firma na 5+. Polecam!

Sebastian R.

Solidny Partner, perfekcyjna organizacja prac począwszy od wykonania wyceny po uruchomienie instalacji. Polecam firmę 4 ECO. Fachowo, terminowo i do tego jeszcze w miłej atmosferze. Duża dbałość o szczegóły wykonania.

Agnieszka Śląsk

Współpraca z firmą bardzo nam się podobała. Obsługa mila, rzetelna i kompetentna. Dziękujemy!

Eryk B

Szczerze polecam firmę 4ECO. Wykonanie solidne i co ważne w terminie. Kontakt z przedstawicielem bardzo dobry. Osoba okazała się kompetentna, zawsze do dyspozycji. Służąca radą i niezastąpiona.

Firma 4 ECO wykonuje usługi fachowo i w terminie. Świetny kontakt z przedstawicielem i bardzo dobre doradztwo. Widać duże doświadczenie. Zdecydowanie polecam!

Zbyszek ze Śląska

Polecam firmę 4 ECO ze względu na dobry kontakt na etapie wyceny, projektu i co najważniejsze montażu instalacji. Szybki czas realizacji instalacji. Panowie pracują na profesjonalnych narzędziach aż miło się patrzyło. Polecam.

ANTONINA K.

Instalacja dopiero co założona wygląda bardzo estetycznie. Profesjonalizm ekipy montażowej na najwyższym poziomie. Na efekty trzeba poczekać, ale instalacja spełnia moje oczekiwania wizualne oraz finansowe. Polecam.

Marcin N.

Jestem bardzo zadowolony z zainstalowanej u mnie fotowoltaiki. Same moduły zainstalowane zostały bardzo estetycznie oraz zgodnie z moim życzeniem. Dziękuję za pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Zdecydowanie polecam tę firmę.

Wojtek

Chyba cała moja rodzina skorzystała już z usług firmy 4 ECO i jak na razie jeszcze nikomu nic się nie popsuło. Same urządzenia są faktycznie ekonomiczne. Jesteśmy zadowoleni, dlatego polecamy z całego serca!

Yurii

Polecam firmę 4 ECO. Instalacja zamontowana i podłączona na dachu praktycznie w jeden dzień. Małe przeszkody dość sprawnie pokonane. Poza tym dobry kontakt z montażystami. Są terminowi.

Wojtek

Jestem zadowolony pod każdym względem, kontakt, robota, podejście do klienta. Pełen profesjonalizm. Tylko polecać.

Helena

Hej, pracuje ktoś z was na stanowisku Handlowca sprzedaży hurtowej? Co myślicie, warto w to iść i wysłać swoją kandydaturę? Bardzo dużo tutaj informacji, ale nie mogę nic znaleźć o stanowisku, które mnie interesuje niestety, a widze, że aktualnie szukają kogoś na to miejsce. Może jakiś pracownik to czyta, i da znać jak wygląda praca w firmie?

Hurt
@Helena

Dział hurtu i handlowcy tego sektora to poszukiwani Pracownicy. Podstawowe narzędzie pracy; auto. laptop, telefon, a przede wszystkim dobra atmosfera pracy. Stabilna firma, zaplecze magazynowe jest co sprzedawać. Całość uzupełnia możliwość rozwoju swojej kariery. Zapraszamy do kontaktu.

Witold
@Hurt

Handlowiec ma jakąś podstawę czy zarabia głównie na prowizji od sprzedaży? A auto? Jest też do użytku prywatnego czy trzeba za to dodatkowo płacić?

HURT
@Witold

Pracownicy sektora Sprzedaży Hurtowej otrzymują wynagrodzenie zasadnicze, a jego wysokość uzależniona jest od posiadanego doświadczenia, kwalifikacji. Jeżeli chodzi o auto, bazujemy na limitach kwotowych na karcie paliwowej. W zależności od harmonogramu pracy, częstotliwości spotkań, pokonywanych odległości w celach zawodowych limit ten może być podniesiony.

Klient Małopolska

4 ECO zrealizowało moje zamówienie mi instalację PV na dachu ok 9kW, Zarówno handlowiec jak i ekipa monterska sprostała moim oczekiwaniom i wymaganiom. Chciałem dokonać pewnych modyfikacji dla swojej wygody, ale spotkałem się z odmową. Uszanowałem, ze się nie powinno się tak praktykować. Dziękuję za argumenty i poświęcony przez Pana Damiana czas. Nie usłyszałem "Nie, Nie da się" , ale kierowano w moja stronę argumenty dlaczego nie powinno się tak prowadzić kabli, w innym miejscu montować inwertera itp. . Kontakt mam do dziś i chętnie polecam.

Tomi

Jestem bardzo zadowolony z zainstalowanej u mnie instalacji fotowoltaicznej. Wszystko działa ok. Ludzie kontaktowi i znający się na rzeczy. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w 4 Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Eco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 104 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Eco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Eco Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Eco Sp. z o.o.