4 Eco Sp. z o.o.

Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Sikora Paweł

Polecam, instalacja 6 miesięcy na dachu, bez żadnych zarzutów i awarii. Odnosząc się do osób, które wykonywały usługę to powiem tak, że szybko, rzetelnie i z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Polecam 4 Eco wszystkim

Tomasz Stępień

Jak ktoś nie chce tracić dużo pieniędzy, czasu i nerwów to polecam 4 Eco. Pracownicy, którzy mają kontakt z klientem są bardzo ludzcy i rozumieją potrzeby oraz oczekiwania. Jeśli chodzi o monterów to szybko bezawaryjnie i porządnie. Polecam 4 Eco.

Jakubczyk Jakub

Polecam firmę. Wykwalifikowani handlowcy z dużą wiedzą, którzy z chęcią odpowiadają na każde pytanie. Ekipy montażowe profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków i radzą sobie z każdą zaistniałą sytuacją podczas montażu instalacji. Jeżeli nie chce ktoś wydawać pieniędzy na prąd to bardzo serdecznie polecam współprace z firmą 4 Eco

Arkadiusz Zych

Polecam firmę 4 Eco, bardzo profesjonalna firmą z ludźmi, którzy znają się na swojej pracy. Audyt przeprowadzony profesjonalnie, jasno bez żadnego owijania w bawełnę przedstawiona całość inwestycji, w razie jakiś pytań zawsze można zadzwonić i bez żadnego problemu dowiedzieć się informacji na nurtujące pytania. Instalacja przeprowadzona w bardzo krótkim czasie od podpisania umowy. Chodzie bez zarzutów od włączenia do dnia dzisiejszego. Jeszcze raz polecam firmę 4 Eco

Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec ze Śląska miał się ze mną umówić na rozmowę, ale najwidoczniej zapomniał, pewnie myślał o tym jakim był dobrym marynarzem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kacper Góra

Współprace z firmą 4 Eco oceniam bardzo dobrze. Dobór instalacji jak i jej montaż spełnił moje wymagania. Wszystko wykonano terminowo jak również bez żadnych problemów związanych z montażem. Przedstawiciel, który do mnie dotarł był bardzo kompetentny, wysłuchał moich potrzeb związanych z instalacją fotowoltaiczną, po czym wybrał dla mnie najlepszą ofertę, która w pełni spełnia moje potrzeby związane z energia. Polecam bardzo serdecznie wszystkim firmę 4 Eco.

Norbert Wasilewski

Profesjonalna firma godna polecenia wszystkim, którzy chcą dobrej jakości i dobrego wykonania instalacje fotowoltaiczną. Kontakt z klientem jest bardzo przyjemny i szybki, pan który przyjechał do mnie w celu wykonania wyceny instalacji w pełni rozwiał moje wątpliwości. Szybki i schludny montaż, bez niepotrzebnych usterek i problemów, słowem widać że chłopaki znają się na tym co robią. Polecam wszystkim 4 Eco

Kamil Walasek

Szybko i sprawnie wykonana inwestycja, której jestem mega zadowolony. Rzetelnie wykonana wycena przez pana który przyjechał z firmy. Wybrałem firmę z pośród innych za wysokiej jakości komponenty oraz najlepszą ofertę cenową. Instalacja wykonana poprawnie, w bardzo szybkim czasie od podpisania umowy, ponieważ upłynęło około półtora tygodnia. Całość naprawdę wykonana profesjonalnie, a firma 4 Eco godna uwagi oraz polecenia innym.

Patrycja Krawczyk

Instalacja wykonana w błyskawicznym czasie. Przedstawiciel przyjechał, przedstawił mi ofertę, która była najlepsza i którą wybrałem z pośród pozostałych. Po około tygodniu przyjechali Panowie monterzy, wykonali swoją pracę w kilka godzin i pozostało tylko czekać na podłączenie do sieci, pieniążki z dotacji, która została wykonana i złożona przez 4 Eco. Po rozliczeniu z dostawcą prądu byłem bardzo mile zaskoczony kwotą jaka widniała na dokumencie, gdyż było to 0 zł. Polecam 4 Eco.

Patryk Pająk

Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna do potrzeb w moim domu, szybki i bezproblemowy montaż. Duży plus za załatwienie wszelkich formalności związanych z dotacją. Odpowiedni ludzie na swoich stanowiskach. Polecam wszystkim 4 Eco

Daria Waga

Serdecznie polecam firmę, nie miałem z nimi żadnych problemów. Wykonali całą część papierową związana z dofinansowaniem, możliwość kontakt z przedstawicielem w każdej w chwili bardzo na plus. Najbardziej zadowolony jestem z monterów instalacji, ponieważ wykonali całą inwestycje bardzo sprawie oraz profesjonalnie. Instalacja od 2 lat działa tak samo dobrze jak po samym podłączeniu do sieci. Polecam jeszcze raz firmę 4 Eco

Emilia Rak

Polecam firmę za profesjonalizm i dobre podejście do klienta. Od samego początku bardzo dobra współpraca, przedstawiciel z firmy odpowiedział na wszystkie pytania i miał zawsze dla mnie czas nawet po godzinach pracy, mogłem zadzwonić i się o cos dopytać. Instalacja wykonana prawidłowo, czysto, schludnie i przede wszystkim szybko, na czym mi zależało najbardziej. Szczerze polecam 4 Eco.

Bartek Maj

Polecam firmę 4-Eco, rzetelna firma z doskonałym zapleczem technicznym oraz dużą wiedzą w dziedzinie energii odnawialnej. Handlowcy są dobrze przeszkoleni do wykonywania swojej pracy, posiadają odpowiednią wiedzę, którą wykorzystują w praktyce i są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. Panowie, którzy zajmują się instalowaniem komponentów wykonują swoją prace bardzo schludnie, szybko i w całkowitym stopniu prawidłowo. Serdecznie polecam wszystkim współprace z firmą 4-Eco

Soja Mateusz

Instalacja dobrana prawidłowo, przedstawiciel który dobierał moc zrobił to doskonale. Monterzy wykonali swoją prace bardzo sprawnie i schludnie z dbałością o wszystkie najdrobniejsze szczegóły, łącznie z zapoznaniem mnie oraz reszty domowników z obsługą zainstalowanych komponentów. Sprawnie i porządnie wykonana inwestycja. Polecam bardzo serdecznie firmę 4-Eco.

Sebastian Słowik

Doskonale wykonana robota przez firmę. Przedstawiciel handlowy, który do mnie przyjechał nie owijał w bawełnę, odpowiedział na wszystkie moje pytania, bez nawet chwili zająknięcia czy zastanowienia się, widać że jest to rzetelna firma. Instalatorzy wykonali usługę profesjonalnie i bardzo schludnie, bez jakichkolwiek usterek, czy problemów. Całość oceniam bardzo dobrze i polecam firmę 4-Eco

Daros

Świetne doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji. Doskonały kontakt przedstawiciela z klientem, w razie jakichkolwiek pytań, Pan który do mnie przyjechał rozwiał wszelkie wątpliwości. Sprawnie przejście od słów w czyny, ponieważ od czasu podpisania i wpłacenia pieniążków do zainstalowania gotowej instalacji około półtora tygodnia. Panowie monterzy wykonali swoją prace świetnie, bez żadnych komplikacji i nieplanowanych opóźnień. Polecam 4-Eco

Filip Cyk

Firmę polecił mi znajomy, u którego wykonali usługę około 2 lata temu. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Handlowiec przyjechał, bardzo klarownie wyjaśnił mi działanie oraz całość planowanej na ten czas inwestycji. Około 2 tygodnie później instalacja była już wykonana i gotowa do przyłączenia. Panowie, którzy wykonywali montaż instalacji wykonali świetnią prace. Bardzo serdecznie wszystkim polecam firmę 4-Eco.

Zawiedziona

Uważajcie na przedstawicieli bo to naciągacze i (usunięte przez administratora) Wszystko pięknie aby podpisać umowę a później to każdy umywa ręce , nie odbierają telefonów. Nie polecam firmy a jak już to wszystko nagrywać i wszystko na piśmie niech podpisują.

Zespół 4 ECO
@Zawiedziona

Szanowna Pani, bardzo prosimy o kontakt z nami celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji pod numerem telefonu 573 113 395 lub mailowo na adres: reklamacje@4-eco.pl . Pozdrawiamy zespół 4 ECO

Katarzyna

Polecam tą firmę na 100 procent. Wszystko sprawnie i szybko, bez żadnych problemów. Pani Edyta zawsze pomocna, wszystko fachowo wytłumaczyła. Każdy telefon odbiera, na każde pytanie odpowie, pan Piotr również. Polecam współpracę z 4Eco.Jestem zadowolona.

Mieszkam na Mazurach. Formę 4ECO z Kielc polecił mi znajomy. Przyjechał do mnie do domu razem z przedstawicielem pod koniec grudnia. Chciałem założyć elektrownię fotowoltaiczną. Przedstawiciel istny czarodziej , naopowiadał jaki to dobry sprzęt mają, ile to dofinansowań mogę dostać. Ja na to że nie mam tyle pieniędzy. To mi kredyt załatwią. Ja na to że mam już jeden a drugiego nie chcę. Wyszło na to, że załatwią mi dofinansowania z różnych źródeł. Rzekome dofinansowania w sumie to prawie połowa inwestycji. Umówiliśmy się, że wpłacę część kosztu inwestycji pomniejszoną o wysokość dofinansowań. Gdy otrzymam dofinansowania to zapłacę pozostałą część. Była to umowa "na gębę".( Błąd i przestroga. Jak ktoś coś takiego obiecuje to musi być na piśmie bo się wyprze.) Podpisałem umowę i wpłaciłem 1 ratę. Cały sprzęt przyszedł z "małym" poślizgiem bo pod koniec lutego chociaż w umowie było 14 dni. Do tego inny falownik niż rozmawialiśmy w grudniu (tańszy o 2 tys. na stronie 4ECO). No i się zaczęły schody. Zatelefonowałem do owego przedstawiciela który obiecał wszystko wyjaśnić. Miał też wyliczyć kwotę wszystkich dofinansowań i mi przesłać na maila z oświadczeniem że zapłacę dopiero jak ją otrzymam. Czekałem cierpliwie i cisza. W internecie wyczytałem, że dofinansowań nie można łączyć ze sobą. Telefonowałem kilka razy bez skutku. W końcu przestał odbierać telefony i odpisywać na maile. Znajomy z którym przyjechał do mnie zobowiązał się że wpłynie na tego przedstawiciela. Jednak i on nic nie wskórał. Aż skontaktował się że mną dział windykacji. Opisałem całą sprawę i obiecali wyjaśnić moją sprawę. Wyjaśnienie skończyło się przysłaniem pisma o niewywiązaniu się przeze mnie z umowy i nałożeniu kar umownych ( w sumie ok 10 tys ). Opisałem mój przypadek w piśmie do prezesa 4ECO i wysłałem listownie. Zaznaczyłem, że chcę rozwiązać umowę za porozumieniem stron a poniesionymi kosztami powinien zostać obciążony przedstawiciel. Po dwóch dniach zetelefonowała do mnie miła pani z działu reklamacji i próbowała jeszcze mi sprzedać tą instalację zamieniając falownik na obiecany w grudniu. Jednak gdy usłyszała, że nie chcę tego od 4ECO nawet za darmo stwierdziła, że umowa zostanie rozwiązana za porozumieniem stron a kosztami zostanie obciążony przedstawiciel. Na drugi dzień od zwrotu przeze mnie sprzętu pieniądze wpłynęły na moje konto w całości.Był to wrzesień. Wnioski - jeśli kto ci obiecuje, to niech to da na piśmie. W sumie wielki negatyw jest tylko dla przedstawiciela a sama firma może i jest ok.muszą uważać na przedstawicieli bo psują wizerunek. Ogólnie opinia neutralna.???? Ps. Wziąłem firmę lokalną która nic nie obiecała a pieniądze zapłaciłem dopiero po całym montażu. Przy wyborze sugerowałem się opiniami klientów - okolicznych mieszkańców osobiście z nimi rozmawiając. Widziałem jak instalacja wygląda pod względem estetycznym i technicznym. Do tego w razie awarii firma jest na miejscu i można liczyć, że szybko zostanie usunięta i nie trzeba będzie czekać kilka tygodni.

Grzegorz Świerk

Dostałem namiary na firmę od znajomego, który korzystał z usług firmy i był bardzo zadowolony. Ja również jestem bardzo zadowolony ze współpracy, rzetelna, szybka wycena oraz bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jakość wykonania, jak i czas bardzo usatysfakcjający i mówiący wiele dobrego o firmie. Godna polecenia firma z ze świetnym zapleczem technicznym ( czytelna i jasna umowa oraz bardzo czytelny i estetyczny projekt). Oceniam firmę 4- Eco na 5+

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w 4 Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Eco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 104 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Eco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Eco Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Eco Sp. z o.o.